Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

KURSY, SZKOLENIA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
kursy, szkolenia Bartoszyce
kursy, szkolenia Biskupiec
kursy, szkolenia Braniewo
kursy, szkolenia Dobre Miasto
kursy, szkolenia Dywity
kursy, szkolenia Działdowo
kursy, szkolenia Elbląg
kursy, szkolenia Ełk
kursy, szkolenia Gizycko
kursy, szkolenia Giżycko
kursy, szkolenia Gołdap
kursy, szkolenia Iława
kursy, szkolenia Jonkowo
kursy, szkolenia Kabikiejmy Dolne
kursy, szkolenia Kętrzyn
kursy, szkolenia Kisielice
kursy, szkolenia Lidzbark Warmiński
kursy, szkolenia Lubawa
kursy, szkolenia Mikołajki
kursy, szkolenia Mrągowo
kursy, szkolenia Nidzica
kursy, szkolenia Nowa Wieś
kursy, szkolenia Nowe Miasto Lubawskie
kursy, szkolenia Olecko
kursy, szkolenia Olsztyn
kursy, szkolenia Olsztynek
kursy, szkolenia Ostróda
kursy, szkolenia Pisz
kursy, szkolenia Pozezdrze
kursy, szkolenia Poznań
kursy, szkolenia Radzie
kursy, szkolenia Ruciane-Nida
kursy, szkolenia Susz
kursy, szkolenia Szczytno
kursy, szkolenia Węgorzewo
OLSZTYN
Advisor Consulting- Daniel Budaj (ul. Limanowskiego 25 /4)
Aerofit - Centrum Edukacji Fitness (ul. Żurawskiego 1 A)
Akademia Nauki w Olsztynie (ul. Ratuszowa 3/1)
Akademia Rozwoju Osobistego Kompas Małgorzata Dudek (ul. Sikiryckiego 9)
AkSA Akademickie Szkoły Atena (ul. Św. Wojciecha 3/3a lok 13 IIIp)
Alma - Plan Doradztwo Personalne (ul. Białowieska 15)
AP Edukacja (ul. Św. Wojciecha 3/3A piętro II)

Atut Lider Kształcenia

ul. Św. Wojciecha 3/3A (II piętro), 10-504 Olsztyn
tel. (89) 307 00-01, tel. kom. 535 512-250
www: http://atutszkola.pl
e-mail: olsztyn@atutszkola.pl

Atut jest siecią szkół i placówek oświatowych istniejącą od ponad 11 lat w 24 miastach w Polsce, w ramach których prowadzimy szkoły policealne, licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry. Gwarantujemy najwyższą jakość usług w Polsce!


Biuro Organizacji Kursów "URSZULA" (ul. Pieniężnego 10)
Biuro Tłumaczeń i Szkoła Języków Obcych (ul. Reja 2/4 - 1)
Centrum Edukacji Inżyniera "CEDIN" (ul. Kościńskiego 10/1)
Centrum Edukacji OSKAR (ul. 11 Listopada 5)
Centrum Edukacyjne Erasmus (ul. Dworcowa 3/104)
Centrum Motoryzacyjne Sp. z o. o. (ul. Składowa 5)
Centrum Niezwykłych Nurkowań Krokodyle (ul. Dąbrowszczaków 5/1)
Centrum Szkolenia "SEKA" (ul. Augustowska 23)
Centrum Szkoleniowe (ul. Warszawska 39/1)
Centrum Szkoleniowe VITA (ul. Krasickiego 15)
Centrum Szkoleniowo Doradcze TiM ( ul. Kościuszki 13, lok. 123)
Centrum Szkoleniowo-Doradcze LIDER (ul. Minakowskiego 7/4)
Centrum Szkoleniowo-Doradcze LIDER (ul. Artyleryjska 3N/8)
Centrum Szkoleniowo-Usługowe (ul. Osińskiego 7/3)
Centrum Szkoleń Kosmetycznych (ul. Wilczyńskiego 25B/U-10)
Centrum Szkoleń Zawodowych Linia (ul. Wilczyńskiego 6f/1)
Centrum Tańca Crea Dance Wasilewski & Felska (ul.al. Obrońców Tobruku 3)
Cogito Edukacja (ul. Wańkowicza 1)
Duende - Doradztwo (ul. Artyleryjska 3k)
Fabryka Kompetencji (ul. Paukszty 53)
Fundacja (pl. Gen. Józefa Bema 3 /1)
Fundacja Wspieranie i Promocja Przedsiębiorczości na Warmii i Mazurach ( pl. Gen. Józefa Bema 3)
Futura - Nowoczesne Szkoły dla Dorosłych (Al. Piłsudskiego 10/14 (DH DUKAT – II p.))
HeadStyler (Pl. Pułaskiego 7/16)
Instytut Badawczo - Szkoleniowy (ul. Artyleryjska 3 K)
Kings School of English (ul. Piastowska 4)
Medyczna Szkoła Zawodowa PROMEDICA (ul. Jeziołowicza 2)
Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli (ul. Piłsudskiego 61)
Nu Media - Firma Szkoleniowo - Doradcza (ul. Warmińska 14m5)
Ogólnopolski Ośrodek Rozwoju Zawodowego Progres (Plac Jana Pawła II 2/3 )
Olsztyńskie Centrum Kształcenia (ul. Wyszyńskiego 7)
Olsztyńskie Centrum Szkolenia Spawaczy "Dosz" (ul. Stalowa 4)
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli (Turowskiego 3)
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli - Instytutu Edukacji i Sportu (ul. Warmińska 27/105)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego "FAKTOR" (ul. Wyszyńskiego 15)
Ośrodek Szkoleniowy "KRYSKO" (Al. Mar. J. Piłsudskiego 2/8, pok. 112)
P.W. GLOB Studium Kształcenia Ustawicznego (ul. Bydgoska 33)
Partner Group - Centrum Szkoleniowe (ul. Dworcowa 57)
Placówka Kształcenia Zawodowego (pl. Bema 1c)
Polska Szkoła Opiekunów Medycznych (ul. Sikorskiego 23)
Polskie Towarzystwo Ekonomiczne (ul. 1 Maja 13)
Pracownia Językowa "Grasp" (ul. Polna 1a/11)
Pracownia Tańca Współczesnego "Pryzmat" (ul. Dąbrowszczaków 3)
SKYSAIL (ul. Pieniężnego 15)
Studio Stylizacji Paznokci TATIANA Tatiana Jabłońska (ul. Edwarda Mroza 18)

Studium Pracowników Medycznych i Społecznych

ul. Kętrzyńskiego 10, 10-507 Olsztyn
tel. 789-045-480
(budynek Szkoły Podstawowej nr 15)
www: http://www.szkolymedyczne.eu
e-mail: olsztyn@oswiatalingwista.eu

Wykłady i ćwiczenia prowadzą doświadczeni, wysoko wyspecjalizowani wykładowcy, nauczyciele akademiccy, lekarze i profesjonaliści w dziedzinie stomatologii, ortopedii, kosmetyki, masażu, ortoptyki, audiologii, opieki społecznej, elektroniki i informatyki medycznej. Zajęcia praktyczne realizujemy we własnych, profesjonalnych pracowniach i specjalistycznych gabinetach lekarskich oraz szpitalach.


Szkolenia "edu PROFIT" (ul. Dywizjonu 303 2/8)
Szkolenia i Kursy TECHPAL (ul. Barcza 16)
Szkoła Językowa ARTOS (ul. Pieniężnego 18)
Szkoła Muzyczna Yamaha (ul. Sikiryckiego 9)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Dariusz Łojko, Adriana Kindrasz)
Szkoły "Atena" (ul. Św. Wojciecha 3/3a lok 13 IIIp)
TEB Edukacja (ul. Westerplatte 1 a)
Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny w Olsztynie (ul. Gałczyńskiego 21)
Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego (Plac Gen. Józefa Bema 3)
Warmińsko-Mazurska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości (ul. Prosta 38)
Warmińsko-Mazurska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo Technicznych NOT (Plac Konsulatu Polskiego 1)
Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Olsztynie (ul. Jagiellońska 91)
Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli (ul. Głowackiego 17)
Warmińsko-Mazurskie Centrum Nurkowe (ul. Toruńska 1A/41)
Warmińsko-Mazurskie Centrum Szkolenia Strzeleckiego (ul. Westerplatte 1)
Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Olsztynie (ul. Pstrowskiego 28 B)
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Olsztynie (ul. Towarowa 17)
Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych (ul. Paderewskiego 10/12)
Zespół Szkół Elektronicznych
i Telekomunikacyjnych (ul. Bałtycka 37 A)

POZNAŃ
Job Trainings Sp. z o.o. (ul. Ptasia 10)
Szkolenia LARUSS Marcin Lara (ul. Kopanina 28/32, wejście E)
BARTOSZYCE
Al-Med - Kursy Pierwszej Pomocy (ul. Chilmanowicza 7/16)
Centrum Edukacji ZDZ (ul. 11 Listopada 10)
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Auto-Lidz" (ul. Plac Konstytucji 3 Maja 30)
Ośrodek Szkolenia Ustawicznego i Kursów Zawodowych w Bartoszycach (ul. Konopnickiej 2a)
BISKUPIEC
Centrum Edukacji ZDZ w Biskupcu (ul. Słowackiego 12)
BRANIEWO
Ośrodek Kształcenia Ustawicznego "EUR" (ul. Olsztyńska 4/4)
DOBRE MIASTO
ABC Szkoła Języków Obcych (ul. Armii Krajowej 7)
DYWITY
Przedszkole Niepubliczne "Mali Odkrywcy" (Różnowo 766)
DZIAŁDOWO
Centrum Edukacji Zawodowej (ul. Sportowa 1)
Centrum Kształcenia Ustawicznego DAR S.A. (ul. Polna 11a )
Polskie Centrum Szkoleniowe "Expert" (ul. Nidzicka 38 m. 2)
ELBLĄG
Akademia Kształcenia i Doradztwa "Vademecum" (ul. Płk. Dąbka 140/5)
Akademia Sportów Wodnych "Grupa" (ul. 12-go Lutego 8a)
BONO - Doradztwo Edukacyjno - Zawodowe (ul. Leopolda Okulickiego 11 / 14)
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Gen. J. Bema 54)

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK

ul. Grunwaldzka 2, (I piętro, pok. 15), 82-300 Elbląg
Kontakt ze Szkołą
www: http://www.zak.edu.pl/pl/elblag
e-mail: elblag@zak.edu.pl

Centrum Nauki i Biznesu „Żak” jest w ponad 80 miastach w całej Polsce i tworzymy największą OGÓLNOPOLSKĄ firmę edukacyjną. Naszym słuchaczom oferujemy bardzo bogatą, urozmaiconą i dostosowaną do potrzeb rynku ofertę programową. Prowadzimy: Szkoły Policealne, Szkoły Medyczne, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, Gimnazjum, Kursy, Studia Podyplomowe.


Centrum Szkoleniowe CONTACT Piotr Kaczyński (ul. Łączności 3)
CTS - Centrum Terapeutyczno - Szkoleniowe (ul. Krótka 5)
Elbląski Ośrodek Szkoleń "Edukat" (ul. Warszawska 72)
Elbląski Uniwersytet Robotniczy (ul. 1 Maja 54)
Elbląskie Centrum Mediacji i Aktywizacji Społecznej (ul. Zw. Jaszczurczego 17 pok. 101)
Fundacja Na Rzecz Rozwoju Ratownictwa Medycznego (ul. Orzeszkowej 6)
II Prywatne Liceum dla Dorosłych (ul. Robotnicza 173)
Kompleksowe Usługi BHP, BB, OPPOŻ "SAFE-SERVICE" (ul. Płk. S. Dąbka 67/76)
KOsklep Hurtownia i Szkolenia (ul. Nitschmana 24-28F)
Niepubliczna Elbląska Placówka Edukacyjna "ARM" (ul. Wislicka 37)
Ośrodek Profilaktyki i Edukacji Społecznej (ul. Płocka 2/1)
Ośrodek szkoleń CES KONI Systemy IT ()
Ośrodek Szkoleń Drożdżewscy (ul. Sukiennicza 2)
Salon Urody Marzeny Gross (ul. Nitschmana 20 /22)
Stowarzyszenie Księgowych w Polsce (ul. Powstańców Warszawskich 9/1)
Szkolenia GroConcept (ul. Łęczycka 24 E)
Szkoły dla Dorosłych "Twoja Szkoła" (ul. Zamkowa 16 a)
Unijna Szkoła Europejska (ul. Warszawska 5)
Warmińsko - Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli (ul. Wojska Polskiego 1)
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Elblągu (ul. Skrzydlata 1)
EŁK
Atest - Szkolenia, Obsługa Firm (ul. Gdańska 24A/2)
Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego (ul. Matejki 1)
Centrum Szkolenia Zawodowego "Uniwers" (ul. Mickiewicza 15)
Centrum Szkoleniowe "ALFA" (ul. Koszykowa 2)
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku (ul. Sikorskiego 5a)
Ośrodek Kształcenia Kursowego MAURICE (ul. Wojska Polskiego 21)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Armii Krajowej 43)
Ośrodek Szkolenia Zawodowego LOK - Jan Gróndwald (ul. Suwalska 48)
Policealna Szkoła Pracowników Ochrony (ul. Małeckich 1)
GIZYCKO
Fundacja Centrum Doradztwa i Rozwoju Osobistego (ul. Moniuszki 24)
GIŻYCKO
Centrum Nurkowe DIVER (ul. Mickiewicza 9)
Centrum Szkolenia Zawodowego Uniwers (ul. Wodna 4)
Centrum Szkoleniowe "Edukacja" (ul. Mickiewicza 47)
Centrum Szkoleń Ratowniczych DAN – MED (ul. Gdańska 22 c)
MCN Mazurskie Centrum Nurkowe (Sulimy 29 D)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Giżycku (ul. Kopernika 5)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczy (ul. Dąbrowskiego 15)
GOŁDAP
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Mazurska 25)
Zamojska School of Foreign Languages (ul. Wolności 20)
IŁAWA
Centrum Doskonalenia EUREKA (ul. Wiejska 1)
Centrum Edukacji Zawodowej (ul. Wiejska 11)
Centrum Edukacji ZDZ w Iławie (ul. Grunwaldzka 13)
Centrum Kształcenia Zielona Szkoła Marzeń (Karaś 3)
JONKOWO
Centrum Doskonalenia Kadr (ul. Bratkowa 13)
KABIKIEJMY DOLNE
Przedsiębiorstwo Doradczo-Szkoleniowe Radosław Hir (Kabikiejmy Dolne 21)
KĘTRZYN
Centrum Edukacji w Kętrzynie (ul. Ogrodowa 2a)
Firma Szkoleniowa "ARVEN" (ul. Jana Kochanowskiego 25)
Grupa Doradcza "Wojciechowski & Partnerzy" (ul. Mazurska 16/5)
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli (Plac Grunwaldzki 1)
Szkoła Policealna TWP w Kętrzynie (ul. Asnyka 10)
KISIELICE
Zespół Szkół Rolniczych (ul. Daszyńskiego 12)
LIDZBARK WARMIŃSKI
Auto-Lidz Biuro Usług - Stanisław Henryk Iwaniuk (ul. Szwolażerów 8/1)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Orła Białego 5)
LUBAWA
Centrum Edukacji WKL (ul. Rzepnikowskiego 33/28)
MIKOŁAJKI
Ośrodek Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczy (ul. Kolejowa 13)
MRĄGOWO
Mrągowskie Centrum Kształcenia (ul. Mrongowiusza 65 A )
Ośrodek Kształcenia "BASZKA" (ul. Wojska Polskiego 22)
Prywatne Centrum Kształcenia (Os. Parkowe 16)
NIDZICA
Centrum Edukacji w Nidzicy (ul. Karola Barke 2)
Ośrodek Szkolenia Zawodowego - UNIWERSUS (ul. Żeromskiego 4A/2)
NOWA WIEŚ
Fundacja Rozwoju Warmii i Mazur (Nowa Wieś 39 /A)
NOWE MIASTO LUBAWSKIE
Centrum Edukacji Zawodowej (ul. Działyńskich 14)
Szkoła Muzyczna I st. "RES FACTA MUSICA" (ul. Jagiellońska 3)
OLECKO
MTL Creation (ul. Norwida 17)
Niepubliczna Placówka Oświatowo – Wychowawcza "Tan Muz" (ul. Mereckiego 2)
Oleckie Centrum Szkolenia Kierowców (Aleje Lipowe 3)
Szkoły i Ośrodek Kształcenia Zawodowego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku z siedzibą w Olecku (ul. Armii Krajowej 22a)
OLSZTYNEK
Centrum Nurkowe Aquadiver.pl (ul. Leśna 28)
Centrum Szkoleniowe Edugika (ul. Wrzosowa 6/1)
OSTRÓDA
Centrum "Okey" (ul. Jana III Sobieskiego 3/3)
Centrum Kształcenia Kadr GRACZYK (ul. Jana III Sobieskiego 3/10)
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ostródzie (ul. Kardynała Wyszyńskiego 2)
Szkolenia "TRiANON" (ul. Wojska Polskiego 5)
Warmińsko-Mazurski Zakład Doskonalenia Zawodowego w Olsztynie Centrum Edukacj w Ostródzie (ul. Olsztyńska 17)
Zespół Szkół Rolniczych (ul. Czarnieckiego 69)
PISZ
Akademia Kierowcy (ul. Adama Mickiewicza 41)
Centrum Edukacji w Piszu (ul. Adama Mickiewicza 41)
Instytut Wspierania Rozwoju Osobowości (ul. Lipowa 10/15)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Rybacka 5)
Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Gizewiusza 12)
Zespół Placówek Kształcenia Ustawicznego (ul. Warszawska 5)
Zespół Szkół Zawodowych z Biblioteką Pedagogiczną (ul. Gizewiusza 3)
POZEZDRZE
Kursy i Szkolenia Marta Pietrołaj (ul. Świerczewskiego 3)
RADZIE
Centrum Rozwoju PRESTIGE (Radzie 21A)
RUCIANE-NIDA
Zespół Szkół Leśnych (ul. Polna 2)
SUSZ
Zespół Szkół (ul. Wiejska 1)
SZCZYTNO
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Anita Maliszewska)
W-M ZDZ w Olsztynie Centrum Edukacji w Szczytnie (ul. Chrobrego 4)
Wulkan - Szkolenie Pracowników Ochrony (ul. Staszica 11)
WĘGORZEWO
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Teatralna 5)
Ośrodek Szkoleniowy DELTA (ul. Zamkowa 4)
Ośrodek Szkoleniowy Rzemiosł Tradycyjnych
i Artystycznych (Muzeum Kultury Ludowej
ul. Portowa 1)

Zakład Doskonalenia Zawodowego (ul. Teatralna 5)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie