Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

ZIELONE SZKOŁY, KOLONIE, NOCLEGI

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
zielone szkoły, kolonie, noclegi Barlinek
zielone szkoły, kolonie, noclegi Biały Bór
zielone szkoły, kolonie, noclegi Bielin
zielone szkoły, kolonie, noclegi Bobolin
zielone szkoły, kolonie, noclegi Borne Sulinowo
zielone szkoły, kolonie, noclegi Chłopy
zielone szkoły, kolonie, noclegi Chrapowo
zielone szkoły, kolonie, noclegi Cieszyno
zielone szkoły, kolonie, noclegi Cieszyno Drawskie
zielone szkoły, kolonie, noclegi Cieszyno Łobeskie
zielone szkoły, kolonie, noclegi Czaplinek
zielone szkoły, kolonie, noclegi Czarnocin
zielone szkoły, kolonie, noclegi Człopa
zielone szkoły, kolonie, noclegi Darłowo
zielone szkoły, kolonie, noclegi Darłówko
zielone szkoły, kolonie, noclegi Darłówko Wschodnie
zielone szkoły, kolonie, noclegi Darłówko Zachodnie
zielone szkoły, kolonie, noclegi Dąbki
zielone szkoły, kolonie, noclegi Dobrzyca
zielone szkoły, kolonie, noclegi Drzonowo Wałeckie
zielone szkoły, kolonie, noclegi Dziwnów
zielone szkoły, kolonie, noclegi Dziwnówek
zielone szkoły, kolonie, noclegi Dźwirzyno
zielone szkoły, kolonie, noclegi Gąski
zielone szkoły, kolonie, noclegi Gościno
zielone szkoły, kolonie, noclegi Grzybowo
zielone szkoły, kolonie, noclegi Gudowo
zielone szkoły, kolonie, noclegi Ińsko
zielone szkoły, kolonie, noclegi Jarosławiec
zielone szkoły, kolonie, noclegi Jeleń
zielone szkoły, kolonie, noclegi Jezierzany
zielone szkoły, kolonie, noclegi Kołobrzeg
zielone szkoły, kolonie, noclegi Komorze
zielone szkoły, kolonie, noclegi Koszalin
zielone szkoły, kolonie, noclegi Krzywopłoty
zielone szkoły, kolonie, noclegi Lędzin
zielone szkoły, kolonie, noclegi Lipie
zielone szkoły, kolonie, noclegi Łasin Koszaliński
zielone szkoły, kolonie, noclegi Łazy
zielone szkoły, kolonie, noclegi Łącko
zielone szkoły, kolonie, noclegi Łukęcin
zielone szkoły, kolonie, noclegi Manowo
zielone szkoły, kolonie, noclegi Maszkowo
zielone szkoły, kolonie, noclegi Mielenko
zielone szkoły, kolonie, noclegi Mielno
zielone szkoły, kolonie, noclegi Mielno-Unieście
zielone szkoły, kolonie, noclegi Międzywodzie
zielone szkoły, kolonie, noclegi Międzyzdroje
zielone szkoły, kolonie, noclegi Mostowo
zielone szkoły, kolonie, noclegi Mrzeżyno
zielone szkoły, kolonie, noclegi Niechorze
zielone szkoły, kolonie, noclegi Niegoszcz
zielone szkoły, kolonie, noclegi Nowe Warpno
zielone szkoły, kolonie, noclegi Nowogard
zielone szkoły, kolonie, noclegi Piaseczno
zielone szkoły, kolonie, noclegi Pleśna
zielone szkoły, kolonie, noclegi Pobierowo
zielone szkoły, kolonie, noclegi Pogorzelica
zielone szkoły, kolonie, noclegi Pogorzelica Gryficka
zielone szkoły, kolonie, noclegi Połczyn Zdrój
zielone szkoły, kolonie, noclegi Przewłoka
zielone szkoły, kolonie, noclegi Przytoń
zielone szkoły, kolonie, noclegi Pustkowo
zielone szkoły, kolonie, noclegi Radowo Małe
zielone szkoły, kolonie, noclegi Rajgród
zielone szkoły, kolonie, noclegi Rewal
zielone szkoły, kolonie, noclegi Rogowo
zielone szkoły, kolonie, noclegi Runowo
zielone szkoły, kolonie, noclegi Rusinowo
zielone szkoły, kolonie, noclegi Sarbinowo
zielone szkoły, kolonie, noclegi Sarbinowo Morskie
zielone szkoły, kolonie, noclegi Sianożęty
zielone szkoły, kolonie, noclegi Silnowo
zielone szkoły, kolonie, noclegi Sławno
zielone szkoły, kolonie, noclegi Spore
zielone szkoły, kolonie, noclegi Strzeżewko
zielone szkoły, kolonie, noclegi Szczecin
zielone szkoły, kolonie, noclegi Szczycienko
zielone szkoły, kolonie, noclegi Świdwin
zielone szkoły, kolonie, noclegi Świnoujście
zielone szkoły, kolonie, noclegi Trzęsacz
zielone szkoły, kolonie, noclegi Tuczno
zielone szkoły, kolonie, noclegi Unieście
zielone szkoły, kolonie, noclegi Ustronie Morskie
zielone szkoły, kolonie, noclegi Wałcz
zielone szkoły, kolonie, noclegi Wapnica
zielone szkoły, kolonie, noclegi Wicie
zielone szkoły, kolonie, noclegi Wicko
zielone szkoły, kolonie, noclegi Wisełka
zielone szkoły, kolonie, noclegi Wrzosowo
zielone szkoły, kolonie, noclegi Zielona Góra
zielone szkoły, kolonie, noclegi Złocieniec
zielone szkoły, kolonie, noclegi Żelechowo
SZCZECIN
AKME - Edukacja i Wypoczynek (ul.Rugiańska 13/1)
Szkoła Podstawowa Nr 74 (ul. Seledynowa 50)
ZIELONA GÓRA
Baza Kolonijna "Wiking II" (ul. Prosta 53)
BARLINEK
Ośrodek Wypoczynkowo "Janowo" (ul. Polana Lecha 1)
Centrum Edukacyjne "Dydaktyk" (ul. Szosowa 2)
Hotel "Barlinek" (ul. Jeziorna 14)
Hotel "City Park" (ul. Rynek 11)
Ośrodek Wczasowy Pomorskiej Akademii Medycznej (ul. Sportowa 6)
Pensjonat "Pod Łabędziem" (ul. Jeziorna 13)
Pensjonat "Pod Sosnami" (ul. Sportowa 2)
Wczasy u Stasi i Dyzia (ul. Poziomkowa 6)
BIAŁY BÓR
Ośrodek Wypoczynkowy i Camping "Biały Bór" (ul. Sądowa 30)
BIELIN
Stadnina Koni "Bielin" (Bielin 1)
BOBOLIN
Ośrodek Wczasowy "Bursztyn" (Bobolin 70)
BORNE SULINOWO
Gościniec Rossija (ul. Spacerowa 3)
Ośrodek Wypoczynkowo – Rehabilitacyjny NZOZ "REVITAL" (ul. M. Konopnickiej 16)
Pensjonat "Ani" Chmielowska Anna (ul. Spacerowa 5)
Pensjonat "Jomir" (ul. Różana 1)
CHŁOPY
Agroturystyka Chłopy (Chłopy 1)
Agroturystyka Nad Morzem "Ilona" (Chłopy, ul. Morska 4)
Astoria Villa (ul. Kapitańska 43)
Dom Letniskowy "Nad Bałtykiem" (ul. Morska 9)
Domek Przy Morzu (Chłopy, ul. Szyprów 22)
Domki i Pokoje "Pod Szklaną Wydmą" (Chłopy, ul. Kapitańska 17)
Domki Kempingowe Holenderskie (Chłopy, ul. Kapitańska 18)
Domki w Chłopach (Chłopy, ul. Portowa 2)
Hotel "Fludra" (ul. Sztormowa 7)
Kompleks Domków Letniskowych "Stonka" (ul. Kapitańska 20)
Kwatery Prywatne (Chłopy, ul. Morska 2)
Ośrodek Domków Letniskowych "Sztorm" (ul. Sztormowa 9)
Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny "Ledan" (Chłopy, ul. Kapitańska 61/63)
Ośrodek Wypoczynkowy "Przy Wydmach" (Chłopy, ul. Kapitańska 45-47)
Pensjonat "Chata Wuja Zdzicha" (Chłopy, ul. Żeglarska 5)
Pensjonat "Mistral" (ul. Jachtowa 2)
Pensjonat "Regatta" (Chłopy, ul. Zachodnia 11)
Pensjonat Amber Villa (ul. Zachodnia 3)
Pokoje Gościnne "Atlantic" (ul. Bosmańska 14)
Pokoje Gościnne "Brydar" (ul. Leśna)
Pokoje Gościnne "Malajka" (Chłopy, ul. Żeglarska 17)
Pokoje Gościnne "Róża Wiatrów" (Chłopy, ul. Kapitańska 64)
Pokoje Gościnne "Willa Stefania" (Chłopy, ul. Żeglarska 8)
Pokoje Gościnne Chłopy (Chłopy, ul. Kapitańska 46)
Pokoje nad morzem (Chłopy, ul. Bosmańska 6)
Przyczepy kempingowe z tarasem (ul. Sztormowa 66/11)
CHRAPOWO
Siedlisko Orlik Pensjonat Ekoturystyczny (Chrapowo 70)
CIESZYNO
Ośrodek Wypoczynkowy "Drawa" (Cieszyno 37)
Ośrodek wypoczynkowy "Ekoeden" (Cieszyno 41)
Ośrodek wypoczynkowy "Ekoland" (Cieszyno 42)
CIESZYNO DRAWSKIE
Ośrodek Wczasowy "Legnica - Pałac" (Cieszyno Drawskie 34)
CIESZYNO ŁOBESKIE
Ośrodek Wypoczynkowy "Woświn" - Halina Kwiatkowska (Cieszyno)
CZAPLINEK
Dom Wczasowy "Mariza" (ul. Drahimska 59)
Ośrodek Sportu i Rekreacji Stare Kaleńsko (Stare Kaleńsko 1)
Ośrodek Wypoczynkowy "Drawtur" (ul. Pięciu Pomostów 1)
Ośrodek Wypoczynkowy "Kusy Dwór" (ul. Pięciu Pomostów 5)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Parkowa 2)
CZARNOCIN
Ośrodek Szkoleniowo - Kolonijny "Frajda" (Czarnocin 2)
CZŁOPA
Ośrodek Wypoczynkowy "Pod Lwem" (ul. Młyńska 9)
Ośroderk Wypoczynkowy "Sosenka" (ul. Młyńska 23)
DARŁOWO
Dom Gościnny "Nad Wieprzą" (ul. Traugutta 6)
Dom Gościnny "U Bożeny" (ul. Emilii Plater 60)
Domki drewniane "Alma" (ul. Bursztynowa 11, Wicie)
Domki Przy Morzu "Kormoran" Jerzy i Elżbieta Bińczak (Wicie ul. Nadmorska 18)
Ośrodek Kolonijno-Wczasowy - "WODNIK" (ul. Reymonta 14)
Ośrodek Wypoczynkowy "Promyk" - Domki Letniskowe (ul. Rejmonta 18)
DARŁÓWKO
Dom Wczasowy "Agnieszka" (ul. Rybacka 14a)
Dom Wczasowy "Bałtycki" (ul. Bałtycka 8)
Dom Wczasowy "Kotwica" (ul. Rybacka 14)
Dom Wypoczynkowy "Arka" (ul. Admiralska 4)
Dom Wypoczynkowy "Margaret" (ul. Gdyńska 7)
Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny "Piramida" (ul. Jagiellońska 3)
Ośrodek Wczasowy "Bartek" (ul. Piastowska 1)
Ośrodek Wypoczynkowy "Bursztyn" (ul. Zwycięstwa 24)
Ośrodek Wypoczynkowy "Dianola" (ul. Plażowa 2)
Ośrodek Wypoczynkowy "Górnik" (ul. Sosnowa 1)
Ośrodek Wypoczynkowy "Małgosia" (ul. Wschodnia 4)
Ośrodek Wypoczynkowy "Posejdon" (ul. Zwycięstwa 22)
Ośrodek Wypoczynkowy "Słowianka" (ul. Słowiańska 22)
Ośrodek Wypoczynkowy "Złota Kielnia" (al. Parkowa 2)
Pensjonat "Merkado" (ul. Władysława IV 23)
Wojskowy Dom Wypoczynkowy "Neptun" (ul. Zwycięstwa 24)
DARŁÓWKO WSCHODNIE
Ośrodek Wczasowy "Gniewko" (ul. Słowiańska 26)
Ośrodek Wypoczynkowy "Diuna 2" (ul. Słowiańska 16)
DARŁÓWKO ZACHODNIE
Cenrum Zdrowia i Wypoczynku "Jantar" (ul. Józefa Muchy 4)
Dom gościnny "Hanka" (ul. Pomorska 18)
Dom Wypoczynkowy "Olivia" (ul. Władysława IV 30)
Ośrodek Wczasowo - Rehabilitacyjny "Maria" (ul. Władysława IV 3 i 3a)
Ośrodek Wczasowy "Róża Wiatrów" (ul. J. Muchy 2)
Ośrodek Wypoczynkowy "Górnik II" (ul. Sosnowa 2)
Ośrodek Wypoczynkowy "Nord" S.C. (ul. Plażowa 4)
DĄBKI
Centrum Zdrowia i Rekreacji "Geovita" (ul. Letniskowa 4)
Dom Gościnny "Sonia" (ul. Wydmowa 1)
Dom Wczasowy "Bajka" (ul. Polna 23)
Dom Wczasowy "Laguna" (ul. Darłowska 45)
Dom Wypoczynkowy "Maria" (ul. Piaskowa 2)
Domki Drewniane "Amber House" (ul. Morska 4)
Domki letniskowe "Wiktoria" (ul. Polna 35)
LasPalmas Komfortowe Domki Wakacyjne (ul. Darłowska 13)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Polonez" (ul. Darłowska 8)
Ośrodek Sanatoryjno - Wypoczynkowy "Argentyt" (ul. Wydmowa 17)
Ośrodek Sanatoryjno - Wypoczynkowy "Hutmen" (ul. Darłowska 12)
Ośrodek Wczasowy "Amberia" (ul. Darłowska 10)
Ośrodek Wczasowy "Horyzont" (ul. Darłowska 4A)
Ośrodek Wypoczynkowy "Carbo" (ul. Dąbkowicka 8)
Ośrodek Wypoczynkowy "Delfin" (ul. Darłowska 15)
Ośrodek Wypoczynkowy "Duet" (ul. Wydmowa 6)
Ośrodek Wypoczynkowy "Relaks" (ul. Darłowska 6)
Ośrodek Wypoczynkowy "Słońce" (ul. Łąkowa 6)
Sanatorium "Dukat" (ul. Wydmowa 9)
DOBRZYCA
Ośrodek Wypoczynkowy "U Jurka" (Łasin Koszaliński 6)
DRZONOWO WAŁECKIE
Rancho "Margaritta" (Drzonowo Wałeckie 5)
DZIWNÓW
Dom Gościnny "Nord" (ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 5)
Dom Wczasowy "Koral" (ul. Harcerska 5)
Ośrodek domków kempingowych "Wojtek" (ul. Dziwna 15)
Ośrodek Wczasowo-Kolonijny "Rybitwa" (ul.Słowackiego 16)
Ośrodek Wczasowo-Wypoczynkowy "Alka" (ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 19)
Ośrodek Wczasowy "Daga" (ul. Słowackiego 20)
Ośrodek Wczasowy "Plaża Klub" (ul. Kościelna 16)
Ośrodek wczasowy Pomorskiej Akademii Medycznej (ul. Matejki 10)
Ośrodek Wypoczynkowy "Bursztyn" (ul. Kochanowskiego 3)
Ośrodek Wypoczynkowy "Cooperation" (ul. Kochanowskiego 2)
Ośrodek Wypoczynkowy "Dankar" (ul. Kpr. Koniecznego 9)
Ośrodek Wypoczynkowy "Komandor" (ul. Kpr. Koniecznego 8)
Ośrodek Wypoczynkowy "Marina" (ul. Dziwna)
Ośrodek Wypoczynkowy "Na Wydmie" (ul. Kościelna 12)
Pensjonat "Lubar" (ul. Dziwna 15a)
Perła Dziwnowa Ośrodek Wypoczynkowy SPA & Wellness (ul. Osiedle Rybackie 33)
Szkoła Podstawowa w Dziwnowie (ul. Mickiewicza 27)
Willa "Kapitan" (ul. Kochanowskiego 1)
DZIWNÓWEK
Centrum Wypoczynku i Rehabilitacji JANTAR (ul. Wolności 5-7)
Kompleks Wczasowo - Rehabilitacyjny "Contessa" (ul. Kamieńska 15-19)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Sedyko" (ul. Morska 12/14)
Ośrodek Wczasowy "Złota Rybka" (ul. Kamieńska 14)
Ośrodek Wczasowy Polaris (ul. Kamieńska 7)
Ośrodek Wypoczynkowy "Marcel" (ul. Słoneczna 1-3-5)
DŹWIRZYNO
Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji "Geovita" (ul. Wyzwolenia 27)
Dom Gościnny "Joker" (ul. Kołobrzeska 20)
Dom Wypoczynkowy "Helios" (ul. Wyzwolenia 3)
Dom Wypoczynkowy "Riwiera" (ul. Ogrodowa 1)
Domki Wypoczynkowe Całoroczne "Plejady" (ul. Piastowska 11B)
Komfortowe Domki "Nad Morzem" (ul. Spacerowa 2)
Kwatery Prywatne ( ul. Lipowa 7)
Ośrodek Campingowy "Słoneczko" (ul. Piastowska 12)
Ośrodek Domków Letniskowych "Naturana" (ul. Spacerowa 2)
Ośrodek Kolonijno - Wypoczynkowy "Rejal" (ul. Wczasowa 3)
Ośrodek Wczasowo - Kolonijny "Drzewiarz" (ul. Wyzwolenia 10)
Ośrodek Wczasowy "Akacja" (ul. Wyzwolenia 46)
Ośrodek Wczasowy "Bentur" (ul. Wyzwolenia 25)
Ośrodek Wczasowy "Dorwit" (ul. Wyzwolenia 20)
Ośrodek Wczasowy "Gród Piastów" (ul. Krasickiego 42)
Ośrodek Wczasowy "Joanna" (ul. Wyzwolenia 9)
Ośrodek Wczasowy "Lazur" (ul. Piastowska 4)
Ośrodek Wczasowy "Rybitwa" (ul. Wyzwolenia 15)
Ośrodek Wczasowy "Słoneczko" (ul. Słoneczna 3)
Ośrodek Wczasowy "Zacisze" (ul. Klonowa 17)
Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny "Bryza" (ul. Piastowska 4-6)
Ośrodek Wypoczynkowy "Ania" (ul. Wyzwolenia 44)
Ośrodek Wypoczynkowy "Bałtyk" (ul. Leśna 1)
Ośrodek Wypoczynkowy "Cztery Pory Roku" (ul. Spacerowa 2a)
Ośrodek Wypoczynkowy "Majed" (ul. Spacerowa 3)
Ośrodek wypoczynkowy "Ostoja" (ul. Piastowska 12)
Ośrodek Wypoczynkowy "Światowid" (ul. Piastowska 15)
Pensjonat "Alga" (ul. Spacerowa 2 B )
Pensjonat "Żółty Domek" (ul. Hanki Sawickiej 25)
GĄSKI
Dom Wczasowy "U Ewy" (Gąski, ul. Wczasowa 3)
Domki Letniskowe "Wir" (ul. Muszelkowa 4)
Kwatery Prywatne (Gąski, ul. Kościelna 16/3)
Kwatery prywatne "Pod szumiącym dębem" (Gąski, ul. Nadbrzeżna 45)
Ośrodek Rekreacyjny "Aga" (ul. Nadbrzeżna 96)
Ośrodek Religijno - Wypoczynkowy "Betania" (Gąski, ul. Kościelna 7)
Pałac Morski (Gąski 14)
Pensjonat "Wioletta" (Gąski, ul. Wczasowa 8)
Pensjonat "Jacek i Agatka" (Gąski, ul. Żaglowa 12)
Pokoje Gościnne - Bar "Włóczęga" (ul. Nadbrzeżna 99)
Pokoje Gościnne "Nostalgia" (Gąski, ul. Nadbrzeżna 81E)
Pokoje Gościnne "Zielona Gąska" (Gąski, ul. Bursztynowa 4)
Pokoje Gościnne i Pole Namiotowe "Wojtuś" (ul. Nadbrzeżna 89)
Pole Namiotowe "Alfa" i Ośrodek Wypoczynkowy "Klif" (Gąski, ul. Marynarzy 3)
Pole Namiotowe i Wynajem Kwater "U Gienia" (ul. Nadbrzeżna 26)
GOŚCINO
Zespół Szkół im. Macieja Rataja (ul. IV Dywizji Wojska Polskiego 72)
GRZYBOWO
Dom Gościnny "Jarzębinka" (ul. Nadmorska 16)
Dom Gościnny "Nina" (ul. Jałowcowa 12)
Dom Gościnny "Pirat" (ul. Plażowa 31)
Dom Gościnny "Roma" (ul. Nadmorska 69)
Dom Wczasowy "Mrokon" (ul. Namiotowa 2)
Dom Zdrojowy "Diament Spa" (ul. Borkowska 6)
Ośrodek Wczasowy (ul. Borkowska 13)
Ośrodek Wczasowy "Klaudia" (ul. Kwiatowa 10)
Ośrodek Zdrowego Życia "Przystań" (ul. Plażowa 19)
Pensjonat "Marylka" (ul. Wiejska 3)
Pensjonat "Modrzew" (ul. Nadmorska 25a)
Pensjonat "Na Fali" (ul. Plażowa 29)
Willa "Agnieszka" (ul. Wąska 5)
Willa "Borowik" (ul. Nadmorska 25)
GUDOWO
Camping "Helena" (Gudowo 47)
IŃSKO
Promyk - Ośrodek Wypoczynkowy (Al. Spacerowa 5)
JAROSŁAWIEC
Arkada (ul. Sosnowa 48)
Dom Gościnny "Laguna" (ul. Piaskowa 11)
Dom Gościnny "Salwador" (ul. Różana 7)
Dom Wypoczynkowy "Rybitwa" (ul. Różana 1)
Ośrodek "Bryza Morska" (ul. Nadmorska 20)
Ośrodek Kolonijno - Wypoczynkowy "Rafa" (ul. Nadmorska 1)
Ośrodek Wczasowo - Kolonijny "Barka" (ul. Bałtycka 101)
Ośrodek Wczasowo - Kolonijny "Jantar" (ul. Uzdrowiskowa 3)
Ośrodek Wczasowo - Kolonijny "Marysieńka" (ul. Bałtycka 1)
Ośrodek Wczasowo - Rehabilitacyjny "Arka" (ul. Bałtycka 103)
Ośrodek Wczasowo - Sanatoryjny "Albatros SPA & SKI" (ul. Uzdrowiskowa 3)
Ośrodek Wczasowo-Kolonijny "Solar" (ul. Bałtycka 12)
Ośrodek Wczasowy "Sawa" (ul. Wczasowa 16)
Ośrodek Wczasowy "Zakątek" (ul. Leśna 15)
Ośrodek Wypoczynkowy "Gryfia" (ul. Wczasowa 2/8)
Ośrodek Wypoczynkowy "Kalina" (ul. Leśna 9)
Ośrodek Wypoczynkowy "Na fali" (ul. Za Lasem 25)
Ośrodek Wypoczynkowy "Na Klifie" (ul. Nadmorska 34)
Ośrodek Wypoczynkowy "Słoneczna Plaża" (ul. Leśna 2)
Ośrodek Wypoczynkowy "Słoneczny Klif" (ul. Leśna 4a )
Ośrodek Wypoczynkowy "Za Wydmą" (ul. Uzdrowiskowa 11)
Pole Biwakowe Arkada (ul. Nowe Osiedle 1)
Sanatorium "Panorama Morska" (ul. Uzdrowiskowa 15)
JELEŃ
Ośrodek Wypoczynkowy "Osada Nad Jeziorem" (Jeleń)
JEZIERZANY
Domki Nad Morzem I Jeziorem (Jezierzany, ul. Zbożowa 25)
KOŁOBRZEG
Ajna Nowa S.C. Kołobrzeg Ajna Park (ul. Kołłątaja 8)
Amber Centrum Rehabilitacji i Wypoczynku (ul. Kościuszki 22)
Arka Medical SPA (ul. Sułkowskiego 11)
Camping Nr 78 "Baltic" (ul. 4 Dywizji W.P. 1)
Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS "Niwa" (ul. C. K. Norwida 3)
Centrum Zdrowia i Relaksu "Verano" Sp. z o.o." (ul. Sikorskiego 8)
Centrum Zdrowia i Wypoczynku "Ikar Plaza" (ul. Wschodnia 35)
Centrum Zdrowia i Wypoczynku "Ikar" (ul. Rodziewiczówny 24)
Dom Gościnny "Amigo" (ul. Brylantowa 7)
Dom Gościnny "Oaza" (ul. Brylantowa 22)
Dom Gościnny "Ogród" (ul. Brylantowa 9)
Dom Wypoczynkowy "ANNA" (ul. Klonowa 12)
Dworek Familijny (ul. Perłowa 54)
Hotel Centrum (ul. Katedralna 12)
Hotelik "Za murem" (ul. Wylotowa 5)
Interferie w Kołobrzegu (Chalkozyn) (ul. Zdrojowa 1)
Marine Hotel (ul. Sułkowskiego 9)
Ośrodek Campingowy "Urok Morza" (ul. Sułkowskiego 8)
Ośrodek Kolonijny "Bosman" (ul. Arciszewskiego 21)
Ośrodek Sanatoryjno - Wczasowy Poznanianka (ul. C. K. Norwida 1)
Ośrodek Sanatoryjno - Wypoczynkowy "Rawar" (ul. Konopnickiej 5)
Ośrodek Wczasowo-Kolonijny Conrad (ul. Sienkiewicza 14 )
Ośrodek Wczasowy "Proton" (ul.Sułkowskiego 6)
Ośrodek Wypoczynkowy "Dom Rybaka" (ul. Wylotowa 7)
Ośrodek Wypoczynkowy "Doris SPA" (ul. Kasprowicza 6)
Ośrodek Wypoczynkowy "Dozamel" (ul. Kościuszki 20)
Ośrodek Wypoczynkowy "Gryf" (ul. Waszyngtona 1)
Ośrodek wypoczynkowy "Oliwia" (ul. Spokojna 8)
Ośrodek Wypoczynkowy "Wiga" (ul. Fredry 13)
Ośrodek Wypoczynkowy "Zorza" (ul. Korzeniowskiego 7)
Ośrodek Wypoczynkowy Podczele II (ul. Koszalińska 70)
Pensjonacik "Krzyś" (ul. Partyzantów 14)
Pensjonat "Radzik" (ul. Brylantowa 8)
Pensjonat "Relax" (ul. Kościuszki 10)
Pensjonat "Rubin" (ul. Zbowidowców 38)
Pokoje Gościnne (Kapitańska)
Pokoje Gościnne "Joanna" (ul. Diamentowa 5)
Pokoje Gościnne "U Basi" (ul. Korzeniowskiego 2/12)
Pokoje Gościnne "U Marii" (ul. Wodna 12)
Pokoje Gościnne "Willa Alina" (ul. Szafirowa 19)
Sanatorium SAN (ul. Kasprowicza 17)
Sanatorium Uzdrowiskowe "Koral" (ul. Kościuszki 12)
Sanatorium Uzdrowiskowe "Lech" (ul. Korzeniowskiego 1)
Sanatorium Uzdrowiskowe ORW "KOŁOBRZEG-PODCZELE" (ul. Koszalińska 72)
Sanatorium Wistom (ul. W. Sikorskiego 10)
Szkoła Podstawowa nr 6 (ul. Poznańska 9)
Villa "Park Maikuhle" (ul. Wiosenna 2)
Willa Szmaragd (ul. Błękitna 2)
Wojskowy Dom Wypoczynkowy (ul. Wschodnia 1)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. 1 Maja 47)
KOMORZE
Ośrodek Wypoczynkowy "Uroczysko" (Komorze 16)
Przystanek Komorze Aurelia Kaliczyńska (Komorze 3)
KOSZALIN
Blue - Centrum Szkoleniowo-Hotelarskie (ul. Słowiańska 11g)
Zespół Szkół Nr 10 (ul. Gnieźnieńska 8)
KRZYWOPŁOTY
Kompleks Wypoczynkowy "Petrico Park" (Krzywopłoty 7)
LĘDZIN
Rancho Zenobia (Lędzin 11)
LIPIE
Ośrodek Edukacji Ekologicznej (Lipie 16)
ŁASIN KOSZALIŃSKI
Ośrodek Wypoczynkowy "U Jurka" (Łasin Koszaliński 6)
ŁAZY
Centrum Rekreacyjno - Wypoczynkowe "Fala 1" (Łazy, ul. Gościnna 5)
Centrum Wypoczynkowo - Konferencyjne "Solaris" (ul. Słoneczna 16)
Dom Wczasowy "Kujwiak" (ul. Wczasowa 14)
Dom Wypoczynkowy "Alga" (ul. Mieleńska 16)
Dom Wypoczynkowy "Muszelka" (ul. Wczasowa 4)
Ośrodek Rekreacyjno - Wypoczynkowy "Posejdon" (ul. Leśna 12)
Ośrodek Wczasowy "Bałtyk" (ul. Leśna 20)
Ośrodek Wczasowy "Fresko" (ul. Słoneczna 8)
Ośrodek Wczasów Rodzinnych "Mewa" (ul. Gościnna 1)
Ośrodek Wczasów Rodzinnych "Universal" (ul. Leśna 1)
Ośrodek Wypoczynkowo Kolonijny" Bryza" (ul. Wąska 2)
Ośrodek Wypoczynkowy "Egm-Łazy" (ul. Morska 5)
Ośrodek Wypoczynkowy "Jantar" (ul. Leśna 13)
Ośrodek Wypoczynkowy "Komarek" (ul. Morska 7)
Ośrodek Wypoczynkowy "Rusałka" (ul. Leśna 22)
Ośrodek Wypoczynkowy "Złota Plaża" (ul. Leśna 16)
ŁĄCKO
Ośrodek Rekreacyjno - Wczasowy "Zielona Dolina" (Łącko 59)
Pokoje W Łącku (Łącko)
ŁUKĘCIN
Dom Wypoczynkowy "Polana" (Łukęcin, ul. Piwna 1)
Ośrodek Kolonijno - Wczasowy "Skrzat" (Łukęcin, ul. Słoneczna 12)
Ośrodek Wczasowy "Pionier" (Łukęcin, ul. Słoneczna 13)
Ośrodek Wczasowy "Wrzos" (Łukęcin, ul. Słoneczna 11)
Ośrodek Wypoczynkowy "Wielki Błękit" (Łukęcin, ul. Spacerowa 3)
MANOWO
Ośrodek Wypoczynkowy Raj (Mostowo 10)
MASZKOWO
Dom Wypoczynkowy "Leśna Oaza" (Maszkowo 5 b)
Ośrodek Jeździecki "Dakar" (Maszkowo 29 a)
MIELENKO
Apartamenty "Nemo" (Mielenko, ul. Lipowa 44)
Dom Wczasowy "Fala" (Mielenko, ul. Lipowa 34a)
Domek Letniskowy "Sahara" (Mielenko, ul. Akacjowa 14)
Gospodarstwo Agroturystyczne "Maxi Dorota" (Mielenko, ul. Lipowa 42)
Gospodarstwo Agroturystyczne Nieznańska Hanna (Mielenko, ul. Lipowa 23a)
Kwatery Prywatne "U Marysi" (76-032 Mielno)
Pensjonat "Drzewiec" (Mielenko, ul. Letnia 8)
Pensjonat "Kalavita" (Mielenko, ul. Porzeczkowa 6)
Pokoje Gościnne (Mielenko, ul. Lipowa 21)
Pokoje Gościnne "Aga" (Mielenko, ul. Lipowa 40)
Pokoje Gościnne "Asia" (Mielenko, ul. Lipowa 43)
Pokoje Gościnne "Chadacz" (Mielenko, ul. Lipowa 33)
Pokoje Gościnne "U Ali" (Mielenko, ul. Kasztanowa 4)
Willa "Jaśmin" (Mielenko, ul. Lipowa 27)
Willa Aster (Mielenko, ul. Świerkowa 1)
Wynajem Kwater "Biały Żagiel" (Mielenko, ul. Lipowa 15)
MIELNO
Dom Gościnny "A B C" (ul. Azaliowa 4)
Dom Gościnny "Aga" (ul. Kwiatowa 15)
Dom Gościnny "Aleksandra" (ul. Słowackiego 4)
Dom Gościnny "Alga" (ul. Bałtycka 1)
Dom Gościnny "AS" (ul. Prusa 8)
Dom Gościnny "Max" (ul. 6 - go Marca 1a)
Dom Wczasowy "Astoria" (ul. Chrobrego 29)
Dom Wczasowy "Avista" (ul. Róży Wiatrów 8 /10)
Dom Wczasowy "Duet" (ul. Przyjaciół 16)
Dom Wczasowy "Fregata" (ul. Rybacka 6)
Dom Wypoczynkowy "Albatros Medical Spa" (ul. T Kościuszki 6-8)
Dom Wypoczynkowy "Reda" (ul. Lechitów 14)
Dom wypoczynkowy "U Jacka" (ul. Prusa 9)
Kompleks Domków Letniskowych "Leśny Resort" (ul. Chmielna 4)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Anastazja" (ul. Grażyny 3)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Syrena" (ul. Piastów 10)
Ośrodek Wczasowo - Rehabilitacyjny "Afrodyta" (ul. Piastów 7)
Ośrodek Wczasowy "Irena" (ul. Kościelna 10 )
Ośrodek Wczasowy "Leśny Dwór" (ul. Orła Białego 8)
Ośrodek Wczasowy "Pod Wydmami" (ul. Chmielna 13)
Ośrodek Wypoczynkowy "Ameba" (ul. Słoneczna 8)
Ośrodek Wypoczynkowy "Bałtyk" (ul. Pogodna 17)
Ośrodek Wypoczynkowy "Dom Pod Wydmą" (ul. Sikorskiego 2)
Ośrodek Wypoczynkowy "Interszyk" (ul. Marzanny 2c)
Ośrodek Wypoczynkowy "Słoneczny Brzeg" (ul. Słoneczna 5)
Pensjonat "Delfin" (Unieście, ul. 6 Marca 45a)
Pensjonat "Lazur" (ul. Parkowa 4)
Pokoje Gościnne "U Małgosi" (ul. Kochanowskiego 14)
Pokoje Gościnne "Marta" (ul. Sienkiewicza 6)
Pokoje Gościnne "U Iwony" (ul. 6 marca 52)
Villa "Adamów" (ul. Kościelna 50)
Willa "Oliwia" (ul. Leśna 4)
Wille "Amber" (ul. 1 Maja 7 i 9 )
MIELNO-UNIEŚCIE
Rewita Mielno (ul. Suriana 24)
MIĘDZYWODZIE
Centrum Rekreacji "Metamorfoza" (ul. Szkolna 3)
Centrum Zdrowia i Wypoczynku "Millennium" (ul. Zielona 1)
Ośrodek Portus (ul. Plażowa 4)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wczasowy "Perła" (Morska 2a)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wczasowy "Willa Pod Sosnami" (ul. Westerplatte 26)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Rzemieślnik" (ul. Wojska Polskiego 19-24)
Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy "Jantar" (ul. Poprzeczna 6)
Ośrodek Wczasowy "Gryf" (ul. Armii Krajowej 12)
Ośrodek Wczasowy "W Sosnowym Lesie" (ul. Szkolna 10)
Ośrodek Wypoczynkowy "Gabi" (ul. Turystyczna 7)
Ośrodek Wypoczynkowy "Heljan" (ul. Westerplatte 20-22)
Ośrodek Wypoczynkowy "Międzycechowy" (ul. Spokojna 1)
MIĘDZYZDROJE
Dom Wczasowy "Aga" (ul. Gryfa Pomorskiego 70)
Dom Wczasowy "Meduza" (ul. Kopernika 12)
Dom Wczasowy "Polonia" (ul. Promenada Gwiazd 16)
Dom Wczasowy "Posejdon" (ul. Promenada Gwiazd 4)
Dom Wczasowy "Skarb Morza" (ul. Kopernika 1)
Dom Wczasowy "Srebrna Fala" (ul. Zdrojowa 21)
Dom Wczasowy "Wenus" (ul. Mikołaja Kopernika 12)
Dom Wczasowy FWP "Atena" (ul. 1000-lecia Państwa Polskiego 12)
Dom Wczasowy FWP "Błyskawica 7" (ul. Pomorska 3)
Dom Wczasowy FWP "Orfeusz" (ul. Książąt Pomorskich 19)
Dom Wczasowy FWP "Victoria" (ul. Promenada Gwiazd 18)
Ośrodek "Bursztynek" (ul. Niepodległości 4)
Ośrodek Wczasowy "Trygław" (ul. Za torem 1)
Ośrodek Wypoczynkowy "Amadea" (ul. Gryfa Pomorskiego 2)
Ośrodek Wypoczynkowy "Barbara" (ul. Krótka 3)
Ośrodek Wypoczynkowy "Gromada" (ul. Bohaterów Warszawy 1)
Ośrodek Wypoczynkowy "Polino" (ul. Zwycięstwa 1)
Pensjonat "Pingwin" (ul. Promenada Gwiazd 10)
PTTK Międzyzdroje (ul. Kolejowa 2)
Rewita Międzyzdroje Fregata (ul. Promenada Gwiazd 3)
Rewita Międzyzdroje Galeon (ul. Bohaterów Warszawy 3)
Rewita Międzyzdroje Grunwald (ul. A. Mickiewicza 5)
Rewita Międzyzdroje Morskie Oko (ul. Mickiewicza 19)
Rewita Międzyzdroje Neptun (ul. M. Kopernika 11)
SPA Bagiński & Chabinka (ul. Gryfa Pomorskiego 74)
MOSTOWO
Ośrodek Wypoczynkowy "Czapla" (Mostowo 7)
MRZEŻYNO
Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji "Geovita" (ul. Pocztowa 4)
Kompleks Wypoczynkowo Rekreacyjny "Laguna" (ul. Kołobrzeska 17)
Ośrodek Kolonijny "BRYZA" (ul. Trzebiatowska 17)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowo - Szkoleniowy "Meduza" (ul. Portowa 2)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Fama - Sta" (ul. Kołobrzeska 32)
Ośrodek Wczasowo - Kolonijny "Barkus" (ul. Trzebiatowska 19)
Ośrodek Wczasowo - Rehabilitacyjny "Piramida" (ul. Kołobrzeska 30)
Ośrodek Wczasowo - Szkoleniowy "Marina" (ul. Wypoczynkowa 16)
Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny "Agawa" ( ul. Śliska 5)
Ośrodek Wczasowy "Bogdanka" (ul. Nadmorska 17)
Ośrodek Wczasowy "Delfin" (ul. Nadmorska 9)
Ośrodek Wczasowy "Jubilatka" (ul. Letniskowa 15)
Ośrodek Wczasowy "Kotwica" (ul. Letniskowa 4)
Ośrodek Wczasowy "Łodzianka" (ul. Wiejska 3)
Ośrodek Wczasowy "Mewa" (ul. Letniskowa 28)
Ośrodek Wczasowy "Oaza" (ul. Wiejska 1)
Ośrodek Wczasowy "Perła" (ul. Tysiąclecia 13)
Ośrodek Wypoczynkowo – Rehabilitacyjny "SUS" (ul. Nadmorska 12)
Ośrodek Wypoczynkowy "Merkury" (ul. Spokojna 6)
Ośrodek Wypoczynku I Rekreacji "Venus" (ul. Bursztynowa 6)
NIECHORZE
Dom Gościnny "Krakus" (ul. Modrzewiowa 3)
Dom Wczasowy "Koral" (al. Bursztynowa 8)
Dom Wczasowy "Kormoran" (ul. Polna 23)
Domki Wypoczynkowe Niechorze Bogdan Kaszczyński (ul. Wolska 15)
Kompleks Wczasowo - Rehabilitacyjny "Jantar SPA" (al. Bursztynowa 31)
Ośrodek Kolonijno - Wczasowy "Mewa" (ul. Leśna 8)
Ośrodek Kolonijno - Wypoczynkowy "Stoltur" (al. Bursztynowa 29)
Ośrodek Wczasowo - Kolonijny "Pomet" (ul. Wschodnia 1)
Ośrodek Wczasowo - Kolonijny "Świdnica" (ul. Świdnicka 4)
Ośrodek Wczasowo - Leczniczy "Zacisze" (al. Bursztynowa 33)
Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny "Natalia" (ul. Trzebiatowska 3a)
Ośrodek Wypoczynkowy "Gromada Niechorze - Kompleks Ustronie" (ul. Parkowa 3)
Ośrodek Wypoczynkowy "WYSPA" Agnieszki i Romana Sowińskich (ul. Wolksa 9)
Pensjonat "Passat" (ul. Marynarska 3)
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Szczecińska 6)
NIEGOSZCZ
Domek Letniskowy (Niegoszcz 39)
Dworek Joanatan (Niegoszcz 26)
Hotelik "Brydar" (Niegoszcz 29)
Pokoje Gościnne "Villa Finezja" (Niegoszcz 30)
NOWE WARPNO
Centrum Edukacji, Integracji i Rehabilitacji "Podgrodzie" w Nowym Warpnie (Nowe Warpno)
NOWOGARD
Centrum Nurkowania i Wypoczynku "Romulus" (ul. Promenada 2 )
PIASECZNO
Ośrodek Wypoczynkowy "Camping Wajk" (Piaseczno 23)
PLEŚNA
Ośrodek Wczasowy "Pleśna Park" (Pleśna 6)
POBIEROWO
Dom Gościnny "Angela" (ul. Kościuszki 4)
Dom Gościnny "Dworek" (ul. Wojska Polskiego 19)
Dom Gościnny "W Lesie" (ul. Sportowa 4)
Domki Letniskowe "Nawara" w Pobierowie (ul. Wrocławska 1)
Ośrodek Wczasowy "Gryf" (ul. Graniczna 1)
Ośrodek Wczasowy "Laguna" (ul. Grunwaldzka 35)
Ośrodek Wczasowy "Laola" (ul. Grunwaldzka 10)
Ośrodek Wczasowy "Puchatek" (ul. Mickiewicza 10)
Ośrodek Wypoczynkowo - Leczniczy "Damian" (ul. Karola Borka 8, 10)
Ośrodek Wypoczynkowy "Admirał" (ul. Borka 1)
Ośrodek Wypoczynkowy "Chełmiec" (Karola Borka 6)
Ośrodek Wypoczynkowy "Diament" (ul. Pomorska 8-10)
Ośrodek Wypoczynkowy "Jantar" (ul. Moniuszki 29)
Ośrodek Wypoczynkowy "Lajkonik" (ul. Poznańska 14)
Ośrodek Wypoczynkowy "Morski" (Moniuszki 25)
Ośrodek Wypoczynkowy "Solaris" (ul. Lubelska 2)
Pensjonat "Dom Pod Sosnami" (ul. Jodłowa 22)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Kościuszki 2)
POGORZELICA
Domki Letniskowe "Maja" (ul. St. Sołdka 3)
Kompleks Wczasowo - Sanatoryjny "Sandra SPA" (ul. Wojska Polskiego 3)
Ośrodek Kolonijno - Wypoczynkowy "Dziejba Leśna" (ul. Słoneczna 2)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Mira-Mar" (ul. Leśników 1)
Ośrodek Rekreacyjno - Wypoczynkowy "Terimex" (ul. Rzeczna 1)
Ośrodek Wczasowo - Rekreacyjny "Manta" (ul. Teligi 5)
Ośrodek Wczasowy "Dolpakart" (ul. Wojska Polskiego 19)
Ośrodek Wypoczynkowy "Komandor" (ul. Sołdka 2)
Ośrodek Wypoczynkowy "Star Camp" (ul. Leonida Teligi 5)
POGORZELICA GRYFICKA
Ośrodek "Cis" (ul. Słoneczna 3)
POŁCZYN ZDRÓJ
Dom Wczasów Dziecięcych (ul.Grunwaldzka 33)
PRZEWŁOKA
Ośrodek Wypoczynkowy "Awilla" (Przewłoka, ul. Niemcewicza 33)
PRZYTOŃ
Ośrodek Wypoczynkowy "Przytoń" (Przytoń)
Pensjonat "Wodna Dolina" (Przytoń 1)
PUSTKOWO
Dom gościnny "Malwa" (ul. Spacerowa 6)
Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny "ZEM - Tourist" (ul. Słoneczna 25)
RADOWO MAŁE
Zespół Szkół Publicznych (Radowo Małe 36)
RAJGRÓD
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Knieja" (ul. Leśna 21)
REWAL
Baza Kolonijna "Bryzka" (ul. Klifowa 17)
Dom Wczasowy "Plaża" (ul. Saperska 12)
Dom wypoczynkowy "Na Rogu" (ul. Szkolna 2)
Kompleks Wypoczynkowy "Polonia" (ul. Saperska 7)
Ośrodek Wczasowo - Kolonijny "Bazylak" (ul. Dworcowa 25)
Ośrodek Wczasowo - Kolonijny "Klif" (ul. Klifowa 16/16)
Ośrodek Wczasowy "Bałtyk Resort" (ul. Saperska 21)
Ośrodek Wczasowy "Bosman" (ul. Klifowa 36)
Ośrodek Wczasowy "Sunstar" (ul. Chabrowa 3)
Ośrodek Wczasowy "Tasarz" (ul. Słonecznikowa 1)
Ośrodek Wczasowy ADRIA (ul. Sikorskiego 13)
Ośrodek Wypoczynkowy "Amber" (ul. Piastowska 39)
Ośrodek Wypoczynkowy "Bartek" (ul. Wesoła 4)
Ośrodek Wypoczynkowy "Jantar" (ul. Sikorskiego 29)
Ośrodek Wypoczynkowy "Pomerania" (ul. Szczecińska 5 )
ROGOWO
Ośrodek Wypoczynkowy "Wiktoria" (Rogowo 90 )
Rewita Rogowo (Rogowo)
RUNOWO
Ośrodek Kolonijny "Pałac pod Bocianim Gniazdem" (Runowo 23)
RUSINOWO
Gospodarstwo Agroturystyczne "U Włodka" (Rusinowo 13)
SARBINOWO
Apartamenty "Escape" (ul. Południowa 64)
Apartamenty "U Jacka" (ul. Południowa 64)
Dom gościnny "Abra" (ul. Nadmorska 6)
Dom Wczasowy "Oskar" (ul. Leśna 5)
Domek Kempingowy (Sarbinowo 1)
Domki "Pod Skrzydłem Mewy" (ul. Nadmorska 91H)
Domki i Pokoje "Żagiel" (ul. Nadmorska 42)
Domki Letniskowe "Cuba" (ul. Południowa 41)
Domki Letniskowe "Kemping Na Górce" (ul. Nadmorska 89)
Domki Letniskowe "Mała Koralia" (Sarbinowo 3)
Domki Letniskowe "Rafa" (ul. Bałtycka 6)
Domki Letniskowe "Rybka" (ul. Spokojna 2)
Domki Letniskowe "Wolny Domek" (ul. Południowa 49)
Domki letniskowe "Zagroda" (ul. Polna 9)
Domki Letniskowe & Apartamenty "Koralia" (ul. Południowa 27)
Domki Letniskowe, Przyczepy Campingowe "Czajka" (ul. Bałtycka 26)
Domki Nad Morzem "Siedlisko" (ul. Jantarowa 6)
Domki, Apartamenty, Pokoje "Bursztynek" (ul. Nadmorska 53B)
Domki, Pokoje Gościnne "Oskar" (ul. Nadmorska 53)
Domy Letniskowe "Krajan" (ul. Zacisze 3)
Lido Apartments & Spa (ul. Południowa 64)
Ośrodek Kolonijno - Wypoczynkowy "Bałtyk" (ul. Nadmorska 95)
Ośrodek Kolonijny "Neptun" (ul. Leśna 10)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wczasowy "Kamyczek" (ul. Nadmorska 69)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Violetta" (ul. Wczasowa 3)
Ośrodek Wczasowo - Wypoczynkowy "Mauro - Białogon" (ul. Nadmorska 91)
Ośrodek Wczasowy "Oleńka" (ul. Piaskowa 17)
Ośrodek Wczasowy "Puszczyk" (ul. Piaskowa 21)
Ośrodek Wczasowy "Willa Marina" (ul. Nadmorska 50)
Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny "Beskid" (ul. Nadmorska 95)
Ośrodek Wypoczynkowy "Agado" (ul. Nadmorska 5)
Ośrodek Wypoczynkowy "Florian" (ul. Nadmorska 18)
Ośrodek Wypoczynkowy "Jawor" (ul. Nadmorska 65)
Ośrodek Wypoczynkowy "Osada Kalina" (ul. Wczasowa 28)
Ośrodek Wypoczynkowy Politechniki Warszawskiej (ul. Nadmorska 15)
Pensjonat "Chatka Władka" (ul. Młyńska 12)
Pensjonat "Letni Dworek" (ul. Wczasowa 10)
Pensjonat "Natalia" (ul. Nadmorska 30)
Pensjonat "Srebrne Tarasy" (ul. Piaskowa 12)
Pensjonat "Villa Roma" (ul. Nadmorska 37)
Pensjonat i Domek "Maja" (ul. Nadmorska 116)
Pokoje "Nad Brzegiem Morza" (ul. Nadmorska 94)
Pokoje Gościnne (ul. Nadmorska 104)
Pokoje Gościnne (ul. Bursztynowa 7)
Pokoje Gościnne "Diuna" (ul. Nadmorska 104 A)
Pokoje Gościnne "Duśka" (ul. Nadmorska 98)
Pokoje Gościnne "Hortensja" Drozdowscy i Córka (ul. Młyńska 24)
Pokoje Gościnne "Monika" (ul. Bałtycka 3)
Pokoje Gościnne "Relaks" (ul. Słoneczna 5)
Pokoje Gościnne "U Andrzejewskich" (ul. Młyńska 26)
Pokoje Gościnne "U Zająców" (ul. Nadmorska 76)
Pokoje Gościnne "Villa al Sol" (ul. Słoneczna 12)
Pokoje Gościnne "Złotobrzeg" (ul. Nadmorska 12)
Pokoje Gościnne Barbara Lewandowska (ul. Nadmorska 70)
Rodzinne Pola Namiotowe "Ada" (ul. Nadmorska 128)
Ross Domki (ul. Kwiatowa 6)
Szkoła Podstawowa (ul. Nadmorska 27A)
Villa Anna Maria (ul. Nadmorska 84)
Villa Dune (ul. Nadmorska 120)
Willa Sarbinowo (ul. Długa 5)
Wynajem Kwater (ul. Nadmorska 74)
Wynajem Kwater (ul. Nadmorska 43)
Wynajem Pokoi "Rajska Mierzeja" (ul. Nadmorska 3)
Wynajem Pokoi Elżbieta Zatorska (ul. Młyńska 1)
Wynajem Pokoi Gościnnych (ul. Nadmorska 32)
SARBINOWO MORSKIE
Ośrodek Wczasowy "Bursztynowy Brzeg" (ul. Nadmorska 61)
SIANOŻĘTY
Centrum Wypoczynkowe ECO VITA (ul. Lotnicza 1, Sianożęty)
Dom Wypoczynkowy "Bursztyn" (Sianożęty, ul. Środkowa 24-26)
Dom Wypoczynkowy "Bursztyn" (ul. Środkowa 24-26 )
Domki Nad Morzem "Promyczek" (ul. Promenada 5)
Ośrodek "Collins Beach" (ul. Sztormowa 1)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Muszelka" (Sianożęty, ul. Wschodnia 4)
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Imperiall" (Sianożęty, ul. Północna 6)
Ośrodek Wczasowy "Walcownik" (ul. Lotnicza 21)
Ośrodek Wczasowy "Wrzos" (Sianożęty, ul. Lotnicza 36)
Ośrodek Wypoczynkowy "Dominikana" (ul. Północna 12)
Ośrodek Wypoczynkowy "Familijny" (ul. Kwiatowa 89)
Ośrodek Wypoczynkowy "Jantar" (Sianożęty, ul. Północna 5)
Ośrodek Wypoczynkowy "Lazur" (ul. Lotnicza 26A)
Ośrodek Wypoczynkowy "Neptun" (Sianożęty, ul. Promenada 1)
Ośrodek Wypoczynkowy "Zedan" (Sianożęty, ul. Lotnicza 2)
SILNOWO
Dom nad Jeziorem (Silnowo 65)
SŁAWNO
Hotel "Stare Kino" (ul. Jedności Narodowej 20)
SPORE
Ośrodek Wypoczynkowy "Wodnik" (Spore)
STRZEŻEWKO
Ośrodek Wczasowo - Kolonijny "Bungalow" (Strzeżewko 1)
SZCZYCIENKO
Gospodarstwo Agroturystyczne "Ul" Klub Jeździecki "Ul" (Szczycienko 11)
ŚWIDWIN
Zespół Szkół Rolniczych
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Szczecińska 88)

ŚWINOUJŚCIE
Aktywne Odchudzanie (ul Wojska Polskiego 1/19)
Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS "Sasanka" (ul. Marii Konopnickiej 17)
Dom Wczasowo - Kolonijny "Fala" (ul. Sienkiewicza 15)
Dom Wczasowy "Karkonosze" (ul. Kasprowicza 1)
Dom Wczasowy "Koral" (ul. Żeromskiego 10)
Dom Wczasowy "Porąbka" (ul. Słowackiego 9/11)
Dom Wycieczkowy "Bryza" (ul. Gdyńska 28)
Dom Zdrojowy "Senator" (ul. Żeromskiego 15)
Hotel "Gold" (ul. Uzdrowiskowa 3)
Interferie w Świnoujściu (Barbarka) (ul. Kasprowicza 8)
OSIR "Wyspiarz" Camping "Relax" (ul. Słowackiego 1)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Graal" (ul. Bałtycka 8)
Ośrodek Sanatoryjno - Rehabilitacyjny "Złoty Kłos" (ul. Słowackiego 13/15)
Ośrodek Sanatoryjno - Wypoczynkowy "Admirał" (ul. S. Żeromskiego 13)
Ośrodek Sanatoryjno - Wypoczynkowy "Henryk" (ul. Sienkiewicza 2)
Ośrodek Sanatoryjno - Wypoczynkowy "Swarożyc" (ul. Gierczak 1)
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Afrodyta" (ul. Orkana 9)
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Iskra" (ul. Orkana 8)
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Temida" (ul. Kasprowicza 3)
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Tęcza" (Słowackiego 26)
Ośrodek Wczasowy "Meduza" (ul. Orkana 4)
Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny "Amigo" (ul. Słowackiego 2)
Ośrodek Wypoczynkowo - Sanatoryjny "Sobótka" ( ul Sienkiewicza 13)
Ośrodek Wypoczynkowy "Admirał II" (ul. Żeromskiego 12)
Ośrodek Wypoczynkowy "Helios" (ul. Sienkiewicza 16)
Ośrodek Wypoczynkowy "Słowianin" (ul. Niedziałkowskiego 2a)
Ośrodek Wypoczynkowy "Tryton" (ul. Żeromskiego 11)
Sanatorium Uzdrowiskowe "Rybniczanka" (ul. Kasprowicza 14)
Szkolne Schronisko Młodzieżowe (ul. Gdyńska 26)
Zespół Szkół Morskich (ul. Jana Sołtana 2)
TRZĘSACZ
Dom Wczasowy "Rafa" (ul. Kamieńska 31)
Dom Wypoczynkowy "Airen" (ul. Kamieńska 27)
Dom wypoczynkowy "AQUARIUS" (ul. Pogodna 4)
Kompleks Hotelowy "Panorama" (ul. Kamieńska 25)
Kompleks wypoczynkowy "Europa - Spa" (ul. Letniskowa 9)
TUCZNO
Centrum Konferencyjno - Wypoczynkowe "Zamek Tuczno" (ul. Zamkowa 1)
UNIEŚCIE
Dom Gościnny "Dajana" (ul. Marzanny 10 )
Dom Wypoczynkowy "Leokadia" (ul. Prusa 10)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Floryn" (ul. Świerczewskiego 26)
Ośrodek Rehabilitacyjno – Wczasowy "Sofra" (ul. Chełmońskiego 2)
Ośrodek Wypoczynkowy "Bajkowy Las" (ul. Świerczewskiego 16)
Ośrodek Wypoczynkowy "Żółty Dworek" (ul. Świerczewskiego 24)
Policyjny Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Krokus" (ul. 6 Marca 13)
USTRONIE MORSKIE
Dom Gościnny Ustronie Morskie (ul. Górna 3c)
Dom Wczasowy "Amber" (ul. Bolesława Chrobrego 82-84)
Dom Wczasowy "Camping-Bałtyk" (ul. Spokojna 1)
Dom Wczasowy "Dzikuska" (ul. B. Chrobrego 80)
Dom Wczasowy "Relax Inn Health & Spa" (ul. Bolesława Chrobrego 45)
Dom Wczasowy "Riviera" (ul. Geodetów 17)
Dom Wczasowy "Rybak" (ul. Wiejska 14)
Dom Wypoczynkowy "Dworzysko" (ul. Spokojna 2)
Dom Wypoczynkowy "Jantar" (ul. Kościuszki 14)
Dom Wypoczynkowy "Markus" (ul. Tadeusza Kościuszki 7)
Domki Letniskowe "Dimena" (Sianożęty ul. Promenada 3)
Hotel "Villa Lambert***Kur & Spa" (ul. Bolesława Chrobrego 53a)
Ośrodek Leczniczo - Rehabilitacyjny "Klimczok" (ul. Okrzei 1)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wczasowy "Max" (ul. Kościuszki 18)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Wiki" (ul. Rolna 27 a)
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Exploris" (ul. Chrobrego 11)
Ośrodek Wczasowo - Rekreacyjny "Wiktoria" (ul. B. Chrobrego 7)
Ośrodek Wczasowo - Sanatoryjny "Cechsztyn" (ul. Chrobrego 58)
Ośrodek Wczasowo Kolonijny "Węgielek" (ul. Ku Morzu 5)
Ośrodek Wczasowy "Faleza" (ul. Wojska Polskiego 1)
Ośrodek Wczasowy "Jar" (ul. Chrobrego 42)
Ośrodek Wczasowy "Korab" (ul. Chrobrego 15)
Ośrodek Wczasowy "Lazur" (ul. B. Chrobrego 43)
Ośrodek Wczasowy "Ryś" (ul. Wiejska 45)
Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny "Ewa" (ul. Górna 16)
Ośrodek Wypoczynkowy "Alka" (ul. Wojska Polskiego 7)
Ośrodek Wypoczynkowy "Arpol" (ul.Wojska Polskiego 11)
Ośrodek Wypoczynkowy "Gwarek" (ul. Wolnosci 5)
Ośrodek Wypoczynkowy "Hubertus" (Sianożęty ul. Konwaliowa 9)
Ośrodek Wypoczynkowy "Pod Modrzewiem" (ul. Bolesława Chrobrego 1)
Pensjonat "Stary Port" (ul. Bolesława Chrobrego 62)
Pokoje gościnne "Pod Dmuchawcem" (ul. Wojska Polskiego 2)
WAŁCZ
Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Wałczu (al. Zdobywców Wału Pomorskiego 99)
WAPNICA
Ośrodek Wypoczynkowy Turkus (Wapnica, ul. Turkusowa 36)
WICIE
Domki Drewniane "Lisek" (ul. Wczasowa 31)
Nadmorski Ośrodek Wypoczynkowy RAF-MIL (ul. Słoneczna 1 )
Ośrodek Wczasowy "Arnika" (ul. Wczasowa 1)
Ośrodek Wczasowy "Coral" (ul. Wczasowa 19)
Ośrodek Wczasowy "Czarski" (ul. Wczasowa 23)
Ośrodek Wczasowy "Lazur" (ul. Wczasowa 2)
Ośrodek Wczasowy "Neptun" (ul. Wczasowa 3)
Ośrodek Wypoczynkowy "Bałtyk" (ul. Wczasowa 24)
Ośrodek Wypoczynkowy "Darmax" (ul. Bursztynowa 19)
Ośrodek Wypoczynkowy "Jaks" (ul. Wczasowa 12)
WICKO
Ośrodek Wczasowy "Panorama" (ul. Kolonijna 1)
WISEŁKA
Ośrodek Wczasowy "Eden" (ul. Nowowiejska 20)
Ośrodek wypoczynkowy "Oleńka" (ul. Leśna 1)
WRZOSOWO
Dom Wczasowy "Wrzosek" (Wrzosowo 163)
ZŁOCIENIEC
Młodzieżowy Ośrodek Zdrowego Życia "Zatonie" (skr. poczt. 18)
PHU "SHARK" Rafał Tobiasz (ul. Czaplinecka2 A)
ŻELECHOWO
Ośrodek Wypoczynkowy "Kiełbicze" (Żelechowo)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie