Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

Aktualna kategoria: Wiadomości » 18 października 2021 » Pozytywne wibracje na co ...

Pozytywne wibracje na co dzień – bransoletka na szczęście


Szczęście zamknięte w biżuterii? Brzmi banalnie, jednak nie da się ukryć, że małe dodatki potrafią dodać siły, a ich metaforyczne znaczenie pomóc w trudnych chwilach. Bransoletka na szczęście to minimalistycznie wykonana ozdoba, która dla wielu osób jest synonimem dobrych intencji i pomyślności. Prezent czy dodatek dla siebie? Bransoletka sprawdzi się u każdego.

Kolor mocy, czyli czerwony dodatek z dobrą energią

Osoby, które wierzą w moc kolorów, zdecydowanie doceniają czerwony. Barwa ta wprowadza atmosferę miłości, radości i energii. Nic dziwnego, że tak często można zobaczyć ją podczas różnego rodzaju świąt. Jest również symbolem zakochanych, przez co kojarzy się jako stały element walentynek lub rocznic związków. Zdecydowanie należy do kolorów o sporej mocy. Nic dziwnego, że bransoletka na szczęście wykonana jest właśnie z czerwonej nitki.

Bransoletka na szczęście – idealny prezent dla bliskiej osoby

Poszukiwania prezentu dla kogoś bliskiego nie są łatwe. Zwykle pragnie się, by upominek niósł ze sobą większą wartość niż tylko materialna. Bransoletka na szczęście jest nie tylko estetycznym podarunkiem, ale także pewnego rodzaju komunikatem. Wyraża troskę o drugą osobę i niejako przekazuje jej dobrą energię w symbolicznym znaczeniu. Dzięki temu tak mała rzecz ma wielką wartość emocjonalną i przywołuje na myśl konkretną osobę lub dobre chwile.

Symbol, który zawsze można mieć przy sobie

Sporą zaletą bransoletki z czerwonej nitki jest to, że można ją nosić cały czas. Jej minimalistyczny charakter dopasowuje się do każdej stylizacji – zarówno tej sportowej, jak i eleganckiej. Srebrne kuleczki, którymi zakończona jest biżuteria, ozdabiają ją nieco, dzięki czemu bransoletka jest jednocześnie prosta i gustowna. Uniwersalność, którą się wyróżnia sprawia, że wiele osób nosi ją jako stały element stylizacji.

Okazuje się, że oprócz pozytywnych wibracji, które niesie z sobą noszenie tego symbolu szczęścia, bransoletka jest również ciekawym dodatkiem modowym pasującym każdemu. Połączenie stylu i symbolu w jednej niepozornej bransoletce nadaje jej prawdziwie wyjątkowy charakter. Kupić można ją tutaj: https://www.zozodesign.pl/sklep/zestawy-swiateczne/walentynki/bransoletka-na-szczescie-czerwona-z-pozlacana-kuleczka/

Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie