Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Gimnazjum Nr 2

im. Jana Pawła II

ul. Centrum 105, 34-452 Ochotnica Dolna
tel. (18) 262-48-08
www:   http://www.gim2-ochotnica.iaw.pl
e-mail:   gim2centrum@op.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4716 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

GIMNAZJUM Nr 2
im. Jana Pawła II
w OCHOTNICY DOLNEJ

- boisko "Orlik"
- gazetka szkolna "Na marginesie"
- Samorząd Uczniowski
- język francuski
- pracowania informatyczna
- kółko informatyczne
- obyczaje i tradycje szkolne
- wycieczki krajoznawcze
- konsultacje przedmiotowe
- konkursy wewnątrzszkolne

Nasze gimnazjum

W gimnazjum panuje demokracja, dlatego uczniowie również mają swoich przedstawicieli, a jest to Samorząd Szkolny z Radą Uczniowską na czele, która stara się rzetelnie i dokładnie wypełniać swoje obowiązki. W naszej szkole redagowana jest gazetka szkolna pt. "Na marginesie". Jej zadaniem jest przede wszystkim rozszerzanie horyzontów wiedzy w dziedzinie kultury, sztuki, nauki, ostrzeganie młodzieży przed zagrożeniami XXI wieku i dostarczanie rozrywki. Każdy, nawet najbardziej wymagający czytelnik znajdzie w niej coś dla siebie. Nasza szkoła to nie tylko nauka, ale również rozrywka. Dzięki przychylności dyrekcji i opiekuna samorządu szkolnego są organizowane dyskoteki.

Wizja szkoły

Dajemy uczniom różnorodną, bogatą i atrakcyjną ofertę edukacyjną, zapewniając wykształcenie o wysokim poziomie wiedzy i umiejętności. Wspomagamy wszechstronny rozwój ucznia, zgodnie z osobistymi potrzebami i możliwościami. Proponujemy humanistyczny system wartości, oparty na chrześcijańskich podstawach. Zapewniamy uczniom dobre, bezpieczne i przyjazne warunki do nauki. Dobrze przygotowujemy ucznia do życia społecznego w rodzinie, środowisku lokalnym, w Ojczyźnie i w Zjednoczonej Europie. Wzajemne relacje uczeń-nauczyciel, rodzice-szkoła, szkoła-środowisko lokalne będą partnerskie i demokratyczne.
Wspólnie z rodzicami wychowujemy człowieka, który będzie umiał znaleźć cel swego życia i działania, potrafi samodzielnie kreować swoją pozytywną przyszłość, będzie odróżniał dobro od zła, będzie szanował godność osoby ludzkiej, odrzuci przemoc i agresję, uzależnienia i nałogi będą mu obce, będzie umiał dbać o zdrowie własne i innych.

Zajęcia dodatkowe
Szkoła stara się w sposób ciekawy i interesujący organizować czas wolny uczniom szkoły. Uzdolnieni uczniowie mogą zawsze liczyć na fachową pomoc swoich nauczycieli, która wspiera młodzież w jej rozwoju oraz umacnia w niej poczucie własnej wartości. W zależności od zainteresowań młodzieży prowadzone są różnorodne zajęcia pozalekcyjne.

Nasza sala komputerowa

W naszym gimnazjum znajduje się nowoczesna sala komputerowa. Obecnie mieści się w niej około 20 nowoczesnych komputerów, oraz stacje serwerowe. Mamy stały dostęp do internetu, z którego często korzystamy na lekcjach informatyki, oraz na kółku informatycznym. Na lekcjach informatyki poszerzamy swoją wiedzę informatyczną. Zajmujemy się zagadnieniami dotyczącymi właściwej obsługi komputera, wykonujemy różnego rodzaju zadania matematyczne, wspólnie tworzymy stronę internetową naszej szkoły i szereg innych. Nasze lekcje informatyki są bardzo ciekawe.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie