Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa

w Tarnowie

ul. Mickiewicza 8, 33-100 Tarnów
tel. (14) 631-65-55, fax (14) 631-66-00
(pok. 328 budynek A)
www:   http://www.pwsztar.edu.pl/sjo/e-mail:   kursy@pwsztar.edu.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3122 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznieKURSY JĘZYKÓW OBCYCH

- język angielski
- język francuski
- język niemiecki
- język włoski
- język hiszpański
- język irlandzki
- język rosyjski
 

OFEROWANE KURSY

- kursy standardowe
- kursy egzaminacyjne IELTS, FCE i CAE
- kursy przygotowujące do egzaminu ZD

- kursy przygotowawcze na kierunki
  filologiczne

- kursy dla gimnazjalistów
- kursy maturalne

- kursy dla dzieci w wieku szkolnym
  i rodziców

- kursy konwersacyjne
- kursy wyrównawcze dla studentów I roku
- kursy specjalistyczne
- kursy dla firm
- kursy indywidualne
- intensywne kursy weekendowe
- kursy wakacyjne

Zapraszamy do udziału w kursach języków obcych organizowanych przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową. Uczestnik przydzielany jest do wybranej przez siebie grupy na deklarowanym poziomie zaawansowania.

Grupy liczą 6 - 12 osób. W przypadku zmniejszenia się liczebności grupy poniżej ustalonego limitu kurs może zostać przekształcony w kurs indywidualny lub zostać rozwiązany, a uczestnicy mogą kontynuować naukę w innych grupach o zbliżonym poziomie lub w przypadku braku takich grup otrzymują zwrot całości niewykorzystanej nadpłaty. Na zakończenie kursu i po pozytywnej ocenie prowadzącego każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie ukończenia kursu.

Cena kursu obejmuje: opłatę za kurs, testy śródroczne, dodatkowe materiały przygotowane przez lektora (fotokopie), korzystanie z czytelni, zaświadczenie o ukończeniu kursu, test kwalifikacyjny, bezpłatny egzamin próbny w przypadku kursów egzaminacyjnych oraz nadzór dydaktyczny.

Egzaminy
Uczelnia jest akredytowanym ośrodkiem egzaminacyjnym przeprowadzającym egzaminy znajomości języka włoskiego CELI i CIC oraz Wewnętrznym Ośrodkiem Egzaminacyjnym British Council i University of Cambridge ESOL Examinations na egzaminy: Business English Certificate, Preliminary English Test i Key English Test oraz prowadzi zapisy na egzaminy: IELTS, FCE, CAE, ILEC, TOLES.

Udogodnienia dla słuchaczy
  • parking na terenie szkoły w godzinach zajęć
  • płatność w ratach (dotyczy kursów co najmniej 100 godzinnych)
  • bogata oferta rabatów
  • zapisy na kursy - elektroniczna rejestracja uczestników zajęć

Kursy językowe

Kursy standardowe to najpopularniejszy rodzaj kursów dla dorosłych.
Nauczane języki: język angielski, język niemiecki, język francuski, język włoski, język irlandzki, język hiszpański, język portugalski, język rosyjski.

Kursy egzaminacyjne - zapewniają gruntowne przygotowanie do międzynarodowych egzaminów językowych: FCE, CAE, IELTS, ZD. Niektóre z nich można zdawać także na miejscu w szkole. Języki: język angielski, język niemiecki.

Kursy przygotowawcze na kierunki filologiczne: intensywne miesięczne kursy języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego.

Kurs przygotowujący do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego i niemieckiego. Jego celem jest powtórzenie i usystematyzowanie materiału. Uczniowie doskonalą swoje umiejętności w zakresie czterech sprawności językowych: czytania, słuchania, pisania i mówienia, rozwiązują przykładowe zestawy egzaminacyjne, analizują wraz z lektorem popełniane błędy. Kurs rozpoczyna się we wrześniu, a kończy na początku kwietnia.
Języki: język angielski, język niemiecki.

Kursy maturalne umożliwiają powtórzenie gramatyki i słownictwa z zakresu szkoły średniej i ćwiczenie technik zdawania matury. Doskonale zdany egzamin maturalny będzie naszą wspólną satysfakcją. Zajęcia prowadzą nauczyciele, którzy są Egzaminatorami Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Kursy konwersacyjne dla wyjeżdżających
3,5-miesieczne kursy z języka niemieckiego i angielskiego, dla początkujących i średniozaawansowanych. Kurs przeznaczony jest dla osób, które mają zamiar wyjechać do pracy za granicę. Program obejmuje naukę podstawowego słownictwa i zwrotów umożliwiających porozumienie się w podstawowych sytuacjach życia codziennego.

Kursy wyrównawcze dla studentów I roku PWSZ – 3-miesięczne kursy z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego i rosyjskiego. Kursy stworzone zostały z myślą o studentach, którzy chcą powtórzyć lub nadrobić wiadomości z języka obcego na poziomie początkującym tak, aby brać udział w zajęciach lektoratowych z wyżej wymienionych języków na poziomie średniozaawansowanym.

Kursy wakacyjne: intensywne, miesięczne kursy z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego i rosyjskiego na wszystkich poziomach zaawansowania.

Kursy dla firm
Pomagamy w kompleksowym rozwiązywaniu problemów językowych zarówno kadry kierowniczej jak i pracowników firm i instytucji uwzględniając specyfikę danej branży lub działu. Podczas szkoleń językowych koncentrujemy się na przygotowaniu uczestników kursów do konfrontacji z żywym, naturalnym i współczesnym językiem, z jakim będą mieli do czynienia w kontaktach z obcokrajowcami.
Zajęcia prowadzone przez lektorów PWSZ w Tarnowie. Pomyślane są jako efektywny trening językowy, stąd odbywają się wyłącznie w języku obcym, co usprawnia kontakty z obcokrajowcami oraz pozwala nabrać większej pewności siebie.
Pracujemy wyłącznie w małych grupach (maks. 6 osób) z optymalnie dobranymi osobami na zbliżonym poziomie językowym, które motywują się nawzajem do dynamicznego rozwoju. Lektorzy PWSZ w Tarnowie prowadzą zajęcia dynamicznie i skutecznie, motywują do mówienia i myślenia w języku obcym, a w razie potrzeby poprawiają błędy i pomagają ich unikać.

Informacje i zapisy:
PWSZ w Tarnowie, (pok. 328 budynek A), ul. Mickiewicza 8,
tel. 14 63-16-555
e-mail: kursy@pwsztar.edu.pl

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie