Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Języków Obcych Best Effect

ul. Mieszka I-go 6a, 72-400 Kamień Pomorski
tel. (91) 382 44-93, tel. kom. 609 307-632
www:   http://besteffect.pl
e-mail:   biuro@besteffect.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4737 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY:

- kursy języka angielskiego
- kursy języka niemieckiego
- kursy języka angielskiego dla dzieci, młodzieży, dorosłych
- kurs języka niemieckiego dla opiekunek osób starszych
- kursy przygotowujące do egzaminów


Szkoła Języków Obcych Best Effect zaprasza wszystkich zainteresowanych do wspólnej nauki języków obcych: angielskiego i niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania.

Atmosfera w Best Effect jest przyjacielska i miła, jesteśmy jedną duża „rodziną”, której celem jest bezstresowo opanować wybrany język obcy. W naszej szkole nie można się nudzić! Nawet najbardziej nieśmiali biorą udział w lekcji, wymieniają swoje opinie a nauka sprawia im przyjemność!

Prowadzimy kursy języka niemieckiego i angielskiego dla dorosłych oraz dzieci. Przygotowujemy do egzaminów gimnazjalnych, licealnych, maturalnych oraz na studiach. Zajęcia odbywają się w małych grupach, przy wykorzystaniu różnych metod edukacyjnych stosowanych w międzynarodowej oświacie. Zapewniamy przygotowanie do podjęcia pracy zawodowej w krajach unijnych (EU), dużych miastach takich jak Berlin czy London lub też w innych częściach świata.

Prowadzimy żywe i intensywne konwersacje z naszymi słuchaczami i uczniami szkół ponadpodstawowych oparte na minimum wiedzy gramatycznej, w oparciu o podstawową znajomość słówek. Zarówno metodyka jak i dydaktyka odgrywają dużą rolę w pracy naszych lektorów, co pozwala na łatwiejsze przyswajanie wiedzy. Po zakończeniu edukacji nasi słuchacze piszą test końcowy i kontrolują efekty wspólnej nauki. Organizujemy fachowe i różnorodne tematycznie szkolenia dla firm i uwzględniamy wymogi języka fachowego oraz zleceniodawcy.

Kursy
  • poziom A 1 Początkujący (mały kontakt z językiem, znajomość pojedynczych słów)
  • poziom A 2 Elementarny (podstawowa znajomość gramatyki, mały zasób słówek)
  • poziom B 1 Średnio-zaawansowany (umiejętność porozumienia się w życiu codziennym)
  • poziom B 2 Średnio–zaawansowany wyższy (dobra znajomość gramatyki, rozumienie prostych tekstów, uczestnictwo w rozmowach)
  • poziom C 1 Zaawansowany niższy (dobra znajomość gramatyki, rozumienie tekstów, swobodna rozmowa)
  • poziom C 2 Zaawansowany (zdolność prowadzenia konwersacji na dowolny temat)

Kursy dla dzieci i młodzieży - Organizujemy kursy przeznaczone wyłącznie dla dzieci i dla nich stworzyliśmy osobny dział „Funny Kids”. Nauka prowadzona jest na zasadzie zabaw, krótkich rozmów, odgrywaniu scenek czy też śpiewaniu piosenek w małych grupach prowadzonych przez lektorów z doświadczeniem w nauczaniu początkowym. Zajęcia dla starszych dzieci i młodzieży prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania, przygotowujemy do egzaminu gimnazjalnego i matury. Organizujemy również intensywne kursy wakacyjne, konwersacyjne i przygotowujące do egzaminów powtórkowych oraz na studia.

Kursy dla dorosłych - Na wszystkich poziomach zaawansowania. Prowadzone są od pierwszej lekcji w wybranym języku obcym i nastawione są na poznanie języka mówionego, potrzebnego w życiu codziennym. Ćwiczenia nawiązują do tematyk z jakimi jesteśmy codziennie konfrontowani i uczą nas poznawać język obcy i jego zastosowanie w życiu zawodowym i prywatnym.

Kursy dla firm - Prowadzimy kursy szkoleniowe i prezentacje dla firm z uwzględnieniem potrzeb tematycznych i językowych naszego zleceniodawcy. Organizujemy szkolenia językowe w połączeniu z przeprowadzeniem testów kwalifikacyjnych, przydzielenie do grup, analiza potrzeb, opracowanie programu nauczania, dobór podręczników i odpowiedniego lektora.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie