Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
English 4 You!

Świętokrzyska Szkoła Języków Obcych

ul. Kielecka 20, 26-060 Chęciny
tel. (41) 343-50-62
www:   http://www.english4you.ple-mail:   szkola@english4you.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1363 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Oferujemy naukę języków:

- angielskiego
 • metodą Avalon
 • metodą Callana
 • Talking Kids - czyli angielski dla dzieci metodą bezpośrednią

 • - niemieckiego (metodą Rapid Deutsch)
  - włoskiego
  - hiszpańskiego
  - francuskiego
  - kursy dla młodzieży i dorosłych
  - korepetycje
  - kursy VIP (grupa max. 4 osobowa)
  - kursy maturalne oraz gimnazjalne
  - certyfikaty językowe: TOEIC, TOEFL
  - szkolenia dla przedsiębiorstw i instytucji
  - ekskluzywne kursy prywatne
  - zajęcia w przedszkolach i szkołach podstawowych
  - kursy językowe za granicą


  English 4 You! to nowoczesna szkoła sieciowa, której specjalnością jest nauczanie języków obcych przy użyciu metod bezpośrednich. Od lat cieszymy się zasłużoną renomą jako organizator kursów dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz profesjonalnych szkoleń dla przedsiębiorstw i instytucji (patrz: nasze rekomendacje).

  Słuchaczom indywidualnym proponujemy szeroką gamę kursów, dostosowaną do ich wieku i potrzeb, darmowe lekcje próbne, dyplomy ukończenia kursu oraz dogodne formy płatności.

  Szkoła języków obcych English 4 You! po spełnieniu wszystkich stosownych wymogów została wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach.

  Wszystkim zainteresowanym przedsiębiorstwom również oferujemy bezpłatne lekcje pokazowe, tak abyście sami Państwo mogli ocenić jakość naszych usług, jak również zapoznać się ze stosowanymi przez nas metodami. W ramach szkoleń zapewniamy też, m. in., kwalifikację wstępną, systematyczny nadzór metodyczny oraz opracowanie kompleksowego planu szkoleń, dostosowanego do potrzeb Państwa instytucji. Na życzenie przygotowujemy raporty metodyczne, dotyczące postępów grupy oraz poszczególnych Słuchaczy.  Lider metod bezpośrednich

  Od samego początku naszej działalności konsekwentnie pracujemy nad wdrażaniem nowych, innowacyjnych metod nauczania języków obcych. Naszym znakiem firmowym stały się zwłaszcza cieszące się ostatnio ogromnym uznaniem metody bezpośrednie.

  Obecnie stanowimy największą w regionie sieć szkół uczących języka angielskiego metodami Callana (dorośli) oraz Talking Kids (dzieci) i niemieckiego metodą Rapid Deutsch. Jesteśmy jedyną kielecką szkołą posiadającą licencję na prowadzenie zajęć Avalon Direct English - najnowszą metodą bezpośrednią prosto z Londynu. Firma nasza zarejestrowana została także w ogólnoświatowej bazie szkół Callanowskich na www.callan.co.uk.
  Talking Kids to nowatorska i wyjątkowo skuteczna metoda nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Uwzględnia ona indywidualne potrzeby dzieci. Najmłodsi uczą się struktur języka całościowo. Przebieg lekcji jest dostosowany do możliwości percepcyjnych najmłodszych. Metoda Talking Kids maksymalnie wykorzystuje okresy koncentracji dzieci, zaś aby uniknąć znużenia wprowadzane są elementy zabaw językowych. Nauka wymaga pracy zespołowej, przez co wymusza stosowanie skutecznych form porozumiewania się, w tym komunikacji pozawerbalnej. Zajęcia mają charakter aktywizująco - twórczy. Potrzeba ruchu typowa dla najmłodszych została spożytkowana dla celów edukacyjnych.  Partner ETS oraz ośrodek egzaminacyjny TOEIC

  Nasza firma jest partnerem ETS (Educational Testing Service), największej organizacji testującej na świecie, lidera w tworzeniu obiektywnych i rzetelnych certyfikatów językowych i narzędzi wspomagających naukę języków obcych. W naszym ośrodku egzaminacyjnym można, m. in. przygotować się do egzaminów TOEFL oraz TOEIC, zdać egzamin TOEIC oraz zarejestrować się na egzamin TOEFL.


  Nasza sieć

  Jednym z naszych głównych zadań od samego początku stało się zaprezentowanie atrakcyjnej oferty kształcenia językowego mieszkańcom mniejszych miejscowości naszego województwa. Strategia ta bardzo szybko przyniosła nam powodzenia. Nasze zajęcia cieszą się coraz większym zainteresowaniem Słuchaczy, a w niektórych miastach zyskaliśmy już pozycję niekwestionowanego lidera.

  Obecnie stanowimy nowoczesną i elastyczną szkołę o charakterze sieciowym, starającą się dotrzeć bezpośrednio do Słuchacza w jego miejscu zamieszkania lub zatrudnienia. Dzięki oszczędnościom administracyjnym, wynikającym z sieciowej struktury firmy (a przede wszystkim tym, że nasi słuchacze nie muszą płacić za biurokrację!) jesteśmy w stanie oferować wysoką jakość kursów przy umiarkowanych cenach.  Dlaczego warto nam zaufać?

  Na czym polega tajemnica naszego powodzenia? W przeciwieństwie do wielu innych działających w terenie firm, my nic nie pozostawiamy przypadkowi, ani od strony organizacyjnej, ani od strony metodycznej.

  Staramy się opracowywać strukturę każdego z kursów tak, aby z jednej strony wyjść na przeciw oczekiwaniom konkretnych Słuchaczy, z drugiej zaś zapewnić zgodność z ogólnymi założeniami programowymi na określonym poziomie nauczania. Wszystkie nasze kursy stanowić mają w założeniu kompatybilny i klarowny system, docelowo zmierzający zarówno do maksymalnego poszerzenia kompetencji komunikatywno-językowych naszych Słuchaczy, jak i przygotowania ich do wszelkiego rodzaju certyfikatów i egzaminów.

  Wszystkie kursy są nadzorowane przez cały czas ich trwania przez dyrektora metodycznego i konsultantów. Również nasi Słuchacze mają możliwość na bieżąco oceniać zajęcia w specjalnych, anonimowych ankietach.

  Lektorzy English 4 You! stanowią starannie dobraną kadrę. Muszą oni wykazać się nie tylko odpowiednimi kompetencjami merytorycznymi, ale również znacznymi umiejętnościami interpersonalnymi oraz entuzjazmem. Ich zadaniem jest przecież nie tylko zrealizowanie określonej partii materiału, ale również - a może przede wszystkim - zaskarbienie sobie zaufania Słuchaczy i zachęcenie ich do efektywnej nauki! Oni także podlegają regularnej ocenie, zarówno ze strony dyrektora metodycznego jak i Słuchaczy w anonimowych ankietach.

  Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
  Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

  zmiany@szkolnictwo.pl

  Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

  X

  TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

  Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
  Skontaktuj się z redakcją katalogu,
  ustal atrakcyjne warunki współpracy.
  Ilość odwiedzin katalogu szkół:
  wrzesień 2014 - 1.760.993
  październik 2014 - 1.807.983
  listopad 2014 - 1.782.702
  styczeń 2015 - 2.003.589

  OKS www.szkolnictwo.pl
  e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
  - ponad 1,5mln użytkowników/mies.


  Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

  Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

  Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej  Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie