Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

KURSY, SZKOLENIA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
kursy, szkolenia Aleksandrów Kujawski
kursy, szkolenia Bielice
kursy, szkolenia Brodnica
kursy, szkolenia Brzozówka
kursy, szkolenia Bydgoszcz
kursy, szkolenia Chełmno
kursy, szkolenia Ciechocinek
kursy, szkolenia Cierpice
kursy, szkolenia Dusocin
kursy, szkolenia Golub-Dobrzyń
kursy, szkolenia Górsk
kursy, szkolenia Gronowo
kursy, szkolenia Grubno
kursy, szkolenia Grudziądz
kursy, szkolenia Grupa
kursy, szkolenia Inowrocław
kursy, szkolenia Kopanino
kursy, szkolenia Koronowo
kursy, szkolenia Kruszwica
kursy, szkolenia Łochowo
kursy, szkolenia Małe Rudy
kursy, szkolenia Mogilno
kursy, szkolenia Nakło nad Notecią
kursy, szkolenia Niemcz
kursy, szkolenia Papowo Toruńskie
kursy, szkolenia Płużnica
kursy, szkolenia Radziejów
kursy, szkolenia Rogóźno
kursy, szkolenia Rozgarty
kursy, szkolenia Sadki
kursy, szkolenia Sępólno Krajeńskie
kursy, szkolenia Sławsk Wielki
kursy, szkolenia Stary Brześć
kursy, szkolenia Sypniewo
kursy, szkolenia Świecie
kursy, szkolenia Toruń
kursy, szkolenia Wąbrzeźno
kursy, szkolenia Wielkie Radowiska
kursy, szkolenia Włocławek
kursy, szkolenia Żnin
BYDGOSZCZ
"AKADEMIA ZDROWIA" (ul. M. Curie-Skłodowskiej 26)
Agencja Analiz i Doradztwa Personalnego- Psychological Solutions Group (ul. Gdańska 105/4)
Akademia Fryzjerska "ZAREMBA" (ul. Chełmżyńska 12)
Akademia Kulinarna (ul. Startowa 2)
Atelier Wizerunku Magdaleny Andler (ul. Zaułek 20)

Atut Lider Kształcenia

ul. Dworcowa 4, 85-010 Bydgoszcz
tel. (52) 345 53-88, (52) 327 08-46, tel. kom. 508 198-013
www: http://atutszkola.pl
e-mail: bydgoszcz@atutszkola.pl

Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Ponad 11 lat doświadczenia w 21 miastach w Polsce. Szkoły policealne, policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry, więc możesz powrócić do przerwanej nauki lub po porostu zmienić swoją zwykłą szkołę i uczyć się z liderami!


Best Solutions (ul. Konopczyńskiego 1 lok 21)
BHPland - Szkolenia BHP (ul. Fordońska 246)
Biuro Obsługi Projektów Europejskich "Europrogres" (ul. Marszałka Focha 24 /4)
Bydgoski Dom Technika NOT Sp. z o.o. (ul. B. Rumińskiego 6)
Bydgoski Zakład Doskonalenia Zawodowego (ul. Fordońska 120)
Bydgoskie Studium Ekofilozofii (ul. Pestalozziego 18)
Centrum Edukacji Szkolenia i Zarządzania mgr Waldemar Jankowski (ul. Huzarska 7/15)
Centrum Edukacyjne "Maturita" (ul. Bernardyńska 13)
Centrum Edukacyjne Mentor (ul. Jagiellońska 11)
Centrum Języków Obcych "LOGOS" (ul. Gdańska 10)
Centrum Kosmetyki Profesjonalnej IMS nails (ul. Gołębia 78)
Centrum Kształcenia Dorosłych "KOMAX" (ul. Dworcowa 110)
Centrum Kształcenia Praktycznego nr 1 (ul. Barwna 14)
Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 (ul. Słoneczna 19)
Centrum Nurkowe AQUATEK (ul. Duracza 7)
Centrum Promocji i Reklamy "ReMedia" (ul. Dolina 35)
Centrum Szkoleniowe - Studio Paznokcia (ul. Sienkiewicza 25)
Centrum Szkoleniowe Agentów Ochrony ADEPT (ul. Toruńska 151)
Centrum Szkoleniowe SCOLA (ul. Gdańska 51/7)
Centrum Szkoleń Editio (Al. Powstańców Wielkopolski 66)
Centrum Terapii Manualnej i Rehabilitacji "ACTIO" (ul. Nowodworska 4a)
Centrum Wsparcia Innowacji Sp. z o.o. (ul. Chrobrego 24 lok. nr 1)
Cleaning Consulting - Szkolenia (ul. Focha 22/8)
DISCOVER Świat Języków Obcych (ul. 3 Maja 20/4)
Edukacja IT - Sławomir Malec (ul. T.Kościuszki 27)
Ekspert - Maciej Mrozek (ul. Igrzyskowa 3/73)
Euro - College (ul. Czeska 15)
Euro-Salon - Studio fryzjersko-kosmetyczne - Instytucja szkoleniowa (ul. Rupniewskiego 10)
Europejski Ośrodek Kursów i Szkoleń GAMA (ul. Staszica 4)
Fundacja Akademia Transportu (ul. Czartoryskiego 6 /1)
Fundacja dla Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego (ul. Kopernika 1 /03)
Global Teaching (ul. Fordońska 120)
Grupa Doradczo Szkoleniowa-FALCO (ul. Jagiellońska 109/62)
Grupa Trenerska - Skills Designers (ul. Węgierska 7 /32)
Kujawsko - Pomorskie Szkoły NEKS (ul. Magdzińskiego 14)
Kujawsko-Pomorska Agencja Pracy (ul. Zygmunta Augusta 14)
Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli (ul. Jagiellońska 9)
Liga Obrony Kraju Ośrodek Szkolenia Kierowców (ul. Gdańska 47A)
Mentee Group (ul. M. Skłodowskiej Curie 50/73)
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych (ul. Dworcowa 80)
Newcomer`K (ul. Długa 62)
Niepubliczne Studium Edukacji Nauczycieli (ul. Powstańców Wlkp. 33)
Niepubliczny Ośrodek Edukacji "ADEPTUS" (ul. Juliusza Kossaka 38)
Odnova Rehabilitacja Szkolenia (ul. Karłowicza 22 lok. 41a)
Okręgowy Ośrodek Dokształcania Zawodowego (ul. Rajska 1)
OLTECH - Badania Szkolenia Ekspertyzy (ul. Fordońska 246)
Opieka Domowa Almach (ul. Glinki 146)
Ośrodek Doradztwa i Kształcenia "BAJD" (ul. Stary Rynek 15-21)
Ośrodek Doskonalenia Kadr SIMP - Henryk Wojciechowski (ul. Rumińskiego 6)
Ośrodek Kształcenia Kynopark (ul. J. Kossaka 38)
Ośrodek Rehabilitacji i Szkolenia (ul.Powstańców Wielkopolskich 33 )
Ośrodek Szkoleniowo - Wdrożeniowy (ul. Karpacka 54)
Ośrodek Szkoleniowy Radiestezji i Bioterapii (ul. Piotrowskiego 11)
Perfekt Szybka Nauka Języków (ul. Gdańska 62)
PERFEKT Zakład Usługowo-Szkoleniowy Maria Nawrocka (ul. Modrakowa 73)
PERKOZ - PRO - Klub Płetwonurków Oddziału PTTK (ul. Sułkowskiego 52a)
Policealna Szkoła Sztuk Pięknych (ul. Świecka 8)
Polskie Towarzystwo Ekonomiczne (ul. Długa 34)
Powiatowa poradnia Psychologiczno-Pegagogiczna w Koronowie filia w Bydgoszczy (ul. Zygmunta Augusta 16)
Profesja - Centrum Kształcenia Kadr (ul. Plac Wolności 5/6a)
Programy Dla Firm I Szkolenia WW SYSTEM (ul. Wojska Polskiego 8, I piętro)
Prospero Business Training - Szkolenia i Rozwój Ewa Polańska (ul. Cicha 63)
Ratio - Szkolenia i Doradztwo (ul. Bohaterów Kragujewca 4/2)
SeaExplorers (ul. A.G.Siedleckiego 24 )
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej
i Niewidomej (ul. Krasińskiego 10)

Studio Tańca Rosa Latina (ul. Głowackiego 13)
Studium Kształcenia Kadr - SKK Sp. z o.o. (ul. Jagiellońska 4)
Studium Pracowników Medycznych i Społecznych (ul. Cicha 59)
Szkolenia "BALEX" (ul. Swobodna 12/68)
Szkoła Jazdy i Pracownia Psychologiczna A-Z Serwis (ul. Jagiellońska 58)
Szkoła Pamięci Wojakowskich (ul. Mogileńska 4)
Szkoła Policealna GoWork.pl (ul. Jagiellońska 12/4 )
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Violetta Ptak
ul. Sobieskiego 5/31)

Szkoła Tańca "Raz Dwa Trzy" (ul. Ogrody 15)
Szkoła Tańca Grażyna Potocka (ul. Gdańska 67)
Szkoła Tańca POLTAN (ul. Waryńskiego 4/66)
Szkoła Żeglarstwa (ul. Dworcowa 7/22)
Szkoły Policealne "Wektor" (ul. Piotrowskiego 7-9/9)
Tandem - Małgorzata Pelc (ul. Fordońska 246)
Towarzystwo Edukacyjne "FAMA" (ul. Toruńska 50)
Towarzystwo Wiedzy Powszechnej (ul. Grunwaldzka 32)
Winners - Szkolenia, Warsztaty (ul. Kasztanowa 32)
Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe (ul. Toruńska 157)
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bydgoszczy (ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 54)
Yellow Frog Szkolenia (ul. Bolesława Chrobrego 22/2)
Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 (ul. Słoneczna 19)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Nakielska 11)
TORUŃ
Academy of English (ul. Prosta 20/4)
Agencja Szkoleniowa Fundacji Aktywizacji i Integracji Społecznej (ul. Dobrzyńska 2)
Agencja Szkoleniowo-Komputerowa Ascomp s.c. (ul. Browarna 10)
Akademia Kształcenia Zawodowego Sp. z o.o. (ul. Szosa Chełmińska 26)
Akademia Nauki (ul. Św. Katarzyny 4)
Akademia Pierwszej Pomocy (ul. Świętopełka 32A/1)
Akademia Pierwszej Pomocy - Grzegorz Sagan (ul. Wybickiego 18/7)
Akademia Pozytywnych Zmian (ul. Piskorskiej 1a/14)
Akro Soft - Dariusz Kordulasiński (ul. Bydgoska 90/1)
AKS-Szkolenia i Doradztwo (ul. Sobieskiego 8/25)
Alliance Française (ul. Kopernika 20)
AutoSzkoła AS - Centrum Szkolenia MAJER (ul. Żwirki i Wigury 28)
AXON Szkoła Językowa (ul. Szosa Lubicka 168C)
Biuro Informacji i Szkolenia Zawodowego "ASEKURACJA II" (ul. Szosa Chełmińska 36)
Biuro Informacji i Szkoleń (ul. Rolnicza 8)
Biuro Rzeczoznawstwa Techniki Samochodowej i Ruchu Drogowego MOTOEKSPERT (ul. Podgórna 61/2)
Biuro Usługowo - Szkoleniowe "Kancelaria" (ul. Pigwowa 6)
Business Training Group (ul. Łyskowskiego 19c /1)
Centrum Edukacji Dorosłych (ul. Szosa Chełmińska 70)
Centrum Kształcenia Gastronomiczno - Turystycznego (ul. Żółkiewskiego 46/1)
Centrum Kształcenia i Szkolenia Dorosłych w Toruniu (ul. Żwirki i Wigury 49)
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Św. Józefa 26)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (Plac Św. Katarzyny 8)
Centrum Nurkowe "SUB AQUA" (ul. Bankowa 14-16/16 )
Centrum Szkoleniowo-Doradcze Izby Przemysłowo-Handlowej (ul. Kopernika 4)
Centrum Szkoleniowo-Dydaktyczne Służb Ochrony "DELTA" (ul. Wojska Polskiego 47a)
Centrum Szkoleń i Zabezpieczeń Medycznych "Performed" (ul. Przedzamcze 10/2)
CONVERSA Studio Języków Obcych (ul. Podmurna 101/3)
E.P. Centrum Konferencji i Szkoleń (ul. Dziewulskiego 39 / pawilon 4)
Edukacja Przyszłości Ansuz (ul. Rydygiera 19B/25)
English Academy (ul. Chełmińska 14)
Europejskie Centrum Edukacji w Opiece Długoterminowej (ul. Storczykowa 8/10)
Firma Szkoleniowa "DORFIN" (ul. Bartosza Głowackiego 20)
Floppy Computer Systems (ul. M. Skłodowskiej-Curie 12 /A )
Fundacja Gospodarcza - Pro Europa (ul. Warszawska 4/7)
Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Alter Ego (ul. Szosa Chełmińska 154E/2)
Gastronomiczno - Hotelarsko - Turystyczne Szkoły
dla Dorosłych (ul. Osikowa 15)

Herman Education doradztwo i szkolenia (ul. Polna 103/105 lok.39 wjazd do ul. Kociewskiej)
II Prywatne Liceum dla Dorosłych (ul. Dziewulskiego 2)
INWESTOR Doradztwo Finansowo - Kredytowe (ul. Rysia 1)
KAR-MED Ratuj.eu (ul. Bażantowa 1)
Kujawsko-Pomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli (ul. Sienkiewicza 36)
La Soleil (ul. Szosa Chełmińska 134A /14)
Lech Consulting Sp. z o.o. (ul. Podmurna 65/1)
Milton & Dale (ul. Działowskiego 10 D/65)
Niepubliczna Placówka Doskonalenia Zawododowego Koncernu Energetycznego ENERGA SA (ul. Gen. Bema 128)
Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Hagans Logistic Sp. z o.o. (ul. Pl. Fryderyka Skarbka 4)
Ośrodek Szkolenia "Oskar" (ul. Studzienna 13)
Ośrodek Szkolenia BHP i Ppoż "ALAN" (ul. Legionów 58)
Ośrodek Szkolenia Służb Ochrony Osób i Mienia (ul. Rydygiera 30/32)
Ośrodek Szkolenia ZERGO (ul. Przy Skarpie 23c/34)
Ośrodek Szkoleniowo Usługowy BHP ERGO-SZKOL Coghen Włodzimierz (ul. Kolankowskiego 2a/29)
Ośrodek Szkoleniowo-Doradczy "OLDAV" (ul. Przybyłów 3a/18)
Ośrodek Szkoleniowy "KONTRAKT" (ul. Krucza 13)
Ośrodek Szkoleniowy Europejskiego Centrum Współpracy Młodzieży (ul. Pl. Św. Katarzyny 9)
PANTEON - Firma Szkoleniowo - Usługowa (ul. Bydgoska 114/2)
Placówka Kształcenia Ustawicznego Ośrodek Szkoleń "DORADUS" (ul. Żółkiewskiego 46)
Policealne Studium Edukacji i Praktyk Teatralnych (ul. Szosa Chełmińska 226A)
Policealne Studium Informatyki, Ekonomii i Administracji (ul. Łyskowskiego 28)
Profesja - Centrum Kształcenia Kadr (ul. Wielkie Garbary 15/4)
SKK Sp. z o.o. (ul. św.Katarzyny 4)
SMART Szkolenia BHP HSE s.c. (ul. Bukowa 27)
Studium Gospodarcze. Ośrodek Kształcenia Pozaszkolnego (ul. Chełmińska 16)
Studium Kształcenia Kadr (ul. Św. Katarzyny 4)
Studium Pracowników Medycznych i Społecznych (ul. Batorego 39B)
Szkolenia "Verte" (ul. Jana Matejki 20/22 lok. 15)
Szkoła Policealna Pracowników Służb Społecznych (ul. Bartkiewiczówny 93)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Agnieszka Andrzejczak)
Szkoły dla Dorosłych Toruńskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole (ul. Jęczmienna 10)
Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego (ul. Kopernika 4)
Toruńskie Centrum Kształcenia "PRiME PROMOTION" (ul. Prosta 19)
Towarzystwo Wiedzy Powszechnej (ul. Moniuszki 11/13)
UMRK Szkolenia dla firm (ul. Kozacka 5/16)
VECTOR - klub młodzieżowy (ul. Kościuszki 43/45 (KWADRAT, I piętro))
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu (ul. Polna 109/111)
Zakład Doskonalenia Zawodowego (ul. Żółkiewskiego 37/41)
ALEKSANDRÓW KUJAWSKI
Ośrodek Szkoleń Orent (ul. Słowackiego 69)
Zespół Szkół Nr 1 Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Wyspiańskiego 4)
BIELICE
Zespół Szkół (Bielice 1)
BRODNICA
Centrum Edukacji Dorosłych (ul. Lidzbarska 14)
Centrum Edukacji Zawodowej (ul. 3 Maja 2)
Centrum Spawalnicze (ul. Kościelna 7)
Ośrodek Usługowo-Szkoleniowy "ZOFSTA" (ul. Poprzeczna 16)
Regionalne Centrum Kształcenia Praktycznego
i Ustawicznego (ul. Aleja Leśna 2)

BRZOZÓWKA
Zgorzelski Consulting (Brzozówka, ul. Jagodowa 1)
CHEŁMNO
Centrum Edukacji Dorosłych (ul. Dominikańska 35)
Ośrodek Doskonalenia Zawodowego "MAXPOL" (ul. Kościuszki 2)
Ośrodek Szkolenia Kursowego "ILKAM" (ul. Łożyńskiego 50)
Ośrodek Szkoleniowo - Doradczy "Campus" (ul. Wojska Polskiego 1/5)
CIECHOCINEK
Centrum Rozwoju Edukacji "EDUFORMA" (ul. Ogrodowa 16/38)
CIERPICE
Studio Biznesu "LM Progress" (ul. Spokojna 10)
DUSOCIN
Akademia HACCP (Dusocin 18A)
GOLUB-DOBRZYŃ
Centrum Kształcenia Dorosłych w Golubiu-Dobrzyniu (ul. Szkolna 37)
Ośrodek Kształcenia i Promocji "EDUKATOR" (ul. Plac Tysiąclecia 22a)
GÓRSK
Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego LABOR (Górsk, ul. Słoneczna 8b)
GRONOWO
Zespół Szkół CKU (Gronowo 128)
GRUBNO
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego (Grubno)
GRUDZIĄDZ
Akademia Kształcenia Zawodowego Sp. Z O. O. (Pl. Niepodległości 5)
Centrum Edukacji Dorosłych (ul. Al. 23 Stycznia 30)
Centrum Edukacji Zawodowej (ul. Hallera 31)
Centrum Edukacyjne Euro (ul. Bydgoska 11)
Centrum Edukacyjno Consultingowe Concret (ul. Chełmińska 206)
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul.Czarnieckiego 5/7)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Legionów 2/12)
Centrum Promocji i Wyszkolenia Technicznego (ul. Chełmińska 208)
EDUK@TOR (Plac Niepodległości 5)
Elitarna Szkoła Służb Ochrony i Biznesu "Cobra" (al. 23-Stycznia 30)
Grampus - Akademia Pływania (ul. Sikorskiego 38f m7)
Info - Biz Profesjonalna Edukacja (ul. Chełmińska 106A/36)
Inicjatywa Monika Balcer-Grudzień (al. 23 Stycznia 18)
K&K Partners szkolenia i doradztwo (ul. Al. 23 Stycznia 18)
Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Twoja-Szkoła (ul. Żeromskiego 8)
Mind Academy - Szkolenia (ul. Grota Roweckiego 38)
Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego ALTER (ul. Marii Skłodowskiej-Curie 22)
Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna (ul. Śniadeckich 6, lok. 208)
Niepubliczne Placówki Szkoleniowe, Policealna Szkoła dla Dorosłych "Vector" (Al.23-go Stycznia 26/39)
Szkoła Kierowców "AUTOS" (ul. Włodka 16)
Vacantia s.c. (ul. Skarżyńskiego 5/52)
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Toruniu Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Grudziądzu (Aleje 23 Stycznia 26)
Zakład Szkolenia Komputerowego "COLCOM" (ul. Armii Krajowej 12)
Zakład Usług i Szkolenia BHP i P.POŻ (ul. Libelta 10A/4)
GRUPA
EM Finanse i Audyt (ul. Libeckiego 2/5)
INOWROCŁAW
BHP Konsult (ul. Wojska Polskiego 56/29)
Centrum Doskonalenia Zawodowego (Solankowa 20/1)
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Dworcowa 25)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Średnia 9)
Centrum Psychologiczne "Adviser" (ul. Długa 32a/68)
Centrum Szkoleniowo-Dydaktyczne Służb Ochrony "DELTA" (ul. Kiełbasiewicza 7)
IT Mobil Consulting (Marulewy 3)
KIEROWCA.BIZ Szkolenia i Usługi Transportowe (ul. Szarych Szeregów 1)
Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu (ul. Narutowicza 53)
Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli "Edukacja" (ul. Szarych Szeregów 9/6)
Niepubliczne Centrum Doskonalenia Nauczycieli "Ekspert" (al. 800-lecia Inowrocławia 14/2)
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Fundacji EKSPERT-KUJAWY (ul. Dworcowa 65)
Policealne Studium Zawodowe "FAMA" (ul. 3 Maja 11/13)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Liliana Gapińska)
KOPANINO
BDG Sp. z o.o. - Progres Toruń (al. Dębów 55)
KORONOWO
BZDZ Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Szosa Kotomierska 3 )
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Koronowie (ul. Szosa Kotomierska 3)
KRUSZWICA
KIEROWCA.BIZ Szkolenia i Usługi Transportowe (ul. Cicha 11)
ŁOCHOWO
Optimum Training - szkolenia, doradztwo, edukacja (ul. Wycieczkowa 27)
Ośrodek Szkolenia i Rozwoju Kadr "DENAR" (ul. Klonowa 8)
MAŁE RUDY
TRENER Centrum Szkoleń Biznesowych (Małe Rudy, ul. Osiedlowa 11)
MOGILNO
BHP Ekspert (ul. Jagiełły 12/2)
Centrum Szkoleniowe Ideal BHP (ul. Kasprowicza 9/5)
DKOM-MEDIA (ul. 900-lecia 30/36)
Firma Handlowa - Mogilmed (ul. Świerkówiec 49)
Ośrodek Sportowo - Tenisowy "Żabno" (Żabno 52)
NAKŁO NAD NOTECIĄ
Centrum Komputerowo - Szkoleniowe VENTURI SYSTEM (ul. Dworcowa 26)
Happy English (ul. Gimnazjalna 4)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego KURSAL (ul. Gimnazjalna 11)
NIEMCZ
Advance - Szkolenia Językowe (ul. Haliny Konopackiej 2)
PAPOWO TORUŃSKIE
Firma Szkoleniowa "Charyzma" (Papowo Toruńskie, ul. Dworcowa 12)
PŁUŻNICA
Centrum Technologii Informacyjnych e-Misja (Płużnica 64)
RADZIEJÓW
Centrum Edukacyjne "OŚWIATA" (ul. Brzeska 64)
Firma Edukacyjna PITAGORAS (ul. 20 Stycznia 3)
Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli (ul. Objezdna 72)
ROGÓŹNO
Centrum Terapeutyczno Szkoleniowe MENTIS (Rogóźno 41)
ROZGARTY
Szkolenia PRIME - profesjonaliści dla profesjonalistów (ul. Magnolii 5)
SADKI
DOCEO Marcin Smoliński (Anieliny 64)
SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli (ul. Szkolna 8/7)
SŁAWSK WIELKI
Ośrodek Szkoleniowy "Edu-Med" (Sławsk Wielki 43)
STARY BRZEŚĆ
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (Stary Brześć 14)
SYPNIEWO
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (ul. Kwiatowa 3)
ŚWIECIE
CeDeKa Centrum Doskonalenia Kadr (ul. Woj. Polskiego 69B/51)
Centrum Nauczania "LETS GO" (ul. Gimnazjalna 3)
Focus Training (ul. Domaradzkiego 12 )
Hotelarskie Centrum Szkoleniowe (ul. Moniuszki 15/1)
Hotelarskie Centrum Szkoleniowe Sp. z o.o. Akademia Sztuki Kulinarnej (ul. Moniuszki 15/1)
Niepubliczne Centrum Kształcenia (ul. Chmielniki 2)
P.U.H. Elim (ul. Małcużyńskiego 11)
Profesjonalista- Firma Szkoleniowo-Konsultingowa (ul. Chopina 51)
WĄBRZEŹNO
EURO Edukacja - Marlena Górska (ul. Łabędzia 21)
Powszechne Centrum Edukacyjne (ul. Żeromskiego 16)
WIELKIE RADOWISKA
Firma Szkoleniowa Rat-Med (Wielkie Radowiska 43)
WŁOCŁAWEK
Agencja BHP (Pl. Kolanowszczyzna 16/44 )
Centrum Doskonalenia i Edukacji (ul. Nowomiejska 25)
Centrum Edukacji i Kultury "ZENIT" (ul. Młynarska 1A/3)
Centrum Edukacyjno-Językowe Family (ul. Łanowa 23a)
Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 1 (ul. Nowomiejska 25)
Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 2 (ul. Bartnicka 10)
Centrum Nauczania Języków obcych EuRoSCHOOL (ul. POW. 22A)
Centrum Nauki Języków Obcych "Oxford School" (ul. Starodębska 3/7)
Centrum Szkoleń i Kursów NOEZA (plac Wolności 17 C/1)
Firma Szkoleniowa "Centro Plus" (ul. Jesionowa 1)
Grooming Studio Silver DOG (ul. Zbiegniewskiej 87)
KIEROWCA.BIZ Szkolenia i Usługi Transportowe (ul. P.O.W. 20 lok. 22)
Kujawsko Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli (ul. Nowomiejska 15a)
Ośrodek Doradztwa i Szkolenia Bhp "Ekspert" (ul. 14-go Pułku Piechoty 4 /36)
Ośrodek Kształcenia Nauczycieli GRANDMET (ul. Toruńska 87)
Policealna Szkoła i LO dla Dorosłych EDICUS REDICUS - Szkolenia (ul. Królewiecka 34)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Violetta Ptak)
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego we Włocławku (ul. Zielna 2/4)
Zespół Szkół Samochodowych (ul. Leśna 1a)
w Zespółe Szkół Nr 11 - Centrum Szkoleniowo-Dydaktyczne Służb Ochrony "DELTA" (ul. Papieżka 89 (w Zespółe Szkół Nr 11))
ŻNIN
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Agnieszka Andrzejczak)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie