Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Progress English Language Solution

Rynek Dębnicki 4, 30-319 Kraków
509-711-583
Działalność zakończona
www:   http://www.progressenglish.pl
e-mail:   info@progressenglish.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1413 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

- biznesowy angielski dla firm
- język ogólny
- kursy specjalistyczne
- kursy intensywne
- lekcje w trybie indywidualnym
- kursy konwersacyjne
Ponadto szkoła oferujemy:
 • ocenę stopnia znajomości języka
 • korektę prac w języku angielskim


 • Progress English Language Solutions jest firmą specjalizującą się w szkoleniach biznesowego języka angielskiego kierowanych przede wszystkim do firm oraz instytucji.

  Uczymy języka biznesu oraz ogólnego angielskiego, w małych grupach albo w trybie indywidualnych lekcji, które odbywają się najczęściej w biurze Klienta lub innym, wyznaczonym przez niego miejscu.

  Korzystając z naszych doświadczeń, dostosowujemy dany kurs do indywidualnych życzeń i potrzeb Klienta. Program szkolenia, może zarówno łączyć w sobie elementy języka biznesowego i ogólnego, jak również koncentrować się jedynie na języku biznesu. Niejednokrotnie kładziemy nacisk na te elementy, które najbardziej odpowiadają rodzajowi Państwa działalności. Może to być więc np. angielski w reklamie, angielski w spotkaniach, angielski w Internecie czy ogólnie rozumiany angielski biznesowy.

  Metody nauczania

  Używamy tzw. komunikatywnej metody nauczania, która kładzie nacisk na równoległe doskonalenie umiejętności: mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania i pisania. Zależy nam, aby nasi studenci posługiwali się angielskim w sposób celowy i naturalny. Dla realizacji celów dydaktycznych proponujemy różnorodne ćwiczenia, takie jak dialogi, symulacje, scenki rodzajowe, dyskusje i prezentacje prowadzone w parach i w małych grupach, gdzie każdy uczeń angażowany jest do swobodnego porozumiewania się w języku angielskim.

  Ćwiczenia lekcyjne są prowadzone w taki sposób, żeby imitowały komunikację w autentycznych sytuacjach. Ich celem jest przekazanie sobie konkretnych treści i załatwienie zaplanowanych spraw.

  Podczas szkoleń korzystamy z oryginalnych materiałów, zaczerpniętych m. in. z prasy specjalistycznej, Internetu oraz publikacji Oxford University Press.

  Jakość przede wszystkim

  Od samego początku postawiliśmy na wysoką jakość prowadzonych przez nas kursów i szkoleń. Tylko w ten sposób możemy być pewni, że nasi Klienci nie wydali na darmo pieniędzy przeznaczonych na podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników.

  Bardzo zależy nam, aby nasi uczniowie osiągali jak największe postępy w nauce języka angielskiego. Ich umiejętności sprawdzamy regularnymi testami postępów i testami końcowymi. Dodatkowo w celu uzyskania maksymalnej efektywności starannie planujemy i analizujemy przebieg każdej jednostki lekcyjnej.

  Ponadto bardzo wysokie wymagania stawiamy naszym lektorom. Muszą oni mieć odpowiednie wykształcenie oraz przejść trudny proces kwalifikacyjny.

  Profesjonalna kadra

  Wszyscy nasi nauczyciele są wykwalifikowanymi, pochodzącymi z krajów anglojęzycznych native speakers. To starannie wyselekcjonowani profesjonaliści o wysokich kwalifikacjach posiadający duże doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego oraz, co istotne, w pracy w sferze biznesu. Oprócz kwalifikacji zawodowych mają w sobie "to coś" - ogromną łatwość w przełamywaniu barier komunikacyjnych. Posiadają wiedzę, a dzięki swoim zdolnościom pedagogicznym potrafią ją doskonale przekazywać.

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY

  Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
  Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

  zmiany@szkolnictwo.pl

  Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

  X

  TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

  Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
  Skontaktuj się z redakcją katalogu,
  ustal atrakcyjne warunki współpracy.
  Ilość odwiedzin katalogu szkół:
  wrzesień 2014 - 1.760.993
  październik 2014 - 1.807.983
  listopad 2014 - 1.782.702
  styczeń 2015 - 2.003.589

  OKS www.szkolnictwo.pl
  e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
  - ponad 1,5mln użytkowników/mies.


  Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

  Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

  Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej  Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie