Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Wyższa Szkoła Artystyczna

Niepubliczne Studium Plastyczne Technik Teatralno-Filmowych

ul. Siennicka 6a, 04-005 Warszawa
tel. (22) 621-39-65
www:   http://www.charakteryzacja.pl
e-mail:   studium@charakteryzacja.pl
wsa@wsa.art.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3439 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zadzwoń do Nas!* - tel. 606-...-... ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY:

- kurs makijażu fashion
- kurs wizażu dla początkujących
- weekendowy kurs samodzielnego kreowania wizerunku

SZKOŁA POLICEALNA:

- charakteryzacja teatralno-filmowa
- grafika multimedialna
- film i fotografia


Nasz program skierowany jest do osób zainteresowanych edukacją w zakresie charakteryzacji, filmu i fotografii, projektowania graficznego. Dokonując wyboru możesz podjąć kształcenie w Wyższej Szkole Artystycznej lub Niepublicznym Studium Plastycznym (dawne Aktywne Studium Plastyczne), albo w obu szkołach jednocześnie (system ION).

Jeżeli chcesz odnaleźć swój talent i przemienić go w pasję zawodową to odwiedź nasze szkoły i podejmij działanie. Wybierz kierunek, który jest dla ciebie wyzwaniem i wiąże się z Twoimi zainteresowaniami. Zdecyduj czy chcesz mieć dyplom licencjacki po trzech latach nauki (3,5) albo zawodowy po dwóch. Sprawdź, jak wygląda Twój czas, czy interesują cię studia dzienne czy zaoczne lub nauka na odległość (przez internet).


Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie jest pierwszą niepubliczną uczelnią artystyczną, w której techniki malarskie zostały połączone ze scenograficznymi i multimedialnymi w sposób praktyczny i nowoczesny. Specyfika Uczelni polega na jej niepowtarzalnej, twórczej atmosferze. Z jednej strony przekazujemy solidny warsztat pracy, a z drugiej budzimy wyobraźnię i wprowadzamy w świat koloru, formy i materii. Uczymy patrzeć, myśleć i kreować rzeczywistość. To połączenie dobrze sprawdza się w naszej pracy dydaktycznej i daje doskonałe rezultaty. Uczelnia otrzymała uprawnienia do prowadzenia 3, 5 letnich studiów I stopnia (licencjackich) w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym.

Wyższa Szkoła Artystyczna prowadzi kształcenie na studiach I stopnia (3,5 roku) na Kierunku Malarstwo, ze specjalnościami:
  • malarstwo w scenografii (specjalność związana z charakteryzacją)
  • kostium i rekwizyt sceniczny (specjalność związana z charakteryzacją)
  • obraz multimedialny (specjalność związana z video-grafiką)

W programie kształcenia znajduje się m.in.: malarstwo w technikach scenograficznych, charakteryzacja, projektowanie grafiki multimedialnej, malarstwo, rysunek, historia sztuki, historia filmu, język angielski, filozofia, media elektroniczne, działania sceniczne, psychofizjologia widzenia, prawo autorskie, podstawy fotografii, liternictwo, reżyseria barwy i przestrzeni, rzeźba, typografia, kostiumografia i scenografia.

Studiując 3,5 roku w Wyższej Szkole Artystycznej zdobędziesz wiedzę i plastyczne umiejętności niezbędne do wykonywania zawodu charakteryzatora oraz grafika telewizyjno – filmowego. Po ukończeniu Uczelni otrzymasz dyplom licencjata.

Niepubliczne Studium Plastyczne Technik Teatralno-Filmowych to dwuletnia policealna szkoła artystyczna założona przez Agatę Manowską, funkcjonująca na podstawie zezwolenia Ministerstwa Kultury i Sztuki z 1999 roku. Program Studium spełnia założenia nowoczesnej szkoły o charakterze plastycznym i zawodowym. Oferujemy możliwość kształcenia w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Autorski program Studium jest skierowany głównie do osób zainteresowanych profilem zawodowym (nie jest wymagane świadectwo dojrzałości).

Niepubliczne Studium Plastyczne Technik Teatralno-Filmowych (dawne Aktywne Studium Plastyczne) prowadzi kształcenie zawodowe (2 lata) na kierunkach:
  • charakteryzacja teatralno-filmowa. Absolwenci otrzymują dyplom studium z tytułem plastyka technik scenograficznych, specjalizacja: charakteryzacja teatralno-filmowa
  • grafika multimedialna. Absolwenci otrzymują dyplom studium z tytułem plastyka technik graficznych, specjalizacja: grafika multimedialna
  • film i fotografia. Absolwenci otrzymują dyplom zawodowy fotografa, specjalizacja: artystyczna technika rejestracji obrazu

W programie kształcenia znajdują się m.in.: charakteryzacja, grafika multimedialna, historia sztuki, teatru, filmu, ubioru oraz podstawy produkcji filmowej. Odbywają się także warsztatowe zajęcia z rysunku, malarstwa, tańca, fotografii, kompozycji i projektowania, projektowania mody i typografii.

W Niepublicznym Studium Plastycznym w 2 lata zdobędziesz praktyczny zawód i uzyskasz dyplom zawodowy.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie