Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

KURSY, SZKOLENIA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
kursy, szkolenia Brzostek
kursy, szkolenia Brzozów
kursy, szkolenia Czajkowa
kursy, szkolenia Dębica
kursy, szkolenia Gdynia
kursy, szkolenia Głogów Małopolski
kursy, szkolenia Gorzyce
kursy, szkolenia Iwonicz Zdrój
kursy, szkolenia Jarosław
kursy, szkolenia Jasło
kursy, szkolenia Kańczuga
kursy, szkolenia Kolbuszowa
kursy, szkolenia Krosno
kursy, szkolenia Krościenko Wyżne
kursy, szkolenia Lesko
kursy, szkolenia Leżajsk
kursy, szkolenia Lubaczów
kursy, szkolenia Lubzina
kursy, szkolenia Łańcut
kursy, szkolenia Miejsce Piastowe
kursy, szkolenia Mielec
kursy, szkolenia Mielec - Lotnisko
kursy, szkolenia Nisko
kursy, szkolenia Nowa Dęba
kursy, szkolenia Nowa Sarzyna
kursy, szkolenia Nowosielce
kursy, szkolenia Pruchnik
kursy, szkolenia Przemyśl
kursy, szkolenia Przeworsk
kursy, szkolenia Pysznica
kursy, szkolenia Ropczyce
kursy, szkolenia Rzeszów
kursy, szkolenia Rzeszów skr. 70
kursy, szkolenia Sanok
kursy, szkolenia Sielec
kursy, szkolenia Stalowa Wola
kursy, szkolenia Straszęcin
kursy, szkolenia Strzyżów
kursy, szkolenia Świlcza
kursy, szkolenia Tarnobrzeg
kursy, szkolenia Ustrzyki Dolne
kursy, szkolenia Wetlina
kursy, szkolenia Złotniki
RZESZÓW
Centrum Szkoleniowe MENTOR (ul. Geodetów 1/ pok. A3)
"AKADEMIA ZDROWIA" (ul. Jagiellońska 5)
"REHAB" Centrum Szkoleniowe (ul. Langiewicza 13 a)
Active Promotion - Agencja Promocji i Reklamy (ul. Podwisłocze 26/119)
Akademia Szkoleń i Rozwoju SUPERIOR (ul. Wyspiańskiego 22)
Akme Consulting - Krzysztof Pikor (ul. Matejki 6)
AMD Group - Szkolenia (ul. Piłsudskiego 34)
AP Edukacja (ul. Kolejowa 1)
ART Centrum Naturalnych Terapii (ul. Ofiar Katynia 15)
ART COLOR MODELS - Szkoła Wizażu i Stylizacji (ul. Lisa-Kuli 1)
Auditor - Szkolenia i Doradztwo (ul. Zelwerowicza 10C/13)
BD Center Spółka z o. o. Paweł Walawender (ul. Broniewskiego 8)
BHPL Mateusz Miąsik (ul. Akacjowa 60A)
Centrum Edukacji i Ratownictwa "Dream Team" (ul. św. Faustyny 47)
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Hetmańska 45b)
Centrum Nurkowe "aQuateam" (ul. Krakowska 30 A)
Centrum Szkoleniowe "CADWorks" (ul. Wyspiańskiego 27a)
Centrum Szkoleniowo - Terapeutyczne SELF (ul. Zygmuntowska 12/5)
Centrum Usług Dydaktycznych "ART-MAR" (ul. Starzyńskiego 17)
Centrum Usług Kadrowo-Płacowych HRM - System (ul. Lewakowskiego 2a)
Consulting Partner - Piotr Widak (ul. Matuszczaka 1 /12)
Danmar Computers (ul. Hoffmanowej 19)
DM System - Damian Mazur (ul. Wrzosowa 15)
Drop - Szkolenia i Coaching (ul. Obrońców Poczty Gd. 4/35)
Edu-It Szkolenia (ul. Hetmańska 120)
Eurodoradcy - Monika Czajka (ul. Reformacka 8)
Firma Szkoleniowa "Wektor Wiedzy" (ul. Lawendowa 1)
Good Photo - Szkolenia Fotograficzne (ul. Piłsudskiego 11/40)
II Prywatne Liceum dla Dorosłych (ul. Partyzantów 10A)
INFOX Henryk Kopiec (ul. Mickiewicza 12)
InterPetro Sp. z o.o. (ul.Przemysłowa 13)
JWS Jagielończyk (ul. Kamińskiego 12)
Kursy Fotograficzne FotoProMedia (ul. Szopena 7)
LEXTRANS - BIS - Doradztwo, Audyt, Szkolenia (ul. Przemysłowa 12)
Maquillage Art - Szkoła Wizażu (ul. Jabłońskiego 5/9)
Medires Bieniek & Kuśnierz Sp. j. (ul. Skubisza 9/6)
Nicom (ul. Wyspiańskiego 27 /A)
Niepubliczna Szkoła Policealna (ul. Hoffmanowej 13/5a)
Ogólnopolski Ośrodek Rozwoju Zawodowego PROGRES (ul. Kościuszki 7)
OPTeam SA (ul. Lisa Kuli 3)
Ośrodek Jeździecki "Janiowe Wzgórze" (ul. Janiowe Wzgórze 33)
Ośrodek Kształcenia „Medres” (ul. Żywiczna 25a)
Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych Sp. z o. o. w Rzeszowie (ul. Rymanowska 3)
Ośrodek Reorientacji Zawodowej i Kształcenia w Zawodach Deficytowych "Kopalnia Kadr" (ul. 3 Maja 28/28)
Ośrodek Szkolenia "PRO-FUTURO2" (ul. Anielska 34)
Ośrodek Szkolenia i Usług Zawodowych (ul. Szarych Szeregów 5)
Podkarpacka Agencja Energetyczna (ul. Szopena 51/213)
Podkarpacka Akademia Przedsiębiorczości (Al. Piłsudskiego 40/12)
Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli (ul. Niedzielskiego 2)
Podkarpackie Stowarzyszenie Głuchych (ul. Jana III Sobieskiego 3)
Quatro Computers (ul. Matejki 2)
Red Bus College (ul. Jagiellońska 10)
Regionalne Mobilne Centrum Szkoleniowe (ul. Słoneczna 3/1)
Rzeszowskie Centrum Edukacji (ul. Św. Michała Archanioła 5)
S.P. "Oświata" (ul. Piłsudskiego 31)
Specjalistyczny Ośrodek Szkoleniowy (ul Krucza 10)
Stowarzyszenie Księgowych w Polsce (ul. Targowa 3)
Strefa Urody London Lashes (ul. Srebrna 3)
Szkolenia "ACTIOS" (ul. Zimowit 26/6)
Szkoła "Eureka" (ul. Okulickiego 20)
Szkoła Językowa ARTCOM (Al. Pod Kasztanami 16)
Szkoła Języków "GERMANITAS" (Al. Piłsudskiego 31/319)
Szkoła Języków Obcych PROMAR (ul. Bohaterów 12)
Szkoła Policealna Wizażu i Stylizacji (ul. Konfederatów Barskich 42)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Renata Pomarańska
ul. Asnyka 10/31)

Zakład Szkoleniowo - Usługowy "BEHAPEK" s.c. Antoni Niemiec, Krzysztof Babka (ul. Trembeckiego 11A/304)
Zespół Szkół Gospodarczych (ul. Spytka Ligęzy 12)
Zespół Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego (ul. Piłsudskiego 2)
BRZOSTEK
Firma Handlowo - Usługowa - BrianSoft - Farhat Berrahal (ul. Rynek 38)
BRZOZÓW
Centrum Korepetycji i Kursów WENDI (ul. Mickiewicza 19)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Ks. J. Bielawskiego 1)
Twoja Ścieżka Kariery (ul. Ks.Józefa Bielawskiego 9/12)
CZAJKOWA
Ratownictwo Medyczne - Szkolenia (Czajkowa 39)
DĘBICA
Biuro Projektów Edukacyjnych BIPRED (ul. Klonowa 5)
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Ignacego Lisa 2)
Consluting & Business Training "RÓG" (ul. Jana III Sobieskiego 9)
Edukacyjne Centrum Szkoleniowo - Kursowe Image (ul. Mościckiego 6)
Firma Szkoleniowa w Zakresie BHP (ul. Robotnicza 2/3)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Kolejowa 12)
Ośrodek Szkolenia dla Pracowników Ochrony "TOMMAX" (ul. Fabryczna 2)
Ośrodek Szkolenia w Dziedzinie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy "ALFA" (ul. Składowa 8)
Ośrodek Szkolenia Zawodowego "Edukator" (ul. Kościuszki 73)
Ośrodek Szkoleniowy Biura Pośrednictwa Pracy, Doradztwa Personalnego i Kształcenia Kadr "SZANSA" (ul. Reymonta 4)
SURET Sp. z.o.o Placówka Kształcenia Operatorów Wózków z Napędem Silnikowym (ul. Fabryczna 12)
Szkolenie Operatorów i Kierowców L-CAR Andrzej Ciurkot (ul. Kawęczyńska 112)
Szkoła Nurkowania AQUARIUS (ul. Sandomierska 57)
Zakładowa Placówka Szkoleniowa WUCh PZL-Dębica S.A. (ul. Metalowców 25)
GDYNIA
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Pamięciowych "Edu" (ul. Świętojańska 82/4)
GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
Akademia "Cogito" (ul. Kościuszki 3A/5)
Strefa SI - Ośrodek NTB Active Club (ul. Piaski 41)
GORZYCE
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul Żwirki i Wigury 2)
IWONICZ ZDRÓJ
Ośrodek Szkoleniowy "Światowid" (ul. Winiarska 5)
JAROSŁAW
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Paderewskiego 11 A)
Centrum Kształcenia Zawodowego
  i Ustawicznego (ul. Poniatowskiego 63A)

Centrum Tłumaczeń i Szkoleń Języka Migowego (ul. Poniatowskiego 57)
Firma Usługowo - Handlowa- ABM Studium Języków Obcych (ul. Sikorskiego 5)
Pracownia Psychoedukacji i Psychologii Praktycznej (ul. Paderewskiego 4)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Małgorzata Bednarz, Maria Stelmachniewicz
ul. Św. Ducha 1)

JASŁO
Akademia Motoryzacyjna (ul. Floriańska 236)
BHP SERWIS Szkolenia-Doradztwo (ul.Szajnochy 47/34)
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Stanisława Staszica 30d)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Karmelicka 3)
Centrum Szkolenia Zawodowego (ul. Wyspiańskiego 8)
Ognisko Muzyczne w Jaśle (ul. P. Skargi 8/5)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Kochanowskiego 5)
Ośrodek Szkolenia Kierowców "RENÉ" (ul. Kościuszki 47/1)
Ośrodek Szkolenia Kierowców RENOMA (ul. Stanisława Kadyiego 12 (biurowiec JAFARu))
Ośrodek Szkoleniowy "Edukator" (ul. Igielna 9)
Podkarpacka Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji (ul. Słowackiego 6)
Policealne Studium Kosmetyczne i Fryzjerskie (ul. Czackiego 2)
Policealne Studium Zawodowe "WSZECHNICA" (ul. Szkolna 23)
Powiatowy Ośrodek Edukacji Nauczycieli (ul. Sokoła 6)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Małgorzata Michalska)
Zespół Szkół Usługowych i Spożywczych (ul. Staszica 30B)
KAŃCZUGA
Ośrodek Szkolenia Kierowców "AUTO-SZKOŁA" Prawo Jazdy (ul. Węgierska 52a)
Szkolenia Kisan Sp. z o.o. (ul. Piłsudskiego 21)
KOLBUSZOWA
Mielecka Szkoła Biznesu (ul. Janka Bytnara 2)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Bytnara 2)
KROSNO
Budownictwo Naftowe "Naftomontaż" Sp. z o.o. w Krośnie Ośrodek Szkolenia i Weryfikacji Spawaczy (ul. Łukasiewicza 89)
Centrum Kształcenia Torus (ul. Rynek 10)
Centrum Szkoleniowo - Edukacyjne "Active-Learning" (ul. Piłsudskiego 12 (II piętro))
Nowoczesna Szkoła Tańca ()
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Mięsowicza 4)
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy SITLiD (ul. Bieszczadzka 2)
Pl. Oświatowa "English for You" (ul. Mazurkiewiczów 19)
Punkt Szkoleniowy Zarządu Oddziału Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Rolnictwa (ul. St. Żółkiewskiego 8)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Jolanta i Mirosław Teśniarz)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 MECHANIK (ul. Tysiąclecia 5)
KROŚCIENKO WYŻNE
Ośrodek Szkoleniowy "EDUKACJA" J. i S. Wierdak (ul. Parkowa 53)
LESKO
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Pułaskiego 1)
LEŻAJSK
Leżajskie Stowarzyszenie Rozwoju (ul. Targowa 9)
Niepubliczne Szkoły Policealne i Licea dla Dorosłych (ul. M.C. Skłodowskiej 8)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Rzeszowska 18)
LUBACZÓW
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Rynek 25)
LUBZINA
Ośrodek Szkolenia Zawodowego "Botus" (Lubzina 311)
ŁAŃCUT
Agencja Tlumaczeniowa INTER & TRANS (Ul. Kościuszki 17/3)
KM Training s.c.- R.Kania M.Magoń (ul. Komisji Edukacji Narodowej 30)
Kursy Wysokosciowe-Ekspert (ul. Armii Krajowej 20/8)
Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (ul. Grunwaldzka 11)
Ośrodek Doradczo - Szkoleniowy GREMI (ul. Kopernika 9A)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Danielewicza 17)
MIEJSCE PIASTOWE
Ośrodek Szkolenia Psychotroników EURO-NATURA (ul. Zielona 34)
MIELEC
Assisto Kancelaria Doradztwa Prawnego (ul. Sienkiewicza 42)
Centrum Usług Szkoleniowych (ul. E. Biernackiego 1 II piętro pokój nr 40)
Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli (ul. Wyspiańskiego 6)
Firma Szkoleniowa "NOEZA" (ul. Wiejska 51)
Fundacja Wspierania Profilaktyki i Edukacji Zdrowia "Źródełko" (ul.Pułaskiego 2B/7A)
Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (ul. Kościuszki 7)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Żeromskiego 18)
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Autokurs" Henryk Żelasko (ul. Mickiewicza 9)
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Wiraż" (ul. Mickiewicza 42)
Szkolenia HR Instructors (Al. Ducha Świętego 11/19)
Szkoła Lotnicza Fly Polska Sp. z o.o. (ul. Lotniskowa 14 (Lotnisko EPML))
Szkoły dla Dorosłych "Twoja Szkoła" (ul. Tańskiego 3)
Wektor Consulting s.c. (ul. Sienkiewicza 1)
Zespół Szkół (ul. Kilińskiego 24)
MIELEC - LOTNISKO
EADS PZL "WARSZAWA-OKĘCIE" S.A. Zakład Usług Agrolotniczych w Mielcu (Skr. Pocztowa 51)
NISKO
Beauty for you (Nowa 32b )
Pracownia psychologiczno-Psychoterapeutyczna Sens (ul. Sandomierska 18b)
NOWA DĘBA
FHU ROBERTO (ul. Jana Pawła II 20)
NOWA SARZYNA
Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "Logikos" (ul. Mickiewicza 1/3)
NOWOSIELCE
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (Nowosielce 206)
PRUCHNIK
Ośrodek Szkolenia Kierowców "AUTO-SZKOŁA" Prawo Jazdy (ul. Ks. Br. Markiewicza 20)
PRZEMYŚL
Argon Szkolenia (ul. Rzeczna 4/45)
Centrum Edukacji "BAZA" Wiesława Januszczyk (ul. Katedralna 5)
Centrum Edukacji "PARTNER" (ul. Kamienny Most 6)
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Dworskiego 97a)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. 3-go Maja 11)
Centrum Szkoleniowo-Dydaktyczne Służb Ochrony "DELTA" (ul. Słowackiego 85)
College Komputerowe - Szkoła Policealna (ul. Słowackiego 85)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Czarnieckiego 2)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Wilsona 12)
Ośrodek Szkolenia Zgromadzenia Sióstr Służebnic NPM (Prałkowce 231c)
Placówka Kształcenia Policealnego i Kursowego "MITEINANDER" (ul. Franciszkańska 3)
Placówka Kształcenia Ustawicznego (ul. Hausera 4)
Placówka Kształcenia Ustawicznego (ul. Barska 15)
Placówka Kształcenia Ustawicznego OSK "WIEDZA" (ul. Dworskiego 36)
Studio Tańca Golden Dance (ul. wyb. M. J. Piłsudskiego 4)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Renata Pomarańska)
Szkoła Tańca A-Z (ul. Lelewela 8a/2)
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Przemyślu (ul. Topolowa 7)
Zakład Usług Informatycznych Teresa Kotek (ul. Słowackiego 94)
PRZEWORSK
Niepubliczne Licea dla Dorosłych
Niepubliczna Szkoła Policealna (ul. Marii Konopnickiej 5)

Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Krasickiego 86)
PYSZNICA
Akademia Nauki Tomasz Pajor (ul. Kręta 14A)
ROPCZYCE
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. M.Konopnickiej 2)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Króla Kazimierza Wielkiego 5)
RZESZÓW SKR. 70
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (Al. J. Piłsudskiego 2)
SANOK
Centrum Doskonalenia Nauczycieli (ul. Stróżowska 15)
Centrum Kształcenia Eksternistycznego i Kursowego (ul. Głogowa 1)
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Stróżowska 16)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Matejki 7a)
Ośrodek Szkolenia Kierowców POL-CAR (ul. Dworcowa 4)
Podkarpacka Szkoła Przedsiębiorczości
w Sanoku (ul. Piłsudskiego 8)

Szkolenia "EDU-MAR" (ul. Robotnicza 11)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Małgorzata Michalska)
SIELEC
Centrum Rozwoju Społeczno - Ekonomicznego (Sielec 1a)
STALOWA WOLA
Beauty For You (Poziomkowa 23)
Centrum Edukacji Zawodowej (ul. E. Kwiatkowskiego 1)
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. E. Kwiatkowskiego 1)
Centrum Szkoleniowe "e-bilans" (ul. Hutnicza 13)
Lucjan Paruch USŁUGI SZKOLENIOWE (ul. Przedwiośnie 8)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Ks. Popiełuszki 2)
SKAREM Sp. z o.o. - Centrum Szkoleń Personalnych Handlowych i Biznesowych (ul. 1-go Sierpnia 24)
Szkoła Tańca Towarzyskiego "MERENGUE" (ul. Wojska Polskiego 4a)
Szkoły dla Dorosłych "Twoja Szkoła" (ul. Poniatowskiego 55)
STRASZĘCIN
Edukacyjne Centrum Komputerowa "REGION" (Straszęcin 234/18)
STRZYŻÓW
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Przecławczyka 20)
ŚWILCZA
Centrum Doradztwa Gospodarczego (ul. Świlcza 145 B)
TARNOBRZEG
Akademia Kreowania Wizerunku (ul Wyspiańskiego 12/90)
Akademia Rozwoju Zawodowego (ul. Kopernika 5, pokój 39)
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Kopernika 5)
Centrum Szkoleniowe SISSI Hair & Day SPA (pl. B. Głowackiego 45)
Centrum Szkoleń Arkomet (ul. Moniuszki 3 lok.46)
Euro-Szkoła Bis (ul. Św. Barbary 1C)
Euro-Szkoła Jana Chmielowca (ul. Sikorskiego 2 A)
Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli (ul. Sikorskiego 82)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (plac B. Głowackiego 2)
Ośrodek Szkolenia Kierowców PKS Tarnobrzeg (ul. Zwierzyniecka 30)
Profesjonalna Szkoła Biznesu (ul. Wyspiańskiego 12)
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego (ul. Sikorskiego 86a)
USTRZYKI DOLNE
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Pionierska 10)
WETLINA
Ośrodek Wypoczynkowy "Przy Szlaku" (Wetlina 110)
ZŁOTNIKI
Centrum Szkoleniowe Pierwszej Pomocy "Life" (Złotniki 222)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie