Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Quality Austria Polska Sp. z o.o.

ul. Żwirki i Wigury 14, 43-190 Mikołów
tel. 32 226-60-07
www:   http://www.qualityaustria.pl
e-mail:   office@qualityaustria.pl<


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1528 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Quality Austria Polska Sp. z o.o.

- ISO 9001
- ISO/TS 16949
- HACCP, ISO 22000
- ISO 14001
- OHSAS 18001
- ISO 27001
- Lean Manufacturing
- Zintegrowany System Zarządzania

Quality Austria , międzynarodowa jednostka zajmująca się kształceniem, certyfikacją i dokonywaniem ocen, powstała w wyniku zgrupowania czterech samodzielnych jednostek, działających od kilkudziesięciu lat na rynku europejskim i światowym.
Jednostka działa we wszystkich dziedzinach gospodarki, począwszy od prywatnych przedsiębiorstw i skończywszy na organach administracji państwowej i samorządowej.W skali świata Quality Austria jest gwarantem fachowości i uznania.

Jednostka Quality Austria świadczy usługi w zakresie systemów zarządzania jakością, systemów środowiskowych, bezpieczeństwa i higieny pracy, a także w zakresie wielu innych standardów międzynarodowych i krajowych. Szczególny nacisk jest położony na integrację wymagań poszczególnych norm, regulacji prawnych i dyrektyw. Zakres usług jednostki Quality Austria gwarantuje klientom długofalową optymalizację oraz rozwój procesów i struktur, co oznacza znaczącą oszczędność czasu i kosztów.Quality Austria zapewnia realizację wszystkich założeń, zwiększających tworzenie wartości dodanej, a tym samym lepszą pozycję na rynku.

Wizja
Quality Austria jest uznanym partnerem wszystkich podmiotów gospodarczych i społecznych we wszystkich zagadnieniach dotyczących zarządzania jakością, jakości produktów, zintegrowanych systemów zarządzania i doskonałości. Jakość rozumie w sposób kompleksowy, którego niepodzielną częścią jest środowisko, bezpieczeństwo i higiena pracy, a także inne wymogi. Quality Austria jest miejscem kontaktowym skupiającym klientów, doradców, ekspertów i wszystkich związanych z następującymi trzema obszarami

Realizacja Szkoleń
Szkolenia to dla Quality Austria Polska jeden z priorytetowych działań biznesowych wpisujących się w wysoki standard świadczonych usług. Wiemy jak niezmiernie ważnym elementem dla firm jest rozwój kadry, dlatego realizowane szkolenia dopasowane są do bieżących potrzeb klientów z jednoczesnym uwzględnieniem założeń programowych. Utrzymywanie na odpowiednim poziomie kompetencji trenerów QAP, stosowanie akredytowanych programów szkoleń i współpraca z klientami to kluczowe czynniki sukcesu - potwierdzone pozytywnymi opiniami zadowolonych klientów.

Współpraca z Quality Austria Polska nie opiera się na zasadzie kontaktów jednostka - klient, to współpraca dla wspólnego rozwoju i sukcesu.
Nie znajdą u nas Państwo szkoleń auditorów realizowanych w jeden dzień i innych tego typu poczynań, traktujemy swoją pracę poważnie i szanujemy klientów - nie pozwalając im wyrzucać pieniędzy w błoto.

Serdecznie Zapraszamy !!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie