Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

Aktualna kategoria: Wiadomości » 06 listopada 2009 » Zaproszenie do udziału w ...

Zaproszenie do udziału w Konferencji Wojewódzkiej: "System wsparcia szkół i placówek oświatowych wdrażającycyh modułowe programy kształcenia zawodowego"

Zapraszamy do udziału w Konferencji Wojewódzkiej, która odbędzie się w Szczecinie w dniu 18 listopada br. w hotelu Novotel Szczecin, (al. 3 - go Maja 31).

Konferencja organizowana jest w ramach projektu systemowego "System wsparcia szkół i placówek oświatowych wdrażających modułowe programy kształcenia zawodowego" (Priorytet III - Wysoka jakość systemu oświaty Działanie 3.3 - Poprawa jakości kształcenia, Poddziałanie 3.3.3 - Modernizacja treści i metod kształcenia).

Celem projektu jest wypracowanie systemu wsparcia szkół zawodowych, kadry dydaktycznej, organów prowadzących i nadzorujących do wdrożenia programów kształcenia zawodowego o strukturze modułowej, zgodnie z nowymi kierunkami zmian w systemie kształcenia zawodowego oraz utworzenie zintegrowanego systemu informatycznego ułatwiającego dostęp do bazy danych programów modułowych i pakietów edukacyjnych oraz informacji z zakresu kształcenia zawodowego.

Konferencja o charakterze informacyjno-promocyjnym umożliwi m.in.:

  • wypracowanie kryteriów wyboru szkół i placówek oświatowych do udziału w projekcie,
  • pozyskanie najbardziej aktywnych szkół i placówek oświatowych do uczestnictwa w projekcie.

Konferencja adresowana jest w szczególności do dyrektorów szkół zawodowych i placówek oświatowych, kierowników kształcenia praktycznego, organów prowadzących i nadzorujących szkoły zawodowe, nauczycieli konsultantów i doradców metodycznych kształcenia zawodowego.

Potwierdzenia udziału w konferencji proszę kierować na adres:
konferencjaszczecin@kgprojektykonferencyjne.pl
bądź njaniak@koweziu.edu.pl

Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie