Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Niepubliczne Przedszkole "Pod Sosenką"

ul. Jana Brzechwy 7, 84-106 Leśniewo
tel. kom. 601-815-191, 509-815-191
www:   http://www.podsosenka.eue-mail:   podsosenka@wp.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5504 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "POD SOSENKĄ"

- wykwalifikowana kadra pedagogiczna
- dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat
- wszechstronny rozwój dzieci
- przyjazna atmosfera i bezpieczeństwo
- rytmika
- język angielski
- zajęcia logopedyczne

Nasze Przedszkole

Propagujemy szeroko rozumiany rozwój dziecka, tak, aby poznało radość płynącą z zabawy, a przez nią nauczyło się nawiązywać relacje z innymi dziećmi, stało się samodzielne i z przyjemnością odkrywało i rozumiało otaczający je świat. W naszym przedszkolu proponujemy opiekę, wychowanie i zajęcia dydaktyczne dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Naszymi milusińskimi opiekuje się pięć pań (w tym trzy nauczycielki). Oprócz zajęć programowych w ramach opłaty z tytułu czesnego zapewniamy dzieciom zajęcia rytmiczno-muzyczne oraz religię.

Zajęciami dodatkowo płatnymi nieobowiązkowymi (na życzenie rodzica) są: język angielski, zajęcia indywidualne z logopedą.

27 czerwca 2009 roku nastąpiło oficjalne otwarcie naszego przedszkola, a zarazem zaczęła się tworzyć jego historia. Nasze Przedszkole mieści się w nowym budynku, zaprojektowanym i wybudowanym według najwyższych standardów, tak aby spełnić wszystkie potrzeby najmłodszych. Możemy pochwalić się nowoczesną architekturą, przestronnymi salami, estetycznymi łazienkami i dużą salą rekreacyjną przeznaczoną do zajęć tanecznych, imprez, występów przedszkolaków. Przedszkole ma własną nowocześnie wyposażoną kuchnię.

W naszym przedszkolu przygotowujemy dla naszych milusińskich smaczne i zdrowe posiłki. Zapewniamy pierwsze i drugie śniadanie, dwudaniowy obiad oraz podwieczorek.

Naszym dodatkowym atutem jest plac zabaw sąsiadujący bezpośrednio z Puszczą Darzlubską, dzięki czemu dzieci mają ciągły kontakt z naturą i możliwość obserwacji zmian zachodzących w przyrodzie. Usytuowanie przedszkola jest przyjazne i bezpieczne dla naszych podopiecznych. Dziecko w Przedszkolu "Pod Sosenką" jest najważniejsze, dokładamy wszelkich starań, aby rodzice powierzając nam swój swój najcenniejszy "skarb" mieli pewność, że dokonali dobrego wyboru decydując się na nasze przedszkole. Satysfakcja rodziców i uśmiech naszych wychowanków jest najlepszym uznaniem dla naszej pracy.

Spotkania i imprezy okolicznościowe połączone z występami naszych małych artystów stanowią nierozerwalną część życia naszego przedszkola. Budują pozytywne relacje pomiędzy placówką a środowiskiem rodzinnym naszych wychowanków.

Zapraszamy Serdecznie !!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie