Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

SZKOŁY PODSTAWOWE

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
podstawowe Adamów
podstawowe Antonielów
podstawowe Baćkowice
podstawowe Balice
podstawowe Bałtów
podstawowe Bardo
podstawowe Barycz
podstawowe Bebelno Wieś
podstawowe Bedlno
podstawowe Bejsce
podstawowe Belno
podstawowe Bidziny
podstawowe Bieliny
podstawowe Bilcza
podstawowe Biskupice
podstawowe Bliżyn
podstawowe Błogoszów
podstawowe Bocheniec
podstawowe Bodzechów
podstawowe Bodzentyn
podstawowe Bogoria
podstawowe Bogucice Pierwsze
podstawowe Bolechowice
podstawowe Boleszyn
podstawowe Bolmin
podstawowe Borków
podstawowe Brody
podstawowe Bronina
podstawowe Brus
podstawowe Brygidów
podstawowe Brynica
podstawowe Brzechów
podstawowe Brzegi
podstawowe Brzeście
podstawowe Brzezie
podstawowe Brzezinki
podstawowe Brzeziny
podstawowe Brzostków
podstawowe Brzozowa
podstawowe Brzóstowa
podstawowe Budziska
podstawowe Bukowa
podstawowe Bukowie
podstawowe Busko-Zdrój
podstawowe Cedzyna
podstawowe Celiny
podstawowe Chełmce
podstawowe Chęciny
podstawowe Chlewice
podstawowe Chmielnik
podstawowe Chmielowice
podstawowe Chmielów
podstawowe Chobrzany
podstawowe Chocimów
podstawowe Chomentów
podstawowe Chotel Czerwony
podstawowe Chroberz
podstawowe Chybice
podstawowe Cierchy
podstawowe Cierno-Żabieniec
podstawowe Cieśle
podstawowe Cisów
podstawowe Ciszyca Górna
podstawowe Cudzynowice
podstawowe Czajków Południowy
podstawowe Czarnca
podstawowe Czarniecka Góra
podstawowe Czarnocin
podstawowe Czekarzewice Drugie
podstawowe Czermno
podstawowe Czostków
podstawowe Czyżowice
podstawowe Czyżów
podstawowe Czyżów Szlachecki
podstawowe Ćmielów
podstawowe Ćmińsk
podstawowe Daleszyce
podstawowe Daromin
podstawowe Dąbie
podstawowe Dąbrowa
podstawowe Dębno
podstawowe Dębska Wola
podstawowe Długołęka
podstawowe Dobiesławice
podstawowe Dobromierz
podstawowe Dobrowoda
podstawowe Dobrzeszów
podstawowe Doły Biskupie
podstawowe Drugnia
podstawowe Duranów
podstawowe Dwikozy
podstawowe Działoszyce
podstawowe Dzierążnia
podstawowe Dziurów
podstawowe Fałków
podstawowe Fanisławice
podstawowe Gace Słupieckie
podstawowe Gacki
podstawowe Gadka
podstawowe Gałęzice
podstawowe Gałkowice
podstawowe Gartatowice
podstawowe Gieraszowice
podstawowe Gierczyce
podstawowe Gierlachów
podstawowe Gliniany
podstawowe Głazów
podstawowe Gnieszowice
podstawowe Gnieździska
podstawowe Gnojno
podstawowe Godów
podstawowe Gorzków
podstawowe Gosań
podstawowe Gowarczów
podstawowe Goźlice
podstawowe Górniki
podstawowe Górno
podstawowe Góry
podstawowe Gózd
podstawowe Grabków
podstawowe Grabownica
podstawowe Grocholice
podstawowe Grodzisko
podstawowe Gruszczyn
podstawowe Grzybowa Góra
podstawowe Grzymałków
podstawowe Hołudza
podstawowe Huta Nowa
podstawowe Huta Podłysica
podstawowe Huta Stara
podstawowe Imielno
podstawowe Iwaniska
podstawowe Jadowniki
podstawowe Jagodne
podstawowe Jałowęsy
podstawowe Janik
podstawowe Janowice
podstawowe Jarząbki
podstawowe Jasionna
podstawowe Jastrzębska Wola
podstawowe Jaworznia
podstawowe Jeleniów
podstawowe Jeziorko
podstawowe Jędrzejów
podstawowe Józefina
podstawowe Julianów
podstawowe Jurkowice
podstawowe Kajetanów
podstawowe Kameduły
podstawowe Kamienna Wola
podstawowe Kamieńczyce
podstawowe Kapałów
podstawowe Kargów
podstawowe Kazimierza Wielka
podstawowe Kielce
podstawowe Kierz Niedźwiedzi
podstawowe Kików
podstawowe Kleczanów
podstawowe Klępie Górne
podstawowe Klimontów
podstawowe Kliszów
podstawowe Klonów
podstawowe Kluczewsko
podstawowe Kłoda
podstawowe Kłucko
podstawowe Kobylany
podstawowe Kołaczkowice
podstawowe Komorniki
podstawowe Komorów
podstawowe Komórki
podstawowe Konary
podstawowe Konieczno
podstawowe Koniemłoty
podstawowe Końskie
podstawowe Koprzywnica
podstawowe Korczyn
podstawowe Korytnica
podstawowe Korzecko
podstawowe Kostera
podstawowe Kostki Duże
podstawowe Kostomłoty Drugie
podstawowe Kowala
podstawowe Kozłów
podstawowe Kozubów
podstawowe Krajno Pierwsze
podstawowe Kranów
podstawowe Krasna
podstawowe Krasocin
podstawowe Królewiec
podstawowe Krynki
podstawowe Krzcięcice
podstawowe Krzcin
podstawowe Krzczonów
podstawowe Kuczków
podstawowe Kunów
podstawowe Kurozwęki
podstawowe Kurzelów
podstawowe Lasocin
podstawowe Lechów
podstawowe Lechówek
podstawowe Leszczyny
podstawowe Leśna-Stara Wieś
podstawowe Leśnica
podstawowe Lipa
podstawowe Lipie
podstawowe Lipnik
podstawowe Lipno
podstawowe Lisów
podstawowe Lubania
podstawowe Lubcza
podstawowe Lubienia
podstawowe Ludynia
podstawowe Łachów
podstawowe Łagów
podstawowe Łączna
podstawowe Łążek
podstawowe Łękawa
podstawowe Łomno
podstawowe Łoniów
podstawowe Łopuszno
podstawowe Łosień
podstawowe Łubnice
podstawowe Łukawa
podstawowe Łukowa
podstawowe Łukowiec
podstawowe Łysaków Drugi
podstawowe Majków
podstawowe Makoszyn
podstawowe Malmurzyn
podstawowe Małogoszcz
podstawowe Małyszyn Górny
podstawowe Marzysz
podstawowe Masłów
podstawowe Masłów Drugi
podstawowe Mąchocice Kapitulne
podstawowe Mąchocice-Scholasteria
podstawowe Melonek
podstawowe Miąsowa
podstawowe Michałów
podstawowe Micigózd
podstawowe Mieczyn
podstawowe Miedzianka
podstawowe Miedzierza
podstawowe Miernów
podstawowe Mierzawa
podstawowe Mierzwin
podstawowe Mikułowice
podstawowe Miławczyce
podstawowe Miłkowska Karczma
podstawowe Miłków
podstawowe Mirocice
podstawowe Mirzec
podstawowe Młodzawy Duże
podstawowe Mnichów
podstawowe Mnin
podstawowe Mniów
podstawowe Modliborzyce
podstawowe Modliszewice
podstawowe Mokrsko Dolne
podstawowe Momina
podstawowe Morawianki
podstawowe Morawica
podstawowe Moskorzew
podstawowe Mostki
podstawowe Motkowice
podstawowe Motyczno
podstawowe Mójcza
podstawowe Mroczków
podstawowe Mstyczów
podstawowe Mściów
podstawowe Mydłów
podstawowe Mzurowa
podstawowe Nawarzyce
podstawowe Nawodzice
podstawowe Nida
podstawowe Niedźwice
podstawowe Niedźwiedź
podstawowe Niegosławice
podstawowe Niekłań Wielki
podstawowe Niemienice
podstawowe Niestachów
podstawowe Nieświń
podstawowe Nietulisko Duże
podstawowe Niziny
podstawowe Nowa Słupia
podstawowe Nowiny
podstawowe Nowy Dziebałtów
podstawowe Nowy Kazanów
podstawowe Nowy Korczyn
podstawowe Nowy Nieskurzów
podstawowe Nowy Skoszyn
podstawowe Obice
podstawowe Obiechów
podstawowe Oblekoń
podstawowe Oblęgorek
podstawowe Obrazów
podstawowe Ociesęki
podstawowe Odrowąż
podstawowe Odrowążek
podstawowe Okół
podstawowe Oksa
podstawowe Olbierzowice
podstawowe Oleszno
podstawowe Oleśnica
podstawowe Opatowiec
podstawowe Opatów
podstawowe Osiek
podstawowe Osiny
podstawowe Ossala
podstawowe Ossolin
podstawowe Ostojów
podstawowe Ostrowce
podstawowe Ostrowiec Świętokrzyski
podstawowe Ostrów
podstawowe Ożarów
podstawowe Pacanów
podstawowe Paprocice
podstawowe Parszów
podstawowe Pawłowice
podstawowe Pawłów
podstawowe Pęcławice Górne
podstawowe Pętkowice
podstawowe Piaski
podstawowe Pieczonogi
podstawowe Piekoszów
podstawowe Pierzchnica
podstawowe Piestrzec
podstawowe Pilczyca
podstawowe Pińczów
podstawowe Piotrkowice
podstawowe Piotrowiec
podstawowe Piotrów
podstawowe Piórków
podstawowe Pisary
podstawowe Pliskowola
podstawowe Podchojny
podstawowe Podgórze
podstawowe Pokrzywianka
podstawowe Pokrzywnica
podstawowe Polichno
podstawowe Połaniec
podstawowe Pomyków
podstawowe Porąbki
podstawowe Porzecze
podstawowe Postronna
podstawowe Potok
podstawowe Potok Wielki
podstawowe Promnik
podstawowe Prząsław
podstawowe Przepiórów
podstawowe Przeuszyn
podstawowe Przygradów
podstawowe Psary
podstawowe Psary-Stara Wieś
podstawowe Raczyce
podstawowe Radkowice
podstawowe Radków
podstawowe Radlin
podstawowe Radomice
podstawowe Radoszki
podstawowe Radoszyce
podstawowe Radwanów
podstawowe Rakoszyn
podstawowe Raków
podstawowe Rataje Słupskie
podstawowe Rembieszyce
podstawowe Rembów
podstawowe Rogienice
podstawowe Rogowice
podstawowe Rogów
podstawowe Rożnica
podstawowe Ruda
podstawowe Ruda Kościelna
podstawowe Ruda Maleniecka
podstawowe Ruda Strawczyńska
podstawowe Rudki
podstawowe Rudnik
podstawowe Rudniki
podstawowe Ruszcza
podstawowe Rykoszyn
podstawowe Rytwiany
podstawowe Rząbiec
podstawowe Rzepin Drugi
podstawowe Rzepinek
podstawowe Sadowie
podstawowe Samborzec
podstawowe Samsonów
podstawowe Sandomierz
podstawowe Sarbice Drugie
podstawowe Sarnówek Duży
podstawowe Secemin
podstawowe Sędowice
podstawowe Sędziejowice
podstawowe Sędziszów
podstawowe Sichów Duży
podstawowe Siedlce
podstawowe Sieńsko
podstawowe Sieradowice Drugie
podstawowe Sieradzice
podstawowe Sieraków
podstawowe Siesławice
podstawowe Silpia Duża
podstawowe Sitkówka
podstawowe Skarżysko Kościelne
podstawowe Skarżysko-Kamienna
podstawowe Skorków
podstawowe Skorzeszyce
podstawowe Skotniki
podstawowe Skotniki Dolne
podstawowe Skotniki Duże
podstawowe Skroniów
podstawowe Skrzelczyce
podstawowe Słabkowice
podstawowe Słabuszewice
podstawowe Słopiec
podstawowe Słoptów
podstawowe Słupcza
podstawowe Słupia
podstawowe Słupiec
podstawowe Smerdyna
podstawowe Smogorzów
podstawowe Snochowice
podstawowe Sobków
podstawowe Sokolina
podstawowe Sokołów Dolny
podstawowe Solec-Zdrój
podstawowe Sorbin
podstawowe Sosnowiec
podstawowe Sośniczany
podstawowe Stadnicka Wola
podstawowe Stara Słupia
podstawowe Stara Wieś
podstawowe Stara Zbelutka
podstawowe Starachowice
podstawowe Starochęciny
podstawowe Stary Bostów
podstawowe Stary Garbów
podstawowe Stary Korczyn
podstawowe Stary Mietel
podstawowe Stary Solec
podstawowe Stary Węgrzynów
podstawowe Staszów
podstawowe Staw Kunowski
podstawowe Stawy
podstawowe Stąporków
podstawowe Stępocice
podstawowe Stodoły-Kolonie
podstawowe Stopnica
podstawowe Stradlice
podstawowe Stradów
podstawowe Strawczyn
podstawowe Strzałków
podstawowe Strzegomek
podstawowe Strzyżowice
podstawowe Styków
podstawowe Suchedniów
podstawowe Suchodółka
podstawowe Suchowola
podstawowe Suków
podstawowe Sulejów
podstawowe Sulisławice
podstawowe Sułków
podstawowe Sworoń
podstawowe Szałas
podstawowe Szaniec
podstawowe Szarbków
podstawowe Szczaworyż
podstawowe Szczecno
podstawowe Szczeglice
podstawowe Szczukowskie Górki
podstawowe Szerzawy
podstawowe Szewna
podstawowe Szumsko
podstawowe Szwagrów
podstawowe Szwarszowice
podstawowe Szydłów
podstawowe Szyszczyce
podstawowe Śladków Mały
podstawowe Śmiechowice
podstawowe Śniadka Druga
podstawowe Świdno
podstawowe Święta Katarzyna
podstawowe Świniary Stare
podstawowe Tarłów
podstawowe Tarnawa
podstawowe Tokarnia
podstawowe Topola
podstawowe Trębowiec Duży
podstawowe Trzciniec
podstawowe Tuczępy
podstawowe Tumlin
podstawowe Tychów Nowy
podstawowe Tychów Stary
podstawowe Tyniec
podstawowe Ujazd
podstawowe Umer
podstawowe Uników
podstawowe Usarzów
podstawowe Warzyn Pierwszy
podstawowe Waśniów
podstawowe Wąchock
podstawowe Wełecz
podstawowe Wełnin
podstawowe Węgleniec
podstawowe Węgleszyn
podstawowe Wiązownica Duża
podstawowe Wiązownica-Kolonia
podstawowe Widełki
podstawowe Widuchowa
podstawowe Wielgus
podstawowe Wielka Wieś
podstawowe Wilczkowice
podstawowe Wilczyce
podstawowe Wilkowa
podstawowe Winiary
podstawowe Wiślica
podstawowe Wiśniowa
podstawowe Wiśniówka
podstawowe Włostów
podstawowe Włoszczowa
podstawowe Włoszczowice
podstawowe Wodzisław
podstawowe Wojciechowice
podstawowe Wola Jachowa
podstawowe Wola Kopcowa
podstawowe Wola Morawicka
podstawowe Wola Osowa
podstawowe Wola Szczygiełkowa
podstawowe Wola Wiśniowa
podstawowe Wolica
podstawowe Wójcza
podstawowe Wólka
podstawowe Wólka Bałtowska
podstawowe Wólka Kłucka
podstawowe Wszachów
podstawowe Wygiełzów
podstawowe Wymysłów
podstawowe Zaborowice
podstawowe Zachełmie
podstawowe Zagaje
podstawowe Zagnańsk
podstawowe Zagość
podstawowe Zajączków
podstawowe Zalezianka
podstawowe Zawichost
podstawowe Zawierzbie
podstawowe Zbludowice
podstawowe Zborów
podstawowe Zdanowice
podstawowe Zielonki
podstawowe Zięblice
podstawowe Złota
podstawowe Zrecze Duże
podstawowe Zrębin
podstawowe Żarczyce Duże
podstawowe Żelisławice
KIELCE
Akademicka Szkoła Podstawowa (ul. Staffa 7)
Kolegium Szkół Prywatnych (ul. Karczówkowska 27)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Słabosłyszących i Niesłyszących (ul. Jagiellońska 30)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 (ul. Kryształowa 6)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. L.Staffa 7)
Szkoła Podstawowa Nr 13 (ul. Prosta 27a)
Szkoła Podstawowa Nr 16 (ul. Toporowskiego 40)
Szkoła Podstawowa Nr 18 (ul. Bolesława Chrobrego 105)
Szkoła Podstawowa Nr 19 im. Ireny Sendlerowej w Kielcach (ul. Targowa 3)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Kościuszki 5)
Szkoła Podstawowa Nr 25 (ul. Jurajska 7)
Szkoła Podstawowa Nr 27 (ul. Toporowskiego 96)
Szkoła Podstawowa Nr 28 (ul. Szymanowskiego 5)
Szkoła Podstawowa Nr 29 (ul. Posłowicka 98)
Szkoła Podstawowa Nr 33 (ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 42)
Szkoła Podstawowa Nr 34 (ul. Adama Naruszewicza 25)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Warszawska 340)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Wróbla 5)
Szkoła Podstawowa Nr 8 (ul. Jana Karskiego 26)
Zespół Szkół Katolickich Diecezji Kieleckiej (ul. św. Stanisława Kostki 17)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych Nr 4 (ul. Jasna 20/22)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 10 (ul. Gagarina 3)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 11 (ul. Łanowa 68)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12 (ul. Kujawska 18)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 17 Specjalnych (ul. Szkolna 29)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 18 Specjalnych (ul. Langiewicza 2)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 19 przy Pogotowiu Opiekuńczym (ul. Kołłątaja 4)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 26 (ul. Dygasińskiego 6)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 27 (ul. Prosta 27a)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 29 (ul. Zimna 16)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 (ul. Leszczyńska 8)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8 (ul. Górników Staszicowskich 22 A)
Zespół Szkół Ogólnokształcącyczh Nr 16 (ul. Barwinek 31)
Zespół Szkół Społecznych ŚSTO (Al. IX Wieków Kielc 15)
ADAMÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Adamów, ul. Kościelna 2)
ANTONIELÓW
Szkoła Filialna (Antonielów 26a)
BAĆKOWICE
Zespół Szkół Publicznych (Baćkowice 100)
BALICE
Szkoła Podstawowa (Balice 59)
BAŁTÓW
Zespół Szkół Publicznych (Bałtów 43)
BARDO
Szkoła Podstawowa (Bardo 86a)
BARYCZ
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Barycz 64)
Szkoła Podstawowa w Kornicy z siedzibą w Baryczy (Barycz)
BEBELNO WIEŚ
Zespół Placówek Oświatowych (Bebelno Wieś 85)
BEDLNO
Szkoła Podstawowa (Bedlno)
BEJSCE
Samorządowa Szkoła Podstawowa (Bejsce 233)
BELNO
Szkoła Podstawowa (Belno 25)
Szkoła Podstawowa (Belno 143)
BIDZINY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Bidziny 121)
BIELINY
Zespół Szkół Samorządowych (ul. Partyzantów 17)
BILCZA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Bilcza 75)
Zespół Szkół (ul. Szkolna 2)
BISKUPICE
Szkoła Podstawowa (Biskupice 33)
BLIŻYN
Zespół Szkół (ul. Piaskowa 26)
BŁOGOSZÓW
Szkoła Filialna (Błogoszów 20)
BOCHENIEC
Szkoła Podstawowa (Bocheniec 53)
BODZECHÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 12)
BODZENTYN
Szkoła Podstawowa (ul. Rynek Górny 11)
BOGORIA
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Staszowska 10)
BOGUCICE PIERWSZE
Szkoła Podstawowa (Bogucice Pierwsze 34)
BOLECHOWICE
Szkoła Podstawowa (Bolechowice 10)
BOLESZYN
Publiczna Szkoła Podstawowa (Boleszyn 72)
BOLMIN
Szkoła Podstawowa (Bolmin 63a)
BORKÓW
Szkoła Podstawowa (Borków, ul. Kościelna 26)
BRODY
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 77)
BRONINA
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Bronina 59)
BRUS
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Brus 59)
BRYGIDÓW
Szkoła Filialna (Brygidów 1)
BRYNICA
Szkoła Podstawowa (Brynica 144 A)
BRZECHÓW
Szkoła Podstawowa (Brzechów 41)
BRZEGI
Zespół Placówek Oświatowych (Brzegi 104)
BRZEŚCIE
Samorządowa Szkoła Podstawowa (Brzeście 1)
Zespół Placówek Oświatowych (Brzeście 75a)
BRZEZIE
Szkoła Podstawowa (Brzezie 25)
BRZEZINKI
Szkoła Podstawowa (Brzezinki 43)
BRZEZINY
Zespół Szkół (Brzeziny, ul. Szkolna 1)
BRZOSTKÓW
Szkoła Podstawowa (Brzostków 1)
BRZOZOWA
Szkoła Podstawowa (Brzozowa 23)
BRZÓSTOWA
Publiczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (Brzóstowa 200a)
BUDZISKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Budziska 146)
BUKOWA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Bukowa 54)
Zespół Placówek Oświatowych (Bukowa, ul. Szkolna 8)
BUKOWIE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Bukowie 23)
BUSKO-ZDRÓJ
Pierwsza Niepubliczna Szkoła Podstawowa (ul. Ppłk-a "Srogiego" 1)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Korczaka 13)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Grotta 3)
Zespół Placówek Oświatowych Nr 1 (ul. Kościuszki 1)
CEDZYNA
Zespół Szkolno - Przedszkolny (Cedzyna 79)
CELINY
Szkoła Podstawowa (Celiny 25)
CHEŁMCE
Szkoła Podstawowa w Chełmcach (Chełmce, ul. Kościelna 51)
CHĘCINY
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Kielecka 20)
CHLEWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Chlewice, ul. Błonie 23)
CHMIELNIK
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 7)
CHMIELOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Chmielowice, ul. Szkolna 29)
CHMIELÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Spacerowa 2)
CHOBRZANY
Zespół Placówek Oświatowych (Chobrzany 110)
CHOCIMÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Chocimów 75b)
CHOMENTÓW
Szkoła Podstawowa (Chomentów 72)
CHOTEL CZERWONY
Szkoła Podstawowa (Chotel Czerwony 51)
CHROBERZ
Szkoła Podstawowa (Chroberz, ul. Chrobrego 22)
CHYBICE
Zespół Szkół (Chybice 50)
CIERCHY
Szkoła Podstawowa (Cierchy 1)
CIERNO-ŻABIENIEC
Szkoła Filialna (Cierno-Żabieniec 42)
CIEŚLE
Szkoła Podstawowa (Cieśle 62)
CISÓW
Szkoła Podstawowa (Cisów 44)
CISZYCA GÓRNA
Szkoła Podstawowa (Ciszyca Górna 53)
CUDZYNOWICE
Samorządowa Szkoła Podstawowa (Cudzynowice 195)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Cudzynowice 175)
CZAJKÓW POŁUDNIOWY
Zespół Szkół (Czajków Południowy 133)
CZARNCA
Szkoła Podstawowa (Czarnca, ul. Szkolna 16a)
CZARNIECKA GÓRA
Zespół Szkół Specjalnych (Czarniecka Góra 43)
CZARNOCIN
Szkoła Podstawowa (Czarnocin 1)
CZEKARZEWICE DRUGIE
Szkoła Podstawowa (Czekarzewice Drugie 125)
CZERMNO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Czermno, ul. Kościelna 76)
CZOSTKÓW
Zespół Placówek Oświatowych (Czostków 86)
CZYŻOWICE
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Bejscach Filia w Czyżowicach (Czyżowice 16)
CZYŻÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Czyżów 92)
Szkoła Podstawowa (Czyżów 2)
CZYŻÓW SZLACHECKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Czyżów Szlachecki)
ĆMIELÓW
Punkt Filialny (ul. Szkolna 15)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Długa 164)
ĆMIŃSK
Zespół Szkół (Ćmińsk, ul. Świętokrzyska 61)
DALESZYCE
Szkoła Podstawowa (ul. Sienkiewicza 11)
DAROMIN
Szkoła Podstawowa (Daromin 128)
DĄBIE
Szkoła Filialna (Dąbie 39)
DĄBROWA
Szkoła Podstawowa (Dąbrowa 58)
DĘBNO
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Dębno 69)
DĘBSKA WOLA
Szkoła Podstawowa (Dębska Wola 146)
DŁUGOŁĘKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Długołęka 20)
DOBIESŁAWICE
Samorządowa Szkoła Podstawowa (Dobiesławice 38)
DOBROMIERZ
Zespół Przedszkolno - Szkolny (Dobromierz, ul. Włoszczowska 5)
DOBROWODA
Szkoła Podstawowa (Dobrowoda 26)
DOBRZESZÓW
Szkoła Podstawowa (Dobrzeszów 70)
DOŁY BISKUPIE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Doły Biskupie 42)
DRUGNIA
Społeczna Szkoła Podstawowa (Drugnia 28)
DURANÓW
Szkoła Podstawowa (Duranów 67)
DWIKOZY
Szkoła Podstawowa (ul. Sandomierska 55)
DZIAŁOSZYCE
Zespół Szkół (ul. Szkolna 5)
DZIERĄŻNIA
Szkoła Podstawowa (Dzierążnia 171)
DZIURÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Dziurów, ul. Słoneczna 1)
FAŁKÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Glinianki 47)
FANISŁAWICE
Szkoła Podstawowa (Fanisławice 22)
GACE SŁUPIECKIE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Gace Słupieckie 85)
GACKI
Schronisko dla Nieletnich (Gacki, ul. Leszcze 31 A)
Zespół Placówek Oświatowych (Gacki, Os. Robotnicze 25)
GADKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Gadka 100)
GAŁĘZICE
Szkoła Filialna (Gałęzice 23a)
GAŁKOWICE
Szkoła Podstawowa (Gałkowice 21)
GARTATOWICE
Szkoła Filialna (Gartatowice 12)
GIERASZOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Gieraszowice 67)
GIERCZYCE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Gierczyce 123)
GIERLACHÓW
Szkoła Podstawowa (Gierlachów)
GLINIANY
Szkoła Podstawowa (Gliniany, ul. Rynek 48)
GŁAZÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Głazów 80)
GNIESZOWICE
Szkoła Podstawowa (Gnieszowice 3)
GNIEŹDZISKA
Zespół Szkół (Gnieździska 85)
GNOJNO
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 148)
GODÓW
Szkoła Podstawowa (Godów 56)
GORZKÓW
Samorządowa Szkoła Podstawowa (Gorzków 80)
GOSAŃ
Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Uprawnieniami Szkoły Publicznej (Gosań 150)
GOWARCZÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Stanisława Żuka 3)
GOŹLICE
Szkoła Filialna (Goźlice)
GÓRNIKI
Szkoła Podstawowa (Górniki 18)
GÓRNO
Szkoła Podstawowa (Górno 82A)
GÓRY
Zespół Placówek Oświatowych (Góry 116)
GÓZD
Zespół Szkół (Gózd 125)
GRABKÓW
Szkoła Podstawowa (Grabków 16c)
Szkoła Podstawowa (Grabków 24)
GRABOWNICA
Szkoła Podstawowa (Grabownica 14)
GROCHOLICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Grocholice 65)
GRODZISKO
Szkoła Podstawowa (Grodzisko 48c)
GRUSZCZYN
Szkoła Filialna (Gruszczyn 1)
GRZYBOWA GÓRA
Szkoła Podstawowa (Grzybowa Góra, ul. Świętokrzyska 102)
GRZYMAŁKÓW
Zespół Szkół (Grzymałków, ul. Świętokrzyska 22)
HOŁUDZA
Szkoła Podstawowa (Hołudza 6)
HUTA NOWA
Szkoła Podstawowa (Huta Nowa 48)
HUTA PODŁYSICA
Szkoła Podstawowa (Huta Podłysica 58 A)
HUTA STARA
Szkoła Podstawowa (Huta Stara 25)
IMIELNO
Samorządowa Szkoła Podstawowa (ul. Kościelna 3)
IWANISKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Opatowska 25)
JADOWNIKI
Szkoła Podstawowa (Jadowniki 49)
JAGODNE
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi (Jagodne 139)
JAŁOWĘSY
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Jałowęsy 124)
JANIK
Publiczna Szkoła Podstawowa (Janik, ul. Szkolna 21)
JANOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Janowice 11)
Publiczna Szkoła Podstawowa (Janowice 38)
JARZĄBKI
Szkoła Podstawowa (Jarząbki 90)
JASIONNA
Szkoła Podstawowa (Jasionna 8)
JASTRZĘBSKA WOLA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Jastrzębska Wola 4)
JAWORZNIA
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Nr 2 w Jaworzni (Jaworznia 93)
JELENIÓW
Szkoła Podstawowa (Jeleniów 85)
JEZIORKO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Jeziorko 123a)
JĘDRZEJÓW
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. B. Krzywoustego 4)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Przypkowskiego 12)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Reymonta 1)
Zespół Szkół (ul. Przypkowskiego 43)
JÓZEFINA
Szkoła Podstawowa (Józefina 29)
JULIANÓW
Szkoła Podstawowa (Julianów 62)
JURKOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Jurkowice 80)
KAJETANÓW
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Kajetanów, ul. Zabłocie 1)
KAMEDUŁY
Szkoła Podstawowa (Kameduły 34)
KAMIENNA WOLA
Szkoła Podstawowa (Kamienna Wola 46b)
KAMIEŃCZYCE
Samorządowa Szkoła Podstawowa (Kamieńczyce 24)
KAPAŁÓW
Szkoła Podstawowa (Kapałów 46)
KARGÓW
Szkoła Podstawowa (Kargów 65)
KAZIMIERZA WIELKA
Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. 1-go Maja 3)
Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Szkolna 14)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Partyzantów 1)
KIERZ NIEDŹWIEDZI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kierz Niedźwiedzi, ul. Boczna 7)
KIKÓW
Szkoła Filialna (Kików 65)
KLECZANÓW
Szkoła Podstawowa (Kleczanów 145)
KLĘPIE GÓRNE
Punkt Filialny (Klępie Górne 90)
KLIMONTÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 1)
Szkoła Filialna (Klimontów 31)
KLISZÓW
Szkoła Filialna (Kliszów 68)
KLONÓW
Szkoła Podstawowa (Klonów 62)
KLUCZEWSKO
Zespół Przedszkolno-Szkolny (ul. Leśna 1)
KŁODA
Szkoła Podstawowa (Kłoda 17)
KŁUCKO
Szkoła Podstawowa (Kłucko 39)
KOBYLANY
Szkoła Podstawowa (Kobylany 6)
KOŁACZKOWICE
Szkoła Podstawowa (Kołaczkowice 122)
KOMORNIKI
Zespół Przedszkolno-Szkolny (Komorniki 7)
KOMORÓW
Szkoła Podstawowa (Komorów 56)
KOMÓRKI
Szkoła Podstawowa (Komórki 91)
KONARY
Szkoła Filialna (Konary)
KONIECZNO
Zespół Placówek Oświatowych (Konieczno 80)
KONIEMŁOTY
Zespół Placówek Oświatowych (Koniemłoty, ul. Staszowska 7)
KOŃSKIE
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Armii Krajowej 2)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Polna 6)
KOPRZYWNICA
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 9)
KORCZYN
Szkoła Podstawowa (Korczyn 101)
KORYTNICA
Zespół Placówek Oświatowych (Korytnica 206)
KORZECKO
Szkoła Podstawowa (Korzecko 82)
KOSTERA
Szkoła Podstawowa (Kostera 9)
KOSTKI DUŻE
Szkoła Podstawowa (Kostki Duże 60)
KOSTOMŁOTY DRUGIE
Zespół Szkół (Kostomłoty Drugie 94)
KOWALA
Szkoła Podstawowa (Kowala 51 B)
KOZŁÓW
Szkoła Podstawowa (Kozłów 182)
KOZUBÓW
Zespół Placówek Oświatowych (Kozubów 54A)
KRAJNO PIERWSZE
Zespół Szkół w Krajnie (Krajno Pierwsze 153a)
KRANÓW
Szkolny Punkt Filialny w Kranowie (Kranów 39a)
KRASNA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Krasna 53)
KRASOCIN
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Floriańska 1)
KRÓLEWIEC
Szkoła Podstawowa (Królewiec 14)
KRYNKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Krynki, ul. Szkolna 1)
KRZCIĘCICE
Szkoła Podstawowa (Krzcięcice 34)
KRZCIN
Publiczna Szkoła Podstawowa (Krzcin 7)
KRZCZONÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Krzczonów 41 A)
KUCZKÓW
Szkoła Filialna (Kuczków 38)
KUNÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 1)
KUROZWĘKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kurozwęki, ul. Szydłowska 9)
KURZELÓW
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Jana Brożka 7)
LASOCIN
Publiczny Zespół Szkoły i Przedszkola (Lasocin, ul. Rynek 17)
Szkoła Podstawowa (Lasocin 59)
LECHÓW
Szkoła Podstawowa (Lechów 66)
LECHÓWEK
Szkoła Filialna (Lechówek 37a)
LESZCZYNY
Szkoła Podstawowa (Leszczyny 33)
LEŚNA-STARA WIEŚ
Szkoła Podstawowa (Leśna-Stara Wieś 1)
LEŚNICA
Szkoła Podstawowa (Leśnica 26)
LIPA
Szkoła Podstawowa (Lipa 6 A)
Zespół Publicznych Placówek Oświatowych Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Rudzie Malenieckiej, Szkoła Filialna w Lipie (Lipa 70 A)
LIPIE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Lipie, ul. Starachowicka 84)
LIPNIK
Szkoła Filialna (Lipnik 59)
Zespół Szkół (Lipnik 23)
LIPNO
Szkoła Podstawowa (Lipno 71)
LISÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Lisów 72)
LUBANIA
Samorządowa Szkoła Podstawowa (Lubania)
LUBCZA
Samorządowa Szkoła Podstawowa (Lubcza 83)
LUBIENIA
Szkoła Podstawowa (ul. Iłżecka 20)
LUDYNIA
Szkoła Filialna (Ludynia 75a)
ŁACHÓW
Szkoła Podstawowa - Filia w Łachowie (Łachów 75)
ŁAGÓW
Gminny Zespół Szkół (ul. Zapłotnia 1)
ŁĄCZNA
Szkoła Filialna (ul. Zagórze 40b)
Szkoła Podstawowa (ul. Czerwona Górka 1)
ŁĄŻEK
Publiczna Szkoła Podstawowa (Łążek 58)
ŁĘKAWA
Samorządowa Szkoła Podstawowa (Łękawa 2)
ŁOMNO
Szkoła Podstawowa (Łomno 20)
ŁONIÓW
Publiczny Zespół Szkół (Łoniów 104)
ŁOPUSZNO
Zespół Szkół (ul. Strażacka 5)
ŁOSIEŃ
Zespół Placówek Oświatowych (Łosień 1)
ŁUBNICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Łubnice 62)
ŁUKAWA
Zespół Szkół (Łukawa 83)
ŁUKOWA
Szkoła Podstawowa (Łukowa 104)
ŁUKOWIEC
Szkoła Filialna (Łukowiec 17)
ŁYSAKÓW DRUGI
Szkoła Podstawowa (Łysaków Drugi 44)
MAJKÓW
Szkoła Podstawowa (Majków, ul. Żeromskiego 106)
MAKOSZYN
Szkoła Podstawowa (Makoszyn 101a)
MALMURZYN
Szkoła Podstawowa (Malmurzyn 1)
MAŁOGOSZCZ
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. 11 Listopada 14b)
MAŁYSZYN GÓRNY
Szkoła Podstawowa (Małyszyn Górny 70)
MARZYSZ
Szkoła Podstawowa (Marzysz 12)
MASŁÓW
Zespół Szkół (ul. Jana Pawła II 1 )
MASŁÓW DRUGI
Szkoła Podstawowa (Masłów Drugi 75)
MĄCHOCICE KAPITULNE
Zespół Szkół (Mąchocice Kapitulne 167 )
MĄCHOCICE-SCHOLASTERIA
Szkoła Podstawowa (Mąchocice-Scholasteria 56)
MELONEK
Publiczna Szkoła Podstawowa (Melonek, ul. Ruda 1)
MIĄSOWA
Zespół Placówek Oświatowych (Miąsowa 15)
MICHAŁÓW
Zespół Placówek Oświatowych (Michałów 87B)
MICIGÓZD
Zespół Oświatowych Placówek Integracyjnych (Micigózd, ul. Częstochowska 21)
MIECZYN
Szkoła Podstawowa (Mieczyn 8)
MIEDZIANKA
Szkoła Podstawowa (Miedzianka)
MIEDZIERZA
Szkoła Podstawowa (Miedzierza 79)
MIERNÓW
Szkoła Podstawowa (Miernów 85)
MIERZAWA
Samorządowa Szkoła Podstawowa (Mierzawa 21)
MIERZWIN
Zespół Szkół (Mierzwin 11)
MIKUŁOWICE
Szkoła Podstawowa (Mikułowice 123)
MIŁAWCZYCE
Szkoła Podstawowa w Czarnocinie - Filia w Miławczycach (Miławczyce 50)
MIŁKOWSKA KARCZMA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Miłkowska Karczma 64)
MIŁKÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Miłków, ul. Szkolna 13)
MIROCICE
Szkoła Podstawowa (Mirocice)
MIRZEC
Publiczna Szkoła Podstawowa (Mirzec Stary 10)
MŁODZAWY DUŻE
Szkoła Podstawowa (Młodzawy Duże 14 A)
MNICHÓW
Szkoła Podstawowa (Mnichów 72)
Zespół Szkół Specjalnych (Mnichów 135)
MNIN
Szkoła Podstawowa (Mnin, ul. Kościelana 38)
MNIÓW
Zespół Szkół (ul. Centralna 11)
MODLIBORZYCE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Modliborzyce 93)
MODLISZEWICE
Szkoła Podstawowa (Modliszewice, ul. Gasińskiego 2)
MOKRSKO DOLNE
Zespół Placówek Oświatowych (Mokrsko Dolne 50a)
MOMINA
Publiczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (Momina 20)
MORAWIANKI
Samorządowa Szkoła Podstawowa (Morawianki 86)
MORAWICA
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Szkolna 4)
MOSKORZEW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Moskorzew 97)
MOSTKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Mostki 56)
MOTKOWICE
Zespół Szkół (Motkowice, ul. Szkolna 1)
MOTYCZNO
Szkoła Podstawowa im. Jana Brożka w Kurzelowie Filia w Motycznie (Motyczno 9)
MÓJCZA
Szkoła Podstawowa (Mójcza 9)
MROCZKÓW
Szkoła Podstawowa (Mroczków 25)
MSTYCZÓW
Szkoła Podstawowa (Mstyczów 37)
MŚCIÓW
Szkoła Podstawowa (Mściów 100)
MYDŁÓW
Zespół Publicznych Szkół (Mydłów 1)
MZUROWA
Szkoła Podstawowa (Mzurowa 62a)
NAWARZYCE
Publiczna Szkoła Podstawowa "Mała Szkoła" (Nawarzyce 48)
NAWODZICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Nawodzice 80)
NIDA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Nida 38)
NIEDŹWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Niedźwice 70)
NIEDŹWIEDŹ
Publiczna Szkoła Podstawowa (Niedźwiedź 24)
Szkoła Podstawowa (Niedźwiedź 56)
NIEGOSŁAWICE
Samorządowa Szkoła Podstawowa (Niegosławice 85)
NIEKŁAŃ WIELKI
Zespół Szkół Publicznych (Niekłań Wielki, ul. Szkolna 4)
NIEMIENICE
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy (Niemienice 95)
NIESTACHÓW
Szkoła Podstawowa (Niestachów 271)
NIEŚWIŃ
Zespół Placówek Oświatowych (Nieświń, ul. Szkolna 6)
NIETULISKO DUŻE
Szkoła Podstawowa (Nietulisko Duże 30)
NIZINY
Zespół Placówek Oświatowych (Niziny 120 A)
NOWA SŁUPIA
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Powstania Styczniowego (ul. Szkolna 10)
NOWINY
Szkoła Podstawowa (Nowiny, ul. Białe Zagłębie 21)
NOWY DZIEBAŁTÓW
Szkoła Podstawowa (Nowy Dziebałtów 85)
NOWY KAZANÓW
Zespół Placówek Oświatowych (Nowy Kazanów 1 A)
NOWY KORCZYN
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Partyzantów 13)
NOWY NIESKURZÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Nowy Nieskurzów 110)
NOWY SKOSZYN
Publiczna Szkoła Podstawowa (Nowy Skoszyn 130)
OBICE
Zespół Szkół (Obice, ul. Szkolna 18)
OBIECHÓW
Szkoła Podstawowa (Obiechów 47)
OBLEKOŃ
Szkoła Podstawowa (Oblekoń 73)
OBLĘGOREK
Zespół Placówek Oświatowych (Oblęgorek, ul. Gimnazjalna 15)
OBRAZÓW
Zespół Szkół (Obrazów 118)
OCIESĘKI
Szkoła Podstawowa (Ociesęki 63)
ODROWĄŻ
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Odrowążu - Towarzystwo Przyjaciół Odrowąża (Odrowąż, ul. Szkolna 25)
ODROWĄŻEK
Szkoła Podstawowa (Odrowążek 1)
OKÓŁ
Publiczna Szkoła Podstawowa (Okół 82)
OKSA
Szkoła Podstawowa (Pl. M. Reja 19)
OLBIERZOWICE
Szkoła Filialna (Olbierzowice)
OLESZNO
Zespół Placówek Oświatowych (Oleszno, ul. Szkolna 34)
OLEŚNICA
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 9)
OPATOWIEC
Zespół Szkół (ul. Nowokorczyńska 4)
OPATÓW
Samorządowy Zespół Szkół Nr 1 (ul. Ćmielowska 2)
Samorządowy Zespół Szkół Nr 2 (ul. Kopernika 30)
OSIEK
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Wolności 24)
Zespół Szkół (ul. Wolności 24)
OSINY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Osiny 101)
OSSALA
Szkoła Podstawowa (Ossala 26 A)
OSSOLIN
Szkoła Filialna (Ossolin)
OSTOJÓW
Samorządowa Szkoła Podstawowa (Ostojów 16)
OSTROWCE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Ostrowce 31)
OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii (ul. Sienkiewicza 67)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (ul. Sienkiewicza 65)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Trzeciaków 35)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Rzeczki 18)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 12 (ul. Bałtowska 336 A)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 14 (Os. Stawki 35)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Niska 9)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Sienkiewicza 70)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 (Os. Ogrody 20)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Akademicka 20)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 8 (ul. Górna 3)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Niewiadoma 19)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Gulińskiego 8)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego (ul. Żeromskiego 5)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Iłżecka 31)
OSTRÓW
Szkoła Filialna (Ostrów 57)
Szkoła Podstawowa (Ostrów 65a)
OŻARÓW
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Osiedle Wzgórze 54)
PACANÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Karska 3)
PAPROCICE
Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Gimnazjum Nr 3 (Paprocice 1a)
PARSZÓW
Szkoła Podstawowa (Parszów, ul. Szkolna 28)
PAWŁOWICE
Szkoła Podstawowa (Pawłowice 94)
PAWŁÓW
Zespół Szkół (Pawłów 89)
PĘCŁAWICE GÓRNE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Jurkowicach Szkoła Filialna w Pęcławicach Górnych (Pęcławice Górne 23)
PĘTKOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Pętkowice 49)
PIASKI
Szkoła Podstawowa (Piaski 83)
PIECZONOGI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Pieczonogi 32a)
PIEKOSZÓW
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Częstochowska 110)
PIERZCHNICA
Zespół Szkół (ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5)
PIESTRZEC
Szkoła Filialna (Piestrzec 76)
PILCZYCA
Szkoła Podstawowa (Pilczyca 70)
PIŃCZÓW
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. J. Piłsudskiego 14 )
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Piłsudskiego 13)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Szkolna 2)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. 7 Źródeł 7)
PIOTRKOWICE
Samorządowa Szkoła Podstawowa (Piotrkowice 41)
Samorządowa Szkoła Podstawowa (Piotrkowice 64)
Zespół Placówek Oświatowych (Piotrkowice, ul. Tarnowskich 1)
PIOTROWIEC
Szkoła Podstawowa (Piotrowiec 178)
PIOTRÓW
Szkoła Podstawowa (Piotrów 1)
PIÓRKÓW
Szkoła Podstawowa (Piórków 9 A)
PISARY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Pisary 63)
PLISKOWOLA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Pliskowola 135b)
PODCHOJNY
Szkoła Podstawowa (Podchojny 106)
PODGÓRZE
Szkoła Podstawowa (Podgórze 55)
POKRZYWIANKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Pokrzywianka 33)
POKRZYWNICA
Szkoła Podstawowa (Pokrzywnica 38)
POLICHNO
Szkoła Podstawowa (Polichno 52)
POŁANIEC
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Żapniowska 1)
POMYKÓW
Zespół Placówek Oświatowych (Pomyków 25 A)
PORĄBKI
Szkoła Podstawowa (Porąbki 1)
PORZECZE
Szkoła Podstawowa (Porzecze 20)
POSTRONNA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Postronna 8)
POTOK
Szkoła Podstawowa (Potok 99)
POTOK WIELKI
Szkoła Podstawowa (Potok Wielki 9)
PROMNIK
Zespół Placówek Oświatowych (Promnik, ul. Szkolna 10)
PRZĄSŁAW
Szkoła Podstawowa (Prząsław 55)
PRZEPIÓRÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Przepiórów 33)
PRZEUSZYN
Szkoła Filialna (Przeuszyn 70a)
PRZYGRADÓW
Szkoła Filialna (Przygradów 43)
PSARY
Szkoła Podstawowa (Psary 55)
PSARY-STARA WIEŚ
Szkoła Podstawowa (Psary-Stara Wieś 59)
RACZYCE
Szkoła Podstawowa (Raczyce 64)
RADKOWICE
Szkoła Podstawowa (Radkowice 85)
Szkoła Podstawowa (Radkowice 5)
RADKÓW
Zespół Szkół w Radkowie (Radków 88)
RADLIN
Szkoła Podstawowa (Radlin 86)
RADOMICE
Publiczna Szkoła Podstawowa i Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (Radomice 110a)
RADOSZKI
Szkoła Podstawowa (Radoszki 16)
RADOSZYCE
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 1)
RADWANÓW
Szkoła Podstawowa (Radwanów)
RAKOSZYN
Szkoła Filialna (Rakoszyn 19)
RAKÓW
Szkoła Podstawowa (Raków 45)
RATAJE SŁUPSKIE
Szkoła Podstawowa (Rataje Słupskie 39 A)
REMBIESZYCE
Szkoła Podstawowa (Rembieszyce 10)
REMBÓW
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (Rembów 52)
ROGIENICE
Szkoła Filialna (Rogienice 56)
ROGOWICE
Szkoła Podstawowa (Rogowice 88)
ROGÓW
Zespół Szkół (Rogów, ul. H. Kozubskiego 18 b)
ROŻNICA
Szkoła Podstawowa w Słupi - Filia w Rożnicy (Rożnica 204)
RUDA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Ruda, ul. Widok 1)
RUDA KOŚCIELNA
Punkt Filialny w Rudzie Kościelnej (Ruda Kościelna 57)
RUDA MALENIECKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Ruda Maleniecka 105c)
RUDA STRAWCZYŃSKA
Szkoła Podstawowa (Ruda Strawczyńska 4)
RUDKI
Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Gimnazjum Nr 2 (Rudki 1)
RUDNIK
"Mała Szkoła" Publiczna Szkoła Podstawowa (Rudnik, ul. Ostrowiecka 42)
RUDNIKI
Publiczna Szkoła Podstawowa w Połańcu - Filia w Rudnikach (Rudniki 1)
RUSZCZA
Zespół Placówek Oświatowych (Ruszcza, ul. Szkolna 2)
RYKOSZYN
Szkoła Podstawowa (Rykoszyn 124)
RYTWIANY
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Szkolna 9/1)
RZĄBIEC
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Filia w Rząbcu (Rząbiec 22)
RZEPIN DRUGI
Zespół Szkół (Rzepin Drugi 154)
RZEPINEK
Szkoła Podstawowa (Rzepinek 1)
SADOWIE
Zespół Szkół w Sadowiu (Sadowie 94)
SAMBORZEC
Zespół Publicznych Placówek Oświatowych (Samborzec 79)
SAMSONÓW
Zespół Szkoły Podstawowej,
Przedszkola i Gimnazjum (Samsonów 24)

SANDOMIERZ
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Opatowska 10)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Okrzei 6)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Mickiewicza 9)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Flisaków 30)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Mickiewicza 39)
SARBICE DRUGIE
Szkoła Podstawowa (Sarbice Drugie 1)
SARNÓWEK DUŻY
Zespół Szkół Publicznych (Sarnówek Duży 11)
SECEMIN
Szkoła Podstawowa (ul. Wola Czaryska 92)
Zespół Szkół (ul. Koniecpolska 1)
SĘDOWICE
Zespół Placówek Oświatowych (Sędowice 79)
SĘDZIEJOWICE
Samorządowa Szkoła Podstawowa (Sędziejowice 36)
SĘDZISZÓW
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Kościuszki 7)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Przemysłowa 8 A)
SICHÓW DUŻY
Zespół Placówek Oświatowych (Sichów Duży 88)
SIEDLCE
Szkoła Podstawowa (Siedlce 138)
SIEŃSKO
Szkoła Podstawowa (Sieńsko 82)
SIERADOWICE DRUGIE
Szkoła Podstawowa (Sieradowice Drugie 38)
SIERADZICE
Samorządowa Szkoła Podstawowa (Sieradzice 83)
SIERAKÓW
Szkoła Podstawowa (Sieraków 38)
SIESŁAWICE
Szkoła Podstawowa (Siesławice 140)
SILPIA DUŻA
Szkoła Podstawowa im. Jana Brożka w Kurzelowie Filia w Silpi (Silpia Duża 1a)
SITKÓWKA
Szkoła Podstawowa (Nowiny 17)
SKARŻYSKO KOŚCIELNE
Zespół Szkół Publicznych (ul. Szkolna 5)
Zespół Szkół Publicznych (ul. Szkolna 5)
SKARŻYSKO-KAMIENNA
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii (ul. Legionów 131)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 (ul. Spacerowa 31)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Konarskiego 17)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Sportowa 30)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Norwida 3)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Zielna 29)
Szkoła Podstawowa Nr 8 (ul. Podjazdowa 21)
Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Warszawska 54)
Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych (ul. Szkolna 15)
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Zwycięzców 13)
Zespół Szkół Publicznych Nr 1 (ul. Sezamkowa 23)
Zespół Szkół Publicznych Nr 4 (ul. Książęca 149)
SKORKÓW
Szkoła Filialna (Skorków 137)
SKORZESZYCE
Szkoła Podstawowa (Skorzeszyce 165)
SKOTNIKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Skotniki 64)
SKOTNIKI DOLNE
Szkoła Podstawowa (Skotniki Dolne 41)
SKOTNIKI DUŻE
Szkoła Podstawowa (Skotniki Duże 93)
SKRONIÓW
Zespół Placówek Oświatowych w Skroniowie (Skroniów 75)
SKRZELCZYCE
Szkoła Filialna (Skrzelczyce 104)
SŁABKOWICE
Szkoła Podstawowa (Słabkowice 61)
SŁABUSZEWICE
Szkoła Filialna (Słabuszewice 51)
SŁOPIEC
Szkoła Podstawowa (Słopiec 86)
SŁOPTÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Słoptów 21)
SŁUPCZA
Szkoła Podstawowa (Słupcza 76)
SŁUPIA
Zespół Placówek Oświatowych
Szkoła Podstawowa im. Zbigniewa Kopra (Słupia 281)

SŁUPIEC
Publiczna Szkoła Podstawowa (Słupiec 122)
SMERDYNA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Smerdyna 100)
SMOGORZÓW
Szkoła Podstawowa (Smogorzów 38)
SNOCHOWICE
Szkoła Podstawowa (Snochowice, Łopuszańska 52)
SOBKÓW
Szkoła Filialna (Sobków 60)
Szkoła Podstawowa (ul. Żródłowa 4)
SOKOLINA
Szkoła Podstawowa (Sokolina 19)
SOKOŁÓW DOLNY
Szkoła Podstawowa (Sokołów Dolny 100)
SOLEC-ZDRÓJ
Zespół Publicznych Placówek Oświatowych (ul. 1 Maja 18)
SORBIN
Szkoła Podstawowa (Sorbin 89)
SOSNOWIEC
Publiczna Szkoła Podstawowa (Sosnowiec 52)
SOŚNICZANY
Szkoła Filialna (Sośniczany)
STADNICKA WOLA
Zespół Szkół (Stadnicka Wola 55)
STARA SŁUPIA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Stara Słupia 78)
STARA WIEŚ
Zespół Szkół Publicznych (Stara Wieś 28)
STARA ZBELUTKA
Szkoła Podstawowa (Stara Zbelutka 14)
STARACHOWICE
Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Wojska Polskiego 15)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Staszica 16)
Społeczna Szkoła Podstawowa STO
Społeczne Gimnazjum STO (ul. Wojska Polskiego 7a)

Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. 1 Maja 11)
Szkoła Podstawowa Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi (Al. Armii Krajowej 1)
Szkoła Podstawowa Nr 11 (ul. Leśna 2)
Szkoła Podstawowa Nr 12 (ul. Słoneczna 1a)
Szkoła Podstawowa Nr 13 (ul. Prądzyńskiego 2)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Ostrowiecka 134)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Moniuszki 117)
Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Mrozowskiego 5)
STAROCHĘCINY
Szkoła Podstawowa (Starochęciny 61)
STARY BOSTÓW
Szkoła Podstawowa (Stary Bostów 8a)
STARY GARBÓW
Szkoła Podstawowa (Stary Garbów 82)
STARY KORCZYN
Publiczna Szkoła Podstawowa (Stary Korczyn 85)
STARY MIETEL
Szkoła Podstawowa (Stary Mietel 47)
STARY SOLEC
Szkoła Podstawowa (Stary Solec 22)
STARY WĘGRZYNÓW
Szkoła Podstawowa (Stary Węgrzynów 69)
STASZÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Mickiewicza 40)
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Wysoka 39)
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Staszowska 7)
Zespół Szkół (ul. 25 - lecia PRL 4)
STAW KUNOWSKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Staw Kunowski, ul. Szkolna 6)
STAWY
Szkoła Filialna (Stawy 2)
STĄPORKÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. 1-go Maja 18)
Zespół Szkół Publicznych (ul. Piłsudskiego 114)
STĘPOCICE
Szkoła Podstawowa (Stępocice 3)
STODOŁY-KOLONIE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Stodoły-Kolonie 55)
STOPNICA
Szkoła Podstawowa (ul. Kazimierza Wielkiego 23)
STRADLICE
Samorządowa Szkoła Podstawowa (Stradlice 83)
STRADÓW
Szkoła Podstawowa (Stradów 16)
STRAWCZYN
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Żeromskiego 9)
STRZAŁKÓW
Szkoła Podstawowa (Strzałków 51)
STRZEGOMEK
Publiczna Szkoła Podstawowa (Strzegomek, ul. Dąbrówki 3)
STRZYŻOWICE
Szkoła Filialna (Strzyżowice 49)
STYKÓW
Szkoła Podstawowa (Styków, ul. Świętokrzyska 22)
SUCHEDNIÓW
Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Ogrodowa 12)
Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Kościelna 1)
SUCHODÓŁKA
Szkoła Podstawowa (Suchodółka 23)
SUCHOWOLA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Suchowola 31)
Samorządowy Zespół Placówek Oświatowych (Suchowola 105)
SUKÓW
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Suków 215)
SULEJÓW
Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy (Sulejów 69)
SULISŁAWICE
Publiczny Zespół Szkół (Sulisławice 120)
SUŁKÓW
Szkoła Filialna (Sułków 57)
SWOROŃ
Publiczna Szkoła Podstawowa (Sworoń 13)
SZAŁAS
Szkoła Podstawowa (Szałas 1 A)
SZANIEC
Zespół Placówek Oświatowych (Szaniec 240)
SZARBKÓW
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pińczowie Szkoła Filialna w Szarbkowie (Szarbków)
SZCZAWORYŻ
Szkoła Podstawowa (Szczaworyż 49)
SZCZECNO
Szkoła Podstawowa (Szczecno 172)
SZCZEGLICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Szczeglice 48)
SZCZUKOWSKIE GÓRKI
Szkoła Podstawowa (Szczukowskie Górki 35 A)
SZERZAWY
Zespół Szkół (Szerzawy 104)
SZEWNA
Zespół Szkół Publicznych (Szewna, ul. Langiewicza 3)
SZUMSKO
Szkoła Podstawowa (Szumsko 42b)
SZWAGRÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Szwagrów 126 A)
SZWARSZOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Szwarszowice 20a)
SZYDŁÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 10)
SZYSZCZYCE
Szkoła Podstawowa (Szyszczyce 53)
ŚLADKÓW MAŁY
Szkoła Podstawowa (Śladków Mały 24)
ŚMIECHOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Śmiechowice 99)
ŚNIADKA DRUGA
Szkoła Podstawowa w Bodzentynie - Filia w Śniadce (Śniadka Druga 19a)
ŚWIDNO
Szkoła Filialna (Świdno 93a)
ŚWIĘTA KATARZYNA
Szkoła Podstawowa (Święta Katarzyna, ul. Kielecka 45)
ŚWINIARY STARE
Zespół Szkoły i Przedszkola (Świniary Stare 131)
TARŁÓW
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Rynek 42)
TARNAWA
Szkoła Podstawowa (Tarnawa 119)
TOKARNIA
Szkoła Podstawowa (Tokarnia 186)
TOPOLA
Zespół Szkół (Topola 259)
TRĘBOWIEC DUŻY
Szkoła Podstawowa (Trębowiec Duży 54)
TRZCINIEC
Szkoła Filialna (Trzciniec 59)
TUCZĘPY
Zespół Placówek Oświatowych (Tuczępy 35)
TUMLIN
Zespół Szkoły Podstawowej, Przedszkola i Gimnazjum (Tumlin-Węgle, ul. Grodowa 2)
TYCHÓW NOWY
Szkoła Podstawowa (Tychów Nowy 87)
TYCHÓW STARY
Szkoła Podstawowa (Tychów Stary 69)
TYNIEC
Szkoła Filialna (Tyniec 64)
UJAZD
Publiczna Szkoła Podstawowa (Ujazd 9)
UMER
Szkoła Podstawowa (Umer 76)
UNIKÓW
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pińczowie Szkoła Filialna w Unikowie (Uników)
USARZÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Usarzów 80)
WARZYN PIERWSZY
Zespół Placówek Oświatowych (Warzyn Pierwszy 95)
WAŚNIÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Kunowska 2)
WĄCHOCK
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Kościelna 10)
WEŁECZ
Szkoła Podstawowa (Wełecz 118)
WEŁNIN
Szkoła Filialna (Wełnin 77)
WĘGLENIEC
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Węgleniec 1)
Szkoła Podstawowa (Węgleniec 1)
WĘGLESZYN
Szkoła Podstawowa (Węgleszyn 50 A)
WIĄZOWNICA DUŻA
Zespół Placówek Oświatowych (Wiązownica Duża 135)
WIĄZOWNICA-KOLONIA
Szkoła Filialna w Wiązownicy - Kolonii (Wiązownica-Kolonia 90)
WIDEŁKI
Szkoła Podstawowa (Widełki 38)
WIDUCHOWA
Szkoła Podstawowa (Widuchowa 76)
WIELGUS
Zespół Szkół Samorządowych (Wielgus 59)
WIELKA WIEŚ
Szkoła Podstawowa (Wielka Wieś 354)
WILCZKOWICE
Szkoła Podstawowa (Wilczkowice 34)
WILCZYCE
Zespół Szkół (Wilczyce 177)
WILKOWA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wilkowa 47)
WINIARY
Szkoła Podstawowa (Winiary 2)
WIŚLICA
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Podwale 1)
WIŚNIOWA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wiśniowa 69)
WIŚNIÓWKA
Szkoła Podstawowa (Wiśniówka 52)
WŁOSTÓW
Zespół Szkół (Włostów 1)
WŁOSZCZOWA
Zespół Placówek Oświatowych Nr 1 (ul. Partyzantów 24 )
Zespół Placówek Oświatowych Nr 1 (ul. Partyzantów 24)
Zespół Placówek Oświatowych Nr 2 (ul. Różana 16)
WŁOSZCZOWICE
Szkoła Filialna (Włoszczowice 15)
WODZISŁAW
Zespół Szkół (ul. Szkolna 4)
WOJCIECHOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wojciechowice 40)
WOLA JACHOWA
Szkoła Podstawowa (Wola Jachowa)
WOLA KOPCOWA
Szkoła Podstawowa (Wola Kopcowa, ul. Świętokrzyska 86)
WOLA MORAWICKA
Szkoła Podstawowa (Wola Morawicka, ul. Podemłynie 1)
WOLA OSOWA
Szkoła Filialna (Wola Osowa 22)
WOLA SZCZYGIEŁKOWA
Szkoła Podstawowa (Wola Szczygiełkowa 63)
WOLA WIŚNIOWA
Szkoła Podstawowa (Wola Wiśniowa 85)
WOLICA
Szkoła Podstawowa (Wolica 85)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Szkolna 35)
WÓJCZA
Zespół Publicznych Placówek Oświatowych (Wójcza 27)
WÓLKA
Szkoła Podstawowa (Wólka 4)
WÓLKA BAŁTOWSKA
Szkoła Podstawowa (Wólka Bałtowska 30)
WÓLKA KŁUCKA
Szkoła Podstawowa (Wólka Kłucka 217)
WSZACHÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wszachów 49 A)
WYGIEŁZÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wygiełzów 6)
WYMYSŁÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wymysłów, ul. Wesoła 43)
ZABOROWICE
Szkoła Podstawowa (Zaborowice 160)
ZACHEŁMIE
Szkoła Podstawowa (Zachełmie 1)
ZAGAJE
Szkoła Filialna (Zagaje 43)
ZAGNAŃSK
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Chrusty 60)
Zespół Szkoły Podstawowej nr 2,
Przedszkola i Gimnazjum (ul. Turystyczna 59)

ZAGOŚĆ
Szkoła Podstawowa (Zagość 12)
ZAJĄCZKÓW
Szkoła Podstawowa (Zajączków 86)
ZALEZIANKA
Szkoła Podstawowa (Zalezianka 49)
ZAWICHOST
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (ul. 11 Listopada 1)
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 15)
ZAWIERZBIE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Zawierzbie 67)
ZBLUDOWICE
Szkoła Podstawowa (Zbludowice, ul. Świętokrzyska 9)
ZBORÓW
Zespół Publicznych Placówek Oświatowych (Zborów 121)
ZDANOWICE
Szkoła Filialna (Zdanowice 43)
ZIELONKI
Szkoła Podstawowa (Zielonki 17a)
ZIĘBLICE
Samorządowa Szkoła Podstawowa (Zięblice 83)
ZŁOTA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Złota 121)
Zespół Placówek Oświatowych (Złota 222)
ZRECZE DUŻE
Szkoła Podstawowa (Zrecze Duże 22)
ZRĘBIN
Publiczna Szkoła Podstawowa (Zrębin 38)
ŻARCZYCE DUŻE
Szkoła Podstawowa (Żarczyce Duże 26)
ŻELISŁAWICE
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Żelisławice 13)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie