Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

SZKOŁY ZAWODOWE

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
zawodowe Andrychów
zawodowe Biecz
zawodowe Bobowa
zawodowe Bochnia
zawodowe Breń
zawodowe Brzesko
zawodowe Brzeszcze
zawodowe Bukowno
zawodowe Bystra
zawodowe Chełmek
zawodowe Chrzanów
zawodowe Ciężkowice
zawodowe Czchów
zawodowe Czernichów
zawodowe Dąbrowa Tarnowska
zawodowe Dąbrowica
zawodowe Dobczyce
zawodowe Gdów
zawodowe Giebułtów
zawodowe Gorlice
zawodowe Gromnik
zawodowe Grybów
zawodowe Hańczowa
zawodowe Jabłonka
zawodowe Jawiszowice
zawodowe Jordanów
zawodowe Kaczyna
zawodowe Kalwaria Zebrzydowska
zawodowe Kęty
zawodowe Klucze
zawodowe Kobylanka
zawodowe Kraków
zawodowe Krościenko nad Dunajcem
zawodowe Krynica-Zdrój
zawodowe Krzeszowice
zawodowe Książ Wielki
zawodowe Libiąż
zawodowe Limanowa
zawodowe Lubień
zawodowe Łapanów
zawodowe Łącko
zawodowe Łysa Góra
zawodowe Maków Podhalański
zawodowe Marcinkowice
zawodowe Miechów
zawodowe Mszana Dolna
zawodowe Myślenice
zawodowe Nawojowa
zawodowe Niedzica
zawodowe Niepołomice
zawodowe Nowy Sącz
zawodowe Nowy Targ
zawodowe Nowy Wiśnicz
zawodowe Olkusz
zawodowe Oświęcim
zawodowe Piotrkowice Małe
zawodowe Podegrodzie
zawodowe Proszowice
zawodowe Rabka-Zdrój
zawodowe Radłów
zawodowe Radocza
zawodowe Ryglice
zawodowe Skała
zawodowe Skawina
zawodowe Skrzyszów
zawodowe Smroków
zawodowe Sobolów
zawodowe Stary Sącz
zawodowe Sucha Beskidzka
zawodowe Sułkowice
zawodowe Szczawnica
zawodowe Szczucin
zawodowe Szczurowa
zawodowe Szczyrzyc
zawodowe Szymbark
zawodowe Tarnów
zawodowe Tęgoborze
zawodowe Trzebinia
zawodowe Trzyciąż
zawodowe Tuchów
zawodowe Tymbark
zawodowe Wadowice
zawodowe Wieliczka
zawodowe Wojnicz
zawodowe Wolbrom
zawodowe Zagorzyce
zawodowe Zakliczyn
zawodowe Zakopane
zawodowe Zbylitowska Góra
zawodowe Złockie
zawodowe Złota
zawodowe Żabno
zawodowe Żegocina
KRAKÓW

Technikum Komunikacyjne nr 25
Branżowa Szkoła I Stopnia nr 27

ul. Ułanów 3, 31-450 Kraków
tel. centrala (12) 411-96-00, tel. (12) 411-54-34
www: http://www.tk.krakow.pl
e-mail: poczta@tk.krakow.pl

Nowoczesne kierunki techniczne: technik informatyk, logistyk, logistyk - klasa mundurowa, pojazdów samochodowych (mechanik lub elektromechanik), transportu kolejowego, technik elektronik i mechatronik. Specjalności kolejowe - stypendia dla najlepszych. Zawody w Szkole Branżowej I Stopnia nr 27: mechanik pojazdów samochodowych i elektromechanik pojazdów samochodowych. Internat - 100 metrów od Szkoły.


Centrum Edukacji Zawodowej Cezar (ul. Dobrego Pasterza 129/29)
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Krupnicza 42 a)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (os. Szkolne 21)
Krakowska Zawodowa Szkoła Baletowa (ul. Blachnickiego 1)
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (ul. Siostry Faustyny 3)
Rzemieślnicza Zasadnicza Szkoła Zawodowa Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości (ul. Rzeźnicza 4 )
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2 (ul. Zamoyskiego 100)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących (ul. Tyniecka 6)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niesłyszących (ul. Grochowa 19)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 (ul. Barska 45)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 4 (ul. Hieronima Wietora 7)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 5 (ul. Spadochroniarzy 1)
Sukces Edukacja (ul. Karmelicka 1/3, I piętro)
Zakład Doskonalenia Zawodowego (ul. Wybickiego 3a)
Zespół Szkół Budowlanych "CHEMOBUDOWA-KRAKÓW" (os. Urocze 13)
Zespół Szkół Budowlanych Nr 1 (ul. Szablowskiego 1)
Zespół Szkół Chemicznych i XXVI Liceum Ogólnokształcące (ul. Krupnicza 44)
Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 1 (ul. Kapucyńska 2)
Zespół Szkół Ekonomicznych nr 2 (os. Spółdzielcze 6)
Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 3 (ul. Macieja Miechowity 6)
Zespół Szkół Elektrycznych nr 1 (ul. Kamieńskiego 49)
ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH NR 2 (os. Szkolne 26)
Zespół Szkół Energetycznych (ul. Loretańska 16)
Zespół Szkół Gastronomicznych Nr 1 (os. Złota Jesień 16)
Zespół Szkół Gastronomicznych Nr 2 (ul. Zamoyskiego 6)
Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych
i Gospodarki Wodnej (ul. J. Lea 235)

Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji (ul. Ułanów 9)

Zespół Szkół Łączności
im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku

ul. Monte Cassino 31, 30-324 Kraków Kraków
tel. (12) 269-15-57
www: http://www.liceum.pijarzy.pl
e-mail: sekretariat@tl.krakow.pl

Zespół Szkół Łączności cieszy się od lat zasłużoną popularnością wśród uczniów i ich rodziców, ponieważ oferuje atrakcyjne kierunki kształcenia. Obecnie 90% absolwentów ZSŁ studiuje w wyższych uczelniach – najczęściej są to: AGH, UJ, PK. Absolwenci naszej szkoły pracują w wielu renomowanych firmach w Polsce i za granicą, nierzadko również zakładają własne.


Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 (al. Mickiewicza 5)
Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 (Al. Gen. Skrzyneckiego 12)
Zespół Szkół Mechanicznych Nr 3 (Osiedle Szkolne 37)
Zespół Szkół Mechanicznych Nr 4 (ul. Podbrzezie 10)
Zespół Szkół Nr 11 (al. Dygasińskiego 25)
Zespół Szkół nr 3 w Krakowie (ul. Millana 16)
Zespół Szkół Odzieżowych i Ekonomicznych (ul. Bulwarowa 33)
Zespół Szkół Odzieżowych Nr 1 (ul. Cechowa 57)
Zespół Szkół Poligraficzno-Medialnych (os. Tysiąclecia 38)
Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego (Plac Matejki 11)
Zespół Szkół Specjalnych nr 14 (os. Sportowe 28)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 4 (ul. Zakątek 2)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 6 (ul. Ptaszyckiego 9)
Zespół Szkół Zawodowych Huty im. Tadeusza Sendzimira (os. Złota Jesień 2)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 (ul. Rzeźnicza 4)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 (os. Szkolne 18)
Zespół Szkół Zawodowych nr 3 (ul. Grochowa 23)
Zespół Szkół Zawodowych Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa (ul. Brzozowa 5)
Nowa Huta - Zespół Szkół Elektrycznych nr 2 (os. Szkolne 26)
ANDRYCHÓW
Zespół Szkół im. Armii Krajowej (ul. Rynek 12)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Starowiejska 22 a)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Stefana Batorego 9 )
BIECZ
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Kazimierza 11)
BOBOWA
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Bobowa)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Grunwaldzka 10)
BOCHNIA
Niepubliczne Centrum Kształcenia (ul. Oracka 6)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Stasiaka 1 A)
Zespół Szkół nr 1 (ul. Windakiewicza 23)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Stasiaka 1)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Krakowska 20)
BREŃ
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu (Breń 3 )
BRZESKO
Technikum Uzupełniające dla Dorosłych, Policealna Szkoła Zawodowa (ul. Piastowska 7)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Okulickiego 2)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Piastowska 2)
BRZESZCZE
Powiatowy Zespół nr 6 Szkół Zawodowych
i Ogólnokształcących (ul. Kościuszki 1)

BUKOWNO
Zespół Szkół (ul. Kolejowa 30 )
BYSTRA
Zespół Szkół Agrobiznesu (Bystra)
CHEŁMEK
Powiatowy Zespół Nr 8 (ul. Krakowska 18)
CHRZANÓW
Powiatowe Centrum Edukacyjne (ul. Fabryczna 27)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowaczy (ul. Paderewskiego 5)
CIĘŻKOWICE
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych (ul. Łuczkiewiczów 12)
CZCHÓW
Zakład Doskonalenia Zawodowego (ul. Sądecka 32)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Sądecka 187)
CZERNICHÓW
Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego (Czernichów 1)
DĄBROWA TARNOWSKA
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 (ul. Kościuszki 5)
DĄBROWICA
Zespół Szkół (Dąbrowica, ul. Chrostowa 1 )
DOBCZYCE
Zespół Szkół (ul. Szkolna 20 A)
Zespół Szkół Technicznych i Rolniczych (ul. Górska 31)
GDÓW
Zespół Szkół (ul. Bocheńska 405)
GIEBUŁTÓW
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (Osiedle Szkolne 8)
GORLICE
Prywatne Liceum Ogólnokształcące i Prywatna Zasadnicza Szkoła Zawodowa (ul. Cicha 4)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Ariańska 3)
Zespół Szkół nr 1 (ul. Wyszyńskiego 18)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Michalusa 6)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Niepodległości 5)
GROMNIK
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych (ul. Witosa 4)
GRYBÓW
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Armii Krajowej 19)
HAŃCZOWA
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej (Hańczowa 80)
JABŁONKA
Prywatna Zasadnicza Szkoła Zawodowa (ul. Sobieskiego 78)
Zespół Szkół (ul. Podhalańska 3)
JAWISZOWICE
Powiatowy Zespół Nr 7 Szkół Agrotechnicznych
i Zawodowych (ul. Mickiewicza 32)

JORDANÓW
Zespół Szkół (ul. Kolejowa 9)
Zespół Szkół (ul. Generała Maczka 131)
KACZYNA
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Kaczyna 50)
KALWARIA ZEBRZYDOWSKA
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Broniewskiego 1)
Zespół Szkół (al. Jana Pawła II 3)
KĘTY
Powiatowy Zespół Nr 10 Szkół Mechaniczno-Elektrycznych (ul. Żwirki i Wigury 27a)
Zespół Szkół w Kętach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach (ul. Żwirki i Wigury 27b)
KLUCZE
Zespół Szkół w Kluczach (ul. Zawierciańska 15)
KOBYLANKA
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kobylance (Kobylanka 162)
KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM
Zespół Szkół Zawodowych i Placówek (ul. Jagiellońska 4)
KRYNICA-ZDRÓJ
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Nadbrzeżna 3)
KRZESZOWICE
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Krakowska 15)
KSIĄŻ WIELKI
Zespół Szkół (ul. Wincentego Witosa 10)
LIBIĄŻ
Zespół Szkół (ul. Górnicza 3)
LIMANOWA
Zasadnicza Szkoła Zawodowa Cechu Rzemiosła
  i Przedsiębiorczości (ul. Jana Pawła II 5)

Zespół Szkół Nr 1 (ul. Piłsudskiego 81)
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych EKONOMIK (ul. Jana Pawła II 42A)
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących (ul. Z. Augusta 8)
LUBIEŃ
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych (Lubień 20)
ŁAPANÓW
Zespół Szkół (Łapanów 32)
ŁĄCKO
Zespół Szkół (ul. ks. Jana Piskowego 26)
ŁYSA GÓRA
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących (Łysa Góra 254)
MAKÓW PODHALAŃSKI
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Moniuszki 1)
Zespół Szkół (ul. Rynek 8)
MARCINKOWICE
Zespół Szkół (Marcinkowice 1)
MIECHÓW
Zasadnicza Szkoła Zawodowa (ul. Konopnickiej 16)
Zespół Szkół nr 1 (ul. Racławicka 23)
Zespół Szkół nr 2 (ul. B.Prusa 2)
MSZANA DOLNA
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Mszanie Dolnej (ul. Fabryczna 3)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. J. Matejki 11)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. J. Marka 2)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Starowiejska 4)
MYŚLENICE
Zespół Szkół (ul. 3 Maja 97b)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
Małopolska Szkoła Gościnności (ul. Zdrojowa 18)

Zespół Szkół Prywatnych dla Dorosłych (ul. Kazimierza Wielkiego 53)
Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych (ul. Żeromskiego 17)
NAWOJOWA
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (Nawojowa 348 )
NIEDZICA
Zespół Placówek Oświatowych (ul. 3 Maja 97)
NIEPOŁOMICE
Zespół Szkół (Plac Kazimierza Wielkiego 1)
Zespół Szkół Zawodowych nr 2 (ul. 3 Maja 2)
NOWY SĄCZ
Ośrodek Szkolenia EFEKT (ul. Kościuszki 1)
Prywatne Szkoły prowadzone przez
mgr inż. Janusza Gumularza (ul. Kochanowskiego 3)

PRYWATNE SZKOŁY NIEPUBLICZNE (ul. Kochanowskiego 3)
Zasadnicza Szkoła Wielozawodowa (ul. Rejtana 18a)
Zasadnicza Szkoła Zawodowa CRR i P (ul. Jagiellońska 82)
Zasadnicza Szkoła Zawodowa Specjalna Nr 4 (ul. Magazynowa 6)
Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Zespole Szkół Nr 1 oddział w Nowym Sączu (ul. Pijarska 1)
Zespół Szkół Budowlanych (ul. Szwedzka 17)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Grodzka 34)
Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych (ul. Limanowskiego 4)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Jagiellońska 84)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Podhalańska 38)
Zespół Szkół nr 3 (ul. Morawskiego 2)
Zespół Szkół Nr 4 (ul. Św. Ducha 6)
Zespół Szkół Samochodowych (ul. Rejtana 18)
Zespół Szkół Sióstr Niepokalanek (ul. Poniatowskiego 7 )
NOWY TARG
Cech Rzemiosł Różnych (ul. Szaflarska 9)
Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy Nr 1 (ul. Jana Pawła II 85)

Studium Psychologii im. C. G. Junga (ul. Pl. Evry 3)
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (ul. Kokoszków 71)
Zespół Szkół Ekonomicznych (Kowaniec 125)
Zespół Szkół Nr 1 (Plac Słowackiego 13)
Zespół Szkół Technicznych (ul.Wojska Polskiego 9)
NOWY WIŚNICZ
Zespół Szkół Nr 1 w Nowym Wiśniczu (ul. Zamkowa 1)
OLKUSZ
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Górnicza 12)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Partyzantów 8)
Zespół Szkół nr 3 (ul. Francesco Nullo 32)
Zespół Szkół Nr 4 (ul. Legionów Polskich 1)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Kochanowskiego 2)
OŚWIĘCIM
Akademia Zawodowa (ul. Wyzwolenia 3)
Centrum Kształcenia "Prymus" (ul. Żwirki i Wigury 1/1)
Oświęcimskie Towarzystwo Oświatowe (ul. Zwycięstwa 75)
Powiatowy Zespół Nr 2 Szkół Ogólnokształcących (ul. Bema 8)
Powiatowy Zespół Nr 4 Szkół Ekonomiczno-Gospodarczych (ul. Obozowa 39)
Powiatowy Zespół Nr 5 Szkół Budowlanych (ul. Obozowa 40)
Powiatowy Zespół Szkół Nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnokształcących (ul. St. Leszczyńskiej 8)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Kościelna 6)
Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu (ul. Jagiełły 10)
PIOTRKOWICE MAŁE
Zespół Szkół (Piotrkowice Małe)
PODEGRODZIE
Zespół Szkół Zawodowych (Podegrodzie 170)
PROSZOWICE
Zespół Szkół (ul. 3 Maja 107)
RABKA-ZDRÓJ
Zespół Szkół (ul. Kościuszki 9)
RADŁÓW
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Biskupska 2a)
RADOCZA
Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Dworska 8)
RYGLICE
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Tarnowska 23)
SKAŁA
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych (ul. ks. St. Połetka 30)
SKAWINA
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Żwirki i Wigury 9)
Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych (ul. Kopernika 13)
SKRZYSZÓW
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych (Skrzyszów 629 A)
SMROKÓW
Zespół Szkół (Smroków 44A)
SOBOLÓW
Zespół Szkół w Dąbrowicy (ul. Chrostowa 1)
STARY SĄCZ
Zespół Szkół Drzewno-Mechanicznych (ul. Batorego 27)
Zespół Szkół Zawodowych nr 1 (ul. Daszyńskiego 15)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 (ul. Mickiewicza 33)
SUCHA BESKIDZKA
Beskidzka Szkoła Zawodowa (ul. Kościelna 5)
Zespół Szkół (ul. Kościelna 5)
Zespół Szkół (ul. Spółdzielców 1)
Zespół Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego (ul. Rynek 16)
SUŁKOWICE
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących (ul. Szkolna 34)
SZCZAWNICA
Pienińska Szkoła Zawodowa (ul. Szlachtowska 75 B)
SZCZUCIN
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Witosa 2)
SZCZUROWA
Zespół Szkół (ul. Rynek 14)
SZCZYRZYC
Zespół Szkół w Szczyrzycu (Szczyrzyc)
SZYMBARK
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Szymbarku (Szymbark 250)
TARNÓW
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (ul. Kwiatkowskiego 17)
Małopolskie Centrum Edukacji "EUREKA" (ul. Szujskiego 13)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Romanowicza 9)
Zespół Niepublicznych Szkół Specjalnych (ul. Okrężna 4a)
Zespół Szkół Agrotechnicznych i Samochodowych (ul. Pszenna 3)
Zespół Szkół Budowlanych (ul. Legionów 15)
Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych (ul. Bema 9/11)
Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych (ul. Sanguszków 28)
Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych (ul. Szujskiego 13)
Zespół Szkół Nr 1 przy Zakładzie Karnym w Tarnowie (ul. Konarskiego 2)
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych (ul. Brodzińskiego 9)
Zespół Szkół Specjalnych dla Niesłyszących i Słabosłyszących (ul. Lippóczyego 4 A)
Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych (ul. Józefa Piłsudskiego 19)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Kwiatkowskiego 17)
TĘGOBORZE
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (Tęgoborze193)
TRZEBINIA
Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych (ul. Krakowska 12)
Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych (ul. Gwarków 3)
TRZYCIĄŻ
Zespół Szkół w Trzyciążu (Trzyciąż 72)
TUCHÓW
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Reymonta 19)
TYMBARK
Zespół Szkół (Tymbark)
WADOWICE
Ośrodek Szkolenia i Dokształcania (ul. Spadzista 10)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Słowackiego 4)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Zegadłowicza 36)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Wojska Polskiego 13)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Zegadłowicza 36)
Zespół Szkół w Wadowicach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach (ul. Zegadłowicza 38)
WIELICZKA
Zespół Szkół (ul. Niepołomska 26 C)
Zespół Szkół Zawodowych (Rynek Górny 2)
WOJNICZ
Zespół Szkół Licealnych i Technicznych (ul. Jagiellońska 17)
WOLBROM
Zespół Szkół w Wolbromiu (ul. Skalska 18)
ZAGORZYCE
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Zagorzyce 9)
ZAKLICZYN
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Grabina 57)
ZAKOPANE
Prywatne Technikum Hotelarskie (ul. Jana Pawła II 10a)
Zespół Szkół Budowlanych (ul. Krupówki 8)
Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych (ul. Partyzantów 1/5)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 (ul. Kasprusie 14 B)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 (ul. Kasprusie 35A)
ZBYLITOWSKA GÓRA
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Zbylitowska Góra, ul. Zbylitowskich 95 a-d)
ZŁOCKIE
Zespół Szkół (Złockie 68)
ZŁOTA
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Złota 292)
ŻABNO
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Rynek 26)
ŻEGOCINA
Zespół Szkół (Żegocina 50)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie