Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacji
Ekologiczny konkurs fotograficzny dla uczniów szkoły podstawowej

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1042 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięczniePlatforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów. 

Poprzez konkurs fotograficzny, uchwycenie zmian zachodzących w przyrodzie ,oraz budzenie zainteresowania otaczającą nas przyrodą. Informujemy, że tym roku szkolnym zorganizowany zostanie ekologiczny konkurs fotograficzny pt. „Trzemeszno w obiektywie”. Celem konkursu jest uchwycenie zmian zachodzących w przyrodzie na tle zabytków i różnych obiektów naszego miasta oraz budzenie zainteresowania tym, co jest nam najbliższe.

 
Szanowni Państwo!

Informujemy, że tym roku szkolnym zorganizowany zostanie ekologiczny konkurs fotograficzny pt. „Trzemeszno w obiektywie”. Celem konkursu jest uchwycenie zmian zachodzących w przyrodzie na tle zabytków i różnych obiektów naszego miasta oraz budzenie zainteresowania tym, co jest nam najbliższe.

Informujemy, że tym roku szkolnym zorganizowany zostanie ekologiczny konkurs fotograficzny pt. „Trzemeszno w obiektywie”. Celem konkursu jest uchwycenie zmian zachodzących w przyrodzie na tle zabytków i różnych obiektów naszego miasta oraz budzenie zainteresowania tym, co jest nam najbliższe.
Prosimy uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z całej naszej gminy o zgłoszenie swego udziału w Szkole Podstawowej nr 1 u pani Ludomiły Pełczyńskiej do końca października 2005 roku.

     
REGULAMIN GMINNEGO EKOLOGICZNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

POD HASŁEM „TRZEMESZNO W OBIEKTYWIE”

  
W roku szkolnym 2005/2006 odbędzie się konkurs fotograficzny pt. „ Trzemeszno w obiektywie”. Celem konkursu jest uchwycenie zmian zachodzących w przyrodzie na tle zabytków i różnych obiektów naszego miasta i gminy oraz budzenie zainteresowania tym co jest nam najbliższe.

Konkurs jest skierowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych gminy Trzemeszno.

Sugeruje się wewnętrzny konkurs, w którym nauczyciele wytypują najlepsze prace do głównego konkursu. Prace biorące udział w konkursie należy przesłać na adres

Organizatora.

       
ZASADY PRZEPROWADZENIA I OCENY KONKURSU

 
Przedmiotem konkursu jest wykonanie fotografii o treści zgodnej z tematem.

Każda szkoła może nadesłać dowolną ilość prac

Format zdjęć 21 * 15 cm

Prace powinny być opisane na odwrocie i zawierać następujące dane:

imię i nazwisko autora

klasę

nazwę szkoły

imię i nazwisko opiekuna

Prace należy nadesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30.11.2005 r.

Oceny pod względem wartości artystycznych oraz zgodności z regulaminem dokona komisja powołana przez organizatorów.

Organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody dla zwycięzców oraz dyplomy dla wszystkich uczestniczących szkół.

Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród nastąpi 16 grudnia 2005r. w auli Szkoły Podstawowej nr 1 w Trzemesznie podczas trwającej wystawy nadesłanych prac.

 
Uczestnicy konkursu oprócz prac uznanych przez siebie za najlepsze i wykonane w formacie 21*15 mogą przysłać również zdjęcia wykonane w innym formacie. W ten sposób wystawa zostanie wzbogacona w wiele ciekawych prac ukazujących to co nam najbliższe.

   
Organizatorzy: Dyrektor:


Opracowała Ludomiła Pełczyńska

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X


Zarejestruj się lub zaloguj,
aby mieć pełny dostęp
do serwisu edukacyjnego.
www.szkolnictwo.pl

e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- największy w Polsce katalog szkół
- ponad 1 mln użytkowników miesięcznie
Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie