Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zespół Szkół

im. Adama Mickiewicza

Wierzbno 84, 55-217 Wierzbno
tel./fax (71) 313-12-12
www:   http://zswierzbno.xcoding.cal24.pl
e-mail:   zespolszkolwierzbno@poczta.onet.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3129 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

GIMNAZJUM

- wykwalifikowana kadra pedagogiczna
- bezpieczna i miła atmosfera
- organizacja różnych imprez
- unowocześniona biblioteka
- nowoczesny sprzęt i nowoczesne pomoce naukowe

Do naszej szkoły uczęszcza 304 uczniów. Opiekę nad nimi sprawuje 30 nauczycieli. W budynku szkolnym znajduje się 17 klas, sklepik, jadalnia, czytelnia z dostępem do Internetu. W najbliższym czasie w miejscu starej sali sportowej powstanie nowa z nowoczesnym wyposażeniem. Spodziewamy się także nowego boiska szkolnego.

W naszej szkole znajduje się unowocześniona biblioteka. Dzięki Narodowemu Funduszowi Społecznemu szkoła otrzymała cztery komputery do tego pomieszczenia, w tym trzy do dyspozycji uczniów, oraz wielofunkcyjną drukarkę. Biblioteka także stale jest wzbogacana w nowe książki. Każdy z czytelników może odszukać tam nie tylko lektury, lecz młodzieżowe i dziecięce czasopisma, literaturę o różnej treści i poradniki.
Czytelnia została wyposażona w „Filmotekę szkolną”. Dzięki temu nasi uczniowie poznają wartościowe filmy i poruszają problemy, jakie spotykają bohaterów. Każdy z uczniów po zajęciach szkolnych ma możliwość skorzystania z Internetu w celach edukacyjnych.

Wszyscy podopieczni chętnie korzystają z biblioteki. Dzięki zaopatrzeniu czytelni mogą się rozwijać i wzbogacać swoją wyobraźnię.

Nasza szkoła ma wiele tradycji, które pielęgnujemy i wzbogacamy z roku na rok. Staramy się, aby każde nasze święto było zaskakujące i długo wspominane. W dzień wagarowicza organizujemy festyn z wieloma konkursami i zabawami. Co roku obchodzimy go pod innym hasłem. Każdy zapomina o wagarowaniu i chętnie bierze udział w zabawie. Dzieci z nauczania początkowego mają szanse przebrać się za ulubioną postać podczas balów karnawałowych. Organizowane są także zabawy karnawałowe dla rodziców, podczas których można kupić nasze prace, wygrać nagrody, a przede wszystkim zebrać fundusze na potrzeby szkoły. Raz w miesiącu nauczyciele organizują dla nas dyskoteki. Ważne święta takie jak: walentynki, mikołajki, andrzejki Samorząd Uczniowski przygotowuje liczne konkursy, zawody i nagrody.

Dzieci z nauczania zintegrowanego co roku symbolicznie żegnają zimę, paląc marzannę. Z okazji ważnych świąt i rocznic nauczyciele wraz z uczniami przygotowują apele okolicznościowe. Również poszczególne klasy zobowiązane są do przygotowania gazetek tematycznych związanych z uroczystościami. Nadają one szkole świąteczny klimat i tworzą niezwykłą atmosferę. Nauczyciele organizują konkursy na np. kartki świąteczne, stroiki, które sprzedawane są na corocznych kiermaszach zorganizowanych dla rodziców. Co roku odbywa się konkurs karaoke.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie