Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

PRZEDSZKOLA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
przedszkola Andrzejewo
przedszkola Baboszewo
przedszkola Baranowo
przedszkola Białki
przedszkola Białobrzegi
przedszkola Bielany
przedszkola Bielany Żyłaki
przedszkola Bielawa
przedszkola Bielsk
przedszkola Bieżuń
przedszkola Błędów
przedszkola Błonie
przedszkola Bodzanów
przedszkola Bonie
przedszkola Borki Wyrki
przedszkola Borkowice
przedszkola Borowie
przedszkola Brańszczyk
przedszkola Brok
przedszkola Bronisze
przedszkola Brwinów
przedszkola Brzóza
przedszkola Cegłów
przedszkola Celestynów
przedszkola Ceranów
przedszkola Chlewiska
przedszkola Chobot
przedszkola Chorzele
przedszkola Chotomów
przedszkola Ciachcin
przedszkola Ciechanów
przedszkola Ciepielów
przedszkola Cieszewo
przedszkola Czarna
przedszkola Czarnolas
przedszkola Czerwin
przedszkola Czerwińsk nad Wisłą
przedszkola Czerwonka
przedszkola Dawidy
przedszkola Dąbrowa
przedszkola Dąbrówka Warszawska
przedszkola Dębe Wielkie
przedszkola Długosiodło
przedszkola Dobre
przedszkola Dobrzyków
przedszkola Dręszew
przedszkola Drobin
przedszkola Duczki
przedszkola Dylewo
przedszkola Dzierzby
przedszkola Falenty
przedszkola Garbatka Letnisko
przedszkola Garwolin
przedszkola Gąbin
przedszkola Gąsewo
przedszkola Gąsocin
przedszkola Gielniów
przedszkola Glinojeck
przedszkola Głosków
przedszkola Głowaczów
przedszkola Gniewoszów
przedszkola Gołymin
przedszkola Gończyce
przedszkola Gostynin
przedszkola Goworowo
przedszkola Góra Kalwaria
przedszkola Grabiny
przedszkola Grębków
przedszkola Grochów
przedszkola Grodzisk Mazowiecki
przedszkola Grójec
przedszkola Halinów
przedszkola Hołowczyce
przedszkola Huszlew
przedszkola Iłów
przedszkola Iłża
przedszkola Iwowe
przedszkola Izabelin
przedszkola Izdebki-Kosny
przedszkola Izdebno
przedszkola Jabłonna
przedszkola Jabłonna Lacka
przedszkola Jadów
przedszkola Jaktorów
przedszkola Jasiniec
przedszkola Jastrzębiec
przedszkola Jazgarzew
przedszkola Jedlińsk
przedszkola Jedlnia Letnisko
przedszkola Jednorożec
przedszkola Józefosław
przedszkola Józefów
przedszkola Kałuszyn
przedszkola Kampinos
przedszkola Karczew
przedszkola Karniewo
przedszkola Kazanów
przedszkola Kazuń Nowy
przedszkola Klwów
przedszkola Kobyłka
przedszkola Kołbiel
przedszkola Komorów
przedszkola Konstancin-Jeziorna
przedszkola Korczew
przedszkola Kornica
przedszkola Korytnica
przedszkola Kosów Lacki
przedszkola Kossów
przedszkola Kowala
przedszkola Kozienice
przedszkola Krępa Kościelna
przedszkola Kroczewo
przedszkola Krypy
przedszkola Książenice
przedszkola Kuczbork
przedszkola Laski
przedszkola Latowicz
przedszkola Legionowo
przedszkola Leoncin
przedszkola Leszno
przedszkola Lesznowola
przedszkola Lewiczyn
przedszkola Lipków
przedszkola Lipówki
przedszkola Lipsko
przedszkola Lutocin
przedszkola Ładzyń
przedszkola Łajski
przedszkola Łaskarzew
przedszkola Łąck
przedszkola Łączany
przedszkola Łęczeszyce
przedszkola Łochów
przedszkola Łomianki
przedszkola Łosice
przedszkola Łyse
przedszkola Łysów
przedszkola Maciejowice
przedszkola Magnuszew
przedszkola Maków Mazowiecki
przedszkola Mała Wieś
przedszkola Małkinia Górna
przedszkola Marki
przedszkola Maszewo Duże
przedszkola Miastków Kościelny
przedszkola Michałowice
przedszkola Michałówka
przedszkola Miedzna
przedszkola Międzychód
przedszkola Milanówek
przedszkola Mińsk Mazowiecki
przedszkola Miszewo Murowane
przedszkola Mława
przedszkola Młochów
przedszkola Mogielnica
przedszkola Mokobody
przedszkola Mordy
przedszkola Mrozy
przedszkola Mszczonów
przedszkola Mysiadło
przedszkola Myszyniec
przedszkola Nadarzyn
przedszkola Nasielsk
przedszkola Nieporęt
przedszkola Nowa Wieś
przedszkola Nowe Miasto
przedszkola Nowe Osiny
przedszkola Nowy Dwór Mazowiecki
przedszkola Obory
przedszkola Obryte
przedszkola Ojrzeń
przedszkola Okuniew
przedszkola Olszewka
przedszkola Olszewo-Borki
przedszkola Ostrołęka
przedszkola Ostrów Mazowiecka
przedszkola Ostrówek
przedszkola Otrębusy
przedszkola Otwock
przedszkola Ożarów Mazowiecki
przedszkola Paciorkowa Wola Nowa
przedszkola Paprotnia
przedszkola Parysów
przedszkola Pęchery-Łbiska
przedszkola Pęclin
przedszkola Piaseczno
przedszkola Piastów
przedszkola Pilawa
przedszkola Pionki
przedszkola Platerów
przedszkola Płochocin
przedszkola Płock
przedszkola Płońsk
przedszkola Pniewnik
przedszkola Podkowa Leśna
przedszkola Polany
przedszkola Policzna
przedszkola Poręba
przedszkola Pruszków
przedszkola Przasnysz
przedszkola Przemiarowo
przedszkola Przybyszewo
przedszkola Przysucha
przedszkola Przytyk
przedszkola Pułtusk
przedszkola Puszcza Mariańska
przedszkola Raciąż
przedszkola Radom
przedszkola Radzanowo
przedszkola Radzanów
przedszkola Radziejowice
przedszkola Radzymin
przedszkola Raszyn
przedszkola Reguły
przedszkola Repki
przedszkola Rogotwórsk
przedszkola Rozalin
przedszkola Różan
przedszkola Rusinów
przedszkola Rusków
przedszkola Rybaki
przedszkola Ryczywół
przedszkola Rytele Olechny
przedszkola Rytele-Olechny
przedszkola Rzeczniów
przedszkola Rzekuń
przedszkola Rzewne
przedszkola Rzuców
przedszkola Sabnie
przedszkola Sadowne
przedszkola Sanniki
przedszkola Sarnaki
przedszkola Serock
przedszkola Seroczyn
przedszkola Serpelice
przedszkola Sękocin
przedszkola Sieciechów
przedszkola Siedlce
przedszkola Siemiątkowo
przedszkola Siennica
przedszkola Sierpc
przedszkola Skaryszew
przedszkola Skibniew
przedszkola Skórzec
przedszkola Skrzeszew
przedszkola Słowiki
przedszkola Słubice
przedszkola Słupno
przedszkola Sobiekursk
przedszkola Sobienie Jeziory
przedszkola Sobolew
przedszkola Sochaczew
przedszkola Sochocin
przedszkola Sokołów Podlaski
przedszkola Sońsk
przedszkola Stanisławów
przedszkola Stara Iwiczna
przedszkola Stara Wieś
przedszkola Stare Babice
przedszkola Stare Pieścirogi
przedszkola Stare Słowiki
przedszkola Stary Pilczyn
przedszkola Sterdyń
przedszkola Stoczek
przedszkola Strzała
przedszkola Strzegowo
przedszkola Sulejowek
przedszkola Sulejówek
przedszkola Sypniewo
przedszkola Szczawin Kościelny
przedszkola Szelków
przedszkola Szreńsk
przedszkola Szydłowiec
przedszkola Śmieszkowo
przedszkola Świerczewo
przedszkola Tarczyn
przedszkola Tłuszcz
przedszkola Troszyn
przedszkola Uniszki Zawadzkie
przedszkola Warka
przedszkola Warszawa
przedszkola Wąsewo
przedszkola Wegrów
przedszkola Węgrów
przedszkola Wiązowna
przedszkola Wiciejów
przedszkola Wielgie
przedszkola Wieliszew
przedszkola Wieniawa
przedszkola Wierzbica
przedszkola Wilczynek
przedszkola Windyki
przedszkola Winnica
przedszkola Wiskitki
przedszkola Wiśniew
przedszkola Wodynie
przedszkola Wola Kiełpińska
przedszkola Wola Rębkowska
przedszkola Wolica
przedszkola Wołomin
przedszkola Wólka Kosowska
przedszkola Wyszków
przedszkola Wyszogród
przedszkola Wyśmierzyce
przedszkola Zagroba
przedszkola Zajezierze
przedszkola Zakręt
przedszkola Zakroczym
przedszkola Zakrzew
przedszkola Zalesice
przedszkola Zalesie Górne
przedszkola Zamienie
przedszkola Zatory
przedszkola Ząbki
przedszkola Zągoty
przedszkola Zbuczyn
przedszkola Zegrze
przedszkola Zielonka
przedszkola Złotokłos
przedszkola Zwoleń
przedszkola Żabia Wola
przedszkola Żelechów
przedszkola Żuromin
przedszkola Żyrardów
WARSZAWA
Artystyczne Przedszkole Niepubliczne "Promyki" (ul. Geograficzna 4)
Bąbelkowo play - Prywatny Żłobek (ul. Myśliborska 97)
Buzzy Bee Niepubliczne Przedszkole Polsko-Angielskie (ul. Śląska 45)
Centrum Edukacji Dziecięcej - Klub Przedszkolaka i Żłobek "Bajkowy Świat" (ul. A. Kowalczyka 1a)
Centrum Edukacji Dziecięcej "Tęczowy Dworek" (ul. Mączeńskiego 6)
Domek Przedszkolaka (ul. Nowotyska 11)
Funny Kids Światowida (ul. Światowida 65)
Niepubliczne Przedszkole "Bajlandia" (ul. Białołęcka 186)
Niepubliczne Przedszkole "BIEDRONECZKA" (ul. Paderewskiego 83)
Niepubliczne Przedszkole "Bruzdowa 22 C" (ul. Bruzdowa 22c)
Niepubliczne Przedszkole Edukacyjno-Sportowe "Bambino" (ul. Rakietników 15)
Niepubliczne Przedszkole Polsko - Angielskie "Przedszkolada" (ul. Złotokwiatu 28)
Niepubliczne Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia (ul. Śląska 36)
Niepubliczne Przedszkole Sióstr Służebniczek (ul. Mehoffera 2)
Pierwsze Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne Fundacji SYNAPSIS (ul. Powsińska 56)
Polsko-Angielskie Przedszkole Artystyczne "Akadero" (ul. Strumykowa 23A)
Prywatne Rodzinne Przedszkole "Konradek" s.c. (ul. Cieślewskich 27n)
Przdszkole Nr 190 (ul. Racławicka 30A)
Przedszkole "Skrzat" (ul. Uczniowska 10)
Przedszkole "U Kubusia Puchatka" (ul. Bombardierów 13)
Przedszkole 124 (ul. Dzielna 15b)
Przedszkole 219 "Niezapominajka" (ul. Keniga 16)
Przedszkole Chochliki (ul. Odkryta 6)
Przedszkole Integracyjne Nr 137 (ul. Zagłoby 11)
Przedszkole Integracyjne Nr 314 (ul. 1 Sierpnia 36a)
Przedszkole Integracyjne Nr 6 (ul. C. Śniegockiej 4/6)
Przedszkole Karuzela ()
Przedszkole Montessori (ul. Prawnicza 60)
Przedszkole Muzyczno-Językowe Rubik Music School (ul. Domaniewska 41)
Przedszkole Niepubliczne (ul. B. Śmiałego 37)
Przedszkole Niepubliczne "MIASTO DZIECI" (ul. Głębocka 56d)
Przedszkole Niepubliczne "7 Krasnoludków" (ul. Irlandzka 7)
Przedszkole Niepubliczne "Bajeczka" (ul. Prawnicza 29)
Przedszkole Niepubliczne "Delfinek" (ul. Kordiana 85)
Przedszkole Niepubliczne "Kraina Magii" (ul. Bracławska 4)
Przedszkole Niepubliczne "MIŚ" (ul. Topolowa 6A)
Przedszkole Niepubliczne "Motylek II" s.c. (ul. Włodarzewska 71)
Przedszkole Niepubliczne "SMERF" (ul. Odkryta 41H)
Przedszkole Niepubliczne "SMERF" (ul. Odkryta 41G)
Przedszkole Niepubliczne "SMERF" (ul. Odkryta 61)
Przedszkole Niepubliczne "SMERF" (ul. Świderska 135)
Przedszkole Niepubliczne "SMERF" (ul. Nowodworska 22)
Przedszkole Niepubliczne i Żłobek "Chatka Skrzatka" (ul. Żołny 24F)
Przedszkole Niepubliczne JARZĘBINKA (ul. Ruskowy Bród 27)
Przedszkole Niepubliczne Sióstr Rodziny Maryi (ul. Wałuszewska 48)
Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Ołówek (ul. Gdecka 3)
Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Imienia Jezus (ul. Kaczorowska 3)
Przedszkole nr 10 (ul. Nowolipki 10a)
Przedszkole Nr 112 (ul. Bernarda Wapowskiego 3)
Przedszkole nr 118 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie (ul. Nowolipie 31A)
Przedszkole Nr 12 (ul. Niska 9)
Przedszkole Nr 153 "Słoneczne Przedszkole" (ul. Chrzanowskiego 19)
Przedszkole Nr 158 (ul. Dwóch Mieczy 30/36)
Przedszkole Nr 160 (ul. Niepołomicka 26)
Przedszkole Nr 168 (ul. Zagłoby 27)
Przedszkole Nr 187 (ul. Podchorążych 31)
Przedszkole Nr 189 (ul. Lenartowicza 27)
Przedszkole Nr 192 (ul. Liczydło 3a)
Przedszkole Nr 194 (ul. Walerego Sławka 7)
Przedszkole Nr 223 (ul. Przyczółkowa 27)
Przedszkole Nr 239 (al. Jerozolimskie 117a)
Przedszkole Nr 243 (ul. Kordiana 7/11)
Przedszkole Nr 25 (ul. T. Boya Żeleńskiego 4a)
Przedszkole Nr 25 Sióstr Felicjanek (ul. Żywiczna 40a)
Przedszkole nr 267 (ul. Małcużyńskiego 4)
Przedszkole Nr 271 (ul. Broniewskiego 93)
Przedszkole Nr 287 (ul. Broniewskiego 81)
Przedszkole Nr 29 (ul. Sycowska 1)
Przedszkole Nr 3 (ul. Grzybowska 7)
Przedszkole Nr 311 (ul. Sobieskiego 72B)
Przedszkole Nr 313 (ul. Sulmierzycka 1)
Przedszkole Nr 330 (ul. Al. Niepodległości 17)
Przedszkole Nr 343 (ul. Warszawska 53)
Przedszkole Nr 364 (ul. Gwiaździsta 27)
Przedszkole nr 376 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie (ul. Admiralska 17)
Przedszkole Nr 4 (ul. Elektoralna 15/17)
Przedszkole Nr 56 (ul. Gubinowska 28/30)
Przedszkole Nr 64 (ul. Porajów 3)
Przedszkole Nr 71 (ul. Śląska 50/52)
Przedszkole Nr 76 (ul. Odkryta 18)
Przedszkole Nr 78 (ul. Radarowa 4A)
Przedszkole Nr 87 (ul. Wł. Broniewskiego 9d)
Przedszkole Nr 9 (ul. Dzielna 5a)
Przedszkole Publiczne Nr 175 (ul. Astronautów 5)
Przedszkole Publiczne Nr 22 (ul. Żwirki i Wigury 15B)
Przedszkole Publiczne Nr 263 (ul. Miła 39)
Przedszkole Publiczne Nr 273 (ul. Jana Olbrachta 28)
Przedszkole Publiczne Nr 289 (ul. Twarda 60a)
Przedszkole Specjalne Nr 208 (ul. Dzielna 1A)
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 127 (ul. Nowolipki 21)
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 20 (ul. Stefanii Sempołowskiej 2a)
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 226 (ul. Strumykowa 17)
Punkt Przedszkolny "KinderLand" (ul. Wałbrzyska 11, lok. 218)
Punkt Przedszkolny "Ptasie Radio" (ul. G.Leibniza 1)
Punkt Przedszkolny Różowy Słoń (ul. Szczupacza 3)
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom (ul. Kłopotowskiego 11 lok. 214)
Szkoła Podstawowa Nr 107 (ul. Nowoursynowska 210/212)
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 3 (ul. Tyszkiewicza 42)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 78 (al. Dzieci Polskich 20)
Żłobek "Wesole Bąbelkowo" (ul. Tymotki 7)
Anin - Przedszkole Niepubliczne Dzieci Świata - Świat Dzieci (ul. Odrodzenia 12A)
Bemowo - Niepubliczne Przedszkole "Jaśkowo" (ul. Dywizjonu 303 nr 169)
Bemowo - Niepubliczne Przedszkole Leśne (ul. Kunickiego 49)
Bemowo - Niepubliczne Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia (ul. Dostępna 60)
Bemowo - Przedszkole "Mały Europejczyk" (ul. Okrętowa 57/59)
Bemowo - Przedszkole Niepubliczne "JELONEK" (ul. Okrętowa 26A)
Bemowo - Przedszkole Nr 205 (ul. Irzykowskiego 1)
Bemowo - Przedszkole Nr 215 (ul. Szwankowskiego 3)
Bemowo - Przedszkole Nr 216 (ul. Andriollego 1)
Bemowo - Przedszkole Nr 222 (ul. Kazimierza Wyki 17)
Bemowo - Przedszkole Nr 319 (ul. Powstańców Śląskich 14)
Bemowo - Przedszkole Nr 320 (ul. Cokołowa 2)
Bemowo - Przedszkole Nr 336 (ul. Siemiatycka 2)
Bemowo - Przedszkole Nr 337 (ul. Reżyserska 19)
Bemowo - Przedszkole Nr 371 (ul. Lencewicza 5)
Bemowo - Przedszkole Nr 381 (ul. Stanisława Szobera 3)
Bemowo - Przedszkole Nr 389 (ul. Szadkowskiego 3)
Bemowo - Przedszkole Nr 389 (ul. Szadkowskiego 3)
Bemowo - Przedszkole Nr 390 (ul. Secemińska 1)
Bemowo - Przedszkole Nr 402 (ul. Rosy Bailly 11)
Bemowo - Przedszkole Nr 406 (ul. Juliusza Kaden - Bandrowskiego 8)
Bemowo - Przedszkole Nr 75 "Tęczowe Przedszkole" (ul. Rozłogi 4a)
Bemowo - Przedszkole Nr 98 (ul. Legendy 12)
Bemowo - Publiczne Przedszkole Nr 214 (ul. Czumy 6)
Bemowo - Publiczne Przedszkole Nr 63 (ul. Bolkowska 4)
Bemowo - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 (ul. Brygadzistów 18)
Bemowo II - Niepubliczne Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia (ul. Kaliskiego 23 B)
Białołęka - MIŚ - prywatny żłobek dla dzieci (ul. Okienko 4)
Białołęka - Niepubliczne Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia (ul. Brzozowy Zagajnik 7)
Białołęka - Polsko-Angielskie Przedszkole Artystyczne "W Stumilowym Lesie" s.c. (ul. Naprzełaj 5a)
Białołęka - Przedszkole Niepubliczne "Mały Plastuś" (ul. Jagmina 16)
Białołęka - Przedszkole Niepubliczne Dzieci Świata - Świat Dzieci (ul. Mehoffera 141A)
Białołęka - Przedszkole Niepubliczne Plastuś (ul. Mehoffera 57)
Białołęka - Przedszkole Publiczne Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi (ul. Klasyków 52/54)
Bielany - Akademia Małego Człowieka (ul. Bajana 35)
Bielany - Niepubliczne Przedszkole "CHATKA PUCHATKA" (ul. Brązownicza 17)
Bielany - Niepubliczne Przedszkole Dębowy Raj (ul. Cegłowska 13a)
Bielany - Niepubliczne Przedszkole Językowe "Leśne Ludki" (ul. Balaton 8a)
Bielany - Polskie Stowarzyszenie Promocji Oświatowych (ul. Wóycickiego 1/3)
Bielany - Przedszkole "AKADEMIA MAŁYCH SMOKÓW" (ul. Conrada 7)
Bielany - Przedszkole "Śpiewające Brzdące" (ul. Estrady 75B)
Bielany - Przedszkole Ciuchcia Puch Puch (ul. Klaudyny 32)
Bielany - Przedszkole Niepubliczne (ul. Lindego 10)
Bielany - Przedszkole Nr 105 (ul. Kochanowskiego 10)
Bielany - Przedszkole Nr 181 (ul. Pruszyńskiego 5)
Bielany - Przedszkole Nr 182 (ul. Z. Nałkowskiej 3)
Bielany - Przedszkole Nr 236 (ul. Fontany 2)
Bielany - Przedszkole Nr 240 (ul. Marymoncka 34)
Bielany - Przedszkole Nr 268 (ul. Przytyk 5a)
Bielany - Przedszkole Nr 272 (ul. T. Gajcego 9)
Bielany - Przedszkole Nr 301 (ul. Staffa 7b)
Bielany - Przedszkole Nr 306 (ul. Szegedyńska 13)
Bielany - Przedszkole Nr 307 (ul. Księgarzy 9)
Bielany - Przedszkole Nr 308 (ul. Reymonta 8a)
Bielany - Przedszkole Nr 309 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Andersena 7)
Bielany - Przedszkole Nr 318 (ul. Kochanowskiego 9a)
Bielany - Przedszkole Nr 327 (ul. Conrada 10a)
Bielany - Przedszkole Nr 328 (ul. Marii Dąbrowskiej 5A)
Bielany - Przedszkole Nr 334 (ul. Przy Agorze 12)
Bielany - Przedszkole Nr 340 (ul. Bogusławskiego 8A)
Bielany - Przedszkole Nr 346 (ul. Klaudyny 8)
Bielany - Przedszkole Nr 39 "Pod Topolami" (ul. Dorycka 1)
Bielany - Przedszkole Nr 409 (ul. Tołstoja 2)
Bielany - Przedszkole Nr 49 (ul. Skalbmierska 12)
Bielany - Przedszkole Nr 97 (ul. Twardowska 23)
Bielany - Przedszkole Sióstr Imienia Jezus (ul. Smoleńskiego 31)
Bielany - Przedszkole Specjalne Nr 245 dla Dzieci Słabowidzących (ul. Pruszyńskiego 1)
Bielany - Przedszkole Św. Dominika Savio (Plac Konfederacji 55)
Bielany - Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 341 (ul. Wergiliusza 7)
Bielany - Społeczne Przedszkole Integracyjne (ul. Wolumen 3)
Centrum - Niepubliczne Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia (ul. Rondo ONZ 1)
Mokotów - Canadian Primary School & Canadian Preschool of Warsaw (ul. Bełska 7)
Mokotów - Dwujęzyczne Przedszkole Tęczowy Ogród (ul. Miłobędzka 14)
Mokotów - Kanadyjska Szkoła Podstawowa wraz z Przedszkolem (ul. Bełska 7)
Mokotów - Niepubliczne Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia (ul. Postępu 17 B)
Mokotów - Przedszkole Integracyjne Nr 117 (ul. Sielecka 26)
Mokotów - Przedszkole Integracyjne Nr 45 (ul. Lenartowicza 4)
Mokotów - Przedszkole Niepubliczne Artystyczno-Językowe "ZAGADKA" (ul. Sueska 2)
Mokotów - Przedszkole Nr 349 (ul. Barcelońska 8)
Mokotów - Przedszkole Nr 108 (ul. Olszewska 7/9/11)
Mokotów - Przedszkole Nr 138 (ul. Karwińska 17)
Mokotów - Przedszkole Nr 139 (ul. J. Dąbrowskiego 71a)
Mokotów - Przedszkole Nr 142 (ul. J. Dąbrowskiego 25)
Mokotów - Przedszkole Nr 144 (ul. Wiktorska 95/97)
Mokotów - Przedszkole Nr 145 (ul. Goszczyńskiego 17a)
Mokotów - Przedszkole Nr 146 (ul. Sandomierska 2)
Mokotów - Przedszkole Nr 147 (ul. Zakrzewska 13)
Mokotów - Przedszkole Nr 148 (ul. Kazimierzowska 45)
Mokotów - Przedszkole Nr 149 (ul. Dolna 8)
Mokotów - Przedszkole Nr 151 (ul. Zaciszna 3)
Mokotów - Przedszkole Nr 170 (ul. Gandhiego 3a)
Mokotów - Przedszkole Nr 191 (ul. Zawrat 22)
Mokotów - Przedszkole Nr 193 (ul. Odyńca 61)
Mokotów - Przedszkole Nr 196 (ul. Nabielaka 18a)
Mokotów - Przedszkole Nr 199 (ul. Bukietowa 10)
Mokotów - Przedszkole Nr 210 (ul. Teresińska 9)
Mokotów - Przedszkole Nr 228 (ul. Marzanny 8)
Mokotów - Przedszkole Nr 244 (ul. Niegocińska 9)
Mokotów - Przedszkole Nr 270 (ul. Bełdan 5)
Mokotów - Przedszkole Nr 274 (ul. Bokserska 32)
Mokotów - Przedszkole Nr 275 (ul. Piwarskiego 5)
Mokotów - Przedszkole Nr 278 (ul. Tatrzańska 3)
Mokotów - Przedszkole Nr 28 (ul. Naruszewicza 15)
Mokotów - Przedszkole Nr 284 (ul. Jałtańska 8)
Mokotów - Przedszkole Nr 294 (ul. Czerniakowska 50a)
Mokotów - Przedszkole Nr 300 (ul. Portofino 4)
Mokotów - Przedszkole Nr 305 (ul. Stefana Bryły 8)
Mokotów - Przedszkole Nr 317 (ul. Gruszczyńskiego 11)
Mokotów - Przedszkole Nr 325 (ul. Kaspijska 5)
Mokotów - Przedszkole Nr 326 "Chatka Skrzatka" (ul. Bernardyńska 14)
Mokotów - Przedszkole Nr 344 (ul. Maklakiewicza 9a)
Mokotów - Przedszkole Nr 360 (ul. Wernyhory 23)
Mokotów - Przedszkole Nr 391 (ul. Czerniakowska 20a)
Mokotów - Przedszkole Nr 67 (ul. Sonaty 6a)
Mokotów - Przedszkole Nr 69 (ul. Narbutta 65/71)
Mokotów - Przedszkole Nr 80 (ul. Łukowa 4)
Mokotów - Przedszkole Nr 83 (ul. Stefana Batorego 35)
Mokotów - Przedszkole Publiczne Nr 140 (ul. Kaukaska 2)
Mokotów - Przedszkole Specjalne Nr 188 (ul. Kielecka 20)
Mokotów - Przedszkole Specjalne Nr 393 (ul. Puławska 97)
Ochota - Niepubliczne Przedszkole Specjalne (ul. Kopińska 6/10)
Ochota - Przedszkole Integracyjne nr 312 (ul. Okińskiego 5)
Ochota - Przedszkole Integracyjne Nr 404 (ul. Białobrzeska 19)
Ochota - Przedszkole Niepubliczne "Piotruś Pan" (ul. Filipinki 6)
Ochota - Przedszkole Nr 100 (ul. Częstochowska 16/18)
Ochota - Przedszkole Nr 101 (ul. Chotomowska 3)
Ochota - Przedszkole Nr 111 (ul. Ładysława 9/11)
Ochota - Przedszkole Nr 114 (ul. Langiewicza 1/3)
Ochota - Przedszkole Nr 176 (ul. Trzech Budrysów 24)
Ochota - Przedszkole Nr 225 (ul. Bobrowskiego 5)
Ochota - Przedszkole Nr 241 (ul. Księcia Trojdena 5b)
Ochota - Przedszkole Nr 248 (ul. Dickensa 5a)
Ochota - Przedszkole Nr 255 (ul. Korotyńskiego 3)
Ochota - Przedszkole Nr 293 (ul. Baleya 5)
Ochota - Przedszkole Nr 315 (ul. Grzeszczyka 2)
Ochota - Przedszkole Nr 59 (ul. Pruszkowska 10)
Ochota - Przedszkole Nr 61 (ul. Lelechowska 7)
Ochota - Przedszkole Nr 66 (ul. Grójecka 93)
Ochota - Przedszkole Nr 99 (ul. Siewierska 3)
Ochota - Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 102 (ul. Siewierska 5/7)
Ochota - Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 70 (ul. Rokosowska 2)
Praga - Warszawskie Przedszkole Muzyczne (ul. Kawęczyńska 23/25 (Zespół Szkół Muzycznych))
Praga Południe - Chrześcijańska Szkoła Podstawowa nr 62
Chrześcijańskie Przedszkole "Samuel"
Chrześcijańskie Gimnazjum (ul. Boremlowska 6/12)

Praga Południe - Niepubliczne Przedszkole Anglojezyczne
ABC Play & Learn (ul. Genewska 27)

Praga Południe - Niepubliczne Przedszkole Nr 39 (ul. Waszyngtona 4)
Praga Południe - Przedszkole "Ecole Antoine de Saint Exupery" (ul. Nobla 16)
Praga Południe - Przedszkole Montessori Koniczynka (ul. Fieldorfa 12 lok. 5)
Praga Południe - Przedszkole Niepubliczne "Kolorowe Przedszkole" (ul. Lotaryńska 18)
Praga Południe - Przedszkole Niepubliczne "SKRZAT" (ul. Paryska 33/7)
Praga Południe - Przedszkole Niepubliczne „TYGRYSEK” (ul. Perkuna 54)
Praga Południe - Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego (ul. Kresowa 18)
Praga Południe - Przedszkole Nr 143 (ul. L. Kickiego 5)
Praga Południe - Przedszkole Nr 152 (ul. Dwernickiego 29a)
Praga Południe - Przedszkole Nr 157 (ul. Bazyliańska 10)
Praga Południe - Przedszkole Nr 162 (ul. Dąbrówki 3)
Praga Południe - Przedszkole Nr 166 (ul. Grochowska 309/317)
Praga Południe - Przedszkole Nr 177 (ul. Tarnowiecka 4)
Praga Południe - Przedszkole Nr 178 (ul. Londyńska 10)
Praga Południe - Przedszkole Nr 179 (ul. Jarocińska 12/14)
Praga Południe - Przedszkole Nr 180 (ul. Niekłańska 40)
Praga Południe - Przedszkole Nr 198 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Bartosika 5)
Praga Południe - Przedszkole Nr 211 (ul. Dąbrówki 20)
Praga Południe - Przedszkole Nr 218 (ul. Rechniewskiego 5b)
Praga Południe - Przedszkole Nr 220 (ul. Walewska 7)
Praga Południe - Przedszkole Nr 227 (ul. Świętoslawska 3)
Praga Południe - Przedszkole Nr 230 (ul. Szaserów 118A)
Praga Południe - Przedszkole Nr 235 (ul. Chroszczewska 3/5)
Praga Południe - Przedszkole Nr 250 (ul. Kinowa 10A)
Praga Południe - Przedszkole Nr 292 (ul. Walecznych 4/6)
Praga Południe - Przedszkole Nr 295 "Kraina Bajek" (ul. Afrykańska 9)
Praga Południe - Przedszkole Nr 296 (ul. Międzynarodowa 36)
Praga Południe - Przedszkole Nr 331 "U Słonia Szczęściarza" (ul. Szaserów 61a)
Praga Południe - Przedszkole Nr 354 (ul. Guderskiego 9)
Praga Południe - Przedszkole Nr 370 (ul. Umińskiego 11)
Praga Południe - Przedszkole Nr 380 (ul. Gen. T. Bora Komorowskiego 10A)
Praga Południe - Przedszkole Nr 383 (ul. Umińskiego 20a)
Praga Południe - Przedszkole Nr 384 (ul. Meissnera 8b)
Praga Południe - Przedszkole Nr 392 (ul. Afrykańska 14a)
Praga Południe - Przedszkole Nr 397 (ul. Komorska 6)
Praga Południe - Przedszkole Nr 398 (ul. Kobielska 15)
Praga Południe - Przedszkole Nr 407 (ul. Mieczysława Pawlikowskiego 2)
Praga Południe - Przedszkole Nr 408 (ul. Witoszyńskiego 1)
Praga Południe - Przedszkole Nr 46 (ul. Jordanowska 3)
Praga Południe - Przedszkole Nr 48 (ul. Szaserów 119)
Praga Południe - Przedszkole Nr 51 (ul. Chrzanowskiego 7)
Praga Południe - Przedszkole Nr 54 (ul. Bracławska 8A)
Praga Południe - Przedszkole Nr 57 (ul. Pustelnicka 35)
Praga Południe - Przedszkole Nr 73 "Bajeczka" (ul. Sygietyńskiego 4A)
Praga Południe - Przedszkole Nr 89 "Niezapominajka" (ul. Kobielska 55a)
Praga Południe - Przedszkole Polsko-Francuskie Trampoline (ul. Poselska 5)
Praga Południe - Przedszkole Specjalne Nr 249 (ul. Kobielska 5)
Praga Południe - Przedszkole Specjalne Nr 291 (ul. Siennicka 19b)
Praga Południe - Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 185 (ul. Wołomińska 56)
Praga Południe - Rodzinny Klub "Zig Zag" (ul. Witwickiego 4)
Praga Południowa - Przedszkole Nr 411 (ul. Stanisława Augusta 77)
Praga Północ - Przedszkole Niepubliczne Czarodziejski Dworek (ul. Szernera 5)
Praga Północ - Przedszkole Nr 163 (ul. Markowska 18a)
Praga Północ - Przedszkole Nr 164 (ul. Szanajcy 12)
Praga Północ - Przedszkole Nr 165 (ul. Ratuszowa 8a)
Praga Północ - Przedszkole Nr 167 (ul. Strzelecka 16)
Praga Północ - Przedszkole Nr 169 (ul. Namysłowska 11)
Praga Północ - Przedszkole Nr 171 (ul. Równa 2)
Praga Północ - Przedszkole Nr 173 (ul. Szymanowskiego 5a)
Praga Północ - Przedszkole Nr 174 (ul. Markowska 8)
Praga Północ - Przedszkole Nr 183 (ul. Jagiellońska 28)
Praga Północ - Przedszkole Nr 184 (ul. Ratuszowa 21)
Praga Północ - Przedszkole Nr 186 (ul. Wołomińska 12/18)
Praga Północ - Przedszkole Nr 217 (ul. Szymanowskiego 4A)
Radość - Prywatne Przedszkole "PRZY LESIE" (ul. Wolęcińska 28)
Śródmieście - Dwujęzyczne Przedszkole "ABC" (ul. Wspólna 35)
Śródmieście - Greenwich School of English (ul. Gimnastyczna 70)
Śródmieście - Instytut Głuchoniemych (Plac Trzech Krzyży 4/6)
Śródmieście - Przedszkole Integracyjne Nr 38 (Pl. Bankowy 3/5)
Śródmieście - Przedszkole Integracyjne Nr 8 (ul. Karmelicka 3B)
Śródmieście - Przedszkole Nr 11 (ul. Dubois 3)
Śródmieście - Przedszkole Nr 122 (ul. Solec 37)
Śródmieście - Przedszkole Nr 129 (ul. Jazdów 10b)
Śródmieście - Przedszkole Nr 13 (ul. Schillera 6a)
Śródmieście - Przedszkole Nr 14 (ul. Senatorska 24)
Śródmieście - Przedszkole Nr 16 "Zaczarowany Zakątek" (ul. W. Górskiego 5A)
Śródmieście - Przedszkole Nr 17 (Plac J. H. Dąbrowskiego 10)
Śródmieście - Przedszkole Nr 19 (ul. Śniadeckich 12)
Śródmieście - Przedszkole Nr 2 (ul. Orla 11)
Śródmieście - Przedszkole Nr 206 (ul. Franciszkańska 7)
Śródmieście - Przedszkole Nr 21 (ul. Marszałkowska 27/35/A)
Śródmieście - Przedszkole Nr 23 (ul. Czerniakowska 128)
Śródmieście - Przedszkole Nr 24 (ul. Drewniana 10/16)
Śródmieście - Przedszkole Nr 26 (ul. Nowowiejska 1/3)
Śródmieście - Przedszkole Nr 262 (ul. Wilanowska 3)
Śródmieście - Przedszkole Nr 30 (ul. Rozbrat 10/14)
Śródmieście - Przedszkole Nr 31 (ul. Krucza 19)
Śródmieście - Przedszkole Nr 32 (ul. Nowogrodzka 17)
Śródmieście - Przedszkole Nr 33 (ul. Wilcza 63)
Śródmieście - Przedszkole Nr 34 (ul. Emilii Plater 25)
Śródmieście - Przedszkole Nr 343 (ul. Warszawska 53)
Śródmieście - Przedszkole Nr 35 (ul. Górskiego 1)
Śródmieście - Przedszkole Nr 36 (ul. Nowy Świat 41A)
Śródmieście - Przedszkole Nr 40 (ul. Karowa 14/16)
Śródmieście - Przedszkole Nr 41 (ul. Kruczkowskiego 12 b)
Śródmieście - Przedszkole Nr 42 (ul. Agrykola 9)
Śródmieście - Przedszkole Nr 44 (ul. Ludna 8)
Śródmieście - Przedszkole Nr 5 (ul. Okrąg 6B)
Śródmieście - Przedszkole Nr 53 (ul. Tamka 18)
Śródmieście - Przedszkole Nr 72 (Al. Solidarności 72 a)
Śródmieście - Przedszkole Nr 82 (ul. Natolińska 2)
Śródmieście - Przedszkole Prywatne "Jaś i Małgosia" (ul. Kilińskiego 44)
Śródmieście - Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 w Warszawie (ul. Sowia 4)
Tarchomin - Niepubliczne Przedszkole Leśne (ul. Osiedle 11)
Tarchomin - Przedszkole Niepubliczne "Przedszkolaki" (ul. Świderska 127)
Tarchomin - Zaczarowana Akademia - żłobek, przedszkole (ul. Gladioli 1)
Targówek - Baśniowy Ogród (ul. Ostródzka 10)
Targówek - Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Loretanek (ul. Ogińskiego 7a)
Targówek - Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Pocieszycielek N.S.J. (ul. Syrokomli 23)
Targówek - Przedszkole "Akademia Maluchów" (ul. Wiewiórki 1)
Targówek - Przedszkole Ciuchcia Puch Puch (ul. Łokietka 7)
Targówek - Przedszkole Ciuchcia Puch Puch (ul. Uranowa 24)
Targówek - Przedszkole Integracyjne Nr 120 (ul. Tokarza 2)
Targówek - Przedszkole Niepubliczne "Krasnal" (ul. Łasińska 7)
Targówek - Przedszkole Niepubliczne Akademia Krasnoludków (ul. Łukasiewicza 4)
Targówek - Przedszkole Nr 103 (ul. Mokra 25)
Targówek - Przedszkole Nr 106 (ul. Trocka 4)
Targówek - Przedszkole Nr 113 (ul. Krasiczyńska 2/4)
Targówek - Przedszkole Nr 115 (ul. Suwalska 26)
Targówek - Przedszkole Nr 119 (ul. Turmoncka 18)
Targówek - Przedszkole Nr 123 (ul. Syrokomli 26)
Targówek - Przedszkole Nr 125 (ul. Suwalska 15)
Targówek - Przedszkole Nr 128 (ul. Nauczycielska 14)
Targówek - Przedszkole Nr 150 (ul. Prałatowska 12)
Targówek - Przedszkole Nr 154 (ul. Hieronima 5)
Targówek - Przedszkole Nr 155 (ul. Bartnicza 6)
Targówek - Przedszkole Nr 156 (ul. Żuromińska 2A)
Targówek - Przedszkole Nr 18 (ul. S. Bolivara 6)
Targówek - Przedszkole Nr 81 (ul. Barkocińska 19/21)
Targówek - Przedszkole Nr 88 (ul. Poborzańska 1)
Targówek - Przedszkole Nr 90 (ul. Turmoncka 7)
Targówek - Przedszkole Nr 91 (ul. Suwalska 34)
Targówek - Przedszkole Nr 94 (ul. Smoleńska 64)
Targówek - Przedszkole nr 95 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Korzona 2)
Targówek - Publiczne Przedszkole Integracyjne Nr 22 Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Apostolstwa Katolickiego (ul. Wolbromska 31)
Targówek - Tęczowe Przedszkole (ul. Motycka 17)
Ursus - Integracyjne Niepubliczne Przedszkole Montessori "ELIPSOIDA" (ul. Cierlicka 19)
Ursus - Klub Malucha "Plastuś" (ul. Bony 47A)
Ursus - Niepubliczne Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia (ul. Rakietników 6)
Ursus - Przedszkole Niepubliczne Mikołajek (ul. Dzieci Warszawy 42)
Ursynów - "Baśniowy Świat Dziecka" Społeczne Przedszkole (ul. Dunikowskiego 4)
Ursynów - Angielsko-Polskie Przedszkole Niepubliczne Oliver S.C. (ul. Transportowców 1)
Ursynów - Centrum Edukacji i Twórczego Rozwoju "SENS" (ul. Koncertowa 6)
Ursynów - Centrum Poradnictwa Psychologiczno-Zawodowego ABBA
Akademia Smyka (ul. Lachmana 2)

Ursynów - Centrum Wsparcia i Rozwoju Dzieci i Rodziców "PROMYCZEK" (ul. Belgradzka 4U2)
Ursynów - Niepubliczne Europejskie Przedszkole Dwujęzyczne (ul. Chłapowskiego 2)
Ursynów - Niepubliczne Przedszkole "Jacek i Agatka" (ul. Pod Lipą 4)
Ursynów - Niepubliczne Przedszkole Leśne (ul. Bażancia 25)
Ursynów - Niepubliczne Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia (ul. Pelikanów 23/25)
Ursynów - Przedszkole "Akademia Małych Artystów" (ul. Braci Wagów 1)
Ursynów - Przedszkole "Domowe Przedszkole" (ul. Dybowskiego 3)
Ursynów - Przedszkole "Ślimak" (ul. Dunikowskiego 9)
Ursynów - Przedszkole "Żyrafa" (ul. Urwisko 19)
Ursynów - Przedszkole Artystyczno-Językowe nr 106 "Magia" (ul. Rybałtów 14)
Ursynów - Przedszkole Europejskie EUkindergarten s.c. (ul. Klubowa 7)
Ursynów - Przedszkole Niepubliczne (ul. Grzegorzewskiej 6/24)
Ursynów - Przedszkole Niepubliczne (ul. Okaryny 3 b/13)
Ursynów - Przedszkole Niepubliczne Akademia Przedszkolaków (ul. Puchaczy 41)
Ursynów - Przedszkole Niepubliczne SMYK (ul. Sarabandy 28)
Ursynów - Przedszkole Nr 126 (ul. Wokalna 1)
Ursynów - Przedszkole Nr 159 (ul. Wokalna 1)
Ursynów - Przedszkole Nr 201 (ul. Wilczy Dół 4)
Ursynów - Przedszkole Nr 267 (ul. Małcużyńskiego 4)
Ursynów - Przedszkole Nr 282 (ul. Na Uboczu 7)
Ursynów - Przedszkole Nr 283 (ul. Puszczyka 6)
Ursynów - Przedszkole Nr 286 (ul. Mandarynki 1)
Ursynów - Przedszkole Nr 351 (ul. Warchałowskiego 4)
Ursynów - Przedszkole Nr 352 (ul. Teligi 3)
Ursynów - Przedszkole Nr 366 (ul. Hawajska 7)
Ursynów - Przedszkole Nr 385 (ul. ZWM 10)
Ursynów - Przedszkole Nr 395 (ul. Na Uboczu 9)
Ursynów - Przedszkole Nr 400 (ul. Lokajskiego 2)
Ursynów - Przedszkole Nr 401 (ul. Dembowskiego 9)
Ursynów - Przedszkole Nr 50 (ul. Hirszfelda 11)
Ursynów - Przedszkole Nr 52 (ul. Koncertowa 8)
Ursynów - Przedszkole Nr 55 (ul. J. Cybisa 1)
Ursynów - Przedszkole Nr 79 (ul. Kajakowa 10)
Ursynów - Przedszkole Przymierza Rodzin (ul. Kulczyńskiego 16)
Ursynów - Przedszkole Sióstr Niepokalanek (ul. Jerzego Zaruby 2)
Ursynów - Przedszkole Specjalne Nr 213 (ul. Teligi 1)
Ursynów - Przedszkole Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich (ul. Przy Bażantarni 3)
Ursynów - Publiczne Przedszkole Integracyjne Nr 394 (ul. Teligi 1)
Ursynów - Warszawskie Przedszkole Muzyczne (Al. KEN 36 lok. 126)
Usrus - HIPOPO DWUJĘZYCZNO - ARTYSTYCZNE Niepubliczne Przedszkole XXI w. (ul. Dzieci Warszawy 27A)
Warszawa - Ursus - Klub Malucha "Siódme Niebo" (ul. Orłów Piastowskich 56)
Wawer - Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 86 (ul.Krupnicza 3)
Wawer - Niepubliczne Przedszkole "Milusin" (ul. Wał Miedzeszyński 131 c)
Wawer - Niepubliczne Przedszkole "Okienko" (ul. I Poprzeczna 8a)
Wawer - Niepubliczne Przedszkole "Przedszkole-Leśne" (ul. Wał Miedzeszyński 420)
Wawer - Prywatne Przedszkole "Prymulka" (ul. Prymulki 33)
Wawer - Przedszkole Ciuchcia Puch Puch (ul. Stradomska 12)
Wawer - Przedszkole Niepubliczne (ul. Wilgi 31)
Wawer - Przedszkole Niepubliczne (ul. Brodnicka 4)
Wawer - Przedszkole Niepubliczne (ul. Lubiana 13A)
Wawer - Przedszkole Niepubliczne (ul. Wiązana 6F)
Wawer - Przedszkole Niepubliczne "Pod Poziomką" (ul. Widoczna 61A)
Wawer - Przedszkole Niepubliczne Sióstr Salezjanek (ul. Gruszy 41/43)
Wawer - Przedszkole Nr 107 (ul. Wilgi 29)
Wawer - Przedszkole Nr 110 (ul. Bystrzycka 38)
Wawer - Przedszkole Nr 224 Sióstr Felicjanek (ul. Kościuszkowców 85)
Wawer - Przedszkole Nr 233 (ul. Pazińskiego 11A)
Wawer - Przedszkole Nr 264 (ul. Korkowa 147/149)
Wawer - Przedszkole Nr 338 (ul. Włókiennicza 41)
Wawer - Przedszkole Nr 348 (ul. Kadetów 15)
Wawer - Przedszkole Nr 84 (ul. Dworcowa 1)
Wawer - Przedszkole Nr 85 (ul. Żegańska 27)
Wawer - Przedszkole Specjalne Nr 104 (Al. Dzieci Polskich 20)
Wawer - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 216 "Klonowego Liścia" (ul. Wolna 36/38)
Wesoła - Przedszkole Nr 259 (Pl. Wojska Polskiego (Wesoła) 18)
Wesoła - Przedszkole Nr 260 (ul. Trakt Brzeski 85)
Wesoła - Przedszkole Nr 261 (ul. Armii Krajowej 72)
Wilanów - Mini Przedszkole Prywatne (ul. Kosiarzy 26)
Wilanów - Niepubliczne Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia (ul. Vogla 11)
Wilanów - Prywatne, niepubliczne przedszkole im. "Jasia i Małgosi" (ul. Husarii 34)
Wilanów - Przedszkole "Ala ma kota" (ul. Bruzdowa 95 G)
Wilanów - Przedszkole W Pustyni i W Puszczy (ul. Księdza Prymasa Augusta Hlonda 4A m 21)
Włochy - Międzynarodowe Przedszkole Argonaut (ul. Na Skraju 32)
Włochy - Przedszkole Nr 60 (ul. Rybnicka 42/44)
Włochy - Przedszkole Nr 77 (ul. Potrzebna 16)
Wola - Katolicki Zespół Edukacyjny (ul. Ogrodowa 3a)
Wola - Katolicki Zespół Edukacyjny (ul. Bema 73/75)
Wola - Prywatne Przedszkole Lauder-Morasha (ul. Wawelberga 10)
Wola - Przedszkole Niepubliczne "Akademia Uśmiechu" (ul. Krochmalna 3)
Wola - Przedszkole Niepubliczne "U cioci Gosi" (ul. Obozowa 85)
Wola - Przedszkole Niepubliczne-Ochronka Sióstr Służebniczek N.M.P. (ul. Dobrogniewa 6)
Wola - Przedszkole Nr 1 (ul. Grzybowska 12/ 14 A)
Wola - Przedszkole Nr 116 (ul. Okopowa 31)
Wola - Przedszkole Nr 217 Sióstr Rodziny Maryi (ul. Żelazna 97)
Wola - Przedszkole Nr 253 "Akademia Pana Kleksa" (ul. Antka Rozpylacza 2)
Wola - Przedszkole Nr 350 (ul. Wieluńska 12)
Wola - Przedszkole Nr 47 (ul. Krochmalna 1)
Wola - Przedszkole Publiczne Nr 133 (ul. Okopowa 7A)
Wola - Przedszkole Publiczne Nr 134 (ul. Leszno 24/26)
Wola - Przedszkole Publiczne Nr 135 (ul. Ringelbluma 1)
Wola - Przedszkole Publiczne Nr 136 (ul. Dobiszewskiego 3a)
Wola - Przedszkole Publiczne Nr 172 (ul. Żytnia 71)
Wola - Przedszkole Publiczne Nr 195 (ul. Rabsztyńska 5)
Wola - Przedszkole Publiczne Nr 237 (ul. Tyszkiewicza 33)
Wola - Przedszkole Publiczne Nr 238 (ul. Monte Cassino 5)
Wola - Przedszkole Publiczne Nr 269 (ul. Smocza 22)
Wola - Przedszkole Publiczne Nr 403 (ul. Góralska 1)
Wola - Przedszkole Publiczne Nr 58 (ul. Batalionu Pięść 4)
Wola - Przedszkole Publiczne Nr 62 (ul. Szarych Szeregów 6)
Wola - Przedszkole Publiczne Nr 74 (ul. Wolska 79)
Wola - Przedszkole Publiczne Nr 92 (ul. Leonarda 6/8)
Wola - Przedszkole Publiczne Nr 93 (ul. Jana Brożka 5)
Wola - Przedszkole Specjalne Nr 68 w Centrum Rehabilitacji (ul. Ożarowska 75a)
Wola - Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 310 (ul. Jana Brożka 17)
Wola - Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 37 (ul. Szlenkierów 8)
Wola - Publiczne Przedszkole Integracyjne Nr 209 (ul. Deotymy 52)
Wola - Publiczne Przedszkole Nr 234 (ul. Ożarowska 59)
Wola - Szkoła Podstawowa nr 148 (ul. Ożarowska 69)
Wola - Warszawskie Przedszkole Muzyczne (ul. Żytnia 64)
Wola - Zespół Szkół Lauder-Morasha w Warszawie MAKOR S.A. (ul. Wawelberga 10)
Żoliborz - Prywatne Przedszkole (ul. Pogonowskiego 21/2)
Żoliborz - Przedszkole "Przyjaciele Żyrafy" (ul. ks. J. Popiełuszki 14/117)
Żoliborz - Przedszkole Integracyjne Nr 247 (ul. Bieniewicka 32)
Żoliborz - Przedszkole Niepubliczne TPD Nr 450 (ul. Broniewskiego 11b)
Żoliborz - Przedszkole Nr 109 (Pl. Dionizego Henkla 2)
Żoliborz - Przedszkole Nr 130 (ul. Suzina 4)
Żoliborz - Przedszkole Nr 131 (ul. Sierpecka 9A)
Żoliborz - Przedszkole Nr 132 (ul. Śmiała 20)
Żoliborz - Przedszkole Nr 197 (ul. Ks. J. Popiełuszki 3a)
Żoliborz - Przedszkole Nr 212 (ul. Rybińskiego 2)
Żoliborz - Przedszkole Nr 361 (ul. Włościańska 6a)
Żoliborz - Przedszkole Nr 96 (ul. Wyspiańskiego 5)
Żoliborz - Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 288 (ul. Elbląska 63A)
Żoliborz - Sunshine Academy (ul. Promyka 33)
ANDRZEJEWO
Publiczne Przedszkole (ul. Warszawska 4A)
BABOSZEWO
Przedszkole (ul. Brodeckich 4a)
BARANOWO
Gminne Przedszkole (ul. Madalińskiego 22)
BIAŁKI
Publiczne Przedszkole (Białki 95)
BIAŁOBRZEGI
Gminne Przedszkole (Os. Wojskowe 12)
Publiczne Przedszkole Nr 1 (ul. Targowicka 1)
Publiczne Przedszkole Nr 2 (ul. Marii Konopnickiej 1)
BIELANY
Zespół Oświatowy (Bielany)
BIELANY ŻYŁAKI
Publiczne Przedszkole (ul. Wiktora Szajkowskiego 7)
BIELAWA
Niepubliczne Przedszkole Nr 2 (Bielawa, ul. Lipowa 12b)
Przedszkole "Świat Dziecka" (ul. Ścienna 148)
BIELSK
Samorządowe Przedszkole (ul. Płocka 19)
BIEŻUŃ
Przedszkole Samorządowe (ul. Zamoyskiego 28)
BŁĘDÓW
Przedszkole Samorządowe (ul. Stary Rynek 9a)
BŁONIE
Przedszkole Publiczne Nr 1 (ul. 3-go Maja 10)
Przedszkole Publiczne Nr 2 (ul. Piłsudskiego 25a)
Przedszkole Publiczne Nr 5 (Błonie)
Przedszkole Publiczne Nr 6 (ul. Błońska 62)
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 3 (ul. Poniatowskiego 12b)
BODZANÓW
Przedszkole Samorządowe (ul. Wyszogrodzka 1A)
BONIE
Przedszkole Publiczne Nr 4 (ul. Grodziska 15)
BORKI WYRKI
Zespół Szkół Niepublicznych (Borki Wyrki 17)
BORKOWICE
Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Benedyktynek Misjonarek (ul. Słoneczna 3)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Szkolna 33)
BOROWIE
Publiczne Przedszkole (ul. Garwolińska 4)
Zespół Oświatowy (ul. Aleksandra Sasimowskiego 3)
BRAŃSZCZYK
Samorządowe Przedszkole (ul. Jana Pawła II 58)
BROK
Miejskie Przedszkole (ul. Jana Pawła II 50)
Zespół Publicznych Placówek Oświatowych (ul. Jana Pawła II 50)
BRONISZE
Przedszkole Publiczne (Bronisze, ul. Kwiatowa 13)
BRWINÓW
Niepubliczny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Konopnickiej 1)
Samorządowe Przedszkole Nr 1 (ul. Lilipowa 4)
Samorządowe Przedszkole Nr 3 (ul. Słoneczna 6)
BRZÓZA
Publiczne Przedszkole (Brzóza, Al. Lipowa 4)
CEGŁÓW
Publiczne Przedszkole (ul. Stanisława Rżysko 6)
Zespół Szkolny (ul. Poprzeczna 27)
CELESTYNÓW
Przedszkole Samorządowe (ul. Szkolna 2)
CERANÓW
Gminne Przedszkole (Ceranów 23)
CHLEWISKA
Samorządowe Przedszkole (ul. Szkolna 15)
CHOBOT
Szkoła Podstawowa (Chobot 50)
CHORZELE
Przedszkole Samorządowe (ul. Szkolna 2)
CHOTOMÓW
Przedszkole Gminne (ul. Żeligowskiego 27)
Przedszkole Niepubliczne i Żłobek WS Katarzyna Pietrzykowska (ul. Piękna 26)
CIACHCIN
Samorządowe Przedszkole (Ciachcin 54)
Zespół Szkół Nr 2 (Ciachcin 54)
CIECHANÓW
Miejskie Przedszkole Nr 1 (ul. Nadfosna 12)
Miejskie Przedszkole Nr 10 (ul. Batalionów Chłopskich 4)
Miejskie Przedszkole Nr 3 (ul. Henryka Sienkiewicza 26A)
Miejskie Przedszkole Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. T. Wyrzykowskiego 9)
Miejskie Przedszkole Nr 5 (ul. Gwardii Ludowej 12)
Miejskie Przedszkole Nr 6 (ul. Kazimierza Pijanowskiego 3)
Miejskie Przedszkole Nr 8 (ul. Graniczna 41D)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Sienkiewicza 13)
CIEPIELÓW
Przedszkole Samorządowe (ul. Batalionów Chłopskich 1)
CIESZEWO
Szkoła Podstawowa (Cieszewo 14)
CZARNA
Niepubliczne przedszkole "Zaczarowany Zamek" (Czarna, ul. Czarnieckiego 112A)
CZARNOLAS
Przedszkole Samorządowe (Czarnolas 87)
CZERWIN
Przedszkole Samorządowe (ul. Parkowa 3)
CZERWIŃSK NAD WISŁĄ
Przedszkole (ul. Warszawska 1)
CZERWONKA
Publiczne Przedszkole (Czerwonka 39)
DAWIDY
Bajkowe Przedszkole (Dawidy, ul. Warszawska 210)
DĄBROWA
Przedszkole Samorządowe (Dąbrowa, ul. Kolejowa 51)
DĄBRÓWKA WARSZAWSKA
Gminne Przedszkole Publiczne (Dąbrówka Warszawska )
DĘBE WIELKIE
Gminne Przedszkole (ul. Strażacka 3)
DŁUGOSIODŁO
Przedszkole Samorządowe (ul. Kościuszki 3A)
Przedszkole Samorządowe (ul. Rozwojowa 19)
DOBRE
Przedszkole (ul. Rynek 3)
DOBRZYKÓW
Przedszkole Samorządowe (ul. Obrońców Dobrzykowa 65)
DRĘSZEW
Przedszkole Samorządowe "Pod Wesołym Ekoludkiem" (Dręszew, ul. Szkolna 4)
DROBIN
Gminne Przedszkole (Drobin 31/1)
Miejsko - Gminne Przedszkole (ul. Przyszłość 14)
DUCZKI
Publiczne Przedszkole (ul. Szosa Jadowska 37)
DYLEWO
Zespół Placówek Oświatowych (Dylewo, ul. Szkolna 1)
DZIERZBY
Samorządowe Przedszkole (Dzierzby 39)
FALENTY
Przedszkole (ul. Opackiego 44)
GARBATKA LETNISKO
Przedszkole Samorządowe (ul. Krasickiego 4 )
GARWOLIN
Publiczne Przedszkole Nr 1 (ul. J. Korczaka 8)
Publiczne Przedszkole Nr 2 (Al. Legionów 7, ul. Lubelska 12)
Publiczne Przedszkole Nr 6 "Mały Europejczyk" (ul. Olimpijska 6)
Publiczne Przedszkole Nr 8 (ul. II. Armii Wojska Polskiego 30)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 2 przy MCNiRDiM (Al. Legionów 11)
GĄBIN
Przedszkole Samorządowe (ul. Jana Pawła II 16)
GĄSEWO
Publiczne Samorządowe Przedszkole (Gąsewo, ul. Szkolna 1)
GĄSOCIN
Gminne Przedszkole (ul. Główna 29B)
GIELNIÓW
Przedszkole Samorządowe (ul. Sportowa 4)
GLINOJECK
Miejsko - Gminne Przedszkole (ul. Ciechanowska 8)
GŁOSKÓW
Przedszkole Nr 6 (ul. Parkowa 8)
Zespół Szkół (Głosków 29)
GŁOWACZÓW
Publiczne Przedszkole (ul. Warecka 10)
GNIEWOSZÓW
Publiczne Przedszkole (ul. M. Konopnickiej 19)
GOŁYMIN
Gminne Przedszkole (ul. Ks. Michalaka 10C)
GOŃCZYCE
Publiczne Przedszkole (Gończyce 9)
GOSTYNIN
Miejskie Przedszkole Nr 2 z Oddziałem Integracyjnym (ul. Wojska Polskiego 54)
Miejskie Przedszkole Nr 4 (ul. Armii Krajowej 7)
Miejskie Przedszkole Nr 5 (ul. Kochanowskiego 2)
GOWOROWO
Przedszkole Samarządowe (ul. Szkolna 11)
GÓRA KALWARIA
Przedszkole Niepubliczne "ZUZIA" (ul. Rybie 17c)
Przedszkole Niepubliczne Sióstr Służebnic Jezusa w Eucharystii (ul. Kardynała S. Wyszyńskiego 24a)
Przedszkole Niepubliczne Sióstr Służebniczek Niepokalanego Poczęcia N.M.P (ul. Warszawska 20)
Przedszkole Publiczne "Różowy Baranek" (ul. Dominikańska 7)
Przedszkole Samorządowe Nr 1 (ul. Ks. Sajny 18)
Samorządowe Przedszkole Integracyjne (ul. Dominikańska 6a)
GRABINY
Przedszkole (Grabiny 11)
GRĘBKÓW
Gminne Przedszkole (ul. Szkolna 1)
GROCHÓW
Zespół Oświatowy (Grochów, ul. Władyslawa Rawicza 1)
GRODZISK MAZOWIECKI
Gminne Przedszkole Nr 2 (ul. Westfala 3)
Przedszkole Niepubliczne "Kubuś Puchatek" (ul. Kopernika 15a)
Przedszkole Niepubliczne Sióstr Opatrzności Bożej (ul. Okrężna 33)
Przedszkole Nr 1 (ul. Lecha Zondka 5)
Przedszkole Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Górna 12)
Przedszkole Nr 5 (ul. Zielony Rynek 2)
Przedszkole Nr 7 (ul. Kopernika 15)
GRÓJEC
Publiczne Przedszkole Nr 2 (ul. Laskowa 8)
Publiczne Przedszkole Nr 4 (ul. Okrężna 1a)
Publiczne Przedszkole prow. przez ZCMN (ul. Mogielnicka 15)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Polna 17)
HALINÓW
Przedszkole (ul. Okuniewska 115)
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Halinowie (ul. Okuniewska 115)
HOŁOWCZYCE
Przedszkole Samorządowe (Hołowczyce 80)
HUSZLEW
Przedszkole Samorządowe (Huszlew 113)
Zespół Szkolno-Wychowawczy (Huszlew 113)
IŁÓW
Przedszkole Samorządowe (ul. Płocka 14)
IŁŻA
Samorządowe Przedszkole (Os. S. Staszica 14)
IWOWE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Iwowe 140)
IZABELIN
Gminne Przedszkole (ul. 3-go Maja 47)
Przedszkole "Słoneczny Domek" (ul. Jakubowicza 24A)
IZDEBKI-KOSNY
Stowarzyszenie Kulturalno - Oświatowe "KOSEM" (Izdebki-Kosny 38)
IZDEBNO
Publiczne Przedszkole (Izdebno 1)
JABŁONNA
Niepubliczne Przedszkole "Bajkowy Dom" (ul. Modlińska 103b)
Niepubliczne Przedszkole "PRZY LESIE" (ul. Przylesie 60)
Niepubliczne Przedszkole "SMYK" (ul. Leśna 28)
JABŁONNA LACKA
Samorządowe Przedszkole (ul. Kubusia Puchatka 1)
JADÓW
Gminne Przedszkole (ul. 11-listopada 9)
JAKTORÓW
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Warszawska 88)
JASINIEC
Przedszkole (ul. Szkolna 7)
JASTRZĘBIEC
Przedszkole (Jastrzębiec, ul. Łąkowa 13)
JAZGARZEW
Przedszkole "Kolorowa Kraina" (ul. Górna 4A)
JEDLIŃSK
Publiczne Przedszkole (ul. Marii Konopnickiej 2)
JEDLNIA LETNISKO
Publiczne Przedszkole (ul. Słoneczna 5/1)
JEDNOROŻEC
Przedszkole Samorządowe (ul. Witosa 4)
JÓZEFOSŁAW
Przedszkole Międzynarodowe (ul. Działkowa 34)
Józefosław - Niepubliczne Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia (ul. Ogrodowa 20 B)
JÓZEFÓW
Językowy Punkt Przedszkolny "Szprotka" (ul. Bema 11)
Miejskie Przedszkole Nr 1 (ul. Kossaka 14)
Miejskie Przedszkole Nr 2 (ul. Sosnowa 17)
miniPRZEDSZKOLAK (al. Nadwiślańska 54)
Niepubliczne Przedszkole Krasnoludków (Puszkina 25)
Przedszkole "Kolorowa Zebra" (ul. Nadwiślańska 137)
Przedszkole "Mały Świat" (ul. Samorządowa 30)
Przedszkole Niepubliczne SMART KIDS (ul. Szczygla 2A)
Strumienie - Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia STERNIK (ul. 3 Maja 129)
KAŁUSZYN
Przedszkole Miejskie (ul. Pocztowa 2)
KAMPINOS
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkolno-Przedszkolnym (ul. Szkolna 5)
KARCZEW
Gminne Przedszkole (ul. Zamkowa 4)
Gminne Przedszkole Nr 1 (ul. Bednarska 2)
Gminne Przedszkole Nr 2 w Karczewie (ul. Buczka 13)
Gminne Przedszkole Nr 3 (ul. Ks. Bp. Władysława Miziołka 52)
Przedszkole Prywatne "PLASTUŚ" (ul. Częstochowska 71)
KARNIEWO
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Szkolna 9)
KAZANÓW
Publiczne Przedszkole (ul. Zwoleńska 22)
KAZUŃ NOWY
Przedszkole Nr 26 (Kazuń Nowy 7)
KLWÓW
Przedszkole Samorządowe (ul. Przysuska 3)
KOBYŁKA
Publiczne Przedszkole Nr 1 (ul. Tadeusza Kościuszki 6)
KOŁBIEL
Gminne Przedszkole (ul. Szkolna 8)
KOMORÓW
Gminne Przedszkole (ul. Główna 52A)
Ośrodek Nauczania Języków Obcych PRESTIGE (ul. Krasińskiego 8)
Polsko-Angielskie klubo-przedszkole PrestigeForKids (ul. Krasińskiego 8)
Przedszkole (Ochronka) Sióstr Służebniczek N.M.P. (ul. Kolejowa 27)
Przedszkole Niepubliczne Zgomadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny (ul. Prusa 4)
Punkt Przedszkolny SMYKI (ul. Ireny 95)
KONSTANCIN-JEZIORNA
ABC Montessori Education - English kindergarten (ul. Lipowa 22A)
Akademia Aktywnej Edukacji Montessori (ul. Mirkowska 39)
Gminne Przedszkole Nr 1 (ul. Oborska 2)
Gminne Przedszkole Nr 4 (ul. Warecka 6)
Niepubliczne Przedszkole Angielsko - Polskie "Secret Garden" (ul. Mirkowska 1)
Prywatne Przedszkole Montessori (ul. Mirkowska 39)
Przedszkole Językowe Blue Bell (ul. Wiejska 35A)
Przedszkole Polsko-Angielskie "Kid`s Academy" (ul. Łąkowa 38)
Przedszkole Wesoły Reksio Ekologiczno - Plastyczne (ul. Piaseczyńska 27)
Tęczowe Przedszkole (ul. Jaworskiego 3)
KORCZEW
Gminne Przedszkole Publiczne (ul. Siedlcecka 8)
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Szkolna 4)
KORNICA
Samorządowe Przedszkole (Stara Kornica 172)
KORYTNICA
Gminne Przedszkole Publiczne (ul. Szkolna 1)
Oddział Przedszkolny (Korytnica 106)
KOSÓW LACKI
Gminne Przedszkole (ul. Kościelna 20)
KOSSÓW
Gminne Przedszkole (Kossów, ul. Karasia 49)
KOWALA
Przedszkole Publiczne (Kowala)
KOZIENICE
Publiczne Przedszkole Nr 1 (ul. Kopernika 11)
Publiczne Przedszkole Nr 2 (ul. Żeromskiego 3)
Publiczne Przedszkole Nr 3 (ul. Głowaczowska 45)
Publiczne Przedszkole Nr 4 (ul. Konstytucji 3 Maja 4)
Publiczne Przedszkole Nr 5 (ul. Batalionów Chłopskich 11)
Publiczne Przedszkole Nr 6 (Os. Mieszkaniowe 12)
KRĘPA KOŚCIELNA
Przedszkole Publiczne Samorządowe (Krępa Kościelna 48)
Zespół Placówek Oświatowych (Krępa Kościelna 48)
KROCZEWO
Przedszkole (Kroczewo 29)
KRYPY
Publiczne Przedszkole (Krypy 59)
KSIĄŻENICE
Niepubliczne Przedszkole Językowe "Wesoły Autobus" (ul. Mazowiecka 87a)
Niepubliczne Przedszkole Tosi i Franka (ul. Mazowiecka 188 a)
KUCZBORK
Przedszkole Samorządowe (ul. Mickiewicza 6)
LASKI
Gminne Przedszkole (ul. 3-go Maja 43)
Przedszkole dla Niewidomych (Laski 1)
Zakład dla Niewidomych w Laskach - Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Laski, ul. Brzozowa 75)
LATOWICZ
Przedszkole (ul. Rynek 24)
Zespół Szkół (ul. Rynek 24)
LEGIONOWO
Akademia Zucha (ul. Husarska 19)
Niepubliczne Przedszkole Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny (ul. Sowińskiego 17)
Przedszkole Miejskie Integracyjne Nr 5 (ul. 28-go Pułku Artylerii Lekkiej 80)
Przedszkole Miejskie Nr 1 (ul. Olszankowa E)
Przedszkole Miejskie Nr 10 (ul. Broniewskiego 6)
Przedszkole Miejskie Nr 11 (ul. Zegrzyńska 9)
Przedszkole Miejskie Nr 12 (ul. Królowej Jadwigi 7)
Przedszkole Miejskie Nr 14 (ul. Jana Pawła II 2)
Przedszkole Miejskie Nr 2 (ul. Jagiellońska 67)
Przedszkole Miejskie Nr 3 (ul. Zegrzyńska 71)
Przedszkole Miejskie Nr 6 (ul. Broniewskiego 3)
Przedszkole Miejskie Nr 9 (ul. Królowej Jadwigi 11)
Uliczka Sezamkowa - Mini Żłobek z Punktem Przedszkolnym (ul. Kwiatowa 17)
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Jana Pawła I 2)
Zespół Szkolno - Przedszkolny "Milenium" (ul. Piłsudskiego 47)
LEONCIN
Oddział Przedszkolny (ul. Isaaca Beshevisa Singera 3)
LESZNO
Publiczne Przedszkole Nr 1 (ul. Polna 22)
LESZNOWOLA
Przedszkole Niepubliczne "Bajkolandia" s.c (ul. Sportowa 3)
Zespół Szkół Publicznych (ul. Szkolna 8)
LEWICZYN
Publiczna Szkoła Podstawowa (Lewiczyn 94)
LIPKÓW
Słoneczny Domek (Lipków, ul. Jakubowicza 24a)
LIPÓWKI
Przedszkole Niepubliczne Puchatkowo (ul. Krótka 9, Lipówki)
LIPSKO
Publiczne Przedszkole Samorządowe (ul. Partyzantów 6)
LUTOCIN
Samorządowe Przedszkole (ul. Szkola 14)
ŁADZYŃ
Przedszkole (Ładzyń 22)
ŁAJSKI
Przedszkole Samorządowe nr 3 (Łajski, ul. Kościelna 63)
ŁASKARZEW
Publiczne Przedszkole (ul. Alejowa 23A)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Kolejowa 13)
ŁĄCK
Przedszkole Samorządowe (ul. Kolejowa 5)
ŁĄCZANY
Gminne Przedszkole Publiczne (Łączany 61a)
ŁĘCZESZYCE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Łęczeszyce 47)
ŁOCHÓW
Samorządowe Przedszkole Nr 1 (ul. Kolejowa 23)
ŁOMIANKI
"Bajeczka" Przedszkole Niepubliczne (Izabelinin-Dziekanówek, ul. Środkowa 5)
Akademia Małego Człowieka (ul. Brzegowa 8D)
Polsko-Angielskie Przedszkole Niepubliczne The Treehouse (ul. Kusocińskiego 3A)
Przedszkole Niepubliczne (ul. Kalinowa 8)
Przedszkole Niepubliczne "Słoneczko" s.c. Dybowscy (ul. Warszawska 126)
Przedszkole Niepubliczne Sióstr Salezjanek (ul. Warszawska 152)
Przedszkole Samorządowe nr 1 (ul. Szpitalna 1)
Przedszkole Samorządowe z Oddziałami Żłobka (ul. M. Konopnickiej 65)
Przedszkole Sióstr Niepokalanek (ul. Sobieskiego 2)
Rodzinny Klub "Zig Zag" (ul. Pionierów 28a)
ŁOSICE
Przedszkole Samorządowe Nr 1 (ul. Św. Stanisława 1)
Przedszkole Samorządowe Nr 2 (ul. Szkolna 1)
ŁYSE
Przedszkole Samorządowe (ul. Sienkiewicza 44)
ŁYSÓW
Przedszkole (Łysów 89)
MACIEJOWICE
Publiczne Przedszkole (ul. G. Piramowicza 3)
MAGNUSZEW
Samorządowe Przedszkole (ul. Bohaterów Września 10)
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych (ul. Bohaterów Września 10)
MAKÓW MAZOWIECKI
Przedszkole Samorządowe Nr 1 (ul. Przasnyska 9)
Przedszkole Samorządowe Nr 2 (ul. Kościelna 13)
Samorządowe Przedszkole Nr 4 (ul. Przasnyska 11)
MAŁA WIEŚ
Samorządowe Przedszkole z Oddziałem Integracyjnym (ul. Warszawska 53)
MAŁKINIA GÓRNA
Przedszkole Samorządowe (ul. Przedszkolna 2)
MARKI
Niepubliczne Przedszkole "Dziecięcy Raj" (ul. Piłsudskiego 180)
Niepubliczne Przedszkole "Dziecięcy Raj" (ul. Kościuszki 40A)
Niepubliczne Przedszkole "Smerfy" (ul. Szpitalna 3 "b")
Niepubliczne Przedszkole Językowe "Hokus - Pokus" (ul. Spacerowa 20)
Niepubliczne Przedszkole nr 1 Pluszowy Miś (ul. Leopolda Lisa Kuli 3)
Niepubliczne Przedszkole nr 15 "Bratek" (ul. Leopolda Lisa Kuli 99)
Przedszkole Miejskie Nr 1 (ul. Józefa Piłsudskiego 77)
Przedszkole Miejskie Nr 2 (ul. Duża 1A)
Przedszkole Miejskie Nr 3 (Marki, ul. Piłsudskiego 246)
Przedszkole Niepubliczne "Artedoo" (ul. Rydza Śmigłego 71)
Przedszkole Niepubliczne Złota Rybka (ul. Kordeckiego 5)
MASZEWO DUŻE
Klub Malucha "Nasze Słoneczka" (Maszewo Duże 67A)
MIASTKÓW KOŚCIELNY
Publiczne Przedszkole (ul. Rynek 1)
MICHAŁOWICE
Gminne Przedszkole (ul. Szkolna 13)
Niepubliczne Przedszkole Sportowe "Sebcio" (ul. 11-go Listopda 65A)
Prywatne Przedszkole (ul. Parkowa 6a)
Zielony Domek (ul. Ogrodowa 16)
MICHAŁÓWKA
Publiczne Przedszkole "Leśne Skrzaty" (Szkolna 3)
MIEDZNA
Gminne Przedszkole (Plac Wolności 8)
MIĘDZYCHÓD
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 (ul. Iczka 12)
MILANÓWEK
Europejskie Przedszkole Niepubliczne "Kasperek" (ul. Brwinowska 2D)
Przedszkole Niepubliczne Sióstr Urszulanek SJK (ul. Mickiewicza 11)
Przedszkole Nr 1 (ul. Fiderkiewicza 43)
T.I.S.S.P. Przedszkole Społeczne (ul. Wspólna 18)
Truskawkowe Przedszkole (ul. Warszawska 52)
MIŃSK MAZOWIECKI
Cool School - Angielski dla dzieci
Klubik Malucha (Plac Dworcowy 2)

Prywatne Przedszkole "Chatka Puchatka" (ul. Kaszubska 8)
Prywatne Przedszkole "MINI RAJ" (ul. Warszawskie Przedmieście 32)
Przedszkole Domowe (ul. Warszawska 74)
Przedszkole Miejskie Nr 1 (ul. Kościuszki 22)
Przedszkole Miejskie Nr 2 (ul. Rodziny Nalazków 3)
Przedszkole Miejskie Nr 3 (ul. Konstytucji 3 Maja 10)
Przedszkole Miejskie Nr 4 (ul. Tuwima 2)
Przedszkole Miejskie Nr 5 (ul. Konstytucji 3-go Maja 11)
Przedszkole Miejskie Nr 6 (ul. Warszawska 250/81)
Przedszkole Niepubliczne "KLUB MALUCHA" (ul. Nadrzeczna 22)
Przedszkole Prywatne "Mini Raj" (ul. Warszawskie Przedmieście 32)
MISZEWO MUROWANE
Przedszkole Samorządowe (Miszewo Murowane, ul. Południowa 11)
MŁAWA
Miejskie Przedszkole Samorządowe Nr 1 (ul. Warszawska 52)
Miejskie Przedszkole Samorządowe Nr 3 (ul. Hoża 6)
Miejskie Przedszkole Samorządowe Nr 4 (ul. Krasińskiego 7)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Słowackiego 16)
Zespół Placówek Oświatowych Nr 1 (ul. Warszawska 52)
Zespół Placówek Oświatowych Nr 2 (ul. Graniczna 39)
MŁOCHÓW
Przedszkole Publiczne (ul. Źródlana 1)
MOGIELNICA
Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Pasjonistek św. Pawła od Krzyża (Plac Poświętne 12)
MOKOBODY
Gminne Przedszkole (ul. Wiatraczna 11)
MORDY
Przedszkole Samorządowe (ul. 11 listopada 2)
MROZY
Gminne Przedszkole (ul. Armii Krajowej 12)
MSZCZONÓW
Miejskie Przedszkole Nr 1 (ul. Tarczyńska 28)
MYSIADŁO
Gminne Przedszkole (Mysiadło, ul. Osiedlowa 10)
Niepubliczne Przedszkole "NibyLandia" (ul. Wiejska 1)
Szkoła Podstawowa w Mysiadle (ul. Kwiatowa 28)
MYSZYNIEC
Samorządowe Przedszkole (ul. Dzieci Polskich 1)
NADARZYN
Przedszkole Niepubliczne "Maluch" (ul. Komorowska 20)
Przedszkole Niepubliczne "W Zielonym Domku" (ul. Maciejki 21)
Publiczne Przedszkole (ul. Przedszkolna 2)
Publiczne Przedszkole (ul. Sitarskich 2)
NASIELSK
Niepubliczne Przedszkole "Pod Fiołkami" (ul. Kościelna 21)
Przedszkole Niepubliczne "Sakolandia" (Kosewo 51 A)
Samorządowe Przedszkole (ul. Warszawska 46)
NIEPORĘT
Przedszkole (ul. Jana Kazimierza 46a)
NOWA WIEŚ
Niepubliczny Punkt Przedszkolny SASANKA (ul. Sasanek 6)
Przedszkole (Nowa Wieś, ul. Szkolna 2)
Przedszkole Samorządowe (Nowa Wieś 69)
Punkt przedszkolny "Słoneczna Kraina" (ul. Słoneczna 11a)
Zespół Szkolno - Przedszkolny (Nowa Wieś, ul. Główna 96)
NOWE MIASTO
Przedszkole Niepubliczne Paula Zgromadzenia Zakonnego (Pl. O. H. Koźmińskiego 6)
Przedszkole Samorządowe (ul. Ciechanowska 17)
NOWE OSINY
Publiczne Przedszkole Akwarelka (Nowe Osiny, ul. Piękna 21)
NOWY DWÓR MAZOWIECKI
Publiczne Przedszkole Nr 1 (ul. Mazowiecka 12)
Publiczne Przedszkole Nr 2 (ul. Kopernika 82)
Publiczne Przedszkole Nr 3 (ul. Bohaterów Modlina 26)
Publiczne Przedszkole Nr 4 (ul. 29 Listopada 109)
Publiczne Przedszkole Nr 5 (ul. Młodzieżowa 1)
OBORY
Gminne Przedszkole Nr 5 (Obory 5)
OBRYTE
Zespół Placówek Oświatowych (Obryte 114)
OJRZEŃ
Gminne Przedszkole (ul. Przedszkolna 7)
OKUNIEW
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Szkolna 4)
OLSZEWKA
Samorządowe Przedszkole (Olszewka 80)
OLSZEWO-BORKI
Przedszkole Samorządowe (ul. 3 Maja 3)
Przedszkole Samorządowe (ul. Szkolna 1)
OSTROŁĘKA
Przedszkole Miejskie Nr 1 (ul. Rtm. W. Pileckiego 11A)
Przedszkole Miejskie Nr 10 (ul. Mazowiecka 7)
Przedszkole Miejskie Nr 13 (ul. Dzieci Polskich 5)
Przedszkole Miejskie Nr 15 (ul. Jaracza 5)
Przedszkole Miejskie Nr 16 (ul. Powstańców 4)
Przedszkole Miejskie Nr 17 (ul. M. Konopnickiej 6)
Przedszkole Miejskie Nr 18 (ul. Karłowicza 18)
Przedszkole Miejskie Nr 5 (ul. Piękna 12)
Przedszkole Miejskie Nr 7 (ul. Doktora Józefa Psarskiego 24)
Przedszkole Miejskie Nr 8 (ul. Prądzyńskiego 12)
Przedszkole Miejskie Nr 9 (ul. Gen. Z. Berlinga 16)
Przedszkole Niepubliczne "Chatka Puchatka" (ul. Wiejska 11)
OSTRÓW MAZOWIECKA
Miejskie Przedszkole Nr 1 (ul. Batorego 16)
Miejskie Przedszkole Nr 2 (ul. Zwycięstwa 2)
Miejskie Przedszkole Nr 3 (ul. Armii Krajowej 2)
Przedszkole Samorządowe (ul. płk. dypl. L. Bociańskiego 2)
OSTRÓWEK
Zespół Szkół (Ostrówek, ul. Warszawska 1)
OTRĘBUSY
Samorządowe Przedszkole (ul. Wiejska 1a)
OTWOCK
Przedszkole Miejskie Nr 15 (ul. Majowa 44)
Przedszkole Miejskie Nr 16 (ul. Karczewska 27A)
Przedszkole Niepubliczne Sióstr Elżbietanek Nr 2 (ul. Kołłątaja 13)
Przedszkole Nr 1 (ul. Łukasińskiego 38)
Przedszkole Nr 10 (ul. Kochanowskiego 6)
Przedszkole Nr 11 (ul. Krucza 5)
Przedszkole Nr 12 (ul. Batorego 34)
Przedszkole Nr 17 (ul. Czaplickiego 7)
Przedszkole Nr 18 (ul. Komunardów 4)
Przedszkole Nr 20 (ul. Majowa 230)
Przedszkole Nr 4 (ul. Dwernickiego 1)
Przedszkole Specjalne przy Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Niesłyszących i Słabo Słyszących (ul. Literacka 8)
Publiczne Przedszkole Nr 6 (ul. Kubusia Puchatka 28)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących i Słabo Słyszących (ul. Literacka 8)
OŻARÓW MAZOWIECKI
Niepubliczne Przedszkole "Bajlandia" (ul. Spacerowa 8)
Opieka Dzienna nad Dziećmi "Domisiowo" (ul. Żeromskiego 37A)
Przedszkole "Szczęśliwa Gwiazdeczka" (ul. Niska 12)
Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego (ul. Zamoyskiego 21/23)
Przedszkole Nr 2 (ul. Poznańska 135)
Przedszkole Publiczne Nr 1 (ul. Ożarowska 34)
PACIORKOWA WOLA NOWA
Publiczne Przedszkole (Paciorkowa Wola Nowa 64)
PAPROTNIA
Samorządowe Przedszkole (ul. Unitów Podlaskich 35)
PARYSÓW
Publiczne Przedszkole (ul. Książęca 13a)
PĘCHERY-ŁBISKA
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Chrobrego 83, Pęchery-Łbiska)
PĘCLIN
Gminne Przedszkole ,,Pod Stumilowym Lasem" (ul. Radosna 74)
PIASECZNO
Akademia Poziomkowa Przedszkole Niepubliczne (Kamionka, ul. Główna 60)
Angielsko-Polskie Przedszkole Niepubliczne "ZEBRA" (ul. Julianowska 46A)
Niepubliczne Przedszkole "Kleks" (ul. Jana Pawła II 36)
Niepubliczne Przedszkole "MIŚ" (ul. Szafirowa 16)
Niepubliczne Przedszkole "PINOKIO" (ul. Niezapominajki 2)
Niepubliczne Przedszkole nr 1 (ul. Julianowska 66b)
Niepubliczne Przedszkole Sióstr Pasterzanek (ul. Kościelna 9)
Niepubliczne Przedszkole Taneczne "Piruet" (ul. Nadarzyńska 54)
Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Domek Elfów" (ul. Wyspiańskiego 1)
Niepubliczny punkt przedszkolny muzyczno-taneczny "Melodia" (ul. Dunikowskiego 2)
Niepubliczny Punkt Przedszkolny Time4Kids (Aleja Kalin 55)
Prywatne Przedszkole "Joanna" (ul. Albatrosów 26m4)
Prywatne Przedszkole "SMYK" (ul. Orzechowa 16a)
Prywatne Przedszkole Muzyczne Bajka (ul. 17 Stycznia 5)
Przedszkole Niepubliczne "MIŚ" (ul. Ogrodowa 11a)
Przedszkole Niepubliczne "Świat Bajek" (ul. Julianowska 67 D i C)
Przedszkole Niepubliczne z Grupą Integracyjną "MIŚ" (ul. Szafirowa 16)
Przedszkole Nr 1 (ul. Kauna 4)
Przedszkole nr 10 (ul. Józefa Sierakowskiego 11)
Przedszkole Nr 2 (ul. Longinusa 25)
Przedszkole Nr 3 (ul. Jaworowa 4)
Przedszkole Nr 4 (ul. Fabryczna 13)
Przedszkole Nr 5 (ul. Szkolna 18)
Przedszkole Nr 8 (ul. Księcia Józefa 19)
Przedszkole Nr 9 (ul. M. Przesmyckiego 100/101)
Przyrodniczo - Poznawcze "Przedszkole Leśne" (ul. Elizy Orzeszkowej 13)
Publiczne Przedszkole (Piaseczno 152)
PIASTÓW
Miejskie Przedszkole Nr 1 (ul. Moniuszki 11)
Miejskie Przedszkole Nr 2 (ul. Lelewela 16/18)
Miejskie Przedszkole Nr 3 (ul. Godebskiego 21)
Miejskie Przedszkole Nr 4 (ul. Żbikowska 5)
Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Misjonarek Maryi (ul. Piotra Skargi 20)
PILAWA
Przedszkole Samorządowe (ul. Wojska Polskiego 4)
PIONKI
Przedszkole Miejskie nr 1 (ul. Żeromskiego 8)
Przedszkole Nr 2 (Aleje Lipowe 24a)
Przedszkole Nr 3 (ul. Targowa 9)
PLATERÓW
Samorządowe Przedszkole (ul. Prosta 1a)
PŁOCHOCIN
Przedszkole Publiczne (ul. Fabryczna 2G)
PŁOCK
Miejskie Przedszkole Nr 1 (ul. T. Kościuszki 7)
Miejskie Przedszkole nr 10 (ul. M.C.Skłodowskiej 2a)
Miejskie Przedszkole Nr 11 (ul. Bielska 26/1)
Miejskie Przedszkole Nr 12 (ul. Misjonarska 12)
Miejskie Przedszkole Nr 13 (ul. Krakówka 8)
Miejskie Przedszkole Nr 14 (ul. Miodowa 8/1)
Miejskie Przedszkole Nr 15 (ul. Piasta Kołodzieja 4)
Miejskie Przedszkole nr 17 (ul. Kossobudzkiego 10)
Miejskie Przedszkole Nr 19 (ul. Słowackiego 27)
Miejskie Przedszkole Nr 2 (ul. Ciechomicka 68)
Miejskie Przedszkole Nr 20 (ul. Dobrowolskiego 4)
Miejskie Przedszkole Nr 21 (ul. Reja 4)
Miejskie Przedszkole Nr 25 (ul. Kazimierza Wielkiego 6A)
Miejskie Przedszkole Nr 27 (ul. Mikołaja Reja 28)
Miejskie Przedszkole Nr 29 (Pasaż Vuka Karadzica 1)
Miejskie Przedszkole Nr 34 (ul. Pocztowa 13)
Miejskie Przedszkole Nr 35 (ul. Lachmana 3 )
Miejskie Przedszkole Nr 37 (ul. Hubalczyków 5)
Miejskie Przedszkole Nr 6 (ul. Łączniczek 14)
Miejskie Przedszkole Nr 8 (ul. Kazimierza Wielkiego 52)
Miejskie Przedszkole Nr 9 (ul. Krótka 1)
Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 16 (ul. Wolskiego 8)
Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 3 (ul. Gałczyńskiego 7)
Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 31 (ul. Szarych Szeregów 32)
Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 33 (ul. Padlewskiego 2)
Pierwsze Amerykańskie Przedszkole (ul. Kolegialna 26)
Szkoły Małgorzaty Paluch-Sokołowskiej (ul. Padlewskiego 4)
PŁOŃSK
Klub Malucha "Wesoły Domek" (ul. Targowa 44)
Prywatne Przedszkole v Czas Dziecka v (ul. Nadrzeczna 6)
Przedszkole Nr 1 (ul. Kolejowa 5)
Przedszkole Nr 2 (ul. Zacisze 6)
Przedszkole Nr 3 (ul. Wolności 18)
Przedszkole Nr 4 (ul. Padlewskiego 3)
Przedszkole Nr 5 (ul. Wieczorków 36a)
PNIEWNIK
Przedszkole (Pniewnik 35)
PODKOWA LEŚNA
Miejskie Przedszkole (ul. Miejska 7)
POLANY
Gminne Przedszkole Publiczne (Polany 60a)
POLICZNA
Zespół Placówek Oświatowych Policzna (ul. St. Żeromskiego 44)
PORĘBA
Samorządowe Przedszkole (Poręba 7)
PRUSZKÓW
Integracyjne Miejskie Przedszkole Nr 5 (ul. Narutowicza 20)
Niepubliczne Przedszkole Montessori (ul. Bolesława Prusa 16)
Przedszkole Miejskie Nr 10 (ul. Chopina 13)
Przedszkole Miejskie Nr 11 (ul. Hubala 2)
Przedszkole Miejskie Nr 12 (ul. Andrzeja 12)
Przedszkole Miejskie Nr 13 (ul. Helenowska 8)
Przedszkole Miejskie Nr 14 (ul. Jasna 2)
Przedszkole Miejskie Nr 15 (ul. Dębowa 8)
Przedszkole Miejskie Nr 2 (ul. Partyzantów 2/4)
Przedszkole Miejskie Nr 3 (ul. Chopina 1)
Przedszkole Miejskie Nr 4 (ul. Bolesława Prusa 27)
Przedszkole Miejskie Nr 6 (ul. Hubala 1)
Przedszkole Miejskie Nr 7 (ul. Słowackiego 1)
Przedszkole Miejskie Nr 8 (ul. 3-go Maja 67)
Przedszkole Miejskie Nr 9 (ul. Moniuszki 9)
Przedszkole Niepubliczne (ul. Zawiszy 3)
Przedszkole Niepubliczne "Jedynka" Centrum Edukacji Lokalnej (ul. Sadowa 62)
Żłobek Wesołe Misie (ul. Górna 6)
PRZASNYSZ
Miejskie Przedszkole Nr 1 (ul. Lipowa 8)
Niepubliczne Przedszkole (ul. Makowska 78)
Niepubliczne Przedszkole (ul. Słowackiego 8)
Niepubliczne Przedszkole "Kraina Gumisiów" (ul. Lotników 10)
Prywatny Oddział Przedszkolny (ul. Sadowa 7/20)
PRZEMIAROWO
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Przemiarowo 33)
PRZYBYSZEWO
Przedszkole Samorządowe (Przybyszewo, ul. Władysława Rosłońca 5)
PRZYSUCHA
Samorządowe Przedszkole Nr 1 (ul. Partyzantów 6)
Samorządowe Przedszkole Nr 3 (ul. Skowyry 41)
PRZYTYK
Przedszkole Publiczne (ul. A. Mickiewicza 1)
PUŁTUSK
Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "Geniusz" (ul. Tartaczna 67a)
Przedszkole Miejskie Nr 3 (ul. Uzdrowiskowa 17)
Przedszkole Miejskie Nr 5 (ul. 17 Stycznia 6)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Aleja Tysiąclecia 12)
PUSZCZA MARIAŃSKA
Przedszkole Samorządowe (ul. S. Papczyńskiego 2)
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Konstytucji 3 Maja 3)
RACIĄŻ
Miejski Zespół Szkół (ul. Kilińskiego 62 B)
Niepubliczne Przedszkole (ul. Nadrzeczna 3)
RADOM
Przedszkole Niepubliczne "Niezapominajka" (ul. Staroopatowska 6B)
Przedszkole Publiczne Nr 1 (ul. Zientarskiego 3)
Przedszkole Publiczne Nr 10 (ul. Osiedlowa 26)
Przedszkole Publiczne Nr 11 (ul. Kościuszki 10)
Przedszkole Publiczne Nr 12 (ul. Wernera 34)
Przedszkole Publiczne Nr 13 (ul. Garbarska 59/67)
Przedszkole Publiczne Nr 14 (ul. Jana Pawła II 3)
Przedszkole Publiczne Nr 15 (ul. Kusocińskiego 10a)
Przedszkole Publiczne Nr 16 (ul. Grenadierów 3)
Przedszkole Publiczne Nr 17 (ul. Zbrowskiego 10)
Przedszkole Publiczne Nr 19 (ul. Batalionów Chłopskich 18)
Przedszkole Publiczne Nr 2 (ul. Jasińskiego 4)
Przedszkole Publiczne Nr 22 (ul. Ofiar Firleja 16)
Przedszkole Publiczne Nr 23 (ul. Świętojańska 5)
Przedszkole Publiczne Nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Powstańców Śląskich 9)
Przedszkole Publiczne Nr 25 (ul. Bohdany Kijewskiej 10)
Przedszkole Publiczne Nr 3 (ul. Olsztyńska 12)
Przedszkole Publiczne Nr 4 (ul. Kilińskiego 23)
Przedszkole Publiczne Nr 5 (ul. Czarnoleska 15)
Przedszkole Publiczne Nr 6 (ul. Rapackiego 4)
Przedszkole Publiczne Nr 8 (ul. Królowej Jadwigi 17)
Przedszkole Publiczne Nr 9 (ul. Kalińska 4)
Publiczne Przedszkole Nr 7 (Osiedle Sadków 7)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących (ul. Wernera 6)
RADZANOWO
Samorządowe Przedszkole (ul. Marii Konopnickiej 3)
RADZANÓW
Przedszkole Publiczne (ul. Raciążska 51)
RADZIEJOWICE
Gminne Przedszkole (ul. Kubickiego 6)
RADZYMIN
Przedszkole Publiczne Nr 2 (ul. Konstytucji 3 Maja 28)
Publiczne Przedszkole Nr 1 (ul. Batorego 8)
RASZYN
Bajkowe Przedszkole s.c. (ul. Jesienna 16)
Nipubliczny Punkt Przedszkolny "Akademia Misia Uszatka" (ul. Sokolnickiego 13 )
Przedszkole Nr 1 (ul. Pruszkowska 21c)
Przedszkole Nr 2 (ul. Lotnicza 43A)
REGUŁY
Przedszkole Gumisiowy Raj (ul. Królewska 2)
REPKI
Przedszkole (ul. Osiedlowa 8)
ROGOTWÓRSK
Szkoła Podstawowa (Rogotwórsk 4)
ROZALIN
Niepubliczne Przedszkole "Kubuś" (Rozalin, ul. Przemysłowa 68)
RÓŻAN
Publiczne Przedszkole Samorządowe (ul. Szkolna 10)
RUSINÓW
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Szkolna 47)
RUSKÓW
Samorządowe Przedszkole (Rusków 104)
RYBAKI
Gminne Przedszkole (Rybaki 24)
RYCZYWÓŁ
Publiczna Szkoła Podstawowa (Ryczywół, ul. Warszawska 20)
RYTELE OLECHNY
Gminne Przedszkole (Rytele Olechny 65)
RYTELE-OLECHNY
Zespół Oświatowy (Rytele-Olechny 65)
RZECZNIÓW
Publiczne Przedszkole (ul. Pawliczka 1c)
Zespół Szkół (Rzeczniów 1b)
RZEKUŃ
Przedszkole Samorządowe (ul. Nowa 7a)
RZEWNE
Publiczne Przedszkole Samorządowe (Rzewne 3)
RZUCÓW
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Rzuców, ul. Szkolna 33)
SABNIE
Gminne Przedszkole w Sabniach filia w Zembrowie i Kupientynie (ul. Słoneczna 1)
SADOWNE
Przedszkole (Pl. Kościelny 8)
SANNIKI
Przedszkole Samorządowe (ul. Wólczyńska 75)
SARNAKI
Przedszkole Samorządowe (ul. Dzikowa 6)
SEROCK
Przedszkole Integracyjne - Uniwersytet Malucha w Serocku (ul. Wyzwolenia 31)
Samorządowe Przedszkole (ul. Włodzimierza Wolskiego 15)
SEROCZYN
Samorządowe Przedszkole (ul. Siedlecka 1)
SERPELICE
Przedszkole Samorządowe (Serpelice 84)
SĘKOCIN
Przedszkole (ul. Sękocińska 20)
SIECIECHÓW
Publiczne Przedszkole (ul. Szkolna 1)
Publiczne Przedszkole przy ZPO (ul. Szkolna 1)
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Szkolna 1)
SIEDLCE
Miejskie Przedszkole Integracyjne Nr 20 (ul. Osiedlowa 3)
Miejskie Przedszkole Nr 1 (ul. Wiązowa 7)
Miejskie Przedszkole Nr 13 (ul. Woszczerowicza 9)
Miejskie Przedszkole Nr 14 (ul. Mieszka I 12)
Miejskie Przedszkole Nr 15 (ul. Osiedlowa 5)
Miejskie Przedszkole Nr 17 (ul. Wyszyńskiego 6)
Miejskie Przedszkole Nr 21 (ul. Żwirowa 20)
Miejskie Przedszkole Nr 22 (ul. Podlaska 8)
Miejskie Przedszkole Nr 23 (ul. Ogrodowa 43a)
Miejskie Przedszkole Nr 25 (ul. Okrzei 22)
Miejskie Przedszkole Nr 26 (ul. Mazurska 6)
Miejskie Przedszkole Nr 27 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Karpacka 2)
Miejskie Przedszkole Nr 3 (ul. Stefana Batorego 4)
Miejskie Przedszkole Nr 4 (ul. Ściegiennego 19)
Miejskie Przedszkole Nr 6 (ul. Pułaskiego 59)
Miejskie Przedszkole Nr 9 (ul. Gen. Orlicz-Dreszera 7)
Niepubliczne Przedszkole (ul. Wyszyńskiego 21)
Niepubliczne Przedszkole "11 Krasnoludków" (ul. 11-go Listopada 16)
Niepubliczne Przedszkole "Calineczka" (ul. Prymasa S. Wyszyńskiego 3)
Niepubliczne Przedszkole "Siódemka" (ul. Kilińskiego 13)
Niepubliczne Przedszkole "Słoneczna Dolina" (ul. Sokołowska 30)
Niepubliczne Przedszkole "Stokrotka" (ul. Pomorska 7)
Przedszkole Niepubliczne "Pinokio" (ul. Woszczerowicza 5)
Przedszkole Niepubliczne "Wesoły Smyk" (ul. Starowiejska 223)
Przedszkole Niepubliczne BAJKOWA KRAINA (ul. Bajkowa 12)
Przedszkole Zameczek (ul. Grabianowska 50)
SIEMIĄTKOWO
Samorządowe Przedszkole (ul. Warszawska 1)
SIENNICA
Gminne Przedszkole (ul. Latowicka 15)
SIERPC
Miejskie Przedszkole Nr 1 (ul. Kwiatowa 4)
Miejskie Przedszkole Nr 2 (ul. Narutowicza 9)
Miejskie Przedszkole Nr 3 (ul. Piastowska 33)
Miejskie Przedszkole Nr 4 (ul. Kwiatowa 4)
SKARYSZEW
Samorządowe Przedszkole (ul. Skłodowskiej 12)
SKIBNIEW
Publiczne Przedszkole (Skibniew, ul. Szkolna 8)
Zespół Oświatowy (Skibniew, ul. Szkolna 8)
SKÓRZEC
Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Córek Najczystszego Serca N.M.P. (ul. Siedlecka 16)
SKRZESZEW
Przedszkole Samorządowe (Skrzeszew 21)
Przedszkole Samorządowe (Janówek Pierwszy )
Zespół Szkół (Skrzeszew)
SŁOWIKI
Publiczne Przedszkole (Stare Słowiki 9)
SŁUBICE
Przedszkole Samorządowe (ul. Płocka 30)
SŁUPNO
Samorządowe Przedszkole (ul. Miszewska 8A)
SOBIEKURSK
Gminne Przedszkole (Sobiekursk 36)
SOBIENIE JEZIORY
Publiczne Przedszkole (ul. Garwolińska 12)
Zespół Szkół (ul. Garwolińska 14)
SOBOLEW
Publiczne Przedszkole (ul. Kościuszki 21)
SOCHACZEW
Miejskie Przedszkole Nr 3 (ul. Poprzeczna 9)
Miejskie Przedszkole Nr 6 (ul. Chodakowska 4)
Miejskie Przedszkole Nr 1 (ul. Hanki Sawickiej 2)
Miejskie Przedszkole Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. 15-sierpnia 50)
Miejskie Przedszkole Nr 7 (ul. Żwirki i Wigury 15)
Niepubliczne Tęczowe Przedszkole (ul. Grabskiego 11)
Przedszkole Niepubliczne Akademia Smyka (ul. Staszica 47)
Przedszkole Niepubliczne Diecezji Łowickiej (ul. Staszica 39)
SOCHOCIN
Przedszkole Samorządowe (ul. Szkolna 17)
Publiczny Zespół Szkół i Przedszkoli Samorządowych (ul. Szkolna 17)
SOKOŁÓW PODLASKI
Miejskie Przedszkole Nr 2 (ul. Kościuszki 31)
Miejskie Przedszkole Nr 3 (ul. ks. Bosko 6)
Miejskie Przedszkole Nr 4 (ul. Węgrowska 22)
Miejskie Przedszkole Nr 5 (ul. 8-go Sierpnia 1D)
Niepubliczne Przedszkole "Akademia Puchatka" (ul. Długa 22a)
Niepubliczne Przedszkole Sióstr Salezjanek (ul. Kosowska 26)
SOŃSK
Gminne Przedszkole (ul. Ciechanowska 4)
STANISŁAWÓW
Gminne Przedszkole (ul. Szkolna 4)
STARA IWICZNA
Niepubliczne Przedszkole "NUTKA" (ul. Słoneczna 30)
STARA WIEŚ
Przedszkole Publiczne (Stara Wieś 42)
Przedszkole Samorządowe (Stara Wieś, ul. Mickiewicza 1)
Szkoła Podstawowa (Stara Wieś, ul. Fabryczna 6)
STARE BABICE
Przedszkole (ul. Polna 40)
Przedszkole Niepubliczne "Krasnal" (ul. Łaszczyńskiego 19a)
STARE PIEŚCIROGI
Samorządowe Przedszkole (Stare Pieścirogi, ul. Kolejowa 65b)
STARE SŁOWIKI
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Stare Słowiki 9)
STARY PILCZYN
Zespół Szkół (Stary Pilczyn 33)
STERDYŃ
Gminne Przedszkole (ul. Wojska Polskiego 17)
STOCZEK
Gminne Przedszkole (ul. Węgrowska 34)
STRZAŁA
Publiczne Przedszkole (Strzała, ul. Sokołowska 1)
STRZEGOWO
Samorządowe Przedszkole (ul. Ciechanowska 20)
SULEJOWEK
Miejskie Przedszkole Nr 2 (ul. Szosowa 7)
SULEJÓWEK
Miejskie Przedszkole Nr 1 (ul. Ignacego Paderewskiego 47)
Przedszkole Niepubliczne "Jaskinia Talentów" (ul. Kombatantów 65)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Idzikowskiego 2a )
SYPNIEWO
Publiczne Samorządowe Przedszkole (ul. Wł. Broniewskiego 2A)
SZCZAWIN KOŚCIELNY
Samorządowe Przedszkole (ul. Jana Pawła II 1)
SZELKÓW
Przedszkole Samorządowe (Szelków 38)
SZREŃSK
Przedszkole Samorządowe (ul. Budzyn 8)
SZYDŁOWIEC
Przedszkole Samorządowe Nr 2 (ul. Staszica 3a)
Przedszkole Samorządowe Nr 3 (ul. Wschodnia 7)
ŚMIESZKOWO
Publiczne Przedszkole (ul. Pogodna 16)
ŚWIERCZEWO
Miejske Przedszkole Nr 2 z Odziałami Integracyjnymi (ul. Świerczewo 8)
TARCZYN
Przedszkole (ul. Kazimierza Dobrowolskiego 3)
TŁUSZCZ
Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Od Aniołów (ul. Racławicka 9)
Przedszkole Samorządowe "Baśniowa Kraina" (ul. Mickiewicza 7)
TROSZYN
Samorządowe Przedszkole (ul. Gajowa 2)
UNISZKI ZAWADZKIE
Szkoła Podstawowa (Uniszki Zawadzkie 24)
WARKA
Przedszkole Samorządowe Nr 1 (os. 35-Lecia PRL 10)
WĄSEWO
Gminne Przedszkole (ul. Szkolna 3)
WEGRÓW
Przedszkole Nr 2 (ul. 11 Listopada 1)
WĘGRÓW
Przedszkole Nr 1 (ul. Klonowa 4)
Przedszkole Nr 3 (ul. Wieniawskiego 1)
WIĄZOWNA
Gminne Przedszkole (Osiedle Parkowe 17)
WICIEJÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa w Wiciejowie (Wiciejów 21)
WIELGIE
Samorządowe Przedszkole (Wielgie 58)
WIELISZEW
Przedszkole Samorządowe Nr 1 (ul. Modlińska 1)
Przedszkole Samorządowe Nr 2 (ul. 600-Lecia 32)
WIENIAWA
Publiczne Przedszkole (ul. Kochanowskiego 86)
WIERZBICA
Gminne Przedszkole Publiczne (ul. Janka Krasickiego 36)
Publiczne Przedszkole (Wierzbica)
WILCZYNEK
Przedszkole Samorządowe (Wilczynek)
WINDYKI
Szkoła Podstawowa (Windyki 20)
WINNICA
Samorządowe Przedszkole (ul. Wspólna 10)
WISKITKI
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Plac Wolności 34)
WIŚNIEW
Przedszkole Samorządowe (ul. Tadeusza Kościuszki 54)
WODYNIE
Samorządowe Przedszkole (ul. Siedlecka 7)
Zespół Szkół (ul. Siedlecka 7)
WOLA KIEŁPIŃSKA
Zespół Szkolno - Przedszkolny (Wola Kiełpińska)
WOLA RĘBKOWSKA
Publiczne Przedszkole (ul. Długa 90)
WOLICA
Przedszkole Publiczne (Wolica, ul. Przedszkolna 2)
WOŁOMIN
Niepubliczne Przedszkole "Klub Urwisów" (ul. Długa 39a)
Niepubliczne Przedszkole "Leśny Zakątek" (ul. Polska 36)
Niepubliczne Przedszkole KRASNAL (ul. Zakładowa 15)
Przedszkole Nr 10 (ul. Armii Krajowej 56)
Przedszkole Nr 2 (ul. Polna 32)
Przedszkole Nr 5 (ul. Broniewskiego 2)
Przedszkole Nr 8 (ul. Fieldorfa 22)
Przedszkole Nr 9 (ul. Piłsudskiego 15)
Publiczne Przedszkole Nr 6 (ul. Kazimierza Wielkiego 1)
WÓLKA KOSOWSKA
Mini Przedszkole (ul. Rejonowa 34c)
Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia "Jutrzenka" (ul. Łączności 158)
WYSZKÓW
Przedszkole nr 1 w Wyszkowie (ul. Prosta 7a)
Przedszkole Nr 3 (ul. 11 Listopada 23)
Przedszkole Nr 7 (ul. 11 Listopada 50)
Przedszkole Nr 9 "Bajka" (ul. Pułtuska 143)
WYSZOGRÓD
Przedszkole Samorządowe (ul. Niepodległości 7A)
WYŚMIERZYCE
Publiczne Przedszkole (ul. Mickiewicza 75)
ZAGROBA
Przedszkole Samorządowe (Zagroba 10)
ZAJEZIERZE
Publiczne Pzedszkole (Zajezierze, ul. 28-go Pułku Artylerii Lekkiej 18)
ZAKRĘT
Gminne Przedszkole (Zakręt, ul. Polna 26)
ZAKROCZYM
Klub Malucha "Bajeczka" (ul. Płońska 18)
Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Wspomożycielek Dusz Czyśćcowych (ul. Parowa Okólna 29)
ZAKRZEW
Przedszkole Samorządowe (Zakrzew 1)
ZALESICE
Przedszkole Publiczne (Zalesice 31B)
ZALESIE GÓRNE
Przedszkole Językowo-Sportowe Pikkolo (Ustanów, ul. Głogowa 6)
Przedszkole Niepubliczne w Zalesiu Górnym (ul. Sarenki 2)
Przedszkole Nr 7 (ul. Młodych Wilcząt 7)
Rodzinne Przedszkole Społeczne (ul. Poranku 5)
ZAMIENIE
Gminne Przedszkole (Zamienie, ul. Zakładowa 16)
ZATORY
Przedszkole Samorządowe (Zatory 117)
ZĄBKI
Angielsko-Polskie Przedszkole Niepubliczne "Oliver" (ul. Kwiatowa 5 b)
Niepubliczne Przedszkole "Jagódka" (ul. Świerkowa 6)
Niepubliczne Przedszkole "Jana Pawła II" (ul. 11 Listopada 4 a)
Przedszkole "Krasnal" (ul. Graniczna 30 D)
Przedszkole "Pinokio" (ul. K. Budkiewicza 20)
Przedszkole Niepubliczne "Bajka" (ul. Skrajna 8)
Przedszkole Niepubliczne "Jasia i Małgosi" (ul. Malczewskiego 4)
Przedszkole Niepubliczne "SMYK" (ul. Kościelna 9)
Przedszkole Nr 1 (ul. Wyspiańskiego 22)
Przedszkole Publiczne Nr 2 (ul. Prusa 3/5)
Publicze Przedszkole nr 3 Skrzat (ul. Westerplatte 1/11)
ZĄGOTY
Samorządowe Przedszkole (Zągoty 11)
Zespół Szkół nr 4 (Zągoty 11)
ZBUCZYN
Gminne Przedszkole (ul. Jana Pawła II 1)
ZEGRZE
Przedszkole Nr 12 przy Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki (ul. Oficerska 2)
ZIELONKA
Miejskie Przedszkole Nr 3 (ul. Prosta 24)
Miejskie Przedszkole Nr 4 (ul. Staszica 16)
Przedszkole Niepubliczne "Pod Dębami" (ul. Mickiewicza 27)
Przedszkole Nr 5 (ul. Prymasa Wyszyńskiego 7)
ZŁOTOKŁOS
Niepubliczne Przedszkole "Pod Jabłonką" (ul. Staszica 11)
Punkt Przedszkoly "Akademia Przedszkolaka ABC" (ul. Szkolna 4)
Szkoła Podstawowa (ul. Traugutta 10)
ZWOLEŃ
Publiczne Przedszkole Nr 1 (ul. Kościuszki 11)
ŻABIA WOLA
Przedszkole Niepubliczne "PROMYK" (ul. Długa 12)
ŻELECHÓW
Publiczne Przedszkole (ul. Ogrodowa 1)
ŻUROMIN
Przedszkole Samorządowe Nr 2 (ul. Licealna 1)
Samorządowe Przedszkole Nr 1 (ul. Wyzwolenia 14)
ŻYRARDÓW
Miejskie Integracyjne Przedszkole Nr 10 (ul. Przedszkolna 1)
Miejskie Przedszkole Nr 2 (ul. Parkingowa 32)
Miejskie Przedszkole Nr 5 (ul. Leszno 19 )
Miejskie Przedszkole Nr 6 (ul. Szarych Szeregów 5)
Miejskie Przedszkole Nr 8 (ul. Nietrzebki 6)
Przedszkole Nr 9 (Pl. Jana Pawła II 6)
Społeczne Przedszkole ŻTO (ul. Piaskowa 21/23)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie