Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Technikum Kreatywne (Technikum Informatyczne)

Żołnierska 53, 71-210 Szczecin
tel. (91) 814-94-05
www:   http://szkolykreatywne.pl
e-mail:   rekrutacja@szkolykreatywne.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 6534 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

TECHNIKUM KREATYWNE OFERUJE:

- technik informatyk – projektowanie i programowanie gier komputerowych
- technik informatyk – programowanie aplikacji na urządzenia mobilne
- nauka angielskiego i niemieckiego, z naciskiem na język informatyczny i biznesowy


Technikum Kreatywne w Szczecinie
działające przy Zachodniopomorskich Szkołach Kreatywnych, to szkoła niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej - nowoczesna inicjatywa dla wymagającego rynku.

Pomysłodawcą i założycielem ZSK jest Zachodniopomorska Szkoła Biznesu – jedna z pierwszych niepublicznych uczelni w Polsce, specjalizująca się w edukacji biznesowej. Jej wykładowcy to praktycy, którzy już od ponad 20 lat kształcą najlepszych specjalistów i menadżerów pracujących w największych firmach w kraju, a teraz z ich wiedzy i doświadczenia mogą korzystać również uczniowie naszych szkół.

W Technikum Kreatywnym wiemy, jak ważne jest zarówno zdobywanie wiedzy, jak i praktycznych umiejętności, a przede wszystkim rozwijanie kreatywności i talentu. Dlatego właśnie to umożliwiamy naszym uczniom, którzy chcą zdobyć zawód technik informatyk. To jedna z najbardziej pożądanych dziś profesji. Osoby z wykształceniem w kierunku informatycznym nie tylko nie muszą martwić się o zatrudnienie, ale w dodatku należą do najlepiej opłacanych pracowników.

NASZE ATUTY:
  • autorski program nauczania
  • lekcje z wykładowcami Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu
  • współpraca z praktykami z wiodących firm z branży informatycznej i technologicznej, na przykład PC Factory, BLStream, BTC i Fabryki Gier
  • nauka również w formie e-learningowej
  • nowocześnie wyposażone laboratoria i specjalistyczne oprogramowanie
  • dedykowane naszym uczniom programy, projekty i dodatkowe kursy
Technik informatyk – projektowanie i programowanie gier komputerowych - po zakończeniu nauki będziesz mógł pracować przy tworzeniu gier komputerowych jako autor ich scenariuszy, projektant grafiki, twórca animacji, programista czy tester.
Nauczysz się: pisać scenariusze gier, programować gry, projektować nowoczesne interfejsy gier z naciskiem na ich user experience, korzystać z narzędzi i metod projektowania mechaniki i świata gier, tworzyć modele przestrzenne oraz animacje obiektów 3D, wykonywać i wykorzystywać w grach fotografie, wdrażać sztuczną inteligencję.

Technik informatyk – programowanie aplikacji na urządzenia mobilne - po zakończeniu nauki będziesz mógł pracować jako programista, projektant, deweloper lub tester aplikacji i innych rozwiązań mobilnych.
Nauczysz się: projektować aplikacje mobilne na platformę Android, programować w języku Java i środowisku deweloperskim Eclipse, projektować nowoczesne interfejsy aplikacji mobilnych z naciskiem na ich user experience, tworzyć animacje poklatkowe, wykorzystywać widgety, usługi bazujące na geolokalizacji, Google Mapy i Google Search czy detekcję twarzy, testować oprogramowanie, tworzyć struktury stron internetowych i ich projekty graficzne.

Pamiętaj, że wybór technikum nie zamyka Ci drogi do dalszej edukacji, a wręcz przeciwnie daje Ci więcej możliwości. Po jego ukończeniu możesz od razu podjąć pracę albo zdecydować się na studia, do których będziesz świetnie przygotowany!
Najlepsi absolwenci Technikum Kreatywnego mogą ponadto skorzystać ze zniżki na czesne na kierunku Informatyka w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu.


Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie internetowej

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie