Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Małopolska Wyższa Szkoła im. Józefa Dietla

w Krakowie

Rynek Główny 34, 31-010 Kraków
tel. (12) 643-04-33 (rekrutacja)
www:   http://www.dietl.edu.pl
e-mail:   rekrutacja@dietl.edu.pl
rektorat@dietl.edu.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 8390 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

Małopolska Wyższa Szkoła im. Józefa Dietla w Krakowie Małopolska Wyższa Szkoła im. Józefa Dietla w Krakowie jest uczelnią niepubliczną, wpisaną decyzją Ministra Edukacji Narodowej i Sportu do Rejestru uczelni niepublicznych i związków uczelni niepublicznych pod numerem 269. Jesteśmy uczelnią przyjazną studentom i wysoko przez nich ocenianą.

Jesteśmy szkołą nowoczesną i konkurencyjną. Jednym z atutów kształcenia w Uczelni Dietla jest bogata oferta studiów, duża liczba zajęć praktycznych i warsztatów przygotowujących absolwentów do szybkiego wkroczenia na rynek pracy, jak również możliwość odbywania praktyk i staży w firmach partnerskich w całym kraju. Na każdym kierunku studiów oferujemy szeroki wybór atrakcyjnych specjalności. W swoje ofercie posiadamy także studia podyplomowe i kursy.

Jednym z nadrzędnych celów naszej Uczelni jest dbałość o jakość kształcenia. Nasz zespół tworzy grono najlepszych pracowników naukowych i wykładowców. Wielu z nich to uznani na rynku praktycy i fachowcy. Wyrazem pozytywnej oceny jakości kształcenia w Uczelni Dietla są również pozytywne oceny Państwowej Komisji Akredytacyjnej.

Uczelnia, uwzględniając potrzeby rynku, na bieżąco dostosowuje ofertę kształcenia poprzez dobór odpowiednich specjalności, jak również tworzenie nowych kierunków studiów oraz studiów podyplomowych umożliwiających zdobywanie nowych kwalifikacji i ich dostosowanie do zmieniających się potrzeb pracodawców. Istotą kształcenia w Uczelni Dietla jest przygotowanie absolwentów do sprostania wymogom zmieniającego się rynku pracy.

Zajęcia dydaktyczne w uczelni Dietla są prowadzone w siedzibie Uczelni przy Rynek Główny 34 - w ścisłym centrum miasta z doskonałym dojazdem, Os. Szkolne 18 oraz w pracowniach kosmetologicznych przy ul. 29 listopada – lokalizacjach z dobrym dojazdem środkami komunikacji miejskiej, a dla zmotoryzowanych, bezpiecznym parkingiem.

Kierunki kształcenia:


  

Kosmetologia I stopnia

W ramach kierunku realizowane są specjalności:

 • kosmetologia medyczna
 • SPA i odnowa biologiczna

Kosmetologia II stopnia

Uczelnia Józefa Dietla jest jedyną uczelnią niepubliczną w Krakowie oferującą kształcenie na poziomie studiów drugiego stopnia (magisterskich) na kierunku kosmetologia. Doskonała kadra dydaktyczna oraz wybitni praktycy są gwarancją dobrego przygotowania absolwentów do wkroczenia na rynek pracy.


Dietetyka

W ramach kierunku realizowane są specjalności:

 • psychodietetyka
 • dietoterapia

Informatyka - edukacja techniczno-informatyczna

Studia trwają siedem semestrów i kończą się tytułem inżyniera. Są skierowane do osób twórczych, pragnących rozwijać swoje uzdolnienia w obszarze szeroko rozumianej grafiki komputerowej i komunikacji wizualnej.

W ramach kierunku realizowane są specjalności:

 • grafika komputerowa (w tym aplikacji na urządzenia mobilne)
 • programowanie urządzeń mobilnych

  

Dziennikarstwo

W ramach kierunku realizowane są specjalności:

 • dziennikarstwo internetowe i social media
 • dziennikarstwo w modzie i dizajnie

Praca Socjalna

W ramach kierunku realizowane są specjalności:

 • terapia zajęciowa w leczeniu i rehabilitacji

Pedagogika

W ramach kierunku realizowane są specjalności:

 • edukacja wczesnoprzedszkolna z wychowaniem przedszkolnym
 • terapia pedagogiczna z oligofrenopedagogiką

Socjologia

W ramach kierunku realizowane są specjalności:

 • socjologia biznesu i zarządzania
 • profesjonalne NGO - zarządzanie i marketing w organizacjach non-profi

  

Turystyka

W ramach kierunku realizowane są specjalności:

 • hotelarstwo i turystyka międzynarodowa
 • rekreacja i odnowa biologiczna

Dlaczego DIETL

 • atrakcyjne kierunki i specjalności ukierunkowane na dynamicznie rozwijający się rynek i dostosowane do wymogów rynku pracy. Dzięki temu nasi Absolwenci szybko i bez trudu znajdują dobrą pracę
 • kadra naukowo-dydaktyczna, którą stanowią wybitni i cenieni na rynku specjaliści
 • studia mają charakter praktyczny; możliwość odbywania zajęć praktycznych, staży i praktyk w atrakcyjnych firmach partnerskich
 • nowe, doskonale wyposażone w światowej klasy aparaturę i kosmetyki pracownie kosmetologiczne
 • bogaty program wymiany międzynarodowej w ramach programu Erasmus; Europejski System Transferu Punktów ECTS
 • przystępne czesne oraz atrakcyjny system stypendialny i program zniżek w opłatach za studia

Studia podyplomowe i kursy:

   Studia podyplomowe
 • dietoterapia
 • psychodietetyka
 • kosmetologia w praktyce

Kursy
 • Naturalny Manicure Kamyczkowy Doroty Włosowicz®

Szkoła Języków Obcych

W Szkole Języków Obcych w Uczelni Dietla wszyscy studenci uczą się obowiązkowo języka angielskiego. Dodatkowo mogą uczyć się języka niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego, hiszpańskiego na specjalnych kursach językowych. Dla zainteresowanych językiem chińskim, zostały uruchomione specjalne lektoraty.

Baza dydaktyczna, kampus

Zajęcia dydaktyczne w uczelni Dietla są prowadzone w siedzibie Uczelni przy Rynek Główny 34 - w ścisłym centrum miasta z doskonałym dojazdem, Os. Szkolne 18 oraz w pracowniach kosmetologicznych przy ul. 29 listopada – lokalizacjach z dobrym dojazdem środkami komunikacji miejskiej, a dla zmotoryzowanych, bezpiecznym parkingiem.

Aule wykładowe oraz seminaryjne są wyposażone w nowoczesne pomoce edukacyjne: projektory multimedialne z komputerem, rzutniki, telewizory plazmowe, nagłośnienie. Uczelnia posiada pracownie kosmetologiczne, pracownie fizjoterapeutyczne oraz laboratorium chemiczne wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt oraz preparaty.

Pracownie kosmetologiczne zostały przygotowane w taki sposób, aby studenci mogli pracować w realnych warunkach, w jakich rozpoczną pracę po ukończeniu studiów – nasze pracownie to profesjonalne salony kosmetyczne zaaranżowane i wyposażone w meble, sprzęty i aparaturę dla salonów kosmetycznych.

Sale komputerowe zostały wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt z dostępem do Internetu oraz profesjonalne oprogramowanie komputerowe.

Biblioteka posiada również specjalne stanowiska przygotowane dla osób niepełnosprawnych.


Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie