Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

LICEA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
licea Baranów Sandomierski
licea Bircza
licea Błażowa
licea Boguchwała
licea Brzozów
licea Chmielnik
licea Czudec
licea Dębica
licea Dubiecko
licea Dukla
licea Dynów
licea Frysztak
licea Głogów Małopolski
licea Gorzyce
licea Grębów
licea Iwonicz
licea Jarosław
licea Jasło
licea Jedlicze
licea Jeżowe
licea Jodłowa
licea Kamień
licea Kańczuga
licea Klecie
licea Kolbuszowa
licea Kołaczyce
licea Korczyna
licea Krosno
licea Lesko
licea Leżajsk
licea Lubaczów
licea Łańcut
licea Miejsce Piastowe
licea Mielec
licea Nienadowa
licea Nisko
licea Nowa Dęba
licea Nowa Sarzyna
licea Nowy Kamień
licea Nowy Żmigród
licea Oleszyce
licea Pilzno
licea Przecław
licea Przemyśl
licea Przeworsk
licea Pustków
licea Radomyśl Wielki
licea Radymno
licea Ropczyce
licea Rudnik nad Sanem
licea Rymanów
licea Rzemień
licea Rzeszów
licea Sanok
licea Sędziszów Małopolski
licea Sieniawa
licea Sokołów Małopolski
licea Stalowa Wola
licea Strzyżów
licea Tarnobrzeg
licea Trzciana
licea Tuszów Narodowy
licea Tyczyn
licea Uherce Mineralne
licea Ulanów
licea Ustrzyki Dolne
licea Zaklików
licea Zarzecze
licea Żołynia
RZESZÓW
"AKADEMIA ZDROWIA" (ul. Jagiellońska 5)
Akademickie Liceum Ogólnokształcące (ul. Rudnickiego 2)
AP Edukacja (ul. Kolejowa 1)

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK

ul. Jana III Sobieskiego 2d/1, 35-002 Rzeszów
Kontakt ze Szkołą
www: http://www.rzeszow.zak.edu.pl
e-mail: rzeszow@zak.edu.pl

Centrum Nauki i Biznesu „Żak” jest w ponad 80 miastach w całej Polsce i tworzymy największą OGÓLNOPOLSKĄ firmę edukacyjną. Naszym słuchaczom oferujemy bardzo bogatą, urozmaiconą i dostosowaną do potrzeb rynku ofertę programową. Prowadzimy: Szkoły Policealne, Szkoły Medyczne, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, Gimnazjum, Kursy, Studia Podyplomowe.


COSINUS (ks. J. Jałowego 14)
Gimnazjum i Liceum Sióstr Prezentek (ul. ks. Jałowego 1)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. 3-go Maja 15)
II Liceum Ogólnokształcące (ul. Ks. J. Jałowego 22)
II Prywatne Liceum dla Dorosłych (ul. Partyzantów 10A)
III Liceum Ogólnokształcące (ul. Szopena 11)
IV Liceum Ogólnokształcące (ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego 82)
Niepubliczna Szkoła Policealna (ul. Hoffmanowej 13/5a)
Ogólnopolski Ośrodek Rozwoju Zawodowego PROGRES (ul. Kościuszki 7)
Studium Ekonomiczno-Finansowe (ul. Asnyka 10)
Szkoła "Eureka" (ul. Okulickiego 20)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Hoffmanowej 13)
Zespół Szkół Energetycznych - "ENERGETYK" (ul. gen. J. Dąbrowskiego 66A)
Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego (ul. Sucharskiego 4)
Zespół Szkół Muzycznych Nr 1 (ul. Chopina 32)
Zespół Szkół Nr 1 (ul.Towarnickiego 4)
Zespół Szkół Nr 2 (Al. Rejtana 3)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (ul. Ofiar Katynia 1)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 (ul. Hetmańska 38)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3 (ul. Wyspiańskiego 16a)
Zespół szkół Ogólnokształcących Nr 4 (ul. Rejtana 30)
Zespół Szkół Plastycznych (ul. Staszica 16a)
Zespół Szkół przy Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 (ul. Lwowska 60)
Zespół Szkół Społecznych Nr 2 (ul. Wyspiańskiego 16A)
Zespół Szkół Technicznych (ul. A. Matuszczaka 7)
Zespół Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego (ul. Piłsudskiego 2)
BARANÓW SANDOMIERSKI
Zespół Szkół i Placówek (ul. Kościuszki 6)
BIRCZA
Zespół Szkół (Bircza 102a)
BŁAŻOWA
Zespół Szkół (Plac im. ks. Adolfa Kowala 3)
BOGUCHWAŁA
Liceum Ogólnokształcące w Boguchwale (ul. Doktora Tkaczowa 146)
BRZOZÓW
I Liceum Ogólnokształcące (ul. W. Pańki 2)
Zespół Szkół Budowlanych (ul. Słoneczna 6)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Prof. Waleriana Pańki 1)
CHMIELNIK
Społeczne Liceum Ogólnokształcące (Chmielnik 4a)
CZUDEC
Zespół Szkół (ul. Parkowa 7)
DĘBICA
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Słowackiego 9)
II Liceum Ogólnokształcące (ul. Sportowa 24)
Liceum dla Dorosłych i Policealne Studium Zawodowe w Dębicy (ul. Grottgera 3)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Ogrodowa 20)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. I. Lisa 2)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 (ul. Rzeszowska 78)
DUBIECKO
Liceum Ogólnokształcące w Dubiecku (ul. Przemyska 6)
DUKLA
Zespół Szkół (ul. Trakt Węgierski 14)
DYNÓW
Liceum Ogólnokształcące (ul. 1-go Maja 17)
FRYSZTAK
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. J. Wibickiego 25)
GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
Samorządowe Liceum Ogólnokształcące (ul. Wyszyńskiego 2)
GORZYCE
Zespół Szkół (ul. Żwirki i Wigury 2)
GRĘBÓW
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Rynek 393)
IWONICZ
Zespół Szkół (Iwonicz, ul. Zadwór 15)
JAROSŁAW
Centrum Kształcenia Zawodowego
  i Ustawicznego (ul. Poniatowskiego 63A)

I Liceum Ogólnokształcące (ul. 3 Maja 4)
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "INDEKS" (ul. Kraszewskiego 39)
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych (ul. Traugutta 15)
Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących (ul. Poniatowskiego 23)
Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych (ul. Św. Ducha 1)
Zespół Szkół Ekonomicznych (pl. Mickiewicza 13)
Zespół Szkół Licealnych i Technicznych (ul. 3 Maja 10)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Kraszewskiego 39)
Zespół Szkół Spożywczych, Chemicznych
i Ogólnokształcących (ul. Kraszewskiego 3)

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących (ul. Św. Ducha 1)
JASŁO
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Karmelicka 3)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Czackiego 4)
II Liceum Ogólnokształcące (ul. Floriańska 24)
Podkarpacka Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji (ul. Słowackiego 6)
Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO (ul. Szkolna 21b)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Szkolna 23)
Zespół Szkół Nr 4 (ul. Sokoła 6)
JEDLICZE
Liceum Ogólnokształcące (ul. Wł. Dubisa 7)
Zespół Szkół (ul.1000-lecia 15)
JEŻOWE
Zespół Szkół (Jeżowe 162a)
JODŁOWA
Zespół Szkół w Jodłowej (Jodłowa 888)
KAMIEŃ
Zespół Szkół (Nowy Kamień 26)
KAŃCZUGA
Zespół Szkół (ul. M. Konopnickiej 6)
KLECIE
Zespół Szkół (Klecie 125)
KOLBUSZOWA
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Jana Pawła II 8)
Liceum Ogólnokształcące (ul. Jana Pawła II 8)
Mielecka Szkoła Biznesu (ul. Janka Bytnara 2)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Janka Bytnara 2)
KOŁACZYCE
Liceum Ogólnokształcące w Kołaczycach (Al. Jana Pawła II 3)
KORCZYNA
Zespół Szkół (ul. A. Fredry 2)
KROSNO
Centrum Kształcenia Torus (ul. Rynek 10)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Piotra Skargi 2)
II Liceum Ogólnokształcące (ul. Kisielewskiego 18)
Katolickie Liceum Ogólnokształcące i Katolickie Gimnazjum (ul. Grodzka 6)
Liceum Plastyczne (ul. Lewakowskiego 47)
Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego (ul. Czajkowskiego 49)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Podkarpacka 16)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Krośnie "Naftówka" (ul. Bohaterów Westerplatte 20)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 (ul. Rzeszowska 10)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6 (ul.Lewakowskiego 27)
LESKO
Liceum Ogólnokształcące (ul. Piłsudskiego 5)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Jana Pawła II 18a)
LEŻAJSK
Niepubliczne Szkoły Policealne i Licea dla Dorosłych (ul. M.C. Skłodowskiej 8)
Ośrodek Kształcenia Pozaszkolnego "Meridum" (ul. M.C.Skłodowskiej 8)
Zespół Szkół Licealnych (ul. M. Skłodowskiej-Curie 6)
LUBACZÓW
Liceum Ogólnokształcące (ul. Kościuszki 26)
Zespół Szkół (ul. Kościuszki 161)
ŁAŃCUT
I Liceum Ogólnokształcące (ul. A. Mickiewicza 3)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Grunwaldzka 11)
Zespół Szkół nr 2 (ul. Podzwierzyniec 41)
MIEJSCE PIASTOWE
Liceum Ogólnokształcące Przy Niższym Seminarium Duchownym Księży Michalitów (ul. Ks. Br. Markiewicza 25 A)
Michalicki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. ks. Bronisława Markiewicza 25B)
MIELEC
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Jędrusiów 1)
II Liceum Ogólnokształcące (ul. Żeromskiego 28)
Mielecka Szkoła Biznesu - Policealne Studium Zawodowe dla Dorosłych (ul. Biernackiego 6)
Niepubliczne Szkoły Mistrzostwa Sportowego (ul. Tańskiego 3)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Królowej Jadwigi 1)
Szkoły dla Dorosłych "Twoja Szkoła" (ul. Tańskiego 3)
Zespół Szkół (ul. Kilińskiego 24)
Zespół Szkół Budowlanych (ul. Jagiellończyka 3)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Warszawska 1)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (ul. Tańskiego 3)
Zespół Szkół Technicznych (ul. K. Jagiellończyka 3)
NIENADOWA
Zespół Szkół (Nienadowa 555)
NISKO
Liceum Ogólnokształcące (ul. Plac Wolności 3)
Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej (ul. Sandomierska 1)
NOWA DĘBA
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Mikołaja Reja 7)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Kościuszki 101)
NOWA SARZYNA
Zespół Szkół (ul. I. Łukasiewicza 3)
NOWY KAMIEŃ
Zespół Szkół (Nowy Kamień 26 )
NOWY ŻMIGRÓD
Zespół Szkół (ul. Mickiewicza 18)
OLESZYCE
Zespół Szkół (ul. Zielona 1)
PILZNO
Liceum Ogólnokształcące (ul. Lwowska 14)
Rzemieślnicza Branżowa Szkoła I Stopnia
Rzemieślnicza Zasadnicza Szkoła Zawodowa (ul. Lwowska 14)

PRZECŁAW
Zespół Szkół w Przecławiu (ul. Zielona 39a)
PRZEMYŚL
Centrum Edukacji "BAZA" Wiesława Januszczyk (ul. Katedralna 5)
Centrum Edukacji "PARTNER" (ul. Kamienny Most 6)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. 3-go Maja 11)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Słowackiego 21)
II Liceum Ogólnokształcące (ul. b-pa Jakuba Glazera 44)
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Bp.Glazera 44)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2 (ul. Czarnieckiego 27)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Dworskiego 25)
Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących (ul. Kilińskiego 10)
Zespół Szkół Mechanicznych i Drzewnych (ul. Dworskiego 99)
Zespół Szkół Odzieżowych i Ogólnokształcących (ul. Leonarda Tarnawskiego 15)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 (ul. Smolki 10)
Zespół Szkół Salezjańskich w Przemyślu (ul. św. Jana Nepomucena 3)
Zespół Szkół Specjalnych SOSW Nr 3 (ul. Kapitulna 4)
Zespół Szkół Zawodowych nr 1 (ul. Dworskiego 100)
PRZEWORSK
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Krasickiego 9)
Niepubliczne Licea dla Dorosłych
Niepubliczna Szkoła Policealna (ul. Marii Konopnickiej 5)

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych (ul. Szkolna 6)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. I. Krasickiego 9)
PUSTKÓW
Zespół Szkół Zawodowych (Pustków Osiedle 34 A)
RADOMYŚL WIELKI
Zespół Szkół (ul. Kościuszki 2)
RADYMNO
Zespół Szkół Ogólnokształcących, Zawodowych i Rolniczych (ul. Mickiewicza 4)
ROPCZYCE
Liceum Ogólnokształcące (ul. Mickiewicza 12)
Niepubliczny Zespół Szkół w Ropczycach (ul. Konopnickiej 2)
Zespół Szkół (ul. Mickiewicza 14)
RUDNIK NAD SANEM
Liceum Ogólnokształcące (ul. Piłsudskiego 9)
RYMANÓW
Liceum Ogólnokształcące (ul. Szkolna 2)
Zespół Szkół Publicznych w Rymanowie (ul. Szkolna 2)
RZEMIEŃ
Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego (Rzemień 243)
SANOK
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Zagrody 1)
I Społeczne Liceum Ogólnokształcące (ul. Sadowa 12/B)
II Liceum Ogólnokształcące (ul. Mickiewicza 11)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Sobieskiego 23)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Stróżowska 15)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Stróżowska 16)
SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI
Liceum Ogólnokształcące (ul. Fabryczna 5)
SIENIAWA
Zespół Szkół (ul. Rynek 4)
SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI
Zespół Szkół (ul.Lubelska 37)
STALOWA WOLA
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Hutnicza 12)
Katolickie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące (ul. Podleśna 4)
Społeczne Liceum Ogólnokształcące (ul. Kwiatkowskiego 27)
Szkoły dla Dorosłych "Twoja Szkoła" (ul. Poniatowskiego 55)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Hutnicza 17)
Zespół Szkół Ogólnokształcących - Liceum Ogólnokształcące (ul. Staszica 5)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 (ul. Wojska Polskiego 9)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. 1-go Sierpnia 26)
STRZYŻÓW
Zespół Szkół (ul. Mickiewicza 11)
TARNOBRZEG
Euro-Szkoła Bis (ul. Św. Barbary 1C)
Euro-Szkoła Jana Chmielowca (ul. Sikorskiego 2 A)
Liceum Ogólnokształcące (ul. Jachowicza 13)
Szkoły Katolickie (ul. Jachowicza 4)
Zespół Szkół (ul. Kopernika 1)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Kopernika 49)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 (ul. Św. Barbary 1 B)
Zespół Szkół Społecznych Nr 1 (ul. Dominikańska 7)
TRZCIANA
Zespół Szkół Techniczno-Weterynaryjnych (Trzciana 193)
TUSZÓW NARODOWY
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (Tuszów Narodowy 218)
TYCZYN
Zespół Szkół (ul. Grunwaldzka 25)
UHERCE MINERALNE
Centrum Kształcenia Ustawicznego (Uherce Mineralne)
ULANÓW
Liceum Ogólnokształcące (ul. 11-go Listopada 5)
USTRZYKI DOLNE
Bieszczadzki Zespół Szkół Zawodowych (ul. Przemysłowa 16)
Zespół Szkół Licealnych (ul. Kopernika 4)
ZAKLIKÓW
Zespół Szkół Ogółnokształcących (ul. Sandomierska 56)
ZARZECZE
Zespół Szkół Rolniczych (Zarzecze 1)
ŻOŁYNIA
Zespół Szkół (ul. Górska 2 a)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie