Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zespół Szkół Zawodowych

w Kaliszu

ul. Wąska 13, 62-800 Kalisz
tel./fax (62) 766-79-57
www:   http://www.zs.kalisz.ple-mail:   zs@um.kalisz.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA


TECHNIKUM NR 7

Szkoła dysponuje nowoczesną, dobrze wyposażoną halą sportową. Zajęcia prowadzone są w specjalistycznych pracowniach zawodowych. Jesteśmy szkołą, która nie tylko przekazuje wiedzę, ale i daje coś niepowtarzalnego - klimat, możliwość rozwijania pasji i uzdolnień w różnych obszarach, przyjaźń na całe życie, życzliwość i otwartość ze strony nauczycieli i innych pracowników szkoły.


Nasi absolwenci należą do elity rzemiosła kaliskiego, wielu z nich szczyci się dyplomami uczelni wyższych. Nauczyciele szkoły z powodzeniem łączą dwa podstawowe aspekty pracy: nauczanie i wychowanie, co skutkuje licznymi zajęciami uatrakcyjniającymi proces edukacji.

Zdolności dziennikarskie uczniowie rozwijają redagując i publikując gazetkę szkolną „Wąsko i na temat”. Uczniowie biorą udział w licznych konkursach i zajęciach pozalekcyjnych. Od nowego roku szkolnego 2014/2015 w szkole będzie prowadzony dziennik elektroniczny. Podczas przerw młodzież będzie miała dostęp do WiFi. Lekcje wychowania fizycznego realizowane są w nowoczesnym centrum sportowym. Do dyspozycji uczniów jest zarówno sala gimnastyczna, jak i siłownia oraz sala fitness. Budynki szkoły w pełni dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Posiadamy doskonale wyposażone pracownie do nauki zawodu: sprzedawca, kucharz, fryzjer spełniające wymagania do przeprowadzania egzaminu zawodowego.

Współpracujemy z lokalnymi pracodawcami, takim jak: Nestle Polska SA, Com40, Correct, a pomocy w znalezieniu praktyk udziela Środowiskowy Hufiec Pracy.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
marzec 2009 - 1.889.917
luty 2009 - 1.521.235
styczeń 2009 - 1.696.473
grudzień 2008 - 1.064.778

www.szkolnictwo.pl

e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- największy w Polsce katalog szkół
- ponad 1 mln użytkowników miesięcznie


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy do języka angielskiego -> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka"). Dostępne są również inne języki i przedmioty.

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie