Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zasadnicza Szkoła Zawodowa Cechu Rzemiosła i Przedsiębiorczości

im. Św. Józefa

ul. Jana Pawła II 5, 34-600 Limanowa
tel./fax (18) 337-12-46
www:   http://www.zsz.cechlimanowa.pl
e-mail:   cechlimanowa@poczta.onet.pl
 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA CECHU RZEMIOSŁA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
kształcenie w zawodach:

"Praca lubi fachowca."

/przysłowie azerskie/


Zasadnicza Szkoła Zawodowa Cechu Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Limanowej umożliwia zdobycie wielu atrakcyjnych zawodów. Nauka w szkole jest bezpłatna i trwa 3 lata w zależności od wybranego zawodu. Szkoła prowadzi oddziały z nauką języka niemieckiego i angielskiego.

O przyjęcie do Szkoły mogą starać się absolwenci gimnazjów którzy spełniają wymogi zdrowotne umożliwiające naukę w wybranym zawodzie. Kandydaci muszą także zawrzeć w Cechu umowę o pracę z pracodawcą (wykaz zakładów uprawnionych do szkolenia znajduje się w sekretariacie szkoły w biurze Cechu), w celu przygotowania zawodowego pracownika młodocianego. O przyjęciu do szkoły decyduje kolejność podań!

Nauka przedmiotów teoretycznych odbywa się w siedzibie szkoły i w ośrodkach dokształcania zawodowego, natomiast praktyczna nauka zawodu pobierana jest w zakładach pracodawców (rzemieślników) uprawnionych do szkolenia uczniów. Uczeń za wykonywaną pracę w ramach praktycznej nauki zawodu otrzymuje wynagrodzenie. Po ukończeniu szkoły jej absolwenci mogą kontynuować naukę w liceach dla dorosłych i technikach na podbudowie szkół zawodowych.

Prowadzimy oddziały z nauką języka niemieckiego i angielskiego. Kończący szkołę uczniowie, oprócz świadectwa ukończenia Zasadniczej Szkoły Zawodowej uzyskują Dyplom Czeladniczy uznawany w krajach Unii Europejskiej.

Dla uczniów naszej szkoły Cech Rzemiosła uruchomił: świetlicę, bibliotekę, zapewnił pomoc psychologiczno - pedagogiczną, a także przygotował salę do ćwiczeń rekreacyjno - siłowych.

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie