Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
DC Studium Języków Obcych

ul. Wojska Polskiego 16A, 47-232 Kędzierzyn-Koźle
tel. (77) 483-77-27, tel. kom. 793-736-789
www:   http://www.dcstudium.ple-mail:   dcstudium@gmail.com


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2287 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

DC STUDIUM JEZYKÓW OBCYCH

- kursy języka angielskiego
- kursy języka niemieckiego
- dla dzieci
- dla młodzieży
- dla dorosłych
- dla firm
- zajęcia indywidualne
- tłumaczenia
- tłumaczenia techniczne

Celem DC Studium Języków Obcych jest propagowanie i nauka języków obcych na najwyższym poziomie oraz motywacja studentów do podjęcia wysiłku nauki. DC Studium Języków Obcych jest szkołą językową działającą na terenie Kędzierzyna-Koźla od 1991 roku (do sierpnia 1999 pod nazwą Daytime English, potem Daytime Centre, od lutego 2004 – DC Studium Języków Obcych).

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych (dzieci od lat 6, młodzież, dorośli) jak i do firm, przy czym kursy językowe dla biznesu, prowadzone mogą być pod kątem branży, w jakiej działa dana organizacja. Zajęcia odbywają się w grupach liczących od 5 do 10 osób lub mniejszych (w uzgodnieniu 4 z zachowaniem podziału) w godzinach popołudniowych (dla firm także w godzinach wcześniejszych). Przydział osób do grup następuję na podstawie znajomości językowych, weryfikowanych poprzez krótki egzamin, mający miejsce podczas zapisów, oraz w zależności od wieku studenta.

Metody nauczania języków obcych, jakie stosujemy, są dostosowane do potrzeb poszczególnych grup. Naszym celem jest rozwinięcie wszystkich umiejętności językowych, tzn. sprawności mówienia (autentyczna komunikacja), rozumienia, pisania i czytania. Tym samym nie korzystamy z jednej tylko konkretnej metody nauczania, skupiającej się na rozwijaniu pojedynczej umiejętności, ale dążymy do tego, aby osoby uczące się w naszej szkole posługiwały się językiem obcym w każdym zakresie. Dzięki temu nasi uczniowie nie tylko porozumiewają się w języku obcym, ale także korzystają z materiałów obcojęzycznych dostępnych na przykład w Internecie.

Lata tradycji i doświadczenia w zakresie dydaktyki nauki języków obcych, w połączeniu z pracą studenta i lektora, owocują sukcesami naszych studentów. Dzięki czemu mogą oni z powodzeniem przystępować do:
  • zdawania egzaminów na certyfikaty językowe
  • przystępować do egzaminów maturalnych z języka obcego
  • startować na olimpiadach językowych
  • podejmować fakultety językowe na renomowanych uczelniach wyższych
  • wykorzystywać umiejętności językowe w praktyce zawodowej

Wszystko to możliwe jest dzięki stałemu naciskowi na jakość oferowanych przez nas usług oraz stały nadzór lektorów.

Zapewniamy najwyższej klasy podręczniki renomowanych wydawnictw brytyjskich i niemieckich, a uczestnicy naszych kursów mają wolny dostęp do materiałów przydatnych w nauce języka obcego (literatura obcojęzyczna, słowniki, kasety). Uczestnicy kursu po zakończeniu nauki uzyskują świadectwa ukończenia kursu na danym poziomie językowym. Przeprowadzane są testy połówkowe, lub, na życzenie Klienta, testy po każdej części przerobionego materiału.

Zajmujemy się także tłumaczeniami tekstów, w tym technicznych (język angielski, niemiecki, rosyjski), jak również tłumaczeniami typu symultanicznego i konsekutywnego.
Zapisy prowadzimy przez cały rok w siedzibie firmy (Kędzierzyn-Koźle, ul. Wojska Polskiego 16a, budynek SiIT Pchem) w dni robocze. Istnieje również możliwość zapisania osoby w czasie trwania kursu po uprzednim uzgodnieniu i przeprowadzeniu testu sprawdzającego.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie