Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Doorway Szkoła Językowa

ul. Wąska 1, 32-410 Dobczyce
tel. (12) 350-23-34
www:   http://www.doorway.edu.pl
e-mail:   biuro@doorway.edu.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2490 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY KURSY JĘZYKOWE

- dla dzieci
- dla młodzieży
- dla dorosłych
- zajęcia indywidualne
- przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego
- przygotowanie do egzaminu maturlanego
- przygotowanie do egzaminów: ESOL FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL bądź TOEIC

Doorway Szkoła Językowa zajmuje się profesjonalnym nauczaniem języków obcych. Oferujemy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania, dla wszystkich grup wiekowych.

Zajęcia prowadzone są w małych grupach lub indywidualnie, pod okiem wykwalifikowanych lektorów oraz native speakers. Uczniowie są podzieleni na grupy w zależności od poziomu językowego i wieku. Zajęcia indywidualne są elastyczne i dostosowane do potrzeb i życzeń ucznia.

Szkoła Językowa Doorway stosuje metodykę nauczania języka obcego zorientowaną zadaniowo i leksykalnie. Dostarczamy potrzebnych słów, wyznaczamy zadania do zrealizowania i pozwalamy Ci nauczyć siebie samego. Oczywiście towarzyszymy Ci oczekując w gotowości z poradami i odpowiedziami gdy potrzebujesz pomocy, ale mamy świadomość, że wiedza opanowana samodzielnie jest warta dwukrotnie więcej od tego, co możemy Ci powiedzieć. Nasze zajęcia kładą nacisk na aktywność i są zorientowane na ucznia.

Baza lokalowa
Szkoła Językowa Doorway rozpoczęła swoją działalność we wrześniu 2011 roku. Biuro i sale dydaktyczne o najwyższym standardzie znajdują się w niedawno wyremontowanym budynku w sercu Dobczyc, obok głównego rynku. Każda z sal wyposażona jest w telewizor o dużym ekranie, a w budynku funkcjonuje ultraszybka sieć WiFi, co zapewnia nauczycielom kompletny zestaw pomocy do przeprowadzenia interesujących zajęć z dużą dozą interaktywności i multimediów. Ponadto duża ilość miejsc parkingowych i główny przystanek autobusowy w niewielkiej odległości pozwalają dotrzeć na zajęcia szybko i wygodnie.

Językowa biblioteka w Dobczycach
Szkoła Językowa Doorway zgromadziła do tej pory mnóstwo książek, które są dostępne dla naszych uczniów od momentu otwarcia szkoły. Teraz każdy kto chciałby poprawić swój angielski, może przyjść i pożyczyć taką książkę – bez dodatkowych kosztów.

W naszej bibliotece znajdują się dwa typy książek do Twojej dyspozycji, oba rodzaje opracowane zostały przez wydawnictwo Oxford University Press – Oxford Bookworms oraz Oxford Dominoes. Serie te są klasyfikowane przez czytelników, co oznacza, że oryginalny tekst został zmieniony tak, aby czytanie/rozumienie było prostsze dla osób o różnych umiejętnościach językowych. Różnica pomiędzy tymi seriami jest taka, że Oxford Bookworms to książki skoncentrowane na klasyce literatury i dlatego są najodpowiedniejsze dla młodzieży i dorosłych, natomiast seria Dominoes jest bardzo kolorowa i interaktywna. Na końcu każdego rozdziału są aktywności, a do książek z tej serii dołączane są płyty MultiRom dla dodatkowej praktyki na PC i MAC. Ta seria jest odpowiednia dla dzieci i nastolatków. Większość naszych książek z obu serii wyposażona jest dodatkowo w płyty CD, na których znajdują się audiobooki, dla polepszenia umiejętności słuchania.

NASZE KURSY

Dla Dzieci
W naszej szkole dzieci uczą się na wesoło. Poprzez zabawę, gry i rozmaite ćwiczenia aktywizujące szybko poznają język, jednocześnie dobrze się przy tym bawiąc. Dokładamy wszelkich starań, aby każde kolejne zajęcia były dla nich wyczekiwaną atrakcją. Dzieci potrzebują szczególnej uwagi, dlatego nasze grupy Kids są bardzo małe – 3 do 5 osób w klasie.

Dla młodzieży
Masz dość nudnych i marnie przygotowanych lekcji? Przyjdź do nas! Nasi nauczyciele (sami w większości młodzi) potrafią wyjść naprzeciw potrzebom i zainteresowaniom nastolatków i prowadzić zajęcia tak, by przykuć ich uwagę, a nie usypiać nużącym wykładem. Wiedzą, kiedy mobilizować do intensywniejszej pracy, a kiedy pozwolić na chwilę relaksu. Wszystkie pomieszczenia są wyposażone w szybkie łącze internetowe i duże ekrany telewizyjne — a my umiemy robić z nich użytek! Przekonaj się sam!

Dla dorosłych
Wiemy doskonale, że jesteście zajęci — pracą, życiem rodzinnym i różnymi obowiązkami — dlatego chcemy dostosować tryb i rodzaj zajęć do waszych możliwości i potrzeb. Niezależnie od tego, czy kurs jest wam potrzebny, by nabywać umiejętności konieczne w pracy, na studiach lub w podróży, czy też uczycie się tylko dla przyjemności, wysłuchamy wszystkich życzeń, by spełnić wasze wymagania, zamiast narzucać wam własne.
Doorway to prywatna szkoła językowa działająca w Dobczycach, oferująca profesjonalne kursy językowe na różnych poziomach dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zajęcia indywidualne
Lekcje "jeden na jeden" to najlepsza opcja dla osób z nieprzewidywalnym kalendarzem lub uczniów ze specjalnymi oczekiwaniami.

Najbardziej wymagającym klientom o specjalnych żądaniach oferujemy lekcje indywidualne. Czegokolwiek oczekujesz — opanowania języka biznesu, przygotowania do egzaminu, wsparcia w nauce szkolnej, czy intensywnej praktyki w mówieniu — przyjrzymy się twoim potrzebom i zaplanujemy program dokładnie pod twoim kątem.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie