Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa

Sudragi, ul. Szkolna 10, 09-200 Sierpc
tel. (24) 274-12-68
www:   http://www.spsudragi.gmina.sierpc.ple-mail:   spsudragi@poczta.fm


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2104 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

- oddział przedszkolny
- wykwalifikowana kadra
- wszechstronny rozwój uczniów
- język niemiecki
- "Owoce w szkole"
- "Mleko w szkole"
- osiągnięcia sportowe uczniów
- zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
- koła zainteresowań
- programy współfinansowane z EFS

O Nas

Historia Szkoły Podstawowej w Sudragach sięga korzeniami połowy XX wieku. Mieści się ona w parku byłego właściciela ziemskiego. Stuletnie kasztanowce i jesiony są pod ścisłą opieką szkoły. Obecnie Szkoła Podstawowa w Sudragach posiada bardzo dobre warunki lokalowe. Jest położona w bardzo pięknej okolicy, gdzie lasy i woda sprzyjają edukacji ekologicznej.

"Z indywidualizacją stawiamy na rozwój"

W roku szkolnym 2012/2013 nasza szkoła zakwalifikowała się do realizacji projektu przeznaczonego dla uczniów klas I–III szkoły podstawowej, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej "Z indywidualizacją stawiamy na rozwój". Głównym celem projektu jest wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych poprzez indywidualizację procesu nauczania.

Cele projektu zostaną zrealizowane poprzez zapewnienie każdemu dziecku oferty edukacyjno-wychowawczo-profilaktycznej zgodnej z jego indywidualnymi potrzebami i możliwościami, zwiększenie zakresu wykorzystania w szkole aktywizujących metod nauczania. W ramach projektu szkoła otrzymała także wiele atrakcyjnych pomocy dydaktycznych. Prowadzone będą trzy rodzaje zajęć: zajęcia dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu, zajęcia logopedyczne dla dzieci z zaburzeniami rozwoju mowy, zajęcia dla dzieci z trudnościami w zdobywaniu umiejętności matematycznych.

"Mleko w szkole"

Nasza szkoła uczestniczy w programie unijnym "Mleko w szkole", który jest finansowany ze środków UE za pośrednictwem Agencji Rynku Rolnego. W ramach programu uczniowie klas I-VI trzy razy w tygodniu otrzymują mleko. Ideą Programu "Mleko w szkole" jest, aby każdy uczeń miał szanse na kartonik świeżego pożywnego mleka w swojej szkole. Każde dziecko objęte programem ma możliwość wypicia w szkole 0,25l mleka świeżego (pasteryzowanego) o najwyższej jakości. Dostarczane jest ono w higienicznie zamkniętych kartonikach, jednorazowego użytku.

Celem unijnego programu jest: kształtowanie i utrwalanie wśród dzieci i młodzieży zdrowych, dobrych nawyków żywieniowych poprzez promowanie spożycia mleka i przetworów mlecznych; dbałość o zdrowie dzieci i młodzieży szkolnej; edukacja z zakresu żywienia.

"Owoce w szkole"

Nasza szkoła przystąpiła do unijnego programu "Owoce w szkole". Wraz z rozpoczęciem zajęć podpisaliśmy ponownie umowę na dostarczanie owoców i warzyw dla naszych najmłodszych uczniów z klas I-III. Główne cele programu to: budowanie zdrowych i trwałych nawyków żywieniowych dzieci poprzez zwiększenie udziału owoców i warzyw w ich codziennej diecie; przeciwdziałanie otyłości oraz chorobom cywilizacyjnym; propagowanie zdrowego odżywiania poprzez działania towarzyszące o charakterze edukacyjnym realizowane w szkole.

W ramach programu "Owoce w szkole" każdemu dziecku udostępniane są owoce i warzywa przygotowane do bezpośredniego spożycia, wystarczająco rozwinięte, dojrzałe, zdrowe. Owoce, warzywa oraz soki nie mogą zawierać dodatku tłuszczu, soli, cukru lub substancji słodzących. Za jakość owoców i warzyw dostarczanych do szkół podstawowych odpowiedzialny jest zatwierdzony dostawca.

Serdecznie zapraszamy !!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie