Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

KURSY, SZKOLENIA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
kursy, szkolenia Bażanowice
kursy, szkolenia Bąków
kursy, szkolenia Będzin
kursy, szkolenia Bielsko Biała
kursy, szkolenia Bielsko-Biała
kursy, szkolenia Bielsko-Biała
kursy, szkolenia Bielsko-Biała
kursy, szkolenia Bieruń
kursy, szkolenia Brenna
kursy, szkolenia Bytom
kursy, szkolenia Chorzów
kursy, szkolenia Cieszyn
kursy, szkolenia Cieszyn Śląskie
kursy, szkolenia Cisownica
kursy, szkolenia Czechowice-Dziedzice
kursy, szkolenia Czeladź
kursy, szkolenia Czerwionka-Leszczyny
kursy, szkolenia Częstochowa
kursy, szkolenia Dąbrowa Górnicza
kursy, szkolenia Dąbrowa Górnicza
kursy, szkolenia Dąbrowa Górnicza
kursy, szkolenia Dębowiec
kursy, szkolenia Gliwice
kursy, szkolenia Górki Wielkie
kursy, szkolenia Jastrząb
kursy, szkolenia Jastrzębie-Zdrój
kursy, szkolenia Jaworzno
kursy, szkolenia Kaniów
kursy, szkolenia Katowice
kursy, szkolenia Knurów
kursy, szkolenia Koniecpol
kursy, szkolenia Krupski Młyn
kursy, szkolenia Lubliniec
kursy, szkolenia Łazy
kursy, szkolenia Mazańcowice
kursy, szkolenia Międzybrodzie Bialskie
kursy, szkolenia Międzybrodzie Żywieckie
kursy, szkolenia Międzyrzecze Górne
kursy, szkolenia Międzyświeć
kursy, szkolenia Mikołów
kursy, szkolenia Mysłowice
kursy, szkolenia Nieborowice
kursy, szkolenia Ogrodzieniec
kursy, szkolenia Ornontowice
kursy, szkolenia Palowice
kursy, szkolenia Parkoszowice
kursy, szkolenia Piekary Śląskie
kursy, szkolenia Pisarzowice
kursy, szkolenia Pszczyna
kursy, szkolenia Racibórz
kursy, szkolenia Radzionków
kursy, szkolenia Rędziny
kursy, szkolenia Ruda Śląska
kursy, szkolenia Rudniki
kursy, szkolenia Rybnik
kursy, szkolenia Siemianowice Śląskie
kursy, szkolenia Skoczów
kursy, szkolenia Sosnowiec
kursy, szkolenia Stara Huta
kursy, szkolenia Szczyrk
kursy, szkolenia Świętochłowice
kursy, szkolenia Tarnowskie Góry
kursy, szkolenia Tarnowskie Góry
kursy, szkolenia Tarnowskie Góry
kursy, szkolenia Tychy
kursy, szkolenia Wanaty
kursy, szkolenia Wieszowa
kursy, szkolenia Wilamowice
kursy, szkolenia Wisła
kursy, szkolenia Wodzisław
kursy, szkolenia Wodzisław Śląski
kursy, szkolenia Wola
kursy, szkolenia Zabrze
kursy, szkolenia Zawiercie
kursy, szkolenia Zbrosławice
kursy, szkolenia Żarki
kursy, szkolenia Żory
kursy, szkolenia Żywiec
KATOWICE
"WEDA" Renata Wilk (ul. Bema 45)
21CN Radosław Smilgin (ul. Sokolska 33/173)
2Business Consulting Group sp. z o.o. (ul. Ligocka 103 Budynek 1C)
Agencja Szkoleniowa "SAPERE AUDE" (ul. Ułańska 16/59)
Akademia Kompetencji- KSK Sp. z o.o. (ul. 11-go Listopada 13)
Akademia Metamorfozy (ul. Przemysłowa 3)
Akademia Polskich Stylistów (ul. Żwirki i Wigury 13)
Akademia Szkoleniowa B&K s.j. (ul. 3 Maja 6-8)
Akademia Sztuki Masażu - Menos (ul. Jagiellońska 5 /27)
AP Edukacja (ul. Stawowa 11 lok. 1 piętro I)
Art-Play Policealna Szkoła Aktorska (ul. Mikołowska 26)
Arte Affari (ul. Andrzeja 3/2)

Atut Lider Kształcenia

ul. Stawowa 11 lok. 2 (I piętro), 40-095 Katowice
tel. (32) 307 09-25, tel. kom. 535 068-932
www: http://atutszkola.pl
e-mail: katowice@atutszkola.pl

Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Ponad 11 lat doświadczenia w 21 miastach w Polsce. Szkoły policealne, policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry, więc możesz powrócić do przerwanej nauki lub po porostu zmienić swoją zwykłą szkołę i uczyć się z liderami!


Autoryzowane Centrum Szkoleniowe "Dagma" (ul. Bażantów 4/2)
Business Center 1 (ul. Staromiejska 2 /7)
Centrum Doradczo-Szkoleniowe- IZAR (ul. Marii Skłodowskiej-Curie 17/6)
Centrum Doradztwa Gospodarczego (ul. Francuska 35-37/415)
Centrum Edukacji "Copernicus" (ul. 3-go Maja 18)
Centrum Edukacji EURODIRECT (Al. Korfantego 2)
Centrum Finansowo-Szkoleniowe UNION Sp. z o.o. (ul. Staromiejska 6/8)
Centrum Kreowania Liderów SA (ul. Ściegiennego 3)
Centrum Kształcenia Europejskie (ul. Młyńska 3)
Centrum Kształcenia Menedżerów - Niepubliczna Szkoła Policealna (ul. Piotra Skargi 8 )
Centrum Kształcenia Zawodowego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach (ul. Krasińskiego 2)
Centrum Nauki Języków i Ośrodek Szkoleniowy (ul. Dyrekcyjna 6/4)
Centrum Szkolenia Samorządu SOWID s.c. (ul. Mickiewicza 29)
Centrum Szkoleniowe Biar Beauty Group (ul. Bażantów 10/1)
Centrum Szkoleniowe Branży Turystycznej - Biura Podróży Travel Caffe (ul. Moniuszki 2)
Centrum Szkoleniowo - Projektowe "Profesja" (ul. Witosa 13A/22)
Centrum Szkoleniowo-Edukacyjne PRYM (ul. Dąbrowskiego 22, pok. 507)
Centrum Szkoleń i Edukacj Menedżerskiej
w Katowicach (ul. Ceglana 67)

Centrum Szkoleń Twardych K. Zdybał, M. Zdybał Sp. J. (ul. Krasińskiego 29/9)
Centrum urody "Sunshine" (ul. Sowińskiego 45)
Conart Sp. z o.o. (ul. Barbary 21)
COSMETICS GROUP Sp. z o.o. (ul. Kormoranów 40)
Demo - Ośrodek Szkolenia Informatycznego (ul. Mickiewicza 29)
eduPartners Szkolenia i Doradztwo (ul. Wita Stwosza 6)
Egida Szkoła Języków Obcych i Obozy językowe w Anglii i Italii (ul. Pijarska 5)
En Pro - Kursy Języka Angielskiego (ul. Rolna 53a/24)
Energomontaż - Południe S.A. - Centrum Szkoleniowe Katowice (ul. Książęca 12)
Europejski Ośrodek Szkolenia oraz Praktyk Zawodowych dla Górnictwa "EKO-WIN" (Al. Korfantego 79)
Exbis-Eksperci Biznesmenom (ul. Słonimskiego 2/1)
Exclusive Event (ul. Mysłowica 9 /31)
FILAR Doradztwo Personalne (ul. 3 Maja 22/2B)
Firma Handlowo-Usługowa "Vellp" (ul. Mysłowicka 4/4)
Firma Szkoleniowa SMGKRC Poland Human Resources (ul. 3 Maja 22)
Fundacja Edukacja Bez Granic (ul. Drzymały 9/5)
Fundacja Gaudete (ul. Francuska 31 /4)
Fundacja na Rzecz Rozwoju "AKTYWATOR" (ul. Sezamkowa 11H)
HairMarket MONIKA GOLIASZ (ul. Tadeusza Kościuszki 180)
House of Solutions International Sp. z o.o (ul. Modelarska 12)
Human Solutions for Business - Firma Consultingowo - Szkoleniowa (ul. Roździeńska 41)
II Prywatne Liceum dla Dorosłych (ul. Jagiellońska 18)
Instytucja Szkoleniowa Regionalny Ośrodek Kultury w Katowicach (ul. PCK 19)
Instytut Edukacji i Rozwoju ALFA PRIM (ul. Stanisława Kossutha 11/504/4)
Instytut Psychologii Stosowanej (ul. Harcerzy Września 1939 r. nr 2)
INTERDONT - Katowicka Szkoła Menedżerów (ul. Opolska 15)
J.estem - studio twórczych osobowości (ul. Oswobodzenia 1)
Klub Nurkowania Swobodnego "WODNIK" (ul. Chrobrego 43/142)
Klub Sportowy "ALPINO" (ul. Baranowicza 8)
Klub Tańca "AWANGARDA" (ul. Chorzowska 9b)
Klub Wysokogórski w Katowicach (ul. 3 Maja 11)
Kobold Public Relations (ul. Czerwińskiego 6)
Kreatywna Edukacja (ul. Słowackiego 18/21)
Laboratorium Arkanów Biznesu (ul. Podgórna 7 /8)
Medyczna Szkoła Policealna Województwa Śląskiego Nr 1 (ul. Wiertnicza 3)
Medyczne Szkolenia Podyplomowe PAKT (ul. Kopernika 8/2)
Metrum - Warsztaty i Doradztwo Psychologiczne (ul. Zabrska 3 /6)
Międzynarodowa Szkoła Bankowości i Finansów (ul. Koszarowa 6)
Nova Szkoła Tańca S.C Anna Marycz, Andrzej Woźniak (ul. Mroźna 43)
Office Expert - Szkolenia Komputerowe (ul. Kolista 25)
Ogólnopolski Ośrodek Rozwoju Zawodowego PROGRES (ul. Mickiewicza 20)
Ośrodek Kształcenia Samorządu Terytorialnego im. Waleriana Pańki (ul. Mariacka 1)
Ośrodek Szkolenia Zawodowego "Hydrogop" (ul. Tartaczna 20)
Ośrodek Szkoleń Budownictwa "IPW Projex" (ul. Wojewódzka 50/6)
Otawa Group Sp.j. (ul. 3 - go Maja 22 /6 )
Paris Beauty College (ul. Warszawska 26/5 i 7)
Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum Sp. z o.o. (ul. Ligocka 103)
Polskie Towarzystwo Ekonomiczne (ul. Misjonarzy Oblatów MN 27)
Praxis s.c. (ul. Pietrusińskiego 7c)
Pro Coig Sp. z o.o. (ul. Mikołowska 100 /A)
ProEdukacja (ul. Warszawska 3)
PROFESJA (ul. Stawowa 11 lok.1 piętro I)
Prywatna Policealna Szkoła "CENZUS" (ul. Krasińskiego 25A/1)
Regionalny Ośrodek Edukacji - Centrum Szkoleń (ul. Czerwińskiego 6 III piętro, pokój nr 308)
SCUBA Szkoła Nurkowania (ul. Przemysłowa 10)
Spółka Szkoleniowa Sp. z o.o. (ul. Szopienicka 58)
Stowarzyszenie Instytut Informatyki Śledczej (ul. Piotrowicka 61)
Studio Tańca Retro (ul. 3 Maja 23/3)
Szkolenia EURO WORK (ul. Mielęckiego 10 lok. 202)
Szkolenia JCommerce (ul. Tadeusza Kościuszki 112)
Szkoła Controllingu Sp. z o.o. (ul. Narutowicza 16)
Szkoła Językowa PROJECT (ul. Skłodowskiej - Curie 48/2)
Szkoła Pilotażu Paralotni ALTUS (ul. Osikowa 48)
Szkoła Policealna Kosmetyczna "WOMAN" (ul. Sobieskiego 27)
Szkoła Salsy Los Amigos (ul. Sokolska 31)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Barbara Osiecka-Ksiądz
ul. Generała Jankego 181)

Szkoła Tańca "ISKRA" (ul. Chorzowska 107 (I piętro))
Śląskie Centrum Poszerzania Wiedzy Kynologicznej "BARI" (ul. Obrońców Westerplatte 130)
Śląskie Centrum Szkoleniowe przy Górnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. (ul. Powstańców 17)
TÜV NORD Polska Sp. z o.o. (ul. Mickiewicza 29)
Usługi Szkoleniowe i Doradcze "Emiter PR" (ul. Drzymały 9/6)
Vending Szkolenia (ul. Lwowska 38)
VENETTA Szkolenia dla Kosmetyczek
i Kosmetologów (ul. Ziołowa 43)

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego
w Katowicach (ul. Francuska 78)

Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy Sp. z o.o. (ul. 3-go Maja 19/7)
Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy Sp. z o.o. (ul. 3 - Maja 19/7)
Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w Katowicach (ul. Powstańców 52)
Zakłady Badań i Atestacji ZETOM (ul. Ks. Bpa H. Bednorza 17)
Zespół Szkół Gastronomicznych (ul. Roździeńska 25 )
Zespół Szkół Handlowych (ul. Gen. J.Hallera 60)
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 2 (ul. Mikołowska 131)
Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących nr 3 (ul. Harcerzy Września 1939r. nr 2)

Zespół Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego (ul. Św. Jacka 3)
Zespół Szkół Zawodowych nr 3 (ul. Szopienicka 66)
BAŻANOWICE
Centrum Kształcenia Praktycznego (Bażanowice, ul. Cieszyńska 11)
BĄKÓW
Placówka Kształcenia Ustawicznego EF PROJEKT (Bąków, ul. Kątek 21)
BĘDZIN
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Małachowskiego 60)
Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego (ul. Promyka 26)
Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy Sp. z o.o. (ul. Koszelew 7)
BIELSKO BIAŁA
archiCel Szkoła rysunku architektonicznego (ul. Piastowska 7/4)
BIELSKO-BIAŁA
Aeroklub Bielsko-Bialski (ul. Cieszyńska 321)
Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (ul. Cieszyńska 365)
Akademia Edukacji Zdrowotnej "Synergia" (ul. Złoty Potok 69)
Akademia Językowa Boston (ul. Listopadowa 70)
Akademia Szkolenia Zawodowego (ul. Cieszyńska 406)
Akademia Tańca DAKINI (ul. Partyzantów 44)
Art-Foto-Design Studio (ul. Podcienie 2a)
Artystyczny Warsztat Recitel Sp. z o.o. (ul. Cechowa 23)
BDM GROUP Piotr Strzelecki Daniel Dziewit s.c. (ul. Piekarska 50/2c )
Beskidzkie Centrum Opieki Domowej "BONA" (ul. Górska 1a)
Beskidzkie Towarzystwo Edukacyjne (ul. Słowackiego 45)
BEST Centrum Języków Obcych (ul. Cechowa 13)
Bielskie Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznegoo (ul. Piastowska 21)
Bielskie Stowarzyszenie Artystyczne- Teatr Grodzki (ul. Sempołowskiej 13)
Centrum Edukacji "Bartmaj" (ul. Cechowa 20)
Centrum Edukacji "Copernicus" (ul. Cechowa 4)
Centrum Inicjowania Zmian (ul. Doliny Miętusiej 15/3)
Centrum Kształcenia ROMA (ul. Słowackiego 25)
Centrum Nowoczesnej Kosmetyki Estetycznej Sekrety Piękna (ul. Brodzińskiego 2)
Centrum Sportów Górskich "Trango" (ul. Karpacka 24)
Centrum Szkoleniowe "Agamon" (ul. Produkcyjna 11)
Ekologus Sp. z o.o. (ul. Jaskółcza 29)
Hiromi Centrum Języków Obcych (ul. 11 Listopada 60-62)
I n f o T e a c h Infobrokering & Szkolenia (ul. Mickiewicza 2)
Instytut Szkoleniowy "Pina Parie" (ul. Wapienna 6)
IRP - Inwestycje-Rozwój-Personel (ul. Siewna 12 /29)
Konfides - Konferencje, Szkolenia, Sympozja, Imprezy Firmowe (ul. Orzechowa 8)
Kursy i Szkolenia - "Omnix " (ul. Sixta 5 /314)
LINGUA L.A.B. - Szkoła Językowa (ul. A. Frycza-Modrzewskiego 12 piętro III)
Międzynarodowa Sieć Nauczania AXON (ul. Barlickiego 7)
Ośrodek Edukacji - Sokrates (ul. Krasińskiego 18)
Ośrodek Kształcenia Kosmetyczek Anna Satława (ul. Trzech Diamentów 2/1)
Ośrodek Kształcenia TALMED s. (ul. Grażyńskiego 12)
Ośrodek Kursowy firmy DOMENA (ul. Kustronia 40)
Ośrodek Profilaktyki i Psychoedukacji "Prosyntonia" (ul. Czwartaków 2/28A)
Ośrodek Szkolenia "Aspekt" (ul. Legionów 26/28)
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Cypcer" (ul. Cyniarska 11)
Ośrodek Szkolenia Motorowego i Szkolenia Zawodowego "Omnibus" (ul. Długa 50)
Ośrodek Szkolenia Zawodowego BKM TRANSBUS (ul. Legionów 54)
Ośrodek Szkoleniowy EDUKACJA (ul. 3 Maja 31)
Oxford Centre - Szkoła Języków Obcych (ul. Krakowska 30)
Policealna Szkoła Detektywów i Pracowników Ochrony RONIN (ul. gen. M. Boruty-Spiechowicza 24)
Pracownia Kreatywności (ul. Wzgórze 5, III piętro)
Pracownia Psychoedukacji i Terapii (ul. Wzgórze 5)
Pracownia Rzeźby i Ceramiki Ars Nova (ul. Kościelna 3)
PROFESJA (ul. Barlickiego 5)
PROFESJA Profesjonalne Kursy Maturalne (ul. Rychlińskiego 30/7)
Progress Ośrodek Szkoleniowy (ul. Okulickiego 10)
ProLogos - Kursy Szkolenia Pilarzy (ul. Goleszowska 16/128)
Przedsiębiorstwo Naukowo-Badawczo-Usługowe BT Włodzimierz Buziński (ul. Inwalidów 2c)
Przedsiębiorstwo Usługowe Centrum Nurkowe "ORKA" (ul. Widok 12)
Studio Kwiatowe "Biedermeier" (ul. Wzgórze 11)
Studium Przedsiębiorczości "MAGO" (ul. Legionów 30)
Success Factory Korepetycje i Kursy Bielsko (ul. Partyzantów 44)
Szkolenia "Twój Doradca" (ul. Muchomorów 20)
Szkolenia "Projekt" Agnieszka Pilch (ul. Podwale 45)
Szkolenia w zakresie zagadnień prawnych
LEX SERVICE (ul. Cechowa 25, I piętro)

Szkoła Językowa "Open up" (ul. Dmowskiego 12/4)
Szkoła Języków Obcych EMPIK (ul. Dąbrowskiego 6)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Sabina Byrska
ul. Bohaterów Warszawy 17/9)

BIELSKO-BIAŁA
Warsztaty Artystyczne (ul. Mickiewicza 19)
BIELSKO-BIAŁA
Warsztaty Realizatora Filmowego i Telewizyjnego "WRFiTV" (ul. Armii krajowej 220/3)
BIERUŃ
BEST Centrum Języków Obcych (ul. Macieja 1)
Kompanijny Ośrodek Szkolenia Sp. z o.o. w Knurowie Przedstawicielstwo Bieruń (ul. Granitowa 132)
BRENNA
Biuro Szkoleń- Raven (ul. Hołcyna 93 /A )
BYTOM
AIM Strefa Językowo - Tłumaczeniowa (ul. Korfantego 22)
Bytomski Ośrodek Edukacji (ul. Żeromskiego 42)
Capital Consulting (ul. Tatrzańska 7)
Centrum Edukacji "Copernicus" (ul. Dworcowa 1)
Centrum Edukacji SZANSA (ul. Modrzewskiego 5)
Centrum Kształcenia Kadr Administracji Rządowej i Samorządowej AWANS (ul. Bałtycka 4 lokal 44)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Powstańców Śląskich 10)
EDUKOM - Komputery Kursy Języki Obce (ul. Narutowicza 3)
Górnośląskie Centrum Nurkowe "SEA FISH" (ul. Witczaka 9 )
II Prywatne Liceum dla Dorosłych (ul. Józefczaka 39)
Klub Nurkowania Swobodnego "ROZBARK" (ul. Powstańców Warszawskich 8 )
Mega Centrum Rozwoju (pl. Akademicki 10/10)
MORS - Klub Działalności Podwodnej PTTK Sebastian Literacki (ul. Piekarska 25)
Ośrodek Szkolenia Kierowców ROMA (ul. Witczaka 51/2)
Ośrodek Szkolenia Zawodowego "Adept" (ul. Gwarecka 29/10)
Ośrodek Szkoleniowy "Elpax" (ul. Łużycka 11)
PROFESJA (ul. Dworcowa 36)
SYNTEZA Szkolenia Konsulting (ul. Moniuszki 26)
Szkoła Języków Obcych Goldenlingua (ul. Gliwicka 23)
Zespół Policealnych Szkół Medyczno-Społecznych (ul. Wrocławska 120)
Zespół Szkół w Bytomiu Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach (ul. Powstańców Śląskich 6)
CHORZÓW
AP Edukacja (ul. Faski 6 (Rynek) - drugie piętro)
ATUT - Strefa Rozwoju (ul. 3-go Maja 22)
Audit Consulting Municipal Sp. z o.o. (ul. Zgrzebnioka 58)
Centrum Kształcenia ROMA (ul. Omańkowskiej 9)
Centrum Kształcenia Ustawicznego Ekonomistów (ul. Urbanowicza 2)
Centrum Kształcenia Zawodowego Cogito Agnieszka Żywczak (ul. Gałeczki 36)
Centrum Przedsiębiorczości w Chorzowie (ul. Targowa 5)
Centrum Rozwoju Kognitywnego Brain Up Iwo Konopek (ul. Zawiszy Czarnego 5/11)
CentrumSzkoleń Wysokościowych TOTEM (ul. Stalowa 17)
EduNavigator Interaktywna Edukacja (ul. M. Wolskiego 5/4)
Fabryka Kreatywności (ul. M. Konopnickiej 9/1)
Firma Edu-Cator (ul. Kochanowskiego 9b/1)
Idea Trainer House (ul. Wróblewskiego 18a/10)
II Prywatne Liceum dla Dorosłych (ul. Dąbrowskiego 36)
Kursy Dla Dzieci "Kombinatory" (ul. Bogedaina 22a)
Lauren Peso Polska S.A. (ul. Dąbrowskiego 48)
Lauren Peso Polska Spółka Akcyjna (ul. Dąbrowskiego 48)
Ośrodek Kształcenia Pracowników Ochrony (ul. Katowicka 115 C)
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Kliś" (ul. Farna 6)
Stageman Polska - Firma Szkoleniowo-Eventowa (ul. Truchana 49/5)
Szkolenia i doradztwo Paweł Kurasz (ul. Józefa Maronia 44)
Szkoła Języka Angielskiego My English Place (ul. Jasna 23)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Anna Bukowska)
CIESZYN
Centrum Edukacyjne "Labor" (ul. Bobrecka 1)
Centrum Językowe "Nexus" (ul. Bobrecka 27)
Centrum językowo - edukacyjne "Format" (ul. Bobrecka 25)
Centrum Kształcenia Kierowców "7 BIEG" (ul. Kochanowskiego (przy Urzędzie Pracy))
Centrum Szkoleniowo - Consultingowe CSC (ul. Przepilińskiego 104)
Fundacja rozwoju przedsiębiorczości społecznej - Być Razem (ul. Wałowa 4 )
Grupa-Eventowa.pl Aleksandria Organizacja Ślubu i Wesela (ul. Mennicza 1, pok.204)
Kontur (ul. Garncarska 7)
Międzynarodowy Instytut Neuroterapii (ul. Puńcowska 85)
Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Doradztwa i Nadzoru w Cieszynie (ul. Wojska Polskiego 1)
Studio Edukacji "Creator" (ul. Sienkiewicza 4/3)
Szkoła Organizacji i Zarządzania (ul. Mała Łąka 10)
Szkoła Tańca Krystyny i Edwarda Ubdów (ul. Irysów 2)
Szkoły dla Dorosłych "Twoja Szkoła" (ul. Wojska Polskiego 1)
Śląska Akademia Nauki i Rozwoju (ul. Głęboka 28/1)
Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy Sp. z o.o. (ul. Głęboka 25)
Zamek Cieszyn (ul. Zamkowa 3 a, b, c)
CIESZYN ŚLĄSKIE
CREDO Szkolenia dla Handlowców (ul. Górna 29B/6)
CISOWNICA
LifeProtect - Szkolenia z Zakresu Ratownictwa Medycznego (Cisownica 441)
CZECHOWICE-DZIEDZICE
BEST Centrum Języków Obcych (ul. Kolejowa 15)
Centrum Kształcenia "Edukator" (ul. Konopnickiej 9)
Firma Szkoleniowa "Praxe" (ul. Wąska 23)
CZELADŹ
Europejskie Doradztwo Inwestycyjne (ul. Wojkowicka 2)
CZERWIONKA-LESZCZYNY
Zespół Szkół (ul. 3 Maja 42)
CZĘSTOCHOWA
AD-EKO - Szkolenia, Konsulting, Ochrona Środowiska (ul. Słowackiego 27/33)
Alter EGO Centrum Szkoleniowe ()
Apus - Robert Meller (ul.Jasnogórska 15, II piętro lok.11)
Aquademia - Szkoła Nurkowania (ul. Lwowska 48/50)

Atut Lider Kształcenia

ul. Najświętszej Marii Panny 21, 42-202 Częstochowa
tel. (34) 365 28-65, (34) 365 37-37, tel. kom. 508 198-082
www: http://atutszkola.pl
e-mail: czestochowa@atutszkola.pl

Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Ponad 11 lat doświadczenia w 21 miastach w Polsce. Szkoły policealne, policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry, więc możesz powrócić do przerwanej nauki lub po porostu zmienić swoją zwykłą szkołę i uczyć się z liderami!


Biuro Dokumentacji Kadrowo - Płacowej i Usługi BHP (ul. Mehoffera 50 /A )
Biuro Usług Doskonalenia Zarządzania i Organizacji SYSTEM Sp. J. (ul. Faradaya 53 /44)
Centralna Szkoła Państwowa Straży Pożarnej (ul. Sabinowska 62)
Centrum Artystyczno - Edukacyjne miniVERSO (ul. Jasnogórska 75)
Centrum Edukacji, Szkoleń i Języków Obcych, Centrum Terapii i Rehabilitacji, Zespół Szkolno-Przedszkolny "Czyż" (ul. Rzepakowa 18)
Centrum Kształcenia Optyczno-Medycznego (ul. Matejki 67/69)
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Przechodnia 11/15)
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Zespole Szkół (ul. Legionów 58)
Centrum Szkolenia i Doradztwa Personalnego PROFESJA (ul. Bełchatowska 16/30)
Centrum Szkoleniowe "Europol" (ul. Piłsudskiego 35)
Centrum Szkoleniowe MOTO-SAPA (ul. Wały Dwernickiego 117/121 lok. 24)
Centrum Szkoleniowo-Usługowe Spawalnictwa PROSPAW-MONTEX (ul. Dojazdowa 1)
Centrum Szkoleń Specjalistycznych "Aspekt" (ul. Legionów 59)
Częstochowska Szkoła Tańca M. A. Dobrowolscy (ul. Kiedrzyńska 24/32)
Częstochowski Zespół Szkół "Centrum Kształcenia" (ul. Ogrodowa 47)
Dobre Szkoły Stowarzyszenia Rzeczoznawców Ekonomicznych (ul. Kawia 4/16)
Eduprofesja (Al. Wolności 22B lok. 10)
Firma Doradczo - Szkoleniowa "PROGRANT" (al. Wojska Polskiego 124 lok.3)
Firma Usługowo - Szkoleniowa "VERUS" (ul. Mireckiego 29 lok.65)
Girasole - Centrum Językowe (ul. Śląska 28 m. 51)
GRUPA CONTACT (ul. Nadrzeczna 52/14)
Jaber - Szkolenia z Pierwszej Pomocy (ul. Słowackiego 9/85)
Kursy Języka Migowego (ul. Św. Barbary 41)

Medyczne Studium Zawodowe
w Częstochowie Medigap sp. z o.o.

ul. Kopernika 16/18 (sekretariat), 42-217 Częstochowa
tel./fax. (34) 361-33-95, (34) 363-68-20, tel. kom. 601-740-458
siedziba: ul. Brzezińska 6a, Częstochowa
www: http://www.msz.czest.pl
jesteśmy na Facebook`u
e-mail: sekretariat@msz.czest.pl

Szkoła prywatna z uprawnieniami szkoły publicznej kształcąca kadrę średniego personelu medycznego. Kształcenie praktyczne odbywa się w profesjonalnie wyposażonych pracowniach odwzorowujących warunki zawodowe oraz w placówkach służby zdrowia. Bardzo wysoka zdawalność egzaminów zewnętrznych.


Omnibus - Studio Edukacji, Zdrowia I Urody Żmuda Urszula (ul. Rakowska 8/60)
Ośrodek Kształcenia i Biznesu "Sokrates" (ul. Wodzickiego 68)
Ośrodek Kursowego Szkolenia Kierowców "ADROM" (ul. Ogrodowa 6/24)
Ośrodek Przygotowania i Doskonalenia Kadr (ul. Żwirki i Wigury 6/14)
Polski Instytut Mediacji i Integracji Społecznej (al. Wojska Polskiego 124 lok. 3)
Polskie Towarzystwo Ekonomiczne (ul. Kilińskiego 32/34)
PROFESJA (ul. Najświętszej Marii Panny 29)
Samorządowy Ośrodek Doskonalenia (ul. Kosmowskiej 5)
SGP Training&Consulting (ul. Legionów 90 /100)
Spółdzielnia Pracy "OŚWIATA" (ul. Faradaya 31)
Studio Salsa Fever (Al. Kościuszki 10 )
Studium Doskonalenia Zdolności Poznawczych (ul. Romera 13/67)
Szkoła "PiKar" (ul. Krasińskiego 14/24)
Szkoła Rysunku Architektonicznego VERSO (Al. Wolności 27)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Małgorzata Adamus, Marta Uchacz)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Agnieszka Pilis
ul. Turoszowska 12)

Szkoła Tańca "SZYK" (ul. BACZYŃSKIEGO 6)
Szkoły dla Wszystkich STM (al. NMP 24)
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Częstochowie (ul. Hallera 1)
DĄBROWA GÓRNICZA
AB..Z.Centrum (ul.Królowej Jadwigi 12)
AP Edukacja (Al. Kościuszki 17, pokój nr 302)
Centrum Językowe "PROGRESO" (ul. 3 Maja 13)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Bandrowskiego 3a )
Centrum Usługowe EUREDUS (ul. Wschodnia 8)
Firma PPHU "Pegas" (ul. Budowlanych 6)
DĄBROWA GÓRNICZA
Firma Szkoleniowa "Distribution Marketing Group" S.C. Robert Krawiec, Karolina Krawiec (ul. Ostrogórska 15/78)
DĄBROWA GÓRNICZA
Fundacja Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia (ul. Sienkiewicza 6a)
Instytut Zdrowia i Urody - Konwalia (ul. J. III Sobieskiego 29)
Ogólnopolski Ośrodek Rozwoju Zawodowego PROGRES (ul. 3 Maja 4)
Prywatna Szkoła Policealna, Prywatne Technikum Zawodowe oraz Liceum dla Dorosłych (ul. Królowej Jadwigi 12)
Salon Urody "Lustro" (ul. Gospodarcza 5)
Szkoła Pilotażu Paralotni Fly School (ul. Staszica 86)
Zespół Szkół Zawodowych "Sztygarka" (ul. Legionów Polskich 69)
DĘBOWIEC
EgoSelect - Akademia Terapeuty (ul. Ogrodowa 40a)
GLIWICE
Adex Spółka Jawna (ul. Pszczyńska 306)
ADR Serwis (ul. Pszczyńska 306)
ADROM s.c. Szkolenia Zawodowe A. Kubasik, R. Wielińska (ul. Dubois 4)
Agencja Doskonalenia Zawodowego "GRAMAR BIS" (ul. Jasna 31B)
Akademia Tańca Alhambra (ul. Żwirki i Wigury 68)
Artur Rosołowski "UNINUR" (ul. Przyszłości 86/4 )
ATUT - Ośrodek Szkoleniowo - Kursowy (ul. Norberta Barlickiego 8/6)
Biuro Szkoleń - Partner Pośrednictwa Marketingu (ul. Wieczorka 22)
Centrum Edukacji "Copernicus" (ul. Zwycięstwa 43/1)
Centrum Języków i Zarządzania (ul. Wieczorka 27)
Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Wyszyńskiego 11 parter pokój 1)
Centrum Kształcenia Zawodowego
  i Ustawicznego nr 1 (ul. Kozielska 1)

Centrum Szkolenia "P. A. Nova" (ul. Górnych Wałów 42)
Centrum Szkoleniowe "INTEX" (ul. Portowa 4)
Centrum Szkoleniowe Ergo (ul.Toszecka 102 (biurowiec "OBRUM", lokal 113, na I piętrze))
Centrum Szkoleniowe Neurotrainers (ul. Górnych Wałów 7)
Centrum Szkoleniowo - Doradcze "BEST" s.c Adrianna Kubasik, Roma Wierzbicka, Joanna Zielińska (ul. Jasnogórska 11, pok. 104)
Centrum Szkoleniowo-Doradcze "Lenax" (ul. Mikołowska 7)
Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT-SYSTEMS (ul. Konarskiego 18c/2-14B)
DKR firma franchisingowa SIMP (ul. Górnych Wałów 25)
Doskam (ul. Wincentego Pola 16)
FILOMATA Sp. z o.o. (ul. Bojkowska 20A)
Firma Szkoleniowa HAMISH - Nauka Języków Obcych (ul. Zwycięstwa 35, lokal 10)
Fundacja Domena Rozwoju (ul. Zygmunta Starego 13 /25)
Fundacja Icam Jezuici Instytut Techniczny (ul. M. Kopernika 63 a)
IBS Poland Sp. z o. o. (ul. Lipowa 3)
MDS Centrum Wsparcia Biznesowego Mirella Doluk Świerczek (ul. Dolnych Wałów 19b)
MegaProgress Szkoła Języków Obcych (ul. Długosza 2)
Ogólnopolski Ośrodek Rozwoju Zawodowego PROGRES (Plac Piastów 10)
Ośrodek Kształcenia Spawaczy SLV-GSI (ul. Bojkowska 59)
Ośrodek Szkolenia Spawaczy "WELDER" Spółka Cywilna (ul. Portowa 18)
Ośrodek Szkoleniowo-Doradczy "NOWATOR" (ul. Kozielska 52)
Ośrodek Szkoleniowo-Usługowy "AGAR" (ul. K. Miarki 12)
PROFESJA (ul. Zwycięstwa 50/3)
Recrutamos Doradztwo Personalne (ul. Powstańców Warszawy 4/6)
StartEko Szkolenia i Doradztwo (ul. Brzozowa 28c/8)
Stowarzyszenie Animatorów Wszechstronnego Rozwoju Młodzieży (ul. Barlickiego 3)
Studio Tańca i Ruchu Copa Cabana (ul. Młyńska 8)
Szkolenia "ROBIX" (ul. Konarskiego 5/2)
Szkoła Komputerowa Impuls (ul. Piramowicza 2/1)
Szkoła Tańca "ISKRA" (ul.Jana Nowa Jeziorańskiego 1)
Szkoły dla Dorosłych "Twoja Szkoła" (ul. Bojkowska 16)
TOM - Doradztwo i Szkolenia Kazimierz Cudek (ul. Wrocławska 23/2)
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski (ul. Zwycięstwa 1)
Zespół Szkół Budowlano-Ceramicznych (ul. Bojkowska 16)
Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych (ul. Sikorskiego 132)
Zespół Szkół Techniczno - Informatycznych (ul. Chorzowska 5)
GÓRKI WIELKIE
Szkoła Tańca "Elitan" (ul. Zofii Kossak 14)
JASTRZĄB
Ranczo Krzywy Kołek (Jastrząb, ul. 19 Stycznia 153)
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
AP Edukacja (ul. Wielkopolska 1H)
BHP Antos (ul.Zielona 27)
Centrum Kosmetyczno - Szkoleniowe "Beauty Secrets" (ul. 11 Listopada 22a)
Centrum Rozwoju Kadr VIDI (ul. Opolska paw. 723)
F.H.U A Priori - Ośrodek Szkolenia (ul. 11 Listopada 9)
Firma Handlowo-Usługowa- Leszek Zugaj- Ośrodek Szkolenia (ul. Kasztanowa 2)
Firma Szkoleniowa "EMPIRIA" (ul. Turystyczna 24/8)
II Prywatne Liceum dla Dorosłych (ul. Śląska 6)
NOTUS - Szkoły dla Ciebie (ul. Wrocławska 6)
Ośrodek Szkolenia BIAŁECKI Sp. z o.o. (ul. Armii Krajowej 1)
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Józef Krzempek" (ul. Przemysłowa 1 (p.31))
Ośrodek Szkoleniowy "Blueform" (ul. Armii Krajowej 25 lok. 7)
Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy Sp. z o.o. (ul. Katowicka 24)
JAWORZNO
Agencja Rozwoju Lokalnego S.A. w Jaworznie (ul. Grunwaldzka 275)
Centrum Edukacji "Copernicus" (ul. Farna 12)
Centrum Edukacji Zawodowej CARGO (ul. K. Darwina 17)
Centrum Edukacyjne "Progress" (ul. Paderewskiego 43)
Centrum Edukacyjne PROTEUSS (ul. Zagłoby 6)
Centrum Edukacyjne TAMARIKI (ul. Pocztowa 6)
Centrum Kształcenia i Promocji Kadr LIDER (ul. Grunwaldzka 285)
Centrum Nauki. Korepetycje i Szkolenia DOCEO (ul. Sądowa 5a)
Europartner Sp. z o.o (ul. Wschodnia 6)
Policealna Szkoła Informatyki i Administracji w Jaworznie (ul. Leśna 49)
PR Partner (ul. 11 Listopada 8/4)
KANIÓW
Bielski Park Technologiczny Lotnictwa Przedsiębiorczości i Innowacji Sp. z o.o. (ul. Stefana Kóski 43 )
KNURÓW
Centrum Szkolenia Kosmetycznego "NAIL STYLE " (ul. Emilii Plater 7)
Kompanijny Ośrodek Szkolenia (ul. Szpitalna 8)
Niepubliczne Studium Informatyki i Marketingu (ul. 1-Maja 21)
KONIECPOL
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Armii Krajowej 26)
KRUPSKI MŁYN
Agencja Rozwoju Lokalnego - Agrotur S.A. (ul. Główna 5)
LUBLINIEC
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (ul. Grunwaldzka 48)
Ośrodek Szkolenia Kierowców (ul. Niegolewskich 5)
ŁAZY
Ales - Wojciech Rorot (ul. Konstytucji 3-go Maja 5)
MAZAŃCOWICE
Akademia Szkoleń i Konsultingu (Mazańcowice 871)
MIĘDZYBRODZIE BIALSKIE
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy Nad Wodospadem (ul. Medyków 19)
MIĘDZYBRODZIE ŻYWIECKIE
Ośrodek Wypoczynkowy "Niagara" (ul. Isepnicka 29)
MIĘDZYRZECZE GÓRNE
Centrum Kształcenia Zawodowego (Międzyrzecze Górne 165)
MIĘDZYŚWIEĆ
Zespół Szkół Rolniczych w Międzyświeciu (ul. Malinowa 10)
MIKOŁÓW
Centrum Edukacyjne ACTIVE SCHOOL (ul. Żwirki i Wigury 56)
Centrum Języków Obcych LEADER (ul. Pszczyńska 17)
Centrum Kształcenia Quaderno (ul. Krakowska 33)
Centrum Szkoleniowe "Kemes" (ul. Kolejowa 4)
DenCo Dental Conference (ul. Jasna 1-5)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Rybnicka 43 )
PRESTIGE Europejskie Centrum Kształcenia (ul. Wyzwolenia 27)
Profesjonalne Szkolenia Kosmetyczne (ul. Krakowska 58)
Quality Austria Polska Sp. z o.o. (ul. Żwirki i Wigury 14)
SYSTEM - Profesjonalne szkolenia dla firm, coaching, doradztwo (ul. Buczka 46)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Rybnicka 44)
MYSŁOWICE
Agencja Rozwoju Edukacji (ul. Wybickiego 144)
Brainstorm (ul. Laryska 54)
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Mikołowska 44a)
Consultant - Anna Kowalczyk (ul. Reja 18A /16)
Firma Usługowo-Handlowa VISTA S.C. (ul. Bernarda Wały 3A/29 )
Niepubliczne Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Bernarda Świerczyny 72)
Ośrodek Szkolenia Kierowców mgr inż. Stanisław Wszołek (ul. Świerczyny 72 )
Ośrodek Szkoleń Zawodowych i Inżynierii Bezpieczeńdtwa "Kameleon" (ul. Oświęcimska 38)
SALI Szkółka Bramkarska Jarka Salachny (ul. Saperów Śląskich 1b/27)
Studium Policealne Akademii Viessmann (ul. Gen. Ziętka 126)
Szkolenia "EduBastion" (ul. Słoneczne Wzgórze 94)
NIEBOROWICE
Art Silver Design (ul. Dworcowa 2)
OGRODZIENIEC
Szkoła Jazdy "STOP" (ul. Krótka 2)
ORNONTOWICE
Firma Szkoleniowo - Doradcza "BHP-Komar" (ul. Polna 1)
PALOWICE
4 QUALITY - Doradztwo i Szkolenia (ul. Zazdrosna 10)
PARKOSZOWICE
Lider - Doradztwo, Szkolenia, Prawo Pracy (ul. Wiejska 23)
PIEKARY ŚLĄSKIE
ATEMPOL Sp. z o.o. (ul. Karola Miarki 2)
Szkoły dla Dorosłych "Twoja Szkoła" (ul. Armii Krajowej 2, II piętro pokój nr. 12a)
PISARZOWICE
Firma Usługowo - Szkoleniowa "SatMed" (ul. Chabrowa 5)
PSZCZYNA
BEST Centrum Języków Obcych (Plac Targowy 15)
Powiatowy Zespół Szkół nr 2 (ul. Szymanowskiego 12)
RACIBÓRZ
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Zamkowa 6)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Solna 21 (II piętro))
Firma Szkoleniowa "Bugiel" (ul. Arki Bożka 35)
Magmus Szkolenia Kosmetyczne (ul. Książęca 7A)
RADZIONKÓW
Ośrodek Szkoleniowo-Usługowy Rajd Ryszard Walc (ul. Męczenników Oświęcimia 23)
RĘDZINY
ABA BHP- Paweł Witkowski (ul. Kocha 4)
RUDA ŚLĄSKA
Apauly Euroconsulting (ul. Jesionowa 9)
Centrum Kształcenia Praktycznego
  i Doskonalenia Zawodowego (ul. Gen. J. Hallera 6)

Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Orzegowska 25)
CKK "ROMA" Ogólnopolska Sieć Szkół (ul. Kłodnicka 97)
F.H. Stemark s.c. (ul. Sienkiewicza 7 )
Firma "Profi-Medical" (ul. Do Gródka 16)
I- CONSULTING (ul. Zabrzańska 24)
Kursy Groomerskie - Salon Pielęgnacji Psów "Łapka" (ul. Stanisława Kunickiego 26/1)
Placówka Kształcenia Ustawicznego (ul. Raciborska 10A/9)
PROWESS Rudzka Agencja Public Relations (ul. gen. Hallera 20)
Rudzka Agencja Rozwoju - Inwestor (ul. Wolności 6)
Rudzki Inkubator Przedsiębiorczości Sp. z o.o. (ul. Karola Goduli 36)
RUDNIKI
Aeroklub Częstochowski (Kościelec, ul Jana Pawła II 101)
RYBNIK
Amber - Kosmetyczne Centrum Szkoleniowe (ul. Piownik 3)
AP Edukacja (ul. Rynek 6 II piętro)

Atut Lider Kształcenia

ul. Kościuszki 54 (III piętro, pok. 322), 44-200 Rybnik
tel. (32) 307 28-95, tel. kom. 535 120-395
www: http://atutszkola.pl
e-mail: rybnik@atutszkola.pl

Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Ponad 11 lat doświadczenia w 21 miastach w Polsce. Szkoły policealne, policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry, więc możesz powrócić do przerwanej nauki lub po porostu zmienić swoją zwykłą szkołę i uczyć się z liderami!


Centrum Doradztwa i Kształcenia Kadr sp.j.Mariola Kujańska Justyna Kokot (ul. Gwarków 14)
Centrum Twórczego Rozwoju (ul. Raciborska 86)
Centrum Zdrowia i Edukacji "Medicus-Pro" (ul. Saint Vallier 2)
Firma Szkoleniowa "Gruburg Vending" (ul. Przemysłowa 3)
Fundacja "Business for Future" (ul. Raciborska 66b/19)
Górnośląska Agencja Przekształceń Przedsiębiorstw S.A. (ul. Jankowicka 23/25)
HOMOSUM Ośrodek Psychoedukacji (ul. Świętego Antoniego 10)
II Prywatne Liceum dla Dorosłych (ul. J.F.Białych 5)
Międzynarodowa Sieć Nauczania AXON (ul. Powstańców Śląskich 34)
Monimar - Hurtownia Kosmetyki Profesjonalnej i Centrum Szkoleniowe (ul. Kilińskiego 37a)
Ośrodek Szkolenia Kierowców AVANT (ul. Kościelna 1)
Rybnickie Centrum Edukacji Zawodowej Centrum Kształcenia Ustawicznego oraz Praktycznego (ul. Św. Józefa 30)
Salon kosmetyczny I Szkolenia Ines (ul. Wodzisławska 224b)
Szkolenia Audits Ventures Monika Czubak-Król (ul. Przemysłowa 3 Biurowiec Silesia, III piętro, pokój nr. 304)
Szkolenia PB Consulting (ul. Smolna 27C pom. 11)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Krzysztof Sadanowicz)
Szkoła Tańca "ISKRA" (ul. Grunwaldzka 46)
Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy Sp. z o.o. (ul. Sobieskiego 9)
SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
Edu-Celmed - Firma Szkoleniowa (ul. Stawowa 23a/12)
Firma Szkoleniowa "Alta" (ul. Olimpijska 7)
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych oraz Szkoła Policealna "Twoja Szkoła" (ul. Olimpijska 20)
Szkolenia "Neuroactive" (ul. Świętej Barbary 9)
SKOCZÓW
Centrum Edukacji GastroHotel (ul. Górecka 21)
Centrum Języków Obcych Skoczów (ul. Cieszyńska 3 B)
MGR Usługi Sportowo-Rekreacyjne i Edukacyjne (ul.G.Morcinka 23/26)
Optimal (ul. Wałowa 3)
Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy Sp. z o.o. (ul. Bielska 11)
SOSNOWIEC
Agencja Rozwoju Lokalnego S.A. (ul. Teatralna 9)
Agreement - kursy i szkolenia językowe (ul. Feliks 41)
Au Pair Jobs - praca i nauka języków obcych
za granicą (ul. Modrzejowska 7)

Bacom - szkolenia i kursy (ul. Hugo Kołłątaja 6A)
BeHaPeks Konsulting, Szkolenia i Audit BHP (ul. Mierosławskiego 3)
Cech Rzemiosł Różnych, Małej i Średniej Przedsiębiorczości (ul. Kościelna 16)
Centrum Edukacji "Copernicus" (ul. Modrzejowska 12)
Centrum Edukacji i Wychowania Młodzieży KANA (ul. Legionów 10)
Centrum Edukacyjne PROGRESS (ul. Paderewskiego 43 )
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego - Technikum nr 3 Gastronomiczno-Hotelarskie, Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 4 Gastronomiczna (ul. Wawel 1)
Centrum Kształcenia Zawodowego ZDZ Sosnowiec (ul. Sienkiewicza 25)
Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego (ul. Gen. Grota Roweckiego 64)

Centrum Szkoleń Tłumaczeniowych (ul. Czeladzka 58)
Czerwona Małpa Joanna Kądziołka (ul. Ujejskiego 1/13)
Elitarna Szkoła Służb Ochrony i Biznesu "COBRA" (ul. Warszawska 12)
ETC Group Sp. z o. o. (ul. Stalowa 3)
Europejskie Studium Menedżerskie (ul. Kilińskiego 54/III/3)
Firma Szkoleniowa "Kador" (ul. Będzińska 26/32)
JESTEM Studio Twórczych Osobowości (ul. Zbaraska 1)
Niepubliczna Policealna Szkoła Farmaceutyczna "Medan" (ul. Partyzantów 11)
Ośrodek Szkolenia Spawaczy "Ingressio" (ul. Struga 1)
Ośrodek Szkoleniowy "Prymus" (ul. Ostrogórska 33A/341)
PROFESJA (ul. Modrzejowska 11)
Przedsiębiorstwo Usługowe "Harispal" Paulina Szilistowska (ul. Braci Mieroszewskich 122 b)
Regionalne Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Stalowa 9)
RSK Sport - Ratownictwo Szkolenia Kajakarstwo (ul. Zawodzie 67)
Szkolenia "X-COM" (ul. Góralska 15 G)
Szkolenia BeHaPeks (ul. Mierosławskiego 3)
Szkoła rysunku Kraków przy KSDT Marta Stefaniak Krakowskie Studio Działań Twórczych (ul. Akacjowa 7/10)
Zespół Szkół "Atena" (ul. Żytnia 26)
STARA HUTA
Szkoła Jazdy Konnej "JAKUBÓWKA" (ul. Tęczowa 26)
SZCZYRK
Centrum Usługowo - Szkoleniowe SDZ Matlak Łukasz (ul. Deptak nad Żylicą 9)
Szkoła Bezpiecznego Latania (ul. Myśliwska 47)
Szkoła narciarska Progress w Szczyrku (ul. Salmopolskiej 115)
ŚWIĘTOCHŁOWICE
DMD Centrum Szkoleniowe (ul. Wiślan 9 /1)
Ośrodek Szkoleniowy "LaCosmetik" Danuta Gola (ul. Górna 23)
Zespół Szkół Ekonomiczno-Informatycznych (ul. dra A. Bukowego 17)
Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych (ul. Sikorskiego 9)
TARNOWSKIE GÓRY
Akademia Języków Obcych USA (ul. Gliwicka 33)
Centrum Edukacyjne Future (ul. Powstańców Śląskich 10)
Centrum Językowe Academus (ul. Ratuszowa 7/3)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Sienkiewicza 6)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Sobieskiego 1)
Firma Szkoleniowo - Doradcza "Marktplan" (ul. Piłsudskiego 8)
JMConsulting (ul. Nowa 14)
Michał Bartoszek Szkoła Szybkiego Czytania ABC (ul. Bohaterów Monte Cassino 4/8)
TARNOWSKIE GÓRY
Niepubliczna Placówka Kształcenia Kursowego "KURSANT"
Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli "PEDAGOG" (ul. Karłuszowiec 9 )

TARNOWSKIE GÓRY
Przedsiębiorstwo Szkoleniowo - Projektowe "Program" (ul. Piastowska 8)
Szkoła Tańca i Ruchu MISTRAL (ul. Częstochowska 26)
TYCHY
Akademia CAD Cosnult (ul. Sienkiewicza 15)
BEST Centrum Języków Obcych (ul. Kopernika 1B)
Centrum Edukacji Zawodowej (ul. Arctowskiego 1 )
Centrum Nauki i Zabawy OkiDoki (ul. Husarii Polskiej 28a)
Centrum Szkoleniowe Marcell`a (ul. Damrota 66)
Centrum Szkoleniowe Yasmin (ul. Tołstoja 62)
ENTUZJA - Szkolenia i doradztwo (ul. Zwierzyniecka 96)
Firma MAR-JAN Jan Borkowski (ul. Wejchertów 20)
II Prywatne Liceum dla Dorosłych (ul. Ks. Tischnera 75 B)
Międzynarodowa Akademia Kosmetyki i Biznesu Cosmobelle (ul. Barona 30)
Okręgowa Izba Przemysłowo - Handlowa w Tychach (ul. Grota Roweckiego 42)
PROFESJA (ul. Grota Roweckiego 42/44, I piętro 124)
Ribes Doradztwo i Szkolenia (ul. Żorska 14)
Szkolenia Kosmetyczne "Broadway Beauty" (ul. Konfederatów Barskich 17)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Sabina Byrska
Al. Jana Pawła II 10, Hotel „TYCHY” VII p)

Szkoły "TEB-Edukacja" (Al. Jana Pawła II 24)
Śląski Instytut Szkoleń (ul. Brzozowa 16a)
Śląskie Centrum Kształcenia Florystycznego- Firma "Synergia" (ul. Sadowa 3)
TaxNet Sp. z o.o. (ul. Młyńska 13)
WANATY
Centrum Szkoleniowe "Metal Team" (Wanaty, ul. Warszawska 2E)
WIESZOWA
Centrum Kształcenia Kynologicznego ZROZUMIEĆ PSA (ul. Wolności na końcu)
WILAMOWICE
Centrum Szkoleniowo Usługowe BIBA (ul. Polna 7)
WISŁA
Centrum Edukacyjne "get better" (ul. 1 Maja 29a)
WODZISŁAW
P.P.H.U. Partner (ul. Przemysława 1d3 )
WODZISŁAW ŚLĄSKI
EGIDA Szkoła Języków Obcych i Obozy językowe w Anglii i Italii (ul. Wałowa 5)
F.P.H.U. Nowex- Adam Nowosielski (os. 1-go Maja 29 /1/9 )
Firma Szkoleniowa MG-edu (ul. Czyżowicka 73)
NOTUS - Szkoły dla Ciebie (ul. Tysiąclecia 25 )
P. Z. Partner Pałamarz - Firma Szkoleniowo Usługowa (ul. Połomska 26)
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego (ul. Gałczyńskiego 1)

Szkolenia Pierwszej Pomocy (ul. Waryńskiego 6/4)
WOLA
Centrum Integracji i Rozwoju Regionalnego (ul. Przemysłowa 6/412)
ZABRZE
Akademia Umiejętności Zawodowych (ul. Roosvelta 120)
Angmen - Firma Edukacyjna (ul. Wolności 154)
Baza Edukacyjno-Szkoleniowa Tutor (ul. Dworcowa 9/16)
Centrum Edukacji "Copernicus" (ul. Dworcowa 4)
Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego (ul. 3 Maja 95)
Centrum Kształcenia PRYMUS (ul. Wolności 262/216 )
Centrum Szkoleniowe Nails Company (ul. Wolności 123)
Centum Edukacji Komputerowej "LogoSoft" (ul. Karola Miarki 22 /1)
Firma Szkoleniowo-Konsultingowa - Nowe Perspektywy (ul. Wolności 345 lok. 801 (8 piętro))
Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Trawipol -az Sp. z o.o. (ul. Mickiewicza 64)
Niepubliczne Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Plac Dworcowy 6)
Ośrodek Doskonalenia i Kształcenia Ustawicznego "PARTNER" (ul. 3 Maja 48/5)
Ośrodek Szkolenia Psów - Pastel (ul. Sejmowa 30 /4)
Ośrodek Szkoleniowy "MEDRES" (ul. Paderewskiego 45)
Ośrodek Szkoleniowy "Nikom" (ul. Karola Miarki 22/6)
PGNiG Technologie Spółka Akcyjna Oddział GAZOBUDOWA w Zabrzu Mariusz Ryczko (ul. Alojzego Pawliczka 22A)
Przedsiębiorstwo Inwestycyjno - Techniczne "Intechkop" Sp. z o.o. (ul. Mickiewicza 64)
Specjalna Strefa Szkoleń 3S (ul. Wolności 94)
Stowarzyszenie Kopalnia Sztuki (ul. Hagera 41)
Studio Artystyczne Maciej (ul. Srebrna 6)
Szkolenia Kierowców "POLCOM" (ul. Generała de Gaulle`a 65)
Szkoła Języków Obcych DEUTSCH (ul. Stalmacha 20)
TUV Akademia Polska Sp. z o.o. (ul. Wolności 327)
WS Finance Ośrodek Szkolenia Specjalistycznego ( ul. Św. Urbana 5/D1)
Zespół Szkół Nr 17 (ul. Piłsudskiego 58)
Zespół Szkół Specjalnych nr 41 (ul. M. Konopnickiej 3)
ZAWIERCIE
Centrum Szkolenia (ul. Sienkiewicza 66 )
Centrum Szkolenia Zawodowego (ul. Rataja 30)
DJMA Netsystems - Szkolenia (ul. Wiśniowa 3)
Jurajskie Centrum Edukacji "START" (ul. Dojazd 5b)
Policealana Szkoła Ochrony Osób i Mienia (ul. Sądowa 8)
Szkoła Językowa Shock Wave (ul. Daszyńskiego 55)
Szkoła Parapsychologii "Droga Życia" (ul. Kościuszki 15)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Małgorzata Adamus)
Szkoła Wspinania "9a" (ul. Huldczyńskiego 22/ 54)
Unico Sp. z o.o.- Ośrodek Kursów i Szkoleń (ul. Sądowa 8)
Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy Sp. z o.o. (ul. 11 Listopada 2/4)
ZBROSŁAWICE
Ośrodek Jeździecki "Zbrosławice" (ul. Wolności 28)
ŻARKI
Zespół Szkół (ul. Myszkowska 50)
ŻORY
Alfa Centrum Oświatowe (ul. Boczna 6)
FPP Konsulting S.C. (ul. Osińska 37)
Ośrodek Kształcenia Kadr "DVZ" (ul. Jarzębinowa 123)
Ośrodek Szkolenia Ad Acta (ul. Węglowa 11)
ŻYWIEC
Beskidzkie Centrum Edukacyjne (ul. Kabaty 2)
Niepubliczna Szkoła dla Dorosłych (ul. Dworcowa 26)
Niepubliczna Szkoła Ogólnokształcąca i Zawodowa (ul. Komisji Edukacji Narodowej 3)
Ośrodek Szkolenia Motorowego (ul. Handlowa 12)
PRESTIGE Nowoczesne Metody Nauczania (ul. Węglowa 19)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Alicja Wójtowicz)
Zespół Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących (ul. Moszczanicka 9)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie