Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Tynieckie Gimnazjum Społeczne

ul. Bolesława Śmiałego 6, 30-398 Kraków
tel. (12) 357-57-19
www:   http://www.gimnazjum.eue-mail:   sekretariat@gimnazjum.eu

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3126 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

TYNIECKIE GIMNAZJUM SPOŁECZNE

- dbałość o dobro ucznia
- bardzo dobra baza dydaktyczna
- wyśmienita kadra
- zajęcia pozalekcyjne rozwijające zainteresowania uczniów
- przyjazna atmosfera

O nas

Tynieckie Gimnazjum Społeczne zostało utworzone w 2008 r. przez grupę rodziców zrzeszonych w Tynieckim Towarzystwie Edukacyjnym. Celem było stworzenie szkoły, w której połączone zostaną wysokie wymagania dydaktyczne z serdecznością i wyrozumiałością dla trudnego okresu dorastania, gdzie młodzież będzie czuła się bezpieczne, a w trudnych sytuacjach uzyska wszechstronną pomoc.

Troska o wysoki poziom kultury osobistej i właściwe zachowania uczniów towarzyszy w codziennej pracy zarówno kadrze pedagogicznej, jak i innym pracownikom szkoły.

Gimnazjum ma charakter społeczny. Czesne, płatne przez 12 miesięcy w roku, w całości jest przeznaczone na potrzeby placówki.

Dlaczego warto podjąć naukę w Tynieckim Gimnazjum Społecznym?

 • Pracują w nim doświadczeni, kreatywni, posiadający najwyższe kwalifikacje, wdrażający najnowsze technologie nauczania, życzliwie wymagający nauczyciele.
 • Nauczyciele oraz inni pracownicy szkoły znają wszystkich uczniów, co pozwala na szybkie i skuteczne rozwiązywanie problemów wychowawczych, a także stworzenie przyjaznej, rodzinnej atmosfery.
 • Realizowany jest poszerzony program nauki języka angielskiego umożliwiający przygotowanie uczniów do egzaminu FCE prowadzony w kilkuosobowych grupach.
 • Uczniowie mają szansę, obok języka angielskiego, poznać język niemiecki lub rosyjski, a w czasie zajęć pozalekcyjnych także język hiszpański.
 • W klasie trzeciej prowadzone są zajęcia dodatkowe mające na celu jak najlepsze przygotowanie uczniów do egzaminów zewnętrznych i następnych etapów kształcenia.
 • Uczniowie są przygotowywani do konkursów przedmiotowych i olimpiad również na dodatkowych zajęciach.
 • Rodzice są na bieżąco informowani o postępach dziecka za pośrednictwem dziennika internetowego.
 • Wychowawcy ściśle współpracują z rodzicami, a w przypadkach koniecznych natychmiast informują telefonicznie lub osobiście o pojawiających się problemach.
 • Postępy w nauce są na bieżąco kontrolowane za pomocą testów zewnętrznych. Wyniki ich są konfrontowane z wynikami uczniów z całej Polsce. Nasi uczniowie osiągają w nich najwyższy poziom.
 • Organizowanych jest wiele różnorodnych wycieczek zarówno dydaktycznych, jak rekreacyjnych, które mają na celu poszerzenie horyzontów oraz integracji młodzieży. Najważniejsze z nich są to cykliczne wyjazdy zagraniczne organizowane w ramach współpracy z Opactwem Benedyktynów w Tyńcu ramach projektu „Moja Europa".
 • Została nawiązana współpraca z Wydziałem Prawa i Administracji UJ, Małopolską Okręgową Izbą Architektów, Opactwem Benedyktynów w Tyńcu, instytucjami społeczno - kulturalnymi, co sprzyja wszechstronnemu rozwojowi uczniów.
 • Przyznawane są stypendia promujące uczniów, którzy osiągają najwyższe wyniki w nauce oraz nagrody pieniężne w ramach konkursów na najlepszego ucznia (uczniów) danej klasy uwzględniające zarówno wyniki w nauce, zachowanie oraz aktywność na terenie szkoły.


Tynieckie Gimnazjum Społeczne posiada uprawnienia szkoły publicznej. Nadzór pedagogiczny sprawuje nad nim Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu, a w jego imieniu Małopolski Kurator Oświaty w Krakowie.

Szkoła kształci w oparciu o podstawy programowe obowiązujących przedmiotów ogólnokształcących, korzystając z programów nauczania zatwierdzonych przez ministerstwo. Jednocześnie realizuje także własne (autorskie) koncepcje programowe dostosowane do potrzeb i profilu szkoły.

Serdecznie Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie