Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO
  Mirosława Ogrodowczyk

ul. Sosnkowskiego 18, 66-400 Gorzów Wielkopolski
tel./ fax (95) 729-51-66, tel. kom. 508-100-139
www:   http://www.miroang.eu
e-mail:   miroang@poczta.onet.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 17177 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie
 

NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

- kursy dla dzieci i młodzieży
- kursy dla przedszkolaków
- kursy dla dorosłych
- kursy standardowe - 6 poziomów
  zaawansowania

- kursy przygotowujące do matury
- zajęcia indywidualne oraz grupowe


Przygotowujemy naszych słuchaczy do zdawania egzaminów Cambridge.

O Nas

Działamy z powodzeniem na rynku gorzowskim od 1991 roku. Specjalizujemy się w nauce języka angielskiego dla każdego tj. od 5 lat do 100. Naszym celem jest nauczanie komunikowania się w języku, rozwijanie umiejętności językowych słuchanie, czytanie oraz poszerzenie znajomości zagadnień gramatycznych. Kompetentny dobrze wykwalifikowany nauczyciel oraz pracowity uczeń to najlepsza kombinacja do osiągnięcia sukcesu.

Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do każdego ucznia. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy uczący się języków obcych posiada inne wymagania. W przypadku dzieci i młodzieży rozwijamy zarówno sprawności komunikacyjne, jak i poprawność językową (gramatyka). Nasi słuchacze to przede wszystkim młodzi, inteligentni i ambitni ludzie, którzy doskonale wiedzą czego chcą, konsekwentnie dążą do swoich celów. Dzięki temu możemy osiągnąć wysoki poziom nauczania. Wielu naszych słuchaczy po ukończeniu kursów bez trudu zdało maturę i dostało się na studia na renomowane kierunki w kraju (np. filologię czy lingwistykę stosowaną).

Przygotowujemy naszych słuchaczy do zdawania egzaminów Cambridge. Uczymy skutecznie! Zdawalność FCE, CPE oraz CPE wśród naszych słuchaczy wynosi 100%!

NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO MIROSŁAWA OGRODOWCZYK TO:
  • wieloletnie doświadczenie w kształceniu językowym
  • wysoki poziom nauczania
  • szeroka oferta usług, odpowiednia dla każdego odbiorcy
  • wyposażenie dydaktyczne na wysokim poziomie
  • miła atmosfera sprzyjająca uczeniu się
  • ciekawy system mini-nagród dla najlepszych na koniec każdego miesiąca

Szkoła stwarza warunki do korzystania na zajęciach z nowoczesnych technologii: podręczniki zaopatrzone są w płyty CD z materiałami multimedialnymi, sala posiada nowoczesne wyposażenie: tablicę interaktywną, rzutnik multimedialny i ekran, co daje możliwość prowadzenia zajęć nie tylko atrakcyjnych dla słuchacza, ale przede wszystkim skutecznych.

Wielkość grup wynosi od 1 do 9 osób. W zależności od tego jak liczna jest grupa zmienia się również opłata miesięczna za lekcje.
Nasi słuchacze to przede wszystkim młodzi, inteligentni i ambitni ludzie, którzy doskonale wiedzą czego chcą, konsekwentnie dążą do swoich celów. Dzięki temu atmosfera na zajęciach jest wyjątkowa i sprzyja nauce. Wielu naszych słuchaczy po ukończeniu kursów bez trudu zdało maturę i dostało się na studia na renomowane kierunki (np. filologię czy lingwistykę stosowaną) w kraju.

Rekrutacja
Przyjęcie na kurs odbywa się na zasadzie rozmowy kwalifikacyjnej. Chętna osoba rozwiązuje testy pisemne i odbywa z prowadzącym rozmowę w języku angielskim. W zależności od wyników postępowania kwalifikacyjnego kandydat zostaje przydzielony do grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania. Zapewniamy jednak, że cała procedura nie jest dla ucznia stresująca i ma na celu jedynie zapoznanie się z poziomem przyszłego kursanta.

ZAREJESTRUJ SIĘ!

NASZA OFERTA

Kursy dla przedszkolaków
Obejmują one 60 godz. lekcyjnych w systemie spotkań: 1 raz lub 2 razy w tygodniu po 60 min. Mniejsza częstotliwość oraz odpowiednio dobrana tematyka zajęć pozwala dzieciom w pełni wykorzystać czas spędzany na lekcjach i uczyć się języka angielskiego w łatwy i przyjemny sposób poprzez różnego rodzaju zabawy, gry i konkursy.

Kursy dla dzieci i młodzieży
Dzieci są grupą klientów, o którą troszczymy się szczególnie. Stawiamy sobie za cel nie tylko nauczanie ich języka, ale również zainteresowanie kulturą brytyjską. Bardzo szczegółowo analizujemy ich postępy w nauce (między innymi za pomocą testów). Pozostajemy również w kontakcie z rodzicami, przekazujemy raport z wyników dzieci oraz ich obecności na zajęciach. Dzieciom, które mają problemy z opanowaniem materiału zapewniamy zajęcia konsultacyjne.

Kursy dla dorosłych
Prowadzimy również zajęcia dla dorosłych. Preferujemy nieduże grupy, maksymalnie 4 osobowe. Dzięki temu możemy zapewnić wysoką wydajność i komfort nauczania. Szkolimy językowo w różnych dziedzinach, również zawodowych, stawiając na opanowanie umiejętności przede wszystkim komunikacyjnych.

Kursy standardowe - 6 poziomów zaawansowania
Skierowane są do wszystkich grup wiekowych i opierają się na rozwijaniu wszystkich sprawności językowych, czyli słuchaniu, pisaniu, czytaniu, gramatyki i konwersacji. Duży wybór poziomów umożliwia trafne zakwalifikowanie do grupy na podstawie testu i rozmowy. Dzięki umiarkowanemu tempu nauki możliwe jest trwałe opanowanie materiału na danym poziomie.

Kursy przygotowujące do matury
Skierowane są do tegorocznych maturzystów, którzy zdawać będą egzaminy pisemne oraz ustne. Podczas zajęć maturzyści będą mogli usystematyzować swoją dotychczasową wiedzę i uzupełnić jej braki, by pomyślnie zaliczyć wszystkie egzaminy.


Serdecznie Zapraszamy!

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie