Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Językowa Perfect English

ul. Matejki 17, 33-300 Nowy Sącz
tel. (18) 444-22-26
www:   http://www.perfectenglish.pl
e-mail:   biuro@perfectenglish.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5143 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKOWA "Perfect English"

- język angielski
- język niemiecki, język hiszpański
- kursy językowe dla dzieci
- kursy językowe dla młodzieży
- kursy językowe dla dorosłych
- kolonie i obozy językowe
- szkolenia dla firm, instytucji
- przygotowanie do egzaminów FCE, CAE, CPE

Dla Gimnazjalistów

Zajęcia języka angielskiego dla uczniów gimnazjum przygotowane są z uwzględnieniem możliwości zdobywania wiedzy i umiejętności koncentracji tej grupy wiekowej. Swobodna nauka wśród rówieśników oraz specjalnie dobrane poziomy zaawansowania ułatwią rozwój umiejętności językowych. Zarówno podręczniki jak i materiały dydaktyczne dobrane są specjalnie dla młodzieży gimnazjalnej. Regularne testy cząstkowe, powtórzenia materiału oraz testy przekrojowe pozwalają na systematyczną kontrolę odpowiednich postępów w nauce oraz osiągnięcie zakładanych wyników. Każdy Słuchacz otrzymuje od nas kartę oceny postępów, która w bezpośredni i czytelny sposób ułatwia rodzicom dostęp do informacji o postępach kursanta.

Tylko u nas: dodatkowo i bezpłatnie!
Wszystkich uczestników kursów gimnazjalnych zapraszamy na bezpłatne zajęcia konwersacyjne z native speakers, natomiast uczniowie 3 klas gimnazjum mogą skorzystać z bezpłatnych zajęć przygotowujących do zdania testu kompetencji z języka angielskiego. Wprowadzony niedawno sprawdzian kompetencji nie musi powodować stresu u gimnazjalistów lub ich rodziców - dodatkowe zajęcia z technik i strategii egzaminacyjnych są prowadzone przez egzaminatorów OKE aby zapoznać gimnazjalistów z formatem i wymogami testu i ułatwić otrzymanie dobrych wyników.


Egzaminy FCE, CAE, CPE

Młodzieży uczącej się w szkołach ponadgimnazjalnych proponujemy kursy języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania odpowiadających dotychczasowo zdobytej wiedzy. W trakcie zajęć ćwiczone są umiejętności, które posłużą w przyszłości do komunikacji w języku obcym lub zdania tak ważnego sprawdzianu jakim jest egzamin dojrzałości lub wybranego egzaminu Cambridge. Regularne testy cząstkowe, powtórzenia materiału oraz testy przekrojowe pozwalają na systematyczną kontrolę odpowiednich postępów w nauce oraz osiągnięcie zakładanych wyników. Każdy Słuchacz otrzymuje od nas kartę oceny postępów, która w bezpośredni i czytelny sposób ułatwia rodzicom dostęp do informacji o postępach kursanta.

Dodatkowo dostajesz:
Wszystkich uczestników kursów języka angielskiego uczących się w I i II klasie liceum zapraszamy na dodatkowe 20 godzin bezpłatnych zajęć konwersacji z native speakers, na których poprzez bezpośredni kontakt z naturalnym językiem angielskim pokonuje się barierę językową. Uczniów klasy maturalnej zapraszamy na bezpłatne zajęcia dodatkowe przygotowujące do zdania egzaminu dojrzałości.


Dla Licealistów

Kursy języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania nastawione są równoległy rozwój wszystkich sprawności językowych: mówienia, pisania, rozumienia ze słuchu oraz rozumienia tekstu czytanego. Podczas zajęć wykorzystujemy różnorodne techniki i metody w nauczaniu ze szczególnym naciskiem na komunikację.

Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge rozszerzają znajomość języka angielskiego oraz zapoznają z formatem danego egzaminu (do wyboru FCE, CAE, CPE). Specjalnie dobrane podręczniki umożliwiają pracę nad językiem pod kątem ćwiczenia technik zdawania egzaminu Cambridge. Regularne testy cząstkowe, powtórzenia materiału oraz testy przekrojowe pozwalają na systematyczną kontrolę odpowiednich postępów w nauce oraz osiągnięcie zakładanych wyników. Każdy słuchacz otrzymuje od nas kartę oceny postępów, aby w bezpośredni i czytelny sposób monitorować osiągane postępy.

Osoby zainteresowane zapraszamy również na przeprowadzane w szkole egzaminy próbne (mock exams), pomagające Kursantom ocenić swoje szanse na zdanie egzaminu.

Matura z Angielskiego

Wszystkich przyszłych Maturzystów zapraszamy za kursy języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania. Przygotowane przez Perfect English kursy pozwolą na zdobycie wiedzy niezbędnej do opanowania danego poziomu językowego oraz przygotują do zdania egzaminu maturalnego.
Regularne testy cząstkowe, powtórzenia materiału oraz testy przekrojowe pozwalają na systematyczną kontrolę odpowiednich postępów w nauce oraz osiągnięcie zakładanych wyników. Każdy Słuchacz otrzymuje od nas kartę oceny postępów, która w bezpośredni i czytelny sposób ułatwia rodzicom dostęp do informacji o postępach kursanta.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie