Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Języków Obcych "Lang"

ul. B. Śmiałego 4, 47-232 Kędzierzyn-Koźle
tel. (77) 483-82-97 fax (77) 483-47-29
www:   http://www.lang.pl
e-mail:   lang@lang.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3716 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

KURSY JĘZYKOWE:

- kursy dla dzieci metodą Helen Doron
- kursy dla młodzieży i dorosłych
- szkolenia dla firm
- kurs business english
- Uniwersytet Dziecięcy UNIKIDS
- wszystkie poziomy zaawansowania
- kursy języka angielskiego
- kursy języka niemieckiego
- kursy języka rosyjskiego
- kursy języka francuskiego
- kursy języka polskiego

O Nas
LANG to nowoczesna szkoła języków obcych, jedna z największych szkół na Opolszczyźnie i Dolnym Śląsku. Powstała w 1989 roku i od tego czasu stale się rozwija. W chwili obecnej prowadzi zajęcia w oddziale głównym w Kędzierzynie oraz trzech filiach w Koźlu, Krapkowicach i Raciborzu, a także w szeregu największych w tym regionie Polski przedsiębiorstw, banków i firm prywatnych. Od samego powstania, LANG przywiązuje ogromną wagę do jakości prowadzonych zajęć i wysokich kwalifikacji zatrudnianych nauczycieli. Owocuje to stałym wzrostem ilości proponowanych kursów i liczby słuchaczy.

Szkoły LANG zapewniają najwyższy poziom nauczania języków obcych. Zatrudniamy wyłącznie nauczycieli o wysokim poziomie wykształcenia i przygotowania zawodowego. Nauczyciele polscy to angliści posiadający dogłębną wiedzę językową, często osoby dwujęzyczne i wielokulturowe. Native speakers (nauczyciele z Anglii, USA i Kanady) zatrudniani przez LANG posiadają ukończone studia wyższe ze specjalizacją w kierunku nauczania języków obcych.

LANG daje gwarancję profesjonalizmu swoich nauczycieli i wysokiej jakości prowadzonych przez nich zajęć. Już od pierwszej lekcji nasi kursanci mówią w wybranym przez siebie języku obcym. Są motywowani do samodzielnego budowania zdań, komunikowania się i myślenia w języku obcym. Kursanci uczą się praktycznego posługiwania się językiem. Oznacza to poznawanie nowych wyrazów i konstrukcji językowych w kontekście oraz nabywanie umiejętności praktycznego ich stosowania w życiu codziennym.

W szkołach LANG proponujemy bezpłatne lekcje próbne, zajęcia odbywają się w nowocześnie wyposażonych salach wykładowych, w trakcie zajęć wykorzystujemy szereg pomocy wizualnych, audio i video.

Szkoła LANG prowadzi również księgarnie językowe a w nich oferuje: podręczniki do nauki języków obcych: angielskiego, niemieckiego i innych oraz kasety audio, video, CD-ROM, słowniki, leksykony, gramatyki i testy. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową, zapewniamy wysokie rabaty dla szkół i instytucji edukacyjnych oraz dla stałych odbiorców. LANG jest autoryzowanym partnerem wydawnictw: LONGMAN, OXFORD i CAMBRIDGE.

Pracownicy administracji szkoły są do stałej dyspozycji kursantów - tak w trakcie zapisów jak i w czasie roku szkolnego, a także wakacji. Nauczyciele podczas nieodpłatnych konsultacji pomogą uzupełnić zaległości w nauce powstałe w wyniku czasowej nieobecności na zajęciach. Dyrektor ds. Nauczania sprawuje stały nadzór metodyczny i programowy nad przebiegiem zajęć.

LANG to dynamiczny zespół nauczycieli języków obcych, Polaków i native speakerów o wysokich kwalifikacjach posiadających bardzo duże doświadczenie w nauczaniu języków.

Kadra nauczycieli na stałe związanych ze szkołą liczy przeszło 50 osób. Duża część z tych osób zajmuje się nauczaniem od ponad 10 lat, natomiast średnia długość stażu przekracza 5 lat.

Nauczyciele, z którymi pracujemy stanowią zgrany zespół profesjonalistów. Jest to efektem naszej ponad piętnastoletniej pracy nastawionej na osiągnięcie i utrzymanie najwyższych standardów nauczania. Warunkiem koniecznym do osiągnięcia tego celu jest właściwy dobór nauczycieli. Osiągamy to poprzez zatrudnianie wyłącznie osób posiadających specjalistyczne , kierunkowe wykształcenie w kierunku nauczania języków obcych, system lekcji pokazowej dla potencjalnych nauczycieli, stały nadzór i pomoc metodyczną, przeprowadzanie okresowych ankiet oceniających pracę nauczycieli na kursach oraz system szkoleń.

Szkolenia są w SJO LANG niezmiernie istotnym elementem podwyższania kwalifikacji oraz utrzymywania zainteresowania nauczycieli. Fluktuacja kadr jest bardzo mała.

Nauczyciele podnoszą swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w cyklicznych szkoleniach wewnętrznych jak i tych organizowanych dzięki współpracy szkoły z renomowanymi instytucjami jak British Council, Goethe Institut Internationes, oraz Pearson Education - wydawca "LONGMAN".

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie