Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

SZKOŁY PODSTAWOWE - POZNAŃ

Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa (ul. J. H. Dąbrowskiego 262/280)
British International School (ul. Darzyborska 1a)
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa im. Króla Dawida oraz Niepubliczne Przedszkole "Dawid" (os. Tysiąclecia 43)
Dwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Piwna 1)
Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji "Olimpijczyk" (ul. Kościerzyńska 76/78)
I Prywatne Liceum Ogólnokształcące (ul. Dąbrowskiego 262/280)
International School of Poznan (ul. Taczanowskiego 18)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum "Zawsze Razem" (os. Jana III Sobieskiego 109)
Niepubliczne Przedszkole Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców (ul. Mińska 32)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Szamarzewskiego 78/82)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących (ul. Bydgoska 4a)
Poznańska Szkoła Chóralna Jerzego Kurczewskiego (ul. Cegielskiego 1)
Poznańskie Centrum Edukacji Ustawicznej i Praktycznej (ul. Jawornicka 1)
Prywatna Szkoła Podstawowa Gaudium et Studium (ul. św. Michała 50 M)
Prywatna Szkoła Podstawowa
Językowo - Informatyczna (ul. Albańska 15)

Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa Publiczne Gimnazjum Salezjańskie Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące (os. Bohaterów II Wojny Światowej 29)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców (ul. Mińska 32)
Scholia Sp. z o o. (al. Wielkopolska 40a)
Społeczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum "Zakątek" (ul. Winogrady 144)
Społeczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Nr 4 STO (os. Oświecenia 64)
Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 Społeczne Gimnazjum Nr 1 (ul. Grunwaldzka 154)
Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 3 i Gimnazjum "Dębinka" (ul. Grabowa 33)
Szkoła podstawowa i gimnazjum "Eureka" (ul. Drzymały 4/6)
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Akademickie Da Vinci (ul. Golęcińska 9)
Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Bosa 9)
Szkoła Podstawowa nr 11 (Os. Wichrowe Wzgórze 119)
Szkoła Podstawowa Nr 15 (Osiedle Jana III Sobieskiego 105)
Szkoła Podstawowa Nr 17 (Os. Bolesława Chrobrego 105)
Szkoła Podstawowa nr 18 (os. Armii Krajowej 100)
Szkoła Podstawowa nr 19 (os. Oświecenia 1)
Szkoła Podstawowa Nr 21 (ul. Łozowa 77)
Szkoła Podstawowa Nr 26 (ul. Berwińskiego 2/4)
Szkoła Podstawowa Nr 27 (os. Winiary 2)
Szkoła Podstawowa Nr 28 (ul. Chojnicka 57)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (Os. Piastowskie 27)
Szkoła Podstawowa Nr 34 (os. Bolesława Śmiałego 107)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Rawicka 12/14)
Szkoła Podstawowa Nr 46 (ul. Inowrocławska 19)
Szkoła Podstawowa nr 53 (ul. Głuszyna 187)
Szkoła Podstawowa nr 54 (ul. Małoszyńska 38)
Szkoła Podstawowa Nr 59 (ul. Baranowska 1)
Szkoła Podstawowa Nr 6 z Odddziałami Integracyjnymi (os. Rusa 56)
Szkoła Podstawowa Nr 60 (ul. Boranta 2)
Szkoła Podstawowa nr 61 (ul. Szczepankowo 74)
Szkoła Podstawowa Nr 62 (ul. Druskienicka 32)
Szkoła Podstawowa nr 63 w Poznaniu (ul. Starołęcka 142)
Szkoła Podstawowa Nr 64 (os. Orła Białego 120)
Szkoła Podstawowa Nr 66 (os. Przyjaźni 127)
Szkoła Podstawowa Nr 69 Szkoła Mistrzostwa Sportowego (ul. Jarochowskiego 62)
Szkoła Podstawowa nr 7 (ul. Galileusza 14)
Szkoła Podstawowa Nr 70 (ul. Piękna 37)
Szkoła Podstawowa Nr 80 (ul. Pogodna 84)
Szkoła Podstawowa nr 84 (ul. św. Szczepana 3)
Szkoła Podstawowa Nr 85 (ul. Tomickiego 16)
Szkoła Podstawowa Nr 87 (ul. Leszka 42)
Szkoła Podstawowa Nr 88 (ul. Swoboda 53)
Szkoła Podstawowa Nr 89 (ul. Sochaczewska 3)
Szkoła Podstawowa nr 90 (ul. Chociszewskiego 56)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 40 (ul. Garbary 82)
Zespól Szkól Z Oddzialami Integracyjnymi Nr 2 (ul. Żonkilowa 34)
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 (osiedle Władysława Łokietka 104)
Zespół Szkól Mistrzostwa Sportowego nr 2 (al. Niepodległości 32)
Zespół Szkół Nr 1
Szkoła Podstawowa Nr 57 Gimnazjum Nr 66 (ul. Leśnowolska 35)

Zespół Szkół Nr 109 (ul. Sanatoryjna 2)
Zespół Szkół nr 111 (ul. 28 Czerwca 1956r. 135/147)
Zespół Szkół nr 2 (ul. Hangarowa 14)
Zespół Szkół nr 4 (ul. Romana Brandstaettera 1)
Zespół Szkół Nr 4 z Oddziałami Sportowymi (ul. Winiary 2)
Zespół Szkół nr 5 (ul. Różana 1/3)
Zespół Szkół nr 7 (ul. os. Zwycięstwa 101)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 (ul. Tarnowska 27)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 101 (ul. Swoboda 41)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 102 (ul. Przełajowa 6)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 103 (ul. Rycerska 43)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 104 (ul. Sikorskiego 29)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 105 (ul. Bydgoska 4 )
Zespół Szkół Specjalnych Nr 106 (ul. Wojska Polskiego 53)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 107 (ul. Dąbrowskiego 73)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 108 przy Specjalistycznym ZOZ nad Matką i Dzieckiem (ul. Krysiewicza 7/8)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Szpitalu Klinicznym (ul. Szpitalna 27/33)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 112 (ul. Obornicka 314)
Zespół Szkół Społecznych nr 2 (Os. Wichrowe Wzgórze 114)
Zespół Szkół z Klasami Integracyjnymi i Specjalnymi nr 1 (os. Jana III Sobieskiego 102)
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi Nr 2 (ul. Prądzyńskiego 53)
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 (os. Stare Żegrze 1)
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 (ul. Powstańców Wielkopolskich 3)
Zespół Szkół z Oddziałami Sportowymi Nr 1 (Os. Pod Lipami 106)
Zespół Szkół Zakonu Pijarów (os. Jana III Sobieskiego 114)

Zobacz również:

gimnazja Poznań
kolegia Poznań
korepetycje Poznań
kursy, szkolenia Poznań
licea Poznań
przedszkola Poznań
szkoły plastyczne Poznań
szkoły podstawowe Poznań
szkoły policealne Poznań
morskie Poznań
zawodowe Poznań
uczelnie Poznań
księgarnie Poznań
kuratoria, poradnie Poznań
szkolne artykuły Poznań
szkoły językowe Poznań
prawo jazdy Poznań
szkolenia sportowe Poznań
studia podyplomowe Poznań
zielone szkoły, kolonie, noclegi Poznań
relaks, rozrywka Poznań
sale konferencyjne Poznań



Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie