Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Gimnazjum

im. Jana Pawła II

ul. Osiedle I nr 6, 59-721 Iwiny
tel./fax (75) 738-95-70
www:   http://www.iwiny.info
e-mail:   gimnazjum-iwiny@wp.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4551 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

GIMNAZJUM

- wykwalifikowana kadra pedagogiczna
- pedagog szkolny
- koła zainteresowań
- socjoterapia
- języki obce: angielski, niemiecki
- programy unijne
- bezpieczeństwo ucznia
- wysoki poziom nauczania

Nasza szkoła

Gimnazjum to szkoła publiczna. Funkcjonuje od 1999 roku w dwupiętrowym budynku szkolnym. Zajmuje parter, pierwszą kondygnację, salę gimnastyczną, część piwniczną (szatnie, pracownia techniki) oraz korzysta z boiska sportowego na posesji szkolnej. Na drugim piętrze budynku umiejscowiona jest – niezależna od Gimnazjum – Szkoła Podstawowa im. Pionierów Polskiej Miedzi w Iwinach.

Do pracy dydaktycznej i wychowawczo – opiekuńczej Gimnazjum ma: pracownie przedmiotowe (w tym: językową i biologiczną), pracownie komputerowe, sale lekcyjne, zaplecze sportowe, bibliotekę i świetlicę. Biblioteka szkolna posiada również kilka komputerów, które są włączone do sieci informatycznej szkoły i mają dostęp do Internetu (program rządowy „Centrum Informacji Szkolnej”).

W dydaktyce przedmiotowej wykorzystywane są środki multimedialne (komputery, rzutnik multimedialny, laptop). Szkoła posiada również pracownię językową wyposażoną w projektor, wizualizer, ekran, słuchawki (program "Mentor"). W pracowni jest antenowe łącze internetowe. Zajęcia przedmiotowe często prowadzone są też w pracowni komputerowej, wyposażonej w edu – ROM - y i dostęp do Internetu.

W stołówce szkolnej przygotowywane są obiady dla chętnych dzieci i personelu. Tu również stołuje się młodzież z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej - posiłki są finansowane przez GOPS i PCK. Świetlica czynna jest codziennie. Odbywają się w niej zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla młodzieży oczekującej na rozpoczęcie zajęć lub na odwiezienie do domu.

Gimnazjalistom stwarza się możliwość wszechstronnego rozwoju zainteresowań. Wsparciem objęci są zarówno uczniowie zdolni, jak i wykazujący trudności w nauce. Istnieją różne koła zainteresowań, organizowane są zajęcia wyrównawcze z języka polskiego i matematyki dla uczniów wszystkich klas pierwszych.

Projekt: Dolnośląska szkoła liderem projakościowych zmian w polskim systemie edukacji

Głównym celem projektu jest wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów o utrudnionym dostępie do edukacji, zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych – podnoszenie jakości procesu kształcenia, wspieranie indywidualnych zainteresowań i zdolności każdego ucznia ze szczególnym uwzględnieniem umiejętności kluczowych poprzez realizację programów rozwojowych na zajęciach pozalekcyjnych i pozaszkolnych, a także wdrażanie przyjętych rozwiązań do praktyki szkolnej.

Cele szczegółowe projektu: wsparcie merytoryczne i finansowe 250 szkół realizujących projekty kluczowe we wdrożeniu programów rozwojowych; wyrównywanie dysproporcji edukacyjnych w procesie kształcenia z uwzględnieniem równości szans kobiet i mężczyzn; rozwój kompetencji kluczowych ze szczególnym uwzględnieniem ICT i nauk matematyczno-przyrodniczych poprzez stymulowanie aktywności fizycznej ucznia.

Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie