Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

LICEA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
licea Bliżyn
licea Bodzentyn
licea Bogoria
licea Bronina
licea Busko-Zdrój
licea Chęciny
licea Chmielnik
licea Chobrzany
licea Cudzynowice
licea Ćmielów
licea Działoszyce
licea Jędrzejów
licea Kazimierza Wielka
licea Kielce
licea Klimontów
licea Końskie
licea Koprzywnica
licea Kunów
licea Łagów
licea Łopuszno
licea Małogoszcz
licea Morawica
licea Nowa Słupia
licea Odonów
licea Opatów
licea Osiek
licea Ostrowiec Świętokrzyski
licea Ożarów
licea Piekoszów
licea Pińczów
licea Połaniec
licea Radomice
licea Raków
licea Rytwiany
licea Sandomierz
licea Sędziszów
licea Sitkówka
licea Sitkówka-Nowiny
licea Skalbmierz
licea Skarżysko-Kamienna
licea Starachowice
licea Staszów
licea Stąporków
licea Stopnica
licea Suchedniów
licea Szewna
licea Włoszczowa
licea Wodzisław
licea Zawichost
KIELCE
"AKADEMIA ZDROWIA" (Al. IX Wieków Kielc 8/24)
AWANS-MED - Medyczne Szkoły Policealne (ul. Klonowa 53a)
Centrum Kształcenia "AWANS" (ul. Helenówek 2 i 4)
Centrum Kształcenia "Edukator" (ul. Jagiellońska 90 sala 9, parter)
Centrum Kształcenia Dorosłych Liber (ul. Warszawska 34 lok. 412)
Centrum Kształcenia TORUS w Kielcach (ul. Sienkiewicza 42)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Duża 8)
Centrum Oświatowo-Wychowawcze "Edukacja" (ul. Gagarina 5)
COSINUS (ul. Głowackiego 4a /2/14)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. ks. Piotra Ściegiennego 15)
I Ogólnokształcące Liceum Akademickie (ul. Rzeczna 2)
II Liceum Ogólnokształcące (ul. Śniadeckich 9)
III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Jagiellońska 4)
Kieleckie Centrum Kształcenia "Budowlanka" (ul. Jagiellońska 90)
Kolegium Szkół Prywatnych (ul. Karczówkowska 27)
PROFESJA (ul. Sienkiewicza 30/6)
Prywatne Liceum Ogólnokształcące i Prywatne Technikum Mechaniczne "Wiedza" (ul. Wspólna 17)
Szkoły z Przyszłością "PRO-FIL" (ul. Romualda 3)
Świętokrzyskie Centrum Kształcenia Młodzieży i Dorosłych "UNIWEREK" (ul. Plac Niepodległości 1)
V Liceum Ogólnokształcące (ul. Toporowskiego 96)
VI Liceum Ogólnokształcące (ul. Gagarina 5)
XI Liceum Ogólnokształcące (ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 53)
Zespół Państwowych Szkół Plastycznych (ul. Radiowa 3)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Kopernika 8)
Zespół Szkół Informatycznych (ul. Hauke-Bosaka 1)
Zespół Szkół Katolickich Diecezji Kieleckiej (ul. św. Stanisława Kostki 17)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 15 (ul. Krzemionkowa 1)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Jagiellońska 90)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (Al. Legionów 4)
Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 (ul. Radiowa 1)
Zespół Szkół Prywatnych dla Dorosłych "Monolit" (ul. Toporowskiego 40)
Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek (ul. Słowackiego 5)
Zespół Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach (ul. Paderewskiego 55)
BLIŻYN
Liceum Ogólnokształcące (ul. Piaskowa 26)
BODZENTYN
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Suchedniowska 6)
BOGORIA
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Staszowska 12)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Południowa 2)
BRONINA
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Bronina 59)
BUSKO-ZDRÓJ
Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Wojska Polskiego 31)
I Liceum Ogólnokształcące (Al. Mickiewicza 13)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niepełnosprawnych Ruchowo (ul. Rehabilitacyjna 1)
Zaoczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Kościuszki 1)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (Al. Mickiewicza 6)
Zespół Szkół Specjalnych „Górka” (ul. Starkiewicza 1)
Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych (Al. Mickiewicza 23)
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących (ul. Bohaterów Warszawy 120)
CHĘCINY
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Białego Zagłębia 1)
CHMIELNIK
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach (ul. Mielczarskiego 7)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Dygasińskiego 11)
CHOBRZANY
Zespół Placówek Oświatowych (Chobrzany 110)
CUDZYNOWICE
Zespół Szkół Rolniczych (Cudzynowice 176)
ĆMIELÓW
Zespół Szkół (ul. Ostrowiecka 25)
DZIAŁOSZYCE
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Szkolna 5)
JĘDRZEJÓW
Centrum Kształcenia "AWANS" (ul. Armii Krajowej 21 C)
Liceum Ogólnokształcące (ul. 11 Listopada 37)
Ośrodek Kształcenia Wielozawodowego "ALFA" (ul. 11-go Listopada 73)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Piłsudskiego 6)
Szkoły dla Dorosłych "OMEGA" (ul. Przypkowskiego 12)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Przypkowskiego 49)
KAZIMIERZA WIELKA
Liceum Ogólnokształcące (ul. Partyzantów 3)
KLIMONTÓW
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. B. Jasieńskiego 1)
KOŃSKIE
Świętokrzyskie Centrum Kształcenia Młodzieży i Dorosłych "UNIWEREK" (ul. Piłsudskiego 72)
Centrum Kształcenia "AWANS" (ul. Towarowa 4)
Centrum Kształcenia Ustawicznego "Perfekt" (ul. Warszawska 24)
Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Piłsudskiego 82)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. kpt. Stoińskiego 4)
II Liceum Ogólnokształcące (ul. Sportowa 9)
Zespół Szkół Policealnych i Ogólnokształcących Logos (ul. Łazienna 13 p.25)
KOPRZYWNICA
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Szkolna 9)
KUNÓW
Zespół Szkół (ul. Fabryczna 2)
ŁAGÓW
Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych (ul. Zapłotnia 1)
ŁOPUSZNO
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 (ul. Konecka 2)
MAŁOGOSZCZ
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. 11 Listopada 14b)
MORAWICA
Liceum Profilowane (ul. Szkolna 4)
NOWA SŁUPIA
Zespół Szkół Nr 8 (ul. Szkolna 10)
ODONÓW
Zespół Szkół Zawodowych (Odonów 54)
OPATÓW
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Ćmielowska 4)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Słowackiego 56)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Sempołowskiej 1)
OSIEK
Zespół Szkół (ul. Wolności 24)
OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
Centrum Edukacji Zawodowej (ul. Sienkiewicza 67)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Sandomierska 26 A)
Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Furmańska 5)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Okólna 6b)
Liceum Ogólnokształcące Nr 2 (ul. Jana Rosłońskiego 1)
Liceum Ogólnokształcące Nr III (ul. Sienkiewicza 67)
Policealne Studium Fryzjerstwa i Wizażu (ul. Sandomierska 26a)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Gulińskiego 8)
Zespół Szkół Nr 1 (Osiedle Słoneczne 33)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. J. Kilińskiego 19)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego (ul. Żeromskiego 5)
OŻARÓW
Zespół Szkół (os. Wzgórze 56)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Osiedle Wzgórze 54)
PIEKOSZÓW
Zespół Szkół Nr 6 (ul. Częstochowska 110)
PIŃCZÓW
Centrum Kształcenia "AWANS" (ul. 1-go Maja 2)
Liceum Ogólnokształcące (ul. Nowy Świat 2)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Słabska 13)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Spółdzielcza 6)
POŁANIEC
Zespół Szkół (ul. Ruszczańska 23)
RADOMICE
Publiczna Szkoła Podstawowa i Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (Radomice 110a)
RAKÓW
Samorządowe Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. J. Sienieńskiego 20)
RYTWIANY
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (Rytwiany 47)
SANDOMIERZ
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Długosza 7)
II Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Sandomierzu (ul. Mickiewicza 9)
Katolickie Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum (ul. Św. Jadwigi Królowej 5)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Okrzei 6)
Ponadgimnazjalny Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Żeromskiego 8)
Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich (ul. Wojska Polskiego 22)
SĘDZISZÓW
Liceum Ogólnokształcące (ul. T. Kościuszki 7)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Przemysłowa 11)
SITKÓWKA
Zespół Szkół Ponadpodstawowych (ul. Gimnazjalna 1)
SITKÓWKA-NOWINY
Zespół Szkół Ponadpodstawowych (ul. Gimnazjalna 1)
SKALBMIERZ
Centrum Edukacji Ustawicznej (ul. Kanonijska 7)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Kanonijska 7)
SKARŻYSKO-KAMIENNA
Centrum Edukacji Zawodowej (ul. Sezamkowa 23)
Centrum Kształcenia "AWANS" (ul. Sokola 38)
Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Metalowców 54)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Piłsudskiego 36)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. 1-go Maja 82)
I Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Pracujących i Prywatne Policealne Studium Administracji (ul. 1-go Maja 82)
II Liceum Ogólnokształcące (ul. Józefa Piłsudskiego 50)
III Liceum Ogólnokształcące (ul. Ekonomii 7)
Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych (ul. Szkolna 15)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 (ul. Szkolna 15)
Zespół Szkół Samochodowo-Usługowych (ul. Oseta Wasilewskiego 5)
STARACHOWICE
Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Wojska Polskiego 15)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Plac Rynek 8)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Radomska 37)
II Liceum Ogólnokształcące (ul. Szkolna 12)
III Liceum Ogólnokształcące (ul. Gliniana 10a)
Liceum Ogólnokształcące Świętokrzyskiej Fundacji Oświatowej (ul. Kościelna 7)
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Grzybowa 1)
Średnie Studium Edukacyjne (ul. Mrozowskiego 9)
Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych i Policealne Studium Filologi Angielskiej (ul. Jana Pawła II 18)
Zespół Szkół Licealnych (ul. 1 Maja 4)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 (ul. 1 Maja 4)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 3 (ul. Szkolna 10)
STASZÓW
Liceum Ogólnokształcące (ul. 11 Listopada 3)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Koszarowa 7)
Zespół Szkół (ul. Koszarowa 7)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Szkolna 11)
STĄPORKÓW
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Staszica 4)
STOPNICA
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Kazimierza Wielkiego 23 A )
SUCHEDNIÓW
Zespół Szkół (ul. Sportowa 3)
SZEWNA
Katolickie Liceum Ogólnokształcące (Szewna, Pl. Kościelny 1)
WŁOSZCZOWA
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Wiśniowa 12)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Młynarska 56)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Koniecpolska 40)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 (ul. Wiśniowa 23)
WODZISŁAW
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Szkolna 4)
ZAWICHOST
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Szkolna 15)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie