Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

SZKOŁY ZAWODOWE

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
zawodowe Bircza
zawodowe Błażowa
zawodowe Brzozów
zawodowe Czudec
zawodowe Dębica
zawodowe Dynów
zawodowe Frysztak
zawodowe Gorzyce
zawodowe Grębów
zawodowe Iwonicz
zawodowe Iwonicz Zdrój
zawodowe Jarosław
zawodowe Jasło
zawodowe Jedlicze
zawodowe Jeżowe
zawodowe Jodłowa
zawodowe Kamień
zawodowe Kańczuga
zawodowe Klecie
zawodowe Kolbuszowa
zawodowe Kolbuszowa Dolna
zawodowe Korczyna
zawodowe Krosno
zawodowe Lesko
zawodowe Leżajsk
zawodowe Lubaczów
zawodowe Łańcut
zawodowe Miejsce Piastowe
zawodowe Mielec
zawodowe Mrowla
zawodowe Nienadowa
zawodowe Nisko
zawodowe Nowa Dęba
zawodowe Nowa Sarzyna
zawodowe Nowosielce
zawodowe Nowy Kamień
zawodowe Nowy Żmigród
zawodowe Oleszyce
zawodowe Pawłosiów
zawodowe Pilzno
zawodowe Przemyśl
zawodowe Przeworsk
zawodowe Pustków
zawodowe Radomyśl Wielki
zawodowe Radymno
zawodowe Rakszawa
zawodowe Ropczyce
zawodowe Rudnik nad Sanem
zawodowe Rzemień
zawodowe Rzeszów
zawodowe Sanok
zawodowe Sędziszów Małopolski
zawodowe Sokołów Małopolski
zawodowe Stalowa Wola
zawodowe Strzyżów
zawodowe Tarnobrzeg
zawodowe Trzciana
zawodowe Uherce Mineralne
zawodowe Ustrzyki Dolne
zawodowe Werynia
zawodowe Wrzawy
zawodowe Wysoka
zawodowe Zarzecze
RZESZÓW
"AKADEMIA ZDROWIA" (ul. Jagiellońska 5)
Niepubliczna Szkoła Policealna (ul. Hoffmanowej 13/5a)
Zespół Szkół Agroprzedsiębiorczości (ul. Miłocińska 75, skrytka 125)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Hoffmanowej 13)
Zespół Szkół Elektronicznych (ul. Hetmańska 120)
Zespół Szkół Energetycznych - "ENERGETYK" (ul. gen. J. Dąbrowskiego 66A)
Zespół Szkół Gospodarczych (ul. Spytka Ligęzy 12)
Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego (ul. Sucharskiego 4)
Zespół Szkół Mechanicznych (ul. Hetmańska 45a)
Zespół Szkół Nr 1 (ul.Towarnickiego 4)
Zespół Szkół Nr 2 (Al. Rejtana 3)
Zespół Szkół Samochodowych (ul. Warszawska 26a)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Ofiar Katynia 1)
Zespół Szkół Spożywczych (ul. Warszawska 20)
Zespół Szkół Technicznych (ul. A. Matuszczaka 7)
Zespół Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego (ul. Piłsudskiego 2)
BIRCZA
Zespół Szkół (Bircza 102a)
BŁAŻOWA
Zespół Szkół (Plac im. ks. Adolfa Kowala 3)
BRZOZÓW
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Tysiąclecia 27)
Zespół Szkół Budowlanych (ul. Słoneczna 6)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Prof. Waleriana Pańki 1)
CZUDEC
Zespół Szkół (ul. Parkowa 7)
DĘBICA
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Ogrodowa 20)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. I. Lisa 2)
Zespół Szkół Nr 4 (ul. Strumskiego 1)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Matejki 22)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 (ul. Rzeszowska 78)
DYNÓW
Zespół Szkół Zawodowych (ul.Polna 3)
FRYSZTAK
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. J. Wibickiego 25)
GORZYCE
Zespół Szkół (ul. Żwirki i Wigury 2)
GRĘBÓW
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy (ul. Dolańskich 142)
IWONICZ
Zespół Szkół (Iwonicz, ul. Zadwór 15)
IWONICZ ZDRÓJ
Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich (ul. Piwarskiego 19)
JAROSŁAW
Centrum Kształcenia Zawodowego
  i Ustawicznego (ul. Poniatowskiego 63A)

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Jana Pawła II 30)
Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących (ul. Poniatowskiego 23)
Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych (ul. Św. Ducha 1)
Zespół Szkół Ekonomicznych (pl. Mickiewicza 13)
Zespół Szkół Licealnych i Technicznych (ul. 3 Maja 10)
Zespół Szkół Spożywczych, Chemicznych
i Ogólnokształcących (ul. Kraszewskiego 3)

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących (ul. Św. Ducha 1)
JASŁO
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Stanisława Staszica 30d)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Piotra Skargi 47)
Społeczne Technikum Uzupełniające STO (ul. Staszica 30)
Zespół Szkół Budowlanych (ul. Szkolna 21 A)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Szkolna 23)
Zespół Szkół Nr 4 (ul. Sokoła 6)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Staszica 30)
Zespół Szkół Usługowych i Spożywczych (ul. Staszica 30B)
JEDLICZE
Zespół Szkół (ul.1000-lecia 15)
JEŻOWE
Zespół Szkół (Jeżowe 162a)
JODŁOWA
Zespół Szkół w Jodłowej (Jodłowa 888)
KAMIEŃ
Zespół Szkół (Nowy Kamień 26)
KAŃCZUGA
Zespół Szkół (ul. M. Konopnickiej 6)
KLECIE
Zespół Szkół (Klecie 125)
KOLBUSZOWA
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Jana Pawła II 8)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Janka Bytnara 2)
KOLBUSZOWA DOLNA
Zespół Szkół Specjalnych w Kolbuszowej Dolnej (Kolbuszowa Dolna, ul. Wiejska 90)
KORCZYNA
Zespół Szkół (ul. A. Fredry 2)
KROSNO
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. J. Bema 46)
Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego (ul. Czajkowskiego 49)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Podkarpacka 16)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. ks. St. Szpetnara 9)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 MECHANIK (ul. Tysiąclecia 5)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Krośnie "Naftówka" (ul. Bohaterów Westerplatte 20)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 (ul. Rzeszowska 10)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6 (ul.Lewakowskiego 27)
LESKO
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Smolki 4)
Zespół Szkół Leśnych (ul. Jana Pawła II 1)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Jana Pawła II 18a)
LEŻAJSK
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Mickiewicza 76)
Zespół Szkół Licealnych (ul. M. Skłodowskiej-Curie 6)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Mickiewicza 67)
LUBACZÓW
Zespół Placówek im. Jana Pawła II (ul. Kościuszki 145)
Zespół Szkół (ul. Kościuszki 161)
ŁAŃCUT
Schronisko dla Nieletnich (ul. Grunwaldzka 10)
Zespół Szkół nr 2 (ul. Podzwierzyniec 41)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Farna 10)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Armii Krajowej 51)
MIEJSCE PIASTOWE
Michalicki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. ks. Bronisława Markiewicza 25B)
MIELEC
Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli (ul. Wyspiańskiego 6)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Królowej Jadwigi 1)
Zespół Szkół (ul. Kilińskiego 24)
Zespół Szkół Budowlanych (ul. Jagiellończyka 3)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Warszawska 1)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Żeromskiego 34)
Zespół Szkół Technicznych (ul. K. Jagiellończyka 3)
MROWLA
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Mrowla 52)
NIENADOWA
Zespół Szkół (Nienadowa 555)
NISKO
Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej (ul. Sandomierska 1)
NOWA DĘBA
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Mikołaja Reja 7)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Kościuszki 101)
NOWA SARZYNA
Zespół Szkół (ul. I. Łukasiewicza 3)
NOWOSIELCE
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (Nowosielce 206)
NOWY KAMIEŃ
Zespół Szkół (Nowy Kamień 26 )
NOWY ŻMIGRÓD
Zespół Szkół (ul. Mickiewicza 18)
OLESZYCE
Zespół Szkół (ul. Zielona 1)
PAWŁOSIÓW
Zespół Szkół Ogrodniczych i Licealnych (Pawłosiów 428)
PILZNO
Rzemieślnicza Branżowa Szkoła I Stopnia
Rzemieślnicza Zasadnicza Szkoła Zawodowa (ul. Lwowska 14)

PRZEMYŚL
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2 (ul. Czarnieckiego 27)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 (ul. Kopernika 14)
Technikum Rolnicze (ul. Rolnicza 10)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Dworskiego 25)
Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących (ul. Kilińskiego 10)
Zespół Szkół Mechanicznych i Drzewnych (ul. Dworskiego 99)
Zespół Szkół Odzieżowych i Ogólnokształcących (ul. Leonarda Tarnawskiego 15)
Zespół Szkół Specjalnych SOSW Nr 3 (ul. Kapitulna 4)
Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich
i Gastronomicznych (ul. Bakończycka 11)

Zespół Szkół Zawodowych nr 1 (ul. Dworskiego 100)
PRZEWORSK
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Krasickiego 9)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. I. Krasickiego 9)
PUSTKÓW
Zespół Szkół Zawodowych (Pustków Osiedle 34 A)
RADOMYŚL WIELKI
Zespół Szkół (ul. Kościuszki 2)
RADYMNO
Zespół Szkół Ogólnokształcących, Zawodowych i Rolniczych (ul. Mickiewicza 4)
Zespół Szkół Zawodowych i Placówek w Radymnie (ul. Złota Góra 13)
RAKSZAWA
Zespół Szkół Tekstylno-Gospodarczych (Rakszawa 325)
ROPCZYCE
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Wyszyńskiego 14)
Zespół Szkół (ul. Mickiewicza 14)
Zespół Szkół Agro-Technicznych (ul. Mickiewicza 13)
RUDNIK NAD SANEM
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Mickiewicza 38)
Zespół Szkół (ul. Piłsudskiego 28)
RZEMIEŃ
Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego (Rzemień 243)
SANOK
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Stróżowska 16)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Konarskiego 10)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Sobieskiego 23)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Stróżowska 15)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Stróżowska 16)
Zespół Szkół Nr 4 (ul. Sadowa 21)
Zespół Szkół Nr 5 (ul. Jagiellońska 22)
SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI
Zespół Szkół Technicznych (ul. Wyspiańskiego 2)
SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI
Zespół Szkół (ul.Lubelska 37)
STALOWA WOLA
Centrum Edukacji Zawodowej (ul. E. Kwiatkowskiego 1)
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. E. Kwiatkowskiego 1)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Hutnicza 12)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Hutnicza 17)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Polna 15)
Zespół Szkół Nr 5 (ul. Jagiellońska 17)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. 1-go Sierpnia 26)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 6 (Al. Jana Pawła II 21)
STRZYŻÓW
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Patryna 11)
Zespół Szkół (ul. Mickiewicza 11)
TARNOBRZEG
Euro-Szkoła Bis (ul. Św. Barbary 1C)
Euro-Szkoła Jana Chmielowca (ul. Sikorskiego 2 A)
Zespół Szkół (ul. Kopernika 1)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Kopernika 49)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Sandomierska 27)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 (ul. Św. Barbary 1 B)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Marii Dąbrowskiej 10 A)
TRZCIANA
Zespół Szkół Techniczno-Weterynaryjnych (Trzciana 193)
UHERCE MINERALNE
Centrum Kształcenia Ustawicznego (Uherce Mineralne)
USTRZYKI DOLNE
Bieszczadzki Zespół Szkół Zawodowych (ul. Przemysłowa 16)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Gombrowicza 37)
WERYNIA
Zespół Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych (Werynia 501)
Zespół Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych (Werynia 501)
WRZAWY
Niepubliczne Uzupełniające Technikum Gastronomiczne dla Dorosłych (Wrzawy 168)
WYSOKA
Zespół Szkół (Wysoka 49)
ZARZECZE
Zespół Szkół Rolniczych (Zarzecze 1)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie