Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

GIMNAZJA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
gimnazja Babimost
gimnazja Baczyna
gimnazja Bieniów
gimnazja Bledzew
gimnazja Bobrowice
gimnazja Bogdaniec
gimnazja Bojadła
gimnazja Brody
gimnazja Brójce
gimnazja Brzeźnica
gimnazja Bytnica
gimnazja Bytom Odrzański
gimnazja Chlebowo
gimnazja Ciosaniec
gimnazja Cybinka
gimnazja Czarnowice
gimnazja Czerwieńsk
gimnazja Dąbie
gimnazja Deszczno
gimnazja Dobiegniew
gimnazja Drezdenko
gimnazja Drzonków
gimnazja Gorzów Wielkopolski
gimnazja Gozdnica
gimnazja Górzyca
gimnazja Górzykowo
gimnazja Grabice
gimnazja Gubin
gimnazja Iłowa
gimnazja Jasień
gimnazja Kargowa
gimnazja Klenica
gimnazja Kłodawa
gimnazja Kolsko
gimnazja Konotop
gimnazja Kostrzyn nad Odrą
gimnazja Kowalów
gimnazja Kożuchów
gimnazja Krosno Odrzańskie
gimnazja Lipinki Łużyckie
gimnazja Lipki Wielkie
gimnazja Lubięcin
gimnazja Lubniewice
gimnazja Lubrza
gimnazja Lubsko
gimnazja Łagów
gimnazja Łęknica
gimnazja Łuków
gimnazja Małomice
gimnazja Maszewo
gimnazja Międzyrzecz
gimnazja Mirostowice Dolne
gimnazja Niedoradz
gimnazja Nowa Sól
gimnazja Nowe Miasteczko
gimnazja Nowogród Bobrzański
gimnazja Ośno Lubuskie
gimnazja Otyń
gimnazja Pomorsko
gimnazja Przecław
gimnazja Przewóz
gimnazja Przylep
gimnazja Przytoczna
gimnazja Pszczew
gimnazja Radoszyn
gimnazja Różanki Gorzowskie
gimnazja Rzepin
gimnazja Santok
gimnazja Siedlisko
gimnazja Sieniawa Żarska
gimnazja Skwierzyna
gimnazja Sława
gimnazja Słońsk
gimnazja Słubice
gimnazja Stare Kurowo
gimnazja Strzelce Krajeńskie
gimnazja Sulechów
gimnazja Sulechów Brzezie
gimnazja Sulęcin
gimnazja Szczaniec
gimnazja Szlichtyngowa
gimnazja Szprotawa
gimnazja Ściechów
gimnazja Świdnica
gimnazja Świebodzin
gimnazja Tomaszowo
gimnazja Torzym
gimnazja Trzciel
gimnazja Trzebiechów
gimnazja Trzebiel
gimnazja Trzebieszów
gimnazja Tuplice
gimnazja Wężyska
gimnazja Wiechlice
gimnazja Witnica
gimnazja Witoszyn
gimnazja Włodawa
gimnazja Wojnowo
gimnazja Wschowa
gimnazja Zabór
gimnazja Zbąszynek
gimnazja Zielona Góra
gimnazja Zwierzyn
gimnazja Żagań
gimnazja Żary
GORZÓW WIELKOPOLSKI
AP Edukacja (ul. Pocztowa 3/7)

Atut Lider Kształcenia

ul. Pocztowa 3/5, 66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. kom. 531 552-861, 503 482-076, 517 752-687
www: http://atutszkola.pl
e-mail: gorzowwielkopolski@atutszkola.pl

Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Ponad 11 lat doświadczenia w 21 miastach w Polsce. Szkoły policealne, policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry, więc możesz powrócić do przerwanej nauki lub po porostu zmienić swoją zwykłą szkołę i uczyć się z liderami!


Gimnazjum nr 1 (ul. 30 Stycznia 28)
Gimnazjum nr 11 (ul. Taczaka 1)
Gimnazjum nr 3 (ul. Szkolna 5)
Gimnazjum Nr 4 (ul. Grobla 68 a)
Gimnazjum nr 7 (ul. Estkowskiego 3)
Gimnazjum nr 8 (ul. Dunikowskiego 5)
Gimnazjum nr 9 (ul. Zamenhofa 2a)
Prywatna Szkoła Podstawowa, Prywatne Gimnazjum (ul. Cegielskiego 1)
Stowarzyszenie Edukacyjne (ul. Kazimierza Wielkiego 65 b )
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców (ul. Chełmońskiego 1)
Zespół Kształcenia Specjalnego Nr 1 (ul. Walczaka 1)
Zespół Szkół Katolickich (ul. Drzymały 36)
Zespół Szkół nr 12 (ul. Spokojna 57)
Zespół Szkół Nr 12 (ul. Śląska 20)
Zespół Szkół nr 13 (ul. Szwoleżerów 2)
Zespół Szkół Nr 20 (ul. Szarych Szeregów 7)
Zespół Szkół Nr 21 (ul. Taczaka 1 )
Zespół Szkół nr 6 (ul. Gwiaździsta 14)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 14 (ul. Mościckiego 3)
Zespół Szkół Sportowych (ul. Stanisławskiego 2)
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących (ul. Czereśniowa 1)
ZIELONA GÓRA
Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego (ul. Staszica 2)
Europejska Fundacja Oświaty i Kultury - Prywatna Szkoła dr P. Rahn i Partner Sp. z o. o. (ul. Sienkiewicza 36)
Gimnazjum Nr 1 (ul. Prymasa Wyszyńskiego 101)
Gimnazjum nr 2 (ul. św. Cyryla i Metodego 9)
Gimnazjum Nr 3 (ul. Św. Kingi 1)
Gimnazjum Nr 5 (ul. Piastowska 9)
Gimnazjum Nr 6 (ul. Chopina 18 a )
Gimnazjum nr 7 (ul. Zachodnia 63)
Gimnazjum nr 8 (ul. os. Pomorskie 13)
Społeczne Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące (ul. Sowińskiego 27)
Zespół Szkół Akademickich (ul. Szosa Kisielińska 18)
Zespół Szkół Ekologicznych (ul. Francuska 25a)
Zespół Szkół Katolickich (ul. Aliny 17)
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Sportowych (ul. Wyspiańskiego 21)
Zespół Szkół Plastycznych (ul. Batorego 70a)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 1 (ul. Piastowska 9)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 2 (Al. Wojska Polskiego 116)
BABIMOST
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (ul. Kargowska 61)
Zespół Szkół (ul. Żwirki i Wigury 3)
BACZYNA
Zespół Szkół w Baczynie (ul. Szkolna 1)
BIENIÓW
Publiczne Gimnazjum Nr 1 W Żarach (Bieniów, ul. Dolna 5a)
BLEDZEW
Gimnazjum w Bledzewie (ul. Szkolna 9)
BOBROWICE
Zespół Szkół Samorządowych (Bobrowice 36)
BOGDANIEC
Zespół Szkół w Bogdańcu (ul. Pocztowa 7)
BOJADŁA
Gimnazjum (ul. Szkolna 1)
BRODY
Gimnazjum (ul. Kilińskiego 11)
BRÓJCE
Zespół Edukacyjny w Brójcach (ul. Polna 6)
BRZEŹNICA
Zespół Szkół (ul. Zielonogórska 26)
BYTNICA
Zespół Edukacyjny w Bytnicy (Bytnica 85)
BYTOM ODRZAŃSKI
Zespół Szkół (ul. Kościelna 9)
CHLEBOWO
Zespół Szkół (Chlebowo 123)
CIOSANIEC
Zespół Szkół w Ciosańcu (Ciosaniec 27)
CYBINKA
Zespół Szkół w Cybince (ul. Szkolna 15)
CZARNOWICE
Publiczne Gimnazjum (Czarnowice 20)
CZERWIEŃSK
Gimnazjum (ul. Zielonogórska 43 b)
DĄBIE
Gimnazjum Publiczne im. Henryka Sienkiewicza w Zespole Placówek Oświatowych w Dąbiu (ul. Strażacka 4)
DESZCZNO
Zespół Szkół (ul. Lubuska 61)
DOBIEGNIEW
Gimnazjum im. Ryszarda Koncewicza w Zespole Szkół (ul. Gdańska 8)
DREZDENKO
Gimnazjum Nr 1 (Pl. Wolności 8)
Zespół szkół im. Henryka Sienkiewicza w Drezdenku (ul. Portowa 1)
DRZONKÓW
Publiczne Gimnazjum (Drzonków, ul. Szkolna 2)
Zespół Edukacyjny nr 4 w Zielonej Górze (Drzonków, ul. Szkolna 2)
GOZDNICA
Gimnazjum Publiczne (ul. Wojska Polskiego 5)
GÓRZYCA
Zespół Szkół (ul. Wolności 17)
GÓRZYKOWO
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy (Górzykowo 54)
GRABICE
Zespół Szkół w Grabicach (Grabice 59)
GUBIN
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Piastowska 22)
Zespół Szkół (ul. Racławicka 2 )
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Piastowska 26)
IŁOWA
Gimnazjum (ul. Piaskowa 2a)
JASIEŃ
Gimnazjum (ul. Podmokła 1)
KARGOWA
Gimnazjum (ul. Szkolna 1)
KLENICA
Gimnazjum przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii (Klenica, ul. Śródka 25)
KŁODAWA
Zespół Szkół (ul. Szkolna 1)
KOLSKO
Publiczne Gimnazjum (ul. Piastowska 48)
KONOTOP
Zespół Edukacyjny w Konotopie (pl. Powstańców Wlkp. 7)
KOSTRZYN NAD ODRĄ
Gimnazjum Nr 1 (ul. Kościuszki 7)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Mikołaja Reja 32 A)
KOWALÓW
Zespół Szkół w Kowalowie (Kowalów, ul. Rzepińska 10)
KOŻUCHÓW
Samorządowe Gimnazjum (ul. Anny Haller 1)
KROSNO ODRZAŃSKIE
Gimnazjum (ul. Pułaskiego 3)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Poznańska 88)
LIPINKI ŁUŻYCKIE
Zespół Szkół w Lipinkach Łużyckich (ul. Szkolna 7)
LIPKI WIELKIE
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Lipki Wielkie, ul. Szosowa 109)
Zespół Szkół (ul. Nowa 16)
LUBIĘCIN
Zespół Szkół w Lubięcinie (Lubięcin 82)
LUBNIEWICE
Zespół Szkół Samorządowych (Os. Słowiańskie 4)
LUBRZA
Zespół Szkół Samorządowych (Os. Szkolne 14)
LUBSKO
Gimnazjum nr 1 (ul. Bohaterów 6)
Niepubliczne Gimnazjum dla Młodzieży (ul. Chopina 10)
Niepubliczne Gimnazjum oraz Liceum (ul. Kolejowa 9)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Szkolna 4)
ŁAGÓW
Zespół Edukacyjny (ul. Szkolna 1)
ŁĘKNICA
Gimnazjum w Łęknicy (ul. Wojska Polskiego 19)
ŁUKÓW
Specjalny Ośrodek Wychowawczy (ul. Stodolna 3)
MAŁOMICE
Zespół Szkół (Pl. Tysiąclecia 3)
MASZEWO
Zespół Szkół w Maszewie (Maszewo 114)
MIĘDZYRZECZ
Gimnazjum Nr 1 (ul. Staszica 22 A)
Gimnazjum Nr 2 (Os. Kasztelańskie 8)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Konstytucji 3 Maja 60)
MIROSTOWICE DOLNE
Publiczne Gimnazjum Nr 3 (Mirostowice Dolne, Pl. Kościelny 25)
NIEDORADZ
Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Niedoradzu (Niedoradz, ul. Marii Markiewiczowej 7)
NOWA SÓL
Gimnazjum Nr 1 (ul. Parafialna 6)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka w Nowej Soli (ul. Jana Matejki 29)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Arciszewskiego 13)
Szkoła Podstawowa, Gimnazjum (ul. Boh. Getta 7)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 (ul. T. Kosciuszki 28)
NOWE MIASTECZKO
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Marcinkowskiego 1)
NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI
Gimnazjum (ul. Kościuszki 41)
OŚNO LUBUSKIE
Zespół Szkół Publicznych w Ośnie Lubuskim (ul. Jeziorna 3)
OTYŃ
Zespół Szkół w Otyniu (ul. Żeromskiego 3)
POMORSKO
Publiczne Gimnazjum nr 1 (ul. Bolesława Chrobrego 51)
PRZECŁAW
Gimnazjum (Przecław 83)
PRZEWÓZ
Szkoła Podstawowa, Publiczne Gimnazjum (ul. Świerczewskiego 5)
PRZYLEP
Publiczne Gimnazjum (ul. 9 Maja 6)
PRZYTOCZNA
Gimnazjum (ul. Polna 17)
PSZCZEW
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Sikorskiego 23)
RADOSZYN
Publiczne Gimnazjum (Radoszyn 104)
RÓŻANKI GORZOWSKIE
Zespół Szkół (Różanki, ul. Dębowa 3)
RZEPIN
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Wojska Polskiego 30)
SANTOK
Zespół Szkół (ul. Gralewska 9)
SIEDLISKO
Zespół Placówek Oświatowych w Siedlisku (ul. Kasztanowa 19)
SIENIAWA ŻARSKA
Publiczne Gimnazjum Nr 2 (Sieniawa Żarska 40)
SKWIERZYNA
Gimnazjum (ul. Batorego 14)
SŁAWA
Gimnazjum w Sławie (ul. Odr. Wojska Polskiego 16)
SŁOŃSK
Zespół Szkół w Słońsku (ul. Lipowa 9)
SŁUBICE
Gimnazjum Nr 1 (ul. Wojska Polskiego 1)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Wojska Polskiego 38)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Słubicach (ul. Niepodległości 23)
STARE KUROWO
Gimnazjum w Starym Kurowie (ul. Kościuszki 95a)
STRZELCE KRAJEŃSKIE
Publiczne Gimnazjum (ul. J. Słowackiego 14 )
SULECHÓW
Gimnazjum Nr 2 (ul. 1 Maja 7)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Łączna 1)
Zespół Szkół w Sulechowie (ul. Piaskowa 52)
SULECHÓW BRZEZIE
I Prywatne Gimnazjum I Prywatne Liceum Ogólnokształcące (ul. A. Mickiewicza 2)
SULĘCIN
Gimnazjum Publiczne (ul. Park Bankowy 7)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Lipowa 12)
Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych (ul. W. Witosa 49)
SZCZANIEC
Zespół Szkół (Szczaniec 75)
SZLICHTYNGOWA
Gimnazjum (ul. Daszyńskiego 16)
SZPROTAWA
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Sobieskiego 69)
Zespół Szkół (ul. Sobieskiego 58)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Kopernika 22)
ŚCIECHÓW
Zespół Szkół w Ściechowie (Ściechów 84)
ŚWIDNICA
Zespół Szkół (ul. Ogrodowa 36)
ŚWIEBODZIN
Katolicki Zespół Edukacyjny (ul. Szpitalna 3)
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (ul. Generała Sikorskiego 11)
Publiczne Gimnazjum nr 3 (ul. Łuzycka 33)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Okrężna 4)
Zespół Szkół Specjalnych przy Lubuskim Ośrodku Rehabilitacyjno-Ortopedycznym (ul. Zamkowa 1)
TOMASZOWO
Zespół Szkół w Tomaszowie (ul. Leśna 1)
TORZYM
Publiczne Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego (ul. Reymonta 6)
TRZCIEL
Gimnazjum Zespołu Edukacyjnego w Trzcielu (ul. Kościuszki 21)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Amii Czerwonej 8)
TRZEBIECHÓW
Publiczne Gimnazjum (ul. Parkowa 4)
TRZEBIEL
Zespół Szkół (ul. Szkolna 5)
TRZEBIESZÓW
Publiczne Gimnazjum (Trzebieszów Drugi 94a)
TUPLICE
Zespół Szkół w Tuplicach (ul. Daszyńskiego 1)
WĘŻYSKA
Zespół Szkół w Wężyskach (Wężyska 162)
WIECHLICE
Centrum Kształcenia i Wychowania OHP (Wiechlice, ul. Jesionowa 3 )
Gimnazjum Nr 3 (Wiechlice, Brzozowa 17)
WITNICA
Gimnazjum (Plac Wolności 7)
WITOSZYN
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 1)
WŁODAWA
Gimnazjum z oddziałami przysposabiającymi do pracy i Zasadnicza Szkoła Zawodowa (ul. Żołnierzy WiN 16)
WOJNOWO
Zespół Szkół Specjalnych w Wojnowie (Wojnowo 7a)
WSCHOWA
Gimnazjum Nr 1 (ul. Kopernika 7)
Gimnazjum nr 2 (ul. Zacisze 1)
Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. T. Kościuszki 25 )
ZABÓR
Publiczne Gimnazjum (ul. Witosa 30)
Zespół Szkół Specjalnych przy Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze (ul. Zamkowa 1)
ZBĄSZYNEK
I Gimnazjum (Plac Wolności 1)
ZWIERZYN
Zespół Placówek Oświatowych w Zwierzynie (ul. Strzelecka 4)
ŻAGAŃ
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (ul. Żarska 1)
Publiczne Gimnazjum nr 2 (ul. Nocznickiego 18)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (al. X Lecia PL 19-21)
ŻARY
Gimnazjum nr 1 w Żarach (ul. Staszica 16)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Broni Pancernej 8 )
Gimnazjum nr 3 (ul. Okrzei 19)
Katolickie Gimnazjum (ul. Kalinowskiego 15)
Ośrodek dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy (ul. Spokojna 2)
Społeczne Gimnazjum (ul. 11 Listopada 33)
Zespół Szkół (ul. Pułaskiego 4)
Zespół Szkół Specjalnych (Pl. Inwalidów 12)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie