Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

LICEA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
licea Bojanowo
licea Bolechowo
licea Borek Wielkopolski
licea Brenno
licea Buk
licea Chodzież
licea Czarnków
licea Dolsk
licea Gniezno
licea Godziesze
licea Godziesze Wielkie
licea Gostyń
licea Grabonóg
licea Grodzisk Wielkopolski
licea Grzybno
licea Jarocin
licea Kaczki Średnie
licea Kalisz
licea Kępno
licea Kleczew
licea Kłecko
licea Kłodawa
licea Koło
licea Konin
licea Kościan
licea Kościelec
licea Koźmin Wielkopolski
licea Kórnik
licea Kramsk
licea Krobia
licea Krotoszyn
licea Krzywiń
licea Krzyż Wielkopolski
licea Leszno
licea Lisków
licea Lubasz
licea Lwówek
licea Łękno
licea Łobżenica
licea Miejska Górka
licea Międzychód
licea Mosina
licea Mroczeń
licea Nowy Tomyśl
licea Objezierze
licea Oborniki
licea Odolanów
licea Opalenica
licea Opatówek
licea Ostrów Wielkopolski
licea Ostrzeszów
licea Owińska
licea Piła
licea Pleszew
licea Pniewy
licea Pobiedziska
licea Pogorzela
licea Powodowo
licea Poznań
licea Przemęt
licea Przygodzice
licea Puszczykowo
licea Rataje
licea Rawicz
licea Rogoźno
licea Roszków
licea Rydzyna
licea Sieraków
licea Słupca
licea Sompolno
licea Stara Łubianka
licea Strzałkowo
licea Swarzędz
licea Szamotuły
licea Śmigiel
licea Śrem
licea Środa Wielkopolska
licea Tarce
licea Tarnowo Podgórne
licea Trzcianka
licea Trzemeszno
licea Tuchorza
licea Turek
licea Wągrowiec
licea Wielichowo
licea Witkowo
licea Włoszakowice
licea Wolsztyn
licea Wronki
licea Września
licea Wyrzysk
licea Zagórów
licea Zbąszyń
licea Złotów
licea Żychlin
POZNAŃ
ADTI. Akademia Doskonalenia Technik Informatycznych. Policealne Studium Informatyczne CANVA (os. Stefana Batorego 101)
Akademia Doskonalenia Technik Informatycznych - Studium Informatyki, kursy komputerowe (os. Batorego 101)
AP Edukacja (ul. Półwiejska 9)

Atut Lider Kształcenia

ul. Półwiejska 9/6 (I piętro), 61-885 Poznań
tel. (61) 307 09-33, tel. kom. 535 323-504, 535 168-304
www: http://atutszkola.pl
e-mail: poznan@atutszkola.pl

Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Ponad 11 lat doświadczenia w 21 miastach w Polsce. Szkoły policealne, policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry, więc możesz powrócić do przerwanej nauki lub po porostu zmienić swoją zwykłą szkołę i uczyć się z liderami!


Centrum Kształcenia IKAR (ul. Szamotulska 33)

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK

ul. Półwiejska 25/2, 61-886 Poznań
Kontakt ze Szkołą
www: http://www.poznan.zak.edu.pl
e-mail: poznan@zak.edu.pl

Centrum Nauki i Biznesu „Żak” jest w ponad 80 miastach w całej Polsce i tworzymy największą OGÓLNOPOLSKĄ firmę edukacyjną. Naszym słuchaczom oferujemy bardzo bogatą, urozmaiconą i dostosowaną do potrzeb rynku ofertę programową. Prowadzimy: Szkoły Policealne, Szkoły Medyczne, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, Gimnazjum, Kursy, Studia Podyplomowe.


Centrum Usług Edukacyjnych "Prymus" (ul. Świt 25)
COSINUS (ul. Św. Marcin 66/72)
Czarneccy - Grupa Edukacyjna (Starołęcka 18)
Edicus Szkoła Policealna i LO dla Dorosłych (ul. Podgórna 3/1)
Europejskie Centrum Rozwoju "Omega" (ul. Półwiejska 8/5)
Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Matki Jadwigi Borzęckiej (ul. Głogowska 147)
I Prywatne Liceum Ogólnokształcące (ul. Dąbrowskiego 262/280)
II Prywatne Liceum dla Dorosłych (ul. Cegielskiego 1)
International School of Poznan (ul. Taczanowskiego 18)
IV Liceum Ogólnokształcące (ul. Swojska 6)
IV Prywatne Liceum Ogólnokształcące (ul. Starołęcka 138)
IX Liceum Ogólnokształcące (ul. Warzywna 24)
Liceum Ogólnokształcące Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców (ul. Mińska 32)
Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek (al. Niepodległości 41)
Liceum Ogólnokształcące św. Marii Madgaleny (ul. Garbary 24)
Ogólnopolski Ośrodek Rozwoju Zawodowego PROGRES (ul. Półwiejska 30)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Szamarzewskiego 78/82)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących (ul. Bydgoska 4a)
PlusEdukacja (ul. Półwiejska 23/6)
Policealna Szkoła Detektywów i Pracowników Ochrony DELTA-PLUS (ul. Wyspiańskiego 27)
Policealne Studium Kosmetyczne SOP
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych SOP (ul. Bosa 9)

Policealne Studium Zawodowe
Liceum dla Dorosłych (os. Pod Lipami 106)

Poznańskie Centrum Edukacji (ul. Bułgarska 55)
Poznańskie Centrum Edukacji Ustawicznej i Praktycznej (ul. Jawornicka 1)
PROFESJA (ul. Półwiejska 9/6 I piętro)
Prywatna Szkoła "Scholar" (ul. Os. Lecha 37)
Prywatne Liceum (ul. Kossaka 3)
Prywatne Liceum Językowo - Informatyczne (ul. Romka Strzałkowskiego 5/7)
Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa Publiczne Gimnazjum Salezjańskie Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące (os. Bohaterów II Wojny Światowej 29)
Scholia Sp. z o o. (al. Wielkopolska 40a)
Technikum Inżynierii Środowiska i Agrobiznesu (ul. Golęcińska 9)
Twoja Szkoła (Osiedle Kosmonautów 111)
V Liceum Ogólnokształcące (ul. Zmartwychwstańców 10)
VI Liceum Ogólnokształcące (ul. Krakowska 17a)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (ul. Hipolita Cegielskiego 1)
XI Liceum Ogólnokształcące (ul. Ściegiennego 134)
XII Liceum Ogólnokształcące (ul. Gen. T. Kutrzeby 8)
XIV Liceum Ogólnokształcące (oś. Piastowskie 106)
XV Liceum Ogólnokształcące (Os. Bolesława Chrobrego 107)
XX Liceum Ogólnokształcące (os. Wichrowe Wzgórze 111)
XXV Liceum Ogólnokształcące (ul. Widna 1)
Zachodnie Centrum Przedsiębiorczości WAPOL (ul. Kazimierza Wlk. 17)
Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych (ul. Raszyńska 48)
Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 (ul. Rybaki 17)
Zespół Szkół Elektrycznych Nr 2 (ul. Świt 25)
Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych (ul. Szamotulska 33)
Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych (ul. St. Wyspiańskiego 27)
Zespół Szkół Handlowych (ul. Śniadeckich 54/58)
Zespół Szkół Komunikacji (ul. Fredry 13)
Zespół Szkół Licealno - Technicznych (ul. 28 Czerwca 1956 r. 352/360)
Zespół Szkół Łączności (ul. Przełajowa 4)
Zespół Szkół Mechanicznych (ul. Świerkowa 8)
Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego (Os. Tysiąclecia 43)
Zespół Szkół Nr 109 (ul. Sanatoryjna 2)
Zespół Szkół nr 111 (ul. 28 Czerwca 1956r. 135/147)
Zespół Szkół Odzieżowych (ul. Kazimierza Wielkiego 17)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (ul. Bukowska 16)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 10 (ul. Żeromskiego 8/12)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11 (ul. Nieszawska 21)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12 (ul. Matejki 8/10)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 (ul. Tarnowska 27)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3 (ul. Strzelecka 10)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 (Os. Czecha 59)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 (os. Jana III Sobieskiego 114)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 (Os. Rzeczypospolitej 111)
Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego (ul. Warzywna 19)
Zespół Szkół Zakonu Pijarów (os. Jana III Sobieskiego 114)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 (ul. Św. Floriana 3)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 6 (ul. Działyńskich 4/5)
BOJANOWO
Zespół Szkół Rolniczych (ul. Dworcowa 29)
BOLECHOWO
Zespół Szkół (Bolechowo, ul. Obornicka 1)
BOREK WIELKOPOLSKI
Zespoł Szkół (ul. Dworcowa 58)
BRENNO
Zespół Szkół w Brennie (ul. Kościelna 1)
BUK
CDS Lider (ul. Szarych Szeregów 8 )
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Dworcowa 44)
CHODZIEŻ
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Żeromskiego 11)
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Siejaka 29)
Zespół Prywatnych Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Mickiewicza 3)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Prymasa S. Wyszyńskiego 2)
CZARNKÓW
Liceum Ogólnokształcące (ul. Kościuszki 92)
Prywatny Zespół Szkół (ul. Harcerska 4)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Chodzieska 29)
DOLSK
CDS Lider (ul. Kościańska 8a)
GNIEZNO
COSINUS (ul. B. Chrobrego 32)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Kostrzewskiego 3)
II Liceum Ogólnokształcące (ul. Ks. Prym. M Łubieńskiego 3-5)
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Pocztowa 11)
Niepubliczne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Pocztowa 11)
Szkoły Prywatne PORKOM (ul. Gębarzewska 12)
Zespół Szkół (ul. Sobieskiego 20)
Zespół Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych w Gnieźnie (ul. Chrobrego 23)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Cieszkowskiego 1)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Cieszkowskiego 17)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Gnieźnie (ul. Sienkiewicza 6)
Zespół Szkół Zaocznych w Gnieźnie (ul. Ks. Prym. Łubieńskiego 7)
GODZIESZE
Zespół Kształcenia Kadr "Interlis" (Wolica 93 C)
GODZIESZE WIELKIE
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Kordeckiego 10)
GOSTYŃ
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Wrocławska 10)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Tuwima 44)
GRABONÓG
Zespół Szkół Rolniczych (Grabonóg 63)
GRODZISK WIELKOPOLSKI
Centrum Kształcenia dla Dorosłych (ul. Żwirki i Wigury 2)
Liceum Ogólnokształcące (ul. 3 Maja 7)
GRZYBNO
Zespół Szkół Rolniczych (Grzybno 49)
JAROCIN
Centrum Kształcenia Dorosłych w Jarocinie (ul. Kościuszki 14A)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. T. Kościuszki 31)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Wojska Polskiego 66)
Zespół Szkół Społecznych (ul. Przemysłowa 1)
KACZKI ŚREDNIE
Zespół Szkół Rolniczych
Centrum Kształcenia Praktycznego (Kaczki Średnie 62)

KALISZ
Centrum Edukacyjne Sióstr Nazaretanek w Kaliszu (ul. Harcerska 1)
Centrum Kształcenia (ul. Częstochowska 25)

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK

ul. Chopina 26-28, 62-800 Kalisz
Kontakt ze Szkołą
www: http://www.kalisz.zak.edu.pl
e-mail: kalisz@zak.edu.pl

Centrum Nauki i Biznesu „Żak” jest w ponad 80 miastach w całej Polsce i tworzymy największą OGÓLNOPOLSKĄ firmę edukacyjną. Naszym słuchaczom oferujemy bardzo bogatą, urozmaiconą i dostosowaną do potrzeb rynku ofertę programową. Prowadzimy: Szkoły Policealne, Szkoły Medyczne, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, Gimnazjum, Kursy, Studia Podyplomowe.


COSINUS (ul. Śródmiejska 10/5)
I Liceum Ogólnokształcące (ul.Grodzka 1)
II Liceum Ogólnokształcące (ul. Szkolna 5)
III Liceum Ogólnokształcące (ul. Kościuszki 10)
IV Liceum Ogólnokształcące (ul. Widok 96a)
Liceum Ogólnokształcące (ul. Łódzka 10)
PROFESJA (ul. Śródmiejska 21)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2 (ul. Augustyna Kordeckiego 19)
V Liceum Ogólnokształcące (ul. Piskorzewie 6)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Legionów 6)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Rzemieślnicza 6)
KĘPNO
Liceum Ogólnokształcące Nr 1 (ul. Dąbrowskiego 3)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul.Sienkiewicza 25 )
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Przemysłowa 10 c)
KLECZEW
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (pl. Piłsudskiego 13)
KŁECKO
Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Kłecku (ul. Gnieźnieńska 7a)
KŁODAWA
Zespół Edukacji Wiedzy w Kłodawie (ul. Kościelna 15)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Mickiewicza 4)
KOŁO
Centrum Szkoleniowe Wiedza (ul. Kolejowa 5)
Liceum Ogólnokształcące (ul. Blizna 37)
Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych (ul. Sienkiewicza 1)
Zespół Szkół Plastycznych (ul. Powstańców Wielkopolskich 4)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Kolejowa 11)
KONIN
AP Edukacja (ul. Chopina 21F, piętro II)
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Koninie (ul. Budowlanych 6)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Chopina 17)
Centrum Szkoleniowe "WIEDZA" (ul. Chopina 21H)
COSINUS (Al. 1-go Maja 13)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Mickiewicza 14)
II Liceum (ul. 11 Listopada 7 A)
III Liceum Ogólnokształcące (ul. Szymanowskiego 5)
Konińskie Centrum Edukacyjne (ul. Mickiewicza 11)
Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego (ul. Spółdzielców 30)
Zespół Szkół (ul. Al. 1- Maja 22)
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Wodna 1)
Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych (ul. Wyszyńskiego 3)
Zespół Szkół Technicznych i Hutniczych (ul. Kolska 1)
KOŚCIAN
I Liceum Ogólnokształcące (Al. Kościuszki 3)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Wielichowska 43a)
KOŚCIELEC
Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Kościelna 2)
KOŹMIN WIELKOPOLSKI
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Borecka 28)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Zamkowa 1)
KÓRNIK
Liceum Ogólnokształcące (ul. Poznańska 2 )
KRAMSK
Zespół Licealny w Kramsku (ul. Konińska 20)
KROBIA
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych (ul. Ogród Ludowy 2)
KROTOSZYN
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Kołłątaja 1)
Policealna Szkoła Zawodowa Policealna Szkoła Pracowników Służb Społecznych (ul. Mickiewicza 11)
Przedszkole Nr 1 (ul. Piastowska 32)
Zespół Szkół dla Dorosłych "Profesja" (ul. Zdunowska 81)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 (ul. Mickiewicza 11)
KRZYWIŃ
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Gen. D. Chłapowskiego 34)
KRZYŻ WIELKOPOLSKI
Liceum Ogólnokształcące (ul. Sienkiewicza 1)
Zespół Szkół (ul. Sikorskiego 15)
LESZNO

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK

ul. Rynek 33, 64-100 Leszno
Kontakt ze Szkołą
www: http://www.leszno.zak.edu.pl
e-mail: leszno@zak.edu.pl

Centrum Nauki i Biznesu „Żak” jest w ponad 80 miastach w całej Polsce i tworzymy największą OGÓLNOPOLSKĄ firmę edukacyjną. Naszym słuchaczom oferujemy bardzo bogatą, urozmaiconą i dostosowaną do potrzeb rynku ofertę programową. Prowadzimy: Szkoły Policealne, Szkoły Medyczne, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, Gimnazjum, Kursy, Studia Podyplomowe.


I Liceum Ogólnokształcące (ul. Kurpińskiego 1)
II Liceum Ogólnokształcące (ul. Bolesława Prusa 33)
III Liceum Ogólnokształcące (pl. Kościuszki 5)
Instytut Edukacji i Biznesu (ul. Słowiańska 11)
IV Liceum Ogólnokształcące (ul. Kurpińskiego 2)
Prywatny Zespół Szkół
Henryk Jóźwiak w Lesznie (al. Zygmutna Krasińskiego 22)

Zakład Doskonalenia Zawodowego (ul. Krótka 5)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Poniatowskiego 2)
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych (ul. 17 Stycznia 45)
Zespół Szkół Ochrony Środowiska (pl. Jana Metziga 25)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Narutowicza 74a)
LISKÓW
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Twórców Liskowa 1)
LUBASZ
Edukacja Lubasz Spółka z o.o. (ul. Chrobrego 33)
LWÓWEK
CDS Lider (ul. Gimnazjalna 1)
ŁĘKNO
Zespól Szkół Ekonomicznych (Łękno)
ŁOBŻENICA
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Złotowska 15)
MIEJSKA GÓRKA
Zespół Szkół (ul. Marii Konopnickiej 3)
MIĘDZYCHÓD
Liceum Ogólnokształcące (ul. Generała Sikorskiego 27)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Gwardii Ludowej 6 A)
MOSINA
Zespół Szkół (ul. Topolowa 2)
MROCZEŃ
Publiczne Przedszkole (Mroczeń 95)
NOWY TOMYŚL
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych (ul. Tysiąclecia 6)
OBJEZIERZE
Zespół Szkół (Objezierze)
OBORNIKI
Liceum Ogólnokształcące (ul. Adama Mickiewicza 3)
ODOLANÓW
Liceum Ogólnokształcące (ul. Krotoszyńska 121)
OPALENICA
Zespół Szkół (ul. Gimnazjalna 1 )
OPATÓWEK
Zespoł Szkół (ul. Parkowa 1)
OSTRÓW WIELKOPOLSKI
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Gimnazjalna 9)
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi (ul. Wrocławska 48)
IV Liceum Ogólnokształcące (ul. Wojska Polskiego 17)
Liceum Ogólnokształcące Spółdzielni Oświatowej (ul. Waryńskiego 29)
Zespół Szkół Budowlano - Energetycznych (ul. Wolności 23)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Partyzancka 29)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Wojska Polskiego 17)
Zespół Szkół Sióstr Salezjanek (al. Słowackiego 33 a)
Zespół Szkół Transportowo - Elektrycznych Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Kantaka 6)
Zespół Szkół Usługowych (ul. Wolności 12)
OSTRZESZÓW
Gimnazjum Nr 2 (ul. Piastowska 3)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Zamkowa 21)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Krańcowa 7)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Zamkowa 12)
OWIŃSKA
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (pl. Przemysława 9)
PIŁA
Centrum Kształcenia "Nauka" sp. z o.o. (ul. Warsztatowa 6)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. W. Pola 11)

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK

ul. Sikorskiego 33 (obok ZUS-u), 64-920 Piła
Kontakt ze Szkołą
www: http://www.pila.zak.edu.pl
e-mail: pila@zak.edu.pl

Centrum Nauki i Biznesu „Żak” jest w ponad 80 miastach w całej Polsce i tworzymy największą OGÓLNOPOLSKĄ firmę edukacyjną. Naszym słuchaczom oferujemy bardzo bogatą, urozmaiconą i dostosowaną do potrzeb rynku ofertę programową. Prowadzimy: Szkoły Policealne, Szkoły Medyczne, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, Gimnazjum, Kursy, Studia Podyplomowe.


COSINUS (Al. Wojska Polskiego 30)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Wincentego Pola 11)
II Prywatne Liceum dla Dorosłych (ul. Żeromskiego 41)
Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego (ul. Dembowskiego 4)
Zespół Szkół (al. Powstańców Wlkp. 18 )
Zespół Szkół Gastronomicznych w Pile (ul. Generała Sikorskiego 73)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Al. Powstańców Wielkopolskich 83)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Teatralna 1)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 (ul. Kilińskiego 16)
PLESZEW
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Poznańska 38)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Zielona 3)
Zespół Szkół Usługowo - Gospodarczych (ul. Poznańska 36)
PNIEWY
Zespół Szkół (ul. Wolności 10)
Zespół Szkół Sióstr Urszulanek SJK (ul. św. Urszuli Ledóchowskiej 2)
POBIEDZISKA
CDS Lider (ul. Kostrzyńska 23 )
Zespół Szkół (ul. Gajowa 22)
Zespół Szkół w Pobiedziskach Letnisku (ul. Gajowa 22)
POGORZELA
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych (ul. Krobska 19)
POWODOWO
Zespół Szkół Rolniczych i Technicznych (Powodowo)
PRZEMĘT
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Powstańców Wielkopolskich 1)
PRZYGODZICE
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. PTR 6)
PUSZCZYKOWO
Liceum Ogólnokształcące (ul. Kasprowicza 2)
RATAJE
Zespół Szkół Licealno-Gimnazjalnych (Rataje, ul. Chodzieska 9)
RAWICZ
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych (ul. Szarych Szeregów 3)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Gen. Grota Roweckiego 6)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Gen.J.Hallera 12 )
ROGOŹNO
Liceum Ogólnokształcące (ul. Wielka Poznańska 61)
Zespół Szkół Agrobiznesu (ul. Kościuszki 41)
ROSZKÓW
Dwuletnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące "Szkoleniowiec" w Roszkowie (Roszków 59a)
Trzyletnie Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Szkoleniowiec" w Roszkowie (Roszków 59a)
RYDZYNA
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Plac Zamkowy 2)
SIERAKÓW
Zespół Szkół (ul. Wroniecka 25)
SŁUPCA
Centrum Szkoleniowe "Wiedza" (ul. Powstańców Wielkopolskich 22)
Liceum Ogólnokształcące (Pl. Szkolny 1)
Zakład Doskonalenia Zawodowego - Centrum Kształcenia (ul. Kopernika 13)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Powst. Wlkp. 22)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Kopernika 11 A)
SOMPOLNO
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Gimnazjalna 2)
STARA ŁUBIANKA
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Kościuszkowców 2 a)
STRZAŁKOWO
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Górna 12)
SWARZĘDZ
Zespół Szkół Nr 1 (os. Mielżyńskiego 5A)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Podgórna 12)
SZAMOTUŁY
Zespół Szkół Nr 1 - Gimnazjum i Liceum (ul. Mickiewicza 9)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Szczuczyńska 3)
ŚMIGIEL
Liceum Ogólnokształcące (ul. Mickiewicza 2)
ŚREM
CDS Lider (ul. Jana Kochanowskiego 2)
Gimnazjum Dwujęzyczne i Liceum Ogólnokształcące (ul. Poznańska 11)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Wybickiego 2)
Zespół Szkół Mechanicznych (ul. Ks. J. Popiełuszki 30)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Stanisława Staszica 3)
ŚRODA WIELKOPOLSKA
EuroNauka (ul. Harcerska 18)
Liceum Ogólnokształcące (ul. Ks. Kegla 1A)
Zespół Szkół Rolniczych (ul. Kosynierów 2b)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Paderewskiego 27)
TARCE
Zespół Szkół Przyrodniczo-Biznesowych (Tarce 19 )
TARNOWO PODGÓRNE
Liceum Ogólnokształcące (ul. Poznańska 118)
TRZCIANKA
Liceum Ogólnokształcące (ul. Żeromskiego 28)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Sikorskiego 36)
Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego (Trzcianka 15a)
TRZEMESZNO
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych (pl. Michała Kosmowskiego 5)
TUCHORZA
CDS Lider (Tuchorza 51)
TUREK
Centrum Szkoleniowe "Wiedza" (ul. Parkowa 3)
Zakład Doskonalenia Zawodowego - Centrum Kształcenia (ul. Kościuszki 6)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Tadeusza Kościuszki 4)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Milewskiego 3b)
WĄGROWIEC
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Klasztorna 17A)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Kcyńska 48)
WIELICHOWO
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Wielichowie (ul. Kościelna 7a)
Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Wielichowie (ul. Kościelna 7a)
WITKOWO
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Warszawska 29)
WŁOSZAKOWICE
Zespół Szkół (ul. K. Kurpińskiego 30)
WOLSZTYN
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Wolsztynie (ul. Przemysłowa 8)
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Profilowanych (ul. Poniatowskiego 7)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Kusocińskiego 1)
WRONKI
Zespół Szkół nr 1 (ul. Leśna 17)
WRZEŚNIA
Liceum Ogólnokształcące (ul. Witkowska 1)
Zespół Szkół Politechnicznych (ul. Wojska Polskiego 1)
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących (ul. Kaliska 2a)
WYRZYSK
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Wiejska 1)
ZAGÓRÓW
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Pyzderska 75)
ZBĄSZYŃ
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Powstańców Wielkopolskich 43)
ZŁOTÓW
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Boh. Westerplatte 9)
Zespół Szkół Ekonomicznych (Pl. Wolności 1/2)
ŻYCHLIN
Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych (Żychlin, ul. Parkowa 2)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie