Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

SALE KONFERENCYJNE

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
sale konferencyjne Białobrzegi
sale konferencyjne Brok
sale konferencyjne Chyliczki
sale konferencyjne Ciechanów
sale konferencyjne Cierszewo
sale konferencyjne Długosiodło
sale konferencyjne Grójec
sale konferencyjne Izabelin
sale konferencyjne Jachranka
sale konferencyjne Jadwisin
sale konferencyjne Jedlnia Letnisko
sale konferencyjne Józefów
sale konferencyjne Klaudyn
sale konferencyjne Konstancin-Jeziorna
sale konferencyjne Korczew nad Bugiem
sale konferencyjne Koszelówka
sale konferencyjne Krępa koło Zalesia Górnego
sale konferencyjne Krzyczki Szumne
sale konferencyjne Kuklówka
sale konferencyjne Legionowo
sale konferencyjne Leszno
sale konferencyjne Łacha koło Serocka
sale konferencyjne Miętne
sale konferencyjne Mory k. Warszawy
sale konferencyjne Nowe Rumunki
sale konferencyjne Orońsko
sale konferencyjne Otrębusy
sale konferencyjne Otwock
sale konferencyjne Ożarów Mazowiecki
sale konferencyjne Paprotnia
sale konferencyjne Płock
sale konferencyjne Przypki
sale konferencyjne Pułtusk
sale konferencyjne Radziejowice
sale konferencyjne Serock
sale konferencyjne Serpelice
sale konferencyjne Sękocin Las
sale konferencyjne Sękocin Stary
sale konferencyjne Siedlce
sale konferencyjne Skarboszewo
sale konferencyjne Skaryszew
sale konferencyjne Soczewka
sale konferencyjne Sterdyń
sale konferencyjne Sulejówek
sale konferencyjne Teresin
sale konferencyjne Walendów
sale konferencyjne Warszawa
sale konferencyjne Wilga
sale konferencyjne Zakroczym
sale konferencyjne Zaździerz
sale konferencyjne Zielonka
sale konferencyjne Żuromin
WARSZAWA
Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Śródmieście (ul. Polna 7a)
Airport Hotel Okęcie (ul. 17 Stycznia 24)
AP Edukacja (ul. Zgoda 3/1b)
AWM Consulting (ul. Bukowińska 22 lok. 8b)
BDO Sp. z o.o. (ul. Postępu 12)
Best Western Hotel FELIX (ul. Omulewska 24)
Biblioteka Narodowa (Al. Niepodległości 213)
Businessman Institute (ul. Trakt Lubelski 40a)
Centrum Edukacyjne "Syntea" (ul. Postępu 21)
Centrum Hotelowo-Konferencyjne WALD (ul. Połczyńska 52)
Centrum Konferencyjne "Galeria na Kole" (ul. Ciołka 16)
Centrum Konferencyjne Golden Floor (al. Jerozolimskie 123A)
Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe "BOSS" Sp. z o.o. (ul. Żwanowiecka 20)
Centrum Konferencyjno Apartamentowe "Mrówka" (ul. Przekorna 33)
Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Fundacji "Nowe Horyzonty" (ul. Bobrowiecka 9)
Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe PCC (ul. Kopernika 30, I piętro)
Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe PLATON (ul. Skalnicowa 21)
Centrum Szkolenia Gazownictwa (ul. Kasprzaka 25)
Centrum Szkoleniowe Przemysłu Mięsnego "Polwita" (ul. Rogatkowa 37)
Centrum Szkoleniowe Twins (ul. Żywiczna 57)
Centrum Szkoleń Komputerowych DIACOM ()
Ernst & Young Academy of Business (al. Armii Ludowej 26)
Holiday Inn Warszawa (ul. Złota 48/54)
Hotel Hit (ul. Ks. Ignacego Kłopotowskiego 33)
Hotel Ibis Warszawa Centrum (Al. Solidarności 165)
Hotel MDM (pl. Konstytucji 1)
Hotel Radisson Blu Sobieski (pl. Zawiszy 1)
Hotel-Restauracja "Roko" (ul. Mikołajska 2)
Jan III Sobieski Hotel (Plac Artura Zawiszy 1)
Klub Bankowca (ul. Smolna 6)
Lebiedź Consulting (ul. Kartograficzna 77 A/32)
Lord Hotel & Conference Center (Al. Krakowska 218)
Ośrodek Szkoleniowy "Exploris" (ul. Erazma Ciołka 6)
Pałac Prymasowski (ul. Senatorska 13/15)
Polonia Palace Hotel (al. Jerozolimskie 45)
Team Hostel Warszawa (ul. Lechicka 23 B)
Vinci - Szkoła Twórczej Nauki (ul. Na Uboczu 9/23)
Warszawskie Centrum EXPO XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14)
Śródmieście - Euro Info Group Sp. z o.o. (ul. Nowy Świat 27 lok. 22)
Śródmieście - Szkoła Linuxa Euro Info Group Sp.z o.o (ul. Nowy Świat 27)
Ursynów - Szkoły Fundacji PRIMUS (ul. Zoltana Balo 1)
Wola - Ośrodek Szkolenia Kierowców (Al. Jerozolimskie 204)
Wola - Upowszechnianie Nauki-Oświata "UN-O"
Studium Języków Obcych (ul. Żelazna 41/7)

BIAŁOBRZEGI
Centrum Edukacji Zawodowej Resortu Finansów Ośrodek Zamiejscowy w Białobrzegach (ul. Wczasowa 50)
Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne PROMENADA (ul. Spacerowa 35)
Ośrodek Szkoleniowy Instytutu Rozwoju Słuzb Społecznych (ul. Wczasowa 15 A)
BROK
Dom Wczasowy "Nadrzecze" (ul. Brzostowa 5)
Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy "Rzemieślnik" (ul. Brzostowa 28)
CHYLICZKI
Centrum Edukacji Felberg (ul. Wschodnia 1)
CIECHANÓW
Federacja Stowarzyszeń Naukowo - Technicznych "NOT" (ul. Powstańców Warszawskich 6)
CIERSZEWO
Ośrodek Rekreacyjno - Szkoleniowy "Cierszewo" (Cierszewo 8)
DŁUGOSIODŁO
Lipnik Park (ul. Lipnik 9a)
GRÓJEC
Centrum Edukacyjne "EduStrefa" (ul. Jana Pawła II 26)
IZABELIN
Centrum Kultury Izabelin (ul. Matejki 21)
Gospoda "Kampinówka" (ul. Tetmajera 38)
JACHRANKA
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy Zetom - Jachranka (Jachranka 76a)
Warszawianka Centrum Kongresowe Hotel Wellness & SPA (Jachranka 77)
Windsor Palace Hotel & Conference Centre (Jachranka 75)
JADWISIN
Centrum Szkoleń i Konferencji "Geovita" (ul. Ogrodowa 31)
JEDLNIA LETNISKO
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Relaks" (ul. Nadrzeczna 4)
JÓZEFÓW
Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej im. Józefa Tuliszkowskiego Państwowy Instytut Badawczy (ul. Nadwiślańska 213)
KLAUDYN
Hotel "Stawisko Klaudyn" (ul. Ciećwierza 14)
KONSTANCIN-JEZIORNA
Hotel Konstancja (ul. Źródlana 6/8)
KORCZEW NAD BUGIEM
Pałac w Korczewie (ul. Ks. Brzóski 3 a)
KOSZELÓWKA
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Exploris" (Koszelówka)
KRĘPA KOŁO ZALESIA GÓRNEGO
Wioska "Pod Kogutem" (ul. Długa 8)
KRZYCZKI SZUMNE
Farma Krzyczki (Krzyczki Szumne 44)
KUKLÓWKA
Kuklówka Conference (ul. Szkolna 59)
LEGIONOWO
Spectra - szkolenia specjalistyczne (ul. Piłsudskiego 33)
LESZNO
Centrum Szkoleniowo-Konsultacyjne (ul. Fabryczna 1)
ŁACHA KOŁO SEROCKA
LIPOWY PRZYLĄDEK (Ul. Mazowiecka 75 )
MIĘTNE
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego i Centrum Kształcenia Praktycznego (Miętne, ul. Główna 49)
MORY K. WARSZAWY
Konferencje Rest Hotel (ul. Poznańska 33)
NOWE RUMUNKI
Hotel - Centrum Konferencyjne "Dębowa Góra" (Nowe Rumunki 40/1 )
OROŃSKO
Dom Rzeźbiarza - Centrum Rzeźby Polskiej (ul. Topolowa 1)
OTRĘBUSY
Pałacyk Otrębusy (ul. Warszawska 2)
OTWOCK
Ośrodek Szkoleniowo- Wypoczynkowy "Śródborowianka" (ul. Literacka 6)
OŻARÓW MAZOWIECKI
MCC Mazurkas Conference Centre (ul. Poznańska 177)
PAPROTNIA
Hotel Kuźnia Napoleońska (Paprotnia, ul. Sochaczewska 5)
PŁOCK
Hotel Tumski (ul. Piekarska 9)
Płockie Towarzystwo Oświatowe (Al. M. J. Piłsudskiego 31)
Zespół Medycznych Szkół Policealnych (al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 8)
PRZYPKI
Rancho Pod Bocianem (Przypki, ul. Nadarzyńska 15)
PUŁTUSK
Zamek w Pułtusku Dom Polonii (ul. Szkolna 11)
RADZIEJOWICE
Hotel "Afrodyta" Business & SPA (ul. Letniskowa 4 A)
SEROCK
Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy "Narew" (ul. Pułtuska 132)
SERPELICE
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Relaks" (Serpelice 128)
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "As" (Serpelice 129)
Ośrodek Wczasowy "Partner" (Serpelice nad Bugiem)
Ośrodek Wypoczynkowy "Urocza" (Serpelice 123)
SĘKOCIN LAS
Ośrodek Szkoleniowo - Hotelowy "Leśna Polana" (Sękocin Las)
SĘKOCIN STARY
Hotel Groman (Al. Krakowska 76)
SIEDLCE
Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego (ul. Młynarska 17)

SKARBOSZEWO
Szkockie Ranczo Skarboszewo (Skarboszewo 30)
SKARYSZEW
Hotel "Leśny Dwór" (ul. Słowackiego 84)
SOCZEWKA
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Mazowsze" (Soczewka)
STERDYŃ
Hotel Pałac Ossolińskich Conference & SPA (ul. Kościelna 43)
SULEJÓWEK
Hotel "Amigo" (ul. Trakt Brzeski 100)
TERESIN
Ośrodek Szkoleniowo - Rehabilitacyjny KRUS (Al. Druckiego-Lubeckiego 1)
WALENDÓW
Ośrodek Konferencyjno - Szkoleniowy "Arena" (Walendów, ul. Sadowa 31)
WILGA
Park Rekreacyjno-Biznesowy Las Woda (ul. Spokojna 1)
ZAKROCZYM
Villa Duchowizna (ul. Nad Wisłą 33)
ZAŹDZIERZ
Ośrodek Rekreacji Rehabilitacji i Wypoczynku "12 Dębów" (Zaździerz)
ZIELONKA
Hotel "U Pietrzaków" (ul. Lipowa 20)
ŻUROMIN
Centrum Edukacji i Rozwoju LOGOS (ul. Szpitalna 89/93)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie