Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zespół Szkół

im. Rodu Działyńskich w Bratianie

Bratian, ul. Szkolna 2, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie
tel. (56) 472-19-25
www:   http://www.zsbratian.edupage.org
e-mail:   szkolabratian@onet.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
 

SZKOŁA PODSTAWOWA

GIMNAZJUM

- języki obce
- dobre przygotowanie do dalszej edukacji
- wykwalifikowana kadra
- miła atmosfera
- dobra baza dydaktyczna
- bogata oferta dydaktyczna
- zajęcia pozalekcyjne
- wycieczki, wydarzenia, obchody
- wiele atrakcyjnych zajęć sportowych

Trochę historii...

Budynek szkolny w Bratianie został zbudowany na przełomie XIX i XX wieku. Pod względem architektonicznym szkoła nie zmieniła się po dzień dzisiejszy. Prawdziwie rewolucyjne zmiany zaszły dopiero pod koniec XX wieku. W listopadzie 2000 roku ruszyły prace przy budowie gimna/nobr> nowych budynków, tak że odnosi się wrażenie pełnej harmonii stylistycznej. Po ukończeniu prac Zespół Szkół im. Rodu Działyńskich jest jedną z najnowocześniejszych placówek w naszym regionie.

Działalność szkoły

Nasza placówka gwarantuje Państwu kompleksową opiekę i edukację każdego ucznia, stosownie do jego wieku i indywidualnych predyspozycji. Dokładamy wysiłków, aby przyjazna atmosfera w naszej szkole sprzyjała współpracy, pozwalała uczniom czuć się bezpiecznie, rozwijać zdolności i umiejętności. Wykwalifikowana kadra zapewnia wysoki poziom zajęć dydaktycznych, oferujemy różnorodne formy pracy z dziećmi i szeroki zakres działań pozalekcyjnych.

W naszej szkole szanujemy prawa dziecka i prawa ucznia, ucząc równocześnie szacunku wobec praw innych ludzi. Absolwent naszej szkoły zachowuje postawy obywatelskie i prospołeczne. Jest tolerancyjny, rozumiejąc odmienność jako coś normalnego i pożądanego. Doskonale funkcjonuje w swoim otoczeniu, jest aktywny i chętnie uprawia sport, jest rozważny i zna zagrożenia występujące w jego środowisku, jest ciekawy świata i sam chętnie gromadzi wiadomości, jest prawy i rozróżnia złe i dobre uczynki, jest otwarty i wykorzystuje możliwości, jakie stwarza mu dom i szkoła. w razie potrzeby potrafi być również krytyczny, selekcjonować i porządkować zdobyte informacje, a w każdym działaniu jest odpowiedzialny za siebie i innych.

Aktywności dodatkowe

W trosce o urozmaicenie edukacji uczniów, organizujemy różnego rodzaju okazjonalne wydarzenia i obchody, w czym chętnie pomagają nam nasi wychowankowie. Dzieci biorą udział w konkursach i zawodach różnego szczebla, w których odnoszą sukcesy, przynoszące dumę szkole i rodzicom. Dzieci angażują się w różnego rodzaju akcje pomocy i wolontariatu. Nasi uczniowie jeżdżą na atrakcyjne wycieczki na terenie całej Polski, między innymi do Torunia, Olsztyna, nad morze, do aquaparków, a nawet za granicę - byliśmy już we Lwowie.

W naszej szkole organizowane są też festyny charytatywne, odbywa się wiele akcji proekologicznych. Członkowie ekozespołów Gimnazjum tworzyli plakaty i postery związane tematycznie z kampanią „Nie trujcie” oraz wykonywali gazetki ścienne na temat bioróżnorodności czy odnawialnych i konwencjonalnych źródeł energii. W naszej placówce działają "Ekozespoły".

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
marzec 2009 - 1.889.917
luty 2009 - 1.521.235
styczeń 2009 - 1.696.473
grudzień 2008 - 1.064.778

www.szkolnictwo.pl

e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- największy w Polsce katalog szkół
- ponad 1 mln użytkowników miesięcznie


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy do języka angielskiego -> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka"). Dostępne są również inne języki i przedmioty.

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie