Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

Aktualna kategoria: Wiadomości » 16 grudnia 2020 » Doggi-Game - oryginalna gra ...

Doggi-Game - oryginalna gra o psach, zajmuj się czworonogiem i prowadź hodowlę

Psy są obecne w naszej ludzkiej kulturze już od bardzo dawna, kiedy to zaprzyjaźniły się z człowiekiem i poczynając od swojej dzikiej i wilczej natury, wyewoluowały oraz nabrały wyglądu i charakteru, który cechuje dzisiejsze psiaki. Ciężko jest wyobrazić sobie dzisiejszy świat bez tych uroczych i kochanych stworzeń, które nie bez powodu określone zostały najlepszym przyjacielem człowieka. Kochasz psy i interesujesz się nimi? A może Twoje dziecko od jakiegoś już czasu męczy Cię o to, aby zaadoptować psiego pupila? Jeżeli tak, zdecydowanie powinieneś sprawdzić grę Doggi-Game. Pozwoli Ci ona zostać psim hodowcą, bądź też posłuży Twojemu dziecku jako lekcja pokazująca, jak wyglądać powinna opieka nad tym zwierzęciem.

Doggi-Game - na czym polega rozgrywka?

Gry o psach nie są zbyt popularne w dzisiejszym Internecie, jednak jak się okazuje, powoli się to zmienia. Coraz więcej powstaje ciekawych gier o tych przyjaznych zwierzakach, które umożliwiają nam zajęcie się czworonożnym pupilem. Jedną z takich gier jest właśnie Doggi-Game, gra, która polega na opiece nad psami oraz ich hodowli. Gra ta dostępna jest w przeglądarce internetowej, a co za tym idzie, jest w pełni darmowa i dostępna dla każdego. Jak wygląda rozgrywka? Pierwszym naszym krokiem jest stworzenie pupila, wybieramy w tym celu rasę naszego psa i decydujemy o jego wyglądzie zewnętrznym. W grze dostępnych jest wiele ciekawych ras, oraz oryginalne mieszanki, możemy również zdecydować się na zajmowanie się zwykłym kundelkiem. Po wybraniu psa przychodzi czas na właściwą rozgrywkę. Polega ona na opiece nad zwierzakiem i wszystkim, z czym się to wiąże. Do naszych obowiązków należy karmienie oraz pielęgnacja psa, zabawa z nim, oraz wyprowadzanie go na spacery. Dodatkowo, w grze tej możemy nauczyć naszego psa licznych ciekawych sztuczek i brać udział w różnorodnych konkursach.

W grze zarabiamy tak zwane doglary, które pozwalają nam kupować różne ulepszenia i akcesoria dla naszego pupila. Wbrew pozorom jednak opieka nad psiakiem nie jest taka prosta i kolorowa. Twórcy gry zwrócili uwagę na faktyczne i realne potrzeby zwierzęcia. Oznacza to, że musimy regularnie obcinać zwierzakowi pazury, czyścić łapy, wyciągać kleszcze, kiedy pupil je złapie, oraz uczyć naszego psa, aby nie oddawał moczu, gdzie popadnie, dla przykładu na naszej ulubionej kanapie. Zdecydowanie ciekawie wygląda tu także wyprowadzenie psa na spacer, bowiem do tego celu przygotować musimy wszystko to, co w takiej sytuacji potrzebne jest w prawdziwym życiu. Musimy wyposażyć się w smycz, obrożę, oraz woreczki na odchody, a podczas spaceru mamy oczywiście obowiązek posprzątać po swoim psie. Musimy być także ostrożni, bowiem nasz pupil może wystraszyć się czegoś głośnego na ulicy i po prostu zerwać się nam ze smyczy, co nie zawsze może skończyć się dobrze. W grze uczymy naszego psiaka licznych komend, oraz bierzemy udział w różnych, ciekawych konkursach, które podnoszą poziom psa oraz jego inteligencję. Jeżeli zdecydujemy się na posiadanie większej ilości psów, możemy także założyć hodowlę, a odchowane, nauczone komend szczenięta sprzedawać innym graczom, pamiętając o tym, że im więcej nasz psiak potrafi, tym większa jest jego wartość na rynku. 

Dla kogo Doggi-Game będzie ciekawym wyborem i dlaczego warto zagrać w tę grę?

Przede wszystkim, jeżeli uwielbiamy psiaki, jest to idealna pozycja dla nas. Możemy miło i przyjemnie spędzić czas na opiece nad pupilem, oraz stworzyć rasowe, inteligentne szczeniaki. Możemy brać udział w konkursach i piąć się w rankingu coraz wyżej, wyprzedzając zwierzaki innych graczy. Gra ta będzie także świetnym pomysłem dla dziecka, którego chcemy nauczyć odpowiedzialności związanej z posiadaniem psa. Może to być idealny test przed faktycznym zaadoptowaniem szczeniaka, gra uczy bowiem empatii i wrażliwości na potrzeby tych zwierzaków. 

Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie