Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zespół Placówek Oświatowych

Lipnik 14, 32-412 Wiśniowa
tel. (12) 271-40-92
www:   http://zpolipnik.szkolnastrona.pl
e-mail:   zpo_lipnik@pocztaonet.pl
zpolipnik@gmail.com


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3272 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE
w LIPNIKU

- czynne w godzinach 8:00 - 13:00
- edukacja matematyczna
- imprezy okolicznościowe
- goście w przedszkolu
- zajęcia dodatkowe z rytmiki, religii
  i języka angielskiego

- koła zainteresowań

SZKOŁA PODSTAWOWA w LIPNIKU

- wieczorki poetyckie
- szkoła "Na sportowo"
- ZHP "ZUCH"
- biblioteka i świetlica

GIMNAZJUM w LIPNIKU

- nauka języka angielskiego i niemieckiego
- projekty i współpraca międzynarodowa
- blok zajęć artystycznych
- Samorząd Uczniowski

Przedszkole

Prowadzi bezpłatne nauczanie i wychowanie w zakresie podstawy programowej wychowania przedszkolnego. Przeprowadza rekrutację dzieci w oparciu o zasadę powszechnej dostępności. Zatrudnia nauczycieli posiadających kwalifikacje.

Cele przedszkola to wspomaganie i ukierunkowanie rozwoju dziecka zgodnie z jego wrodzonym potencjałem i możliwościami rozwojowymi w relacjach ze środowiskiem społeczno-kulturowym i przyrodniczym. Przygotowanie dzieci do podjęcia nauki w szkole. Wspomaganie rodziny w opiece i wychowaniu dziecka. Udzielanie dzieciom pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Rozpoznawanie możliwości rozwojowych dziecka i podjęcie wczesnej interwencji specjalistycznej. Zapewnienie opieki, wychowania i uczenia się w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa. Wspomaganie rodziców w wychowaniu dziecka i przygotowaniu go do nauki w szkole. Stymulowanie rozwoju mowy i myślenia dziecka. Dbanie o kulturę języka ojczystego kultywowanie tradycji narodowych i religijnych. Organizowanie opieki nad dziećmi niepełnosprawnymi.

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Nasza szkoła zapewnia wysoki poziom kształcenia. Troszczy się o mądre wzrastanie ku dorosłości w kulturze i szacunku dla Ojczyzny, drugiego człowieka. Uwrażliwia na piękno, dobro i prawdę. Kształci umiejętność zrozumienia innych i porozumienia się z nimi. Pielęgnuje tradycje narodu i państwa polskiego w jedności ze wspólnotą Europy. Szanuje godność uczniów, nauczycieli i rodziców. Wspomaga rodzinę w wychowaniu.

Szkoła zapewnia by jej absolwent był przygotowany do dalszej nauki, życia i pracy w różnych dziedzinach działalności ludzkiej a zwłaszcza umiał rozwijać swoje zdolności poznawcze, zainteresowania i uzdolnienia, wyróżniał się wartościowymi cechami woli i charakteru, jak godność, uczciwość, samodzielność, wytrwałość, obowiązkowość i wrażliwość. Opanował niezbędne umiejętności, jak planowanie i organizowanie nauki, pracy i wypoczynku oraz uczestnictwo w pracy zespołowej, korzystanie z różnych źródeł informacji. Zdobył przygotowanie do samokształcenia, samokontroli i samooceny efektów pracy, doceniał znaczenie nauki, postępu technicznego i rozwoju cywilizacji. Posiadał nawyki uczciwej pracy, umiejętność posługiwania się powszechnie stosowanymi narzędziami i urządzeniami technicznymi. Nabył niezbędne doświadczenia czynnego uczestnictwa w życiu społeczności szkolnej, samorządu uczniowskiego i organizacji młodzieżowych, rodziny i środowiska. Rozumiał i cenił wartości własnego życia i zdrowia oraz potrafił przeciwstawić się wszelkim przejawom demoralizacji i patologii społecznej.

Wartości wychowawcze
Uczniowie naszej szkoły mają poszanowanie wartości i godności ludzkiej, prowadzą aktywne działania na rzecz klasy, szkoły. Cechuje ich uczciwość, szczerość, prawdomówność, sprawiedliwość, szacunek do języka, kultury historii i tradycji narodowej, wrażliwość na piękno przyrody ojczystej. Doskonalą własną osobę. Niosą pomoc potrzebującym, posiadają umiejętność współżycia w rodzinie i społeczności. Wykazują własną inicjatywę. Prowadzą zdrowy styl życia. Chcą zdobywać wykształcenie.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie