Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

ZIELONE SZKOŁY, KOLONIE, NOCLEGI

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
zielone szkoły, kolonie, noclegi Białogóra
zielone szkoły, kolonie, noclegi Bieszkowice
zielone szkoły, kolonie, noclegi Borek Kamienny
zielone szkoły, kolonie, noclegi Borsk
zielone szkoły, kolonie, noclegi Borzechowo
zielone szkoły, kolonie, noclegi Brodnica Górna
zielone szkoły, kolonie, noclegi Charzykowy
zielone szkoły, kolonie, noclegi Chłapowo
zielone szkoły, kolonie, noclegi Chmielno
zielone szkoły, kolonie, noclegi Choczewo
zielone szkoły, kolonie, noclegi Czapielsk
zielone szkoły, kolonie, noclegi Czarna Dąbrowa
zielone szkoły, kolonie, noclegi Czarny Młyn
zielone szkoły, kolonie, noclegi Człuchów
zielone szkoły, kolonie, noclegi Darzlubie
zielone szkoły, kolonie, noclegi Debrzyno
zielone szkoły, kolonie, noclegi Dębina
zielone szkoły, kolonie, noclegi Dębki
zielone szkoły, kolonie, noclegi Dębnica Kaszubska
zielone szkoły, kolonie, noclegi Drzewicz
zielone szkoły, kolonie, noclegi Drzewina
zielone szkoły, kolonie, noclegi Dymin
zielone szkoły, kolonie, noclegi Funka
zielone szkoły, kolonie, noclegi Garczyn
zielone szkoły, kolonie, noclegi Gardeja
zielone szkoły, kolonie, noclegi Gardna Wielka
zielone szkoły, kolonie, noclegi Gdańsk
zielone szkoły, kolonie, noclegi Gdańsk - Sobieszewo
zielone szkoły, kolonie, noclegi Gdynia
zielone szkoły, kolonie, noclegi Gołubie
zielone szkoły, kolonie, noclegi Gołubie Kaszubskie
zielone szkoły, kolonie, noclegi Gołuń
zielone szkoły, kolonie, noclegi Gowidlino
zielone szkoły, kolonie, noclegi Górki Zachodnie
zielone szkoły, kolonie, noclegi Hel
zielone szkoły, kolonie, noclegi Jantar
zielone szkoły, kolonie, noclegi Jastarnia
zielone szkoły, kolonie, noclegi Jastrzębia Góra
zielone szkoły, kolonie, noclegi Jurata
zielone szkoły, kolonie, noclegi Karwia
zielone szkoły, kolonie, noclegi Karwieńskie Błota
zielone szkoły, kolonie, noclegi Kąty Rybackie
zielone szkoły, kolonie, noclegi Kępice
zielone szkoły, kolonie, noclegi Kłączno
zielone szkoły, kolonie, noclegi Kopalino
zielone szkoły, kolonie, noclegi Kościerzyna
zielone szkoły, kolonie, noclegi Krynica Morska
zielone szkoły, kolonie, noclegi Krzynia
zielone szkoły, kolonie, noclegi Lubiatowo
zielone szkoły, kolonie, noclegi Łapino
zielone szkoły, kolonie, noclegi Łeba
zielone szkoły, kolonie, noclegi Łupawsko
zielone szkoły, kolonie, noclegi Malbork
zielone szkoły, kolonie, noclegi Mieroszyno
zielone szkoły, kolonie, noclegi Mikoszewo
zielone szkoły, kolonie, noclegi Nowęcin
zielone szkoły, kolonie, noclegi Ocypel
zielone szkoły, kolonie, noclegi Orzechowo
zielone szkoły, kolonie, noclegi Osiek
zielone szkoły, kolonie, noclegi Ostrowo
zielone szkoły, kolonie, noclegi Ostrzyce
zielone szkoły, kolonie, noclegi Otomin
zielone szkoły, kolonie, noclegi Pierszczewko
zielone szkoły, kolonie, noclegi Poddąbie
zielone szkoły, kolonie, noclegi Potęgowo
zielone szkoły, kolonie, noclegi Przechlewo
zielone szkoły, kolonie, noclegi Przywidz
zielone szkoły, kolonie, noclegi Puck
zielone szkoły, kolonie, noclegi Pustki
zielone szkoły, kolonie, noclegi Rewa
zielone szkoły, kolonie, noclegi Rowy
zielone szkoły, kolonie, noclegi Rumia
zielone szkoły, kolonie, noclegi Schodno
zielone szkoły, kolonie, noclegi Skowronki
zielone szkoły, kolonie, noclegi Słajszewo
zielone szkoły, kolonie, noclegi Smołdziński Las 4
zielone szkoły, kolonie, noclegi Sopot
zielone szkoły, kolonie, noclegi Starbienino
zielone szkoły, kolonie, noclegi Stegna
zielone szkoły, kolonie, noclegi Studzienice
zielone szkoły, kolonie, noclegi Sulęczyno
zielone szkoły, kolonie, noclegi Swarzewo
zielone szkoły, kolonie, noclegi Swornegacie
zielone szkoły, kolonie, noclegi Sycowa Huta
zielone szkoły, kolonie, noclegi Sztutowo
zielone szkoły, kolonie, noclegi Szymbark
zielone szkoły, kolonie, noclegi Świeszyno
zielone szkoły, kolonie, noclegi Tczew
zielone szkoły, kolonie, noclegi Tupadły
zielone szkoły, kolonie, noclegi Uroczysko
zielone szkoły, kolonie, noclegi Ustka
zielone szkoły, kolonie, noclegi Warzenko
zielone szkoły, kolonie, noclegi Wąglikowice
zielone szkoły, kolonie, noclegi Wiele
zielone szkoły, kolonie, noclegi Wierzchucino
zielone szkoły, kolonie, noclegi Władysławowo
zielone szkoły, kolonie, noclegi Wodnica
zielone szkoły, kolonie, noclegi Wygonin
zielone szkoły, kolonie, noclegi Zapadłe
zielone szkoły, kolonie, noclegi Zawiaty
zielone szkoły, kolonie, noclegi Zawory
zielone szkoły, kolonie, noclegi Zgorzałe
zielone szkoły, kolonie, noclegi Zwartowo
zielone szkoły, kolonie, noclegi Żarnowiec
zielone szkoły, kolonie, noclegi Żarnowska
zielone szkoły, kolonie, noclegi Żelistrzewo
GDAŃSK
100 TEN HOSTEL (ul. Polanki 110C)
Biuro Turystyczne Fifi Travel (ul. Ogarna 51/52 lok. 1 )
Centrum Hotelowo-Konferencyjne Alma (ul. Falowa 4)
Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Galion (ul. Stogi 20)
Harcerska Baza Obozowa "Morena" (ul. Jaśkowa Dolina 77)
Hotel "Dal" (ul. Czarny Dwór 4)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Nasza Szkoła" z Przedszkolem (ul. Ciołkowskiego 10)
Old Town Hostel (ul. Długa Grobla 7)
Ośrodek Dom Harcerza Związku Harcerstwa Polskiego (ul. Za Murami 2-10)
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Exploris" (ul. Żywiecka 2c)
Ośrodek Wypoczynkowy "MEDUZA" (ul. Jodłowa 38)
Ośrodek Wypoczynkowy "Przy Wydmach" (ul. Wydmy 6)
Jelitkowo - Dom Wypoczynkowy "Rzemieślnik" (ul. Piastowska 206)
Wrzeszcz - Hotel Logos Gdańsk (ul. Uphagena 28)
BIAŁOGÓRA
Dom Wczasowy "Dremm" (ul. Klonowa 15)
Dom Wczasowy "Pszczółka" (Białogóra, ul. Lipowa 2)
Pensjonat Mikołaj (Białogóra, ul. Słoneczna 17)
Pokoje Gościnne i Restauracja Maxim (ul. Słoneczna 1)
Rodzinny Camping "Checz Kaszubska" Jolanta Hinz-Leff (ul. Lubiatowska 8)
BIESZKOWICE
Ośrodek Wypoczynkowy "Bingo" (ul. Słoneczna 2)
BOREK KAMIENNY
Leśna Oaza (Borek Kamienny)
BORSK
Ośrodek Wypoczynkowy "Czarnowodzianka" (ul. Jeziorna 1)
BORZECHOWO
Ośrodek Wypoczynkowy "Jeziornik" (Borzechowo-Jeziornik)
BRODNICA GÓRNA
Ośrodek Rekreacyjno - Szkoleniowy "Złota Dolina" (ul. Chmieleńska 36)
CHARZYKOWY
Apartamenty "Vega" (ul. Turystyczna 53)
CHŁAPOWO
Camping Nadmorski (Chłapowo, ul. Ludzi Morza 21)
Dom Wczasowy "Rudnik" (ul. Władysławowska 60)
Dom Wczasowy i Pensjonat "Koral" (ul. Koralowa 2)
Dom Wypoczynkowy "Helios" (ul. Przybrzeżna 10A)
Dom Wypoczynkowy "Kamila" (Chłapowo, ul. Władysławowska 97)
Domki Letniskowe "Iguana" (ul. Jaśminowa 29)
Domowa Przystań (ul.Przybrzeżna 10)
Hotel "Kliper" (ul. Bulwar Żeromskiego 45)
Ośrodek Kolonijno - Wczasowy "Oland" (ul. Żeromskiego 123)
Ośrodek Wczasowo - Kolonijny "Halina" Renusz (ul. Władysławowska 45)
Ośrodek Wczasowo-Kolonijny "ZIBI" (ul. Władysławowska 41)

Pensjonat BASIA

ul. Przybrzeżna 6, 84-120 Chłapowo
tel. (58) 774-50-44, tel. kom. 602-584-019
(vis a vis samolotu)
www: http://www.pensjonatbasia.com
e-mail: info@pensjonatbasia.com

Tylko 100 metrów od morza. Pokoje 1, 2, 3, 4-osobowe z łazienkami i balkonami. Doskonałe zaplecze sportowo-rekreacyjne. Internet WiFi. Atrakcyjne oferty dla szkół i nauczycieli, grup zorganizowanych. Darmowy parking, plac zabaw dla dzieci, grill. Restauracja Pod Czarną Banderą oferująca smaczne posiłki.


Pokoje Gościnne "Delfinek" (ul. Przybrzeżna 8)
Pokoje Gościnne "U Kasi" (ul. Jarowa 9)
Pole kempingowe Basia (ul. Przybrzeżna 10)
Pole Namiotowe "Keja" Joanna Dominik, Janusz Dominik (ul. Władysławowa)
Willa Morska (ul. Żeromskiego 67)
Zielony Zakątek (ul. Górnicza 27)
CHMIELNO
Ośrodek Wypoczynkowy "Bachus" (ul. Grodziska 16)
Ośrodek Wypoczynkowy "Krefta" (ul. Grodziska 10)
Ośrodek Wypoczynkowy "Relaks" (ul. Grodziska 8)
Ośrodek Wypoczynkowy "Szuwarek" (ul. Grodziska 5)
CHOCZEWO
Dom Wczasowy "Fala" Grażyna Zaszewska (Kopalino, ul. Starowiejska 34-38)
Osada "Zawoja" Grażyna Zaszewska (Kopalino ul. Starowiejska 34 - 38)
CZAPIELSK
Ośrodek Wypoczynkowo - Szkoleniowy "Dorota" (Czapielsk 51)
CZARNA DĄBROWA
Ośrodek Wypoczynkowy "Grzybia Dąbrowa" (Czarna Dąbrowa 24)
CZARNY MŁYN
Agroturystyka "U Pstronga" (ul. Młyńska 38)
CZŁUCHÓW
Ośrodek Wypoczynkowy OSiR "Camping nr 80" (ul. Wojska Polskiego 62)
DARZLUBIE
Zespół Szkół w Darzlubiu (ul. Pucka 74)
DEBRZYNO
Ośrodek Wczasowo - Wypoczynkowy "Debrzyno" (Debrzyno)
DĘBINA
Ośrodek Wypoczynkowy "Skalnik" (Dębina 4)
Apartamenty w Dębinie (ul. Sosnowa 4)
Magra Holiday Club (ul. Willowa)
DĘBKI
Dom Wczasowy "Przystań" (ul. Cicha 39)
Dom Wypoczynkowy "Laguna" (ul. Spacerowa 13)
Domki Letniskowe Nad Morzem "U Rafiego" (ul. Zakonna 1)
Ośrodek Wypoczynkowy "Majka" (Dębki, ul. Zakonna 10)
Pokoje "U Kasi" (ul. Dębowa 5)
DĘBNICA KASZUBSKA
Agroturystyka Całoroczna "U Marysi" (ul. Zajęcza 11)
DRZEWICZ
Ośrodek Wypoczynkowy "Soszko" (Drzewicz 4)
DRZEWINA
Przystanek Drzewina (Drzewina 6a)
DYMIN
Ośrodek Wczasowy "Bobo" (Dymin 6B)
FUNKA
Ośrodek Wczasowy "Mikomania" (Funka, k. Chojnic)
GARCZYN
Powiatowe Centrum Młodzieży "Garczyn" (Garczyn 1)
GARDEJA
Stajnia Sarnówek (Rozajny Małe)
Wakacyjne Obozy Sportowe w Gardei (ul.Sportowa 5/7)
GARDNA WIELKA
Gardna Wielka - Wypoczynek Nad Morzem i Wśród Jezior (ul. Partyzantów 12/4)
GDAŃSK - SOBIESZEWO
Domki Letniskowe Nad Morzem "Delfinek" (ul. Nadwiślańska 15)
Ośrodek Wypoczynkowy "Neptun" (ul. Tęczowa 12)
GDYNIA
Centrum EduFun (ul. 10 Lutego 21/2)
Gdyńska Akademia Żeglarstwa (ul. Św. Kazimierza Królewicza 22)
Hotel SPA Faltom (ul. Grunwaldzka 7)
GOŁUBIE
Ośrodek Wypoczynkowy "Waldtour - Revita" (ul. Por. Dambka 4)
GOŁUBIE KASZUBSKIE
Gościniec "Gołubie - Perła Kaszub" (ul. Porucznika Dambka 1C)
GOŁUŃ
Hotel Gołuń (Gołuń 1)
GOWIDLINO
Ośrodek Wypoczynkowy "Słoneczna Zatoka" (Gowidlino 140)
GÓRKI ZACHODNIE
Ośrodek Wypoczynkowy "Bursztynowy Las" (ul. Stogi 1, Górki Zachodnie)
HEL
Pole Campingowe w Helu "Helkamp" (ul. Kuracyjna 1)
Wojskowy Dom Wypoczynkowy "Hel" (ul. Steyera 3)
JANTAR
Dom Letniskowy "Jantar" (ul. Bursztynowa)
Dom Wypoczynkow "California" (ul. Gdańska 43A)
Farma "Jantar" (ul. Gdańska 1)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Neptun" (ul. Rybacka 22)
Ośrodek Wczasowy "Medyk" (ul. Rybacka 63)
Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny "Mewa" (ul. Rybacka 37)
Ośrodek Wypoczynkowy "Bursztyn" (ul. Gdańska 4)
Pensjonat "Przystań Przy Lesie" (ul. Portowa 1)
Pensjonat "U Maćka" (ul. Bursztynowa 18)
JASTARNIA
Dom Wczasowy "Krystianek" (ul. Stelmaszczyka 10)
Dom Wypoczynkowy "Duna" (ul. Ks. Sychty 6)
Hotel SPA Dom Zdrojowy (ul. Kościuszki 2 a)
Ośrodek "Marina Klub" (ul. Rybacka 33)
Ośrodek Wczasowy "Augustyna" (ul. Nad Zatoką 8)
Ośrodek Wczasowy "Półwysep" (ul. Mickiewicza 162)
Ośrodek Windsurfingu "Draga" (ul. Polna 5)
Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny "Aga" (ul. Ks. B. Sychty 99)
Ośrodek Wypoczynkowy "Posejdon" (ul. Mickiewicza 5)
Pensjonat "Manix" (ul. Ceynowy 15)
Pensjonat "Orka" (ul. Wydmowa 11)
Willa "Anna" (ul. Ogrodowa 114)
JASTRZĘBIA GÓRA
Dom Wczasowy "Damian" (ul: Motelowa 7)
Dom Wczasowy "Herkules" (ul. Droga Rybacka 29)
Dom Wczasowy "Jagiellonka" (ul. Jasna 11)
Dom Wczasowy "Krystyna" (ul. Wrzosowa 13)
Dom Wczasowy "Leśna Perła" (ul. Leśna 2)
Dom Wczasowy "Sympatik" (ul. Topolowa 17)
Dom Wczasowy "Vis" (ul. Królewska 5)
Dom Wczasowy "Zew Morza" (ul.Pucka 4)
Dom Wczasowy DANUSIA (ul. Górna 3)
Dom Wypoczynkowy "Dariusz" (ul. Droga Rybacka 16)
Dom Wypoczynkowy "Goga" (ul. Jasna 17 A)
Dom Wypoczynkowy "Justynka" (ul. Pucka 14)
Dom Wypoczynkowy "Przy Plaży" (ul. Bałtycka 19)
Dom Wypoczynkowy Arka (ul. Piastowska 4)
Dom Wypoczynkowy MIRBEA (ul. Topolowa 3)
Domy Wypoczynkowe "Bursztyn i Anna" (ul. Królewska 11)
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Jurysta" (ul. Rozewska 44)
Ośrodek Wczasowo - Kolonijny "Helios" (ul. Obrońców Westerplatte 1)
Ośrodek Wczasowo-Kolonijny "ZIBI" (ul. Topolowa 6)
Ośrodek Wczasowy "Aura" (ul. Bałtycka 15)
Ośrodek Wczasowy "Justyna" (ul. Droga Rybacka 14)
Ośrodek Wczasowy "Uśmiech" (ul. Sanatoryjna 1)
Ośrodek Wczasowy "Żeglarz" (ul. Radosna 6)
Ośrodek Wczasowy Bałtycki Relaks (ul. Wypoczynkowa 1)
Ośrodek Wypoczynkowy "Diuna" (ul. Polna 1)
Ośrodek Wypoczynkowy "Przy Jantarowej" (ul. Jantarowa 2a)
Ośrodek Wypoczynkowy "Romet" (ul. Górna 4)
Ośrodek Wypoczynkowy "ROYAL" (ul. Topolowa 18)
Ośrodek Wypoczynkowy "Wita" (ul. Kaszubska 3)
Ośrodek Wypoczynkowy FENIKS (ul. Wypoczynkowa 2)
Pensjonat "Agat" (ul. Zbożowa 9)
Pensjonat "Atlantic" (ul. Droga Rybacka 49)
Pensjonat "Pirat" (ul. Radosna 4)
Pensjonat Adamar (ul. Czarnieckiego 1)
Pokoje Gościnne "Marzenka" (ul. Towarzystwa Przyjaciół Dzieci 14)
Pokoje Gościnne "U Reginy" (ul. Czarneckiego 13)
Primavera Conference & SPA (ul. Rozewska 40/42)
Willa "Laguna" (ul. Nad Potokiem 4)
Willa “Nordkaps" Katarzyna Grafik (ul. Droga Rybacka 20)
Willa Chantal (ul. Jałowcowa 1)
Willa Rafia (ul. Derdowskiego 17)
JURATA
Dom "Przedwiośnie" (ul. W.Polskiego 15)
Dom Wypoczynkowy "Helunia" (ul. Ratibora 16)
Hotel Jurata*** (ul. Świętopełka 11)
Profilaktyczny Dom Zdrowia "Wielkopolanka" (ul. W. Polskiego 8)
KARWIA
Dom Gościnny "Werona" (ul. Melioracyjna 4)
Dom Wczasowy "Alga" (ul. Hoża 17)
Dom Wczasowy "Best" (ul. Ekologiczna 7)
Dom Wczasowy "Irena" (ul Miła 7)
Dom Wczasowy "Krystyna" (ul.Kopernika 30)
Dom Wczasowy "Oskar" (ul. Zimowa 2)
Dom Wczasowy "Regina" (ul. Wiosenna 5)
Dom Wypoczynkowy "Silwana 2" (ul. Kopernika 33)
Dom Wypoczynkowy "Silwana" (ul. Kopernika 33)
Dom Wypoczynkowy "Sunset" (ul. Heweliusza 2)
NATALIA - Pokoje Gościnne (Karwia-Ostrowo, Zabytkowa 16)
Ośrodek Wczasowy "Paulina" (ul. Nadbałtycka 12)
Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny "Barbara" (ul. Kolorowa 4)
Ośrodek Wypoczynkowo - Szkoleniowy "Pod Złotym Żaglem" (ul. Reprezentacyjna 13 - 15)
Ośrodek Wypoczynkowy "Claudia" (ul. Wojska Polskiego 83)
Ośrodek Wypoczynkowy "Kamena" (ul. Hoża 1)
KARWIEŃSKIE BŁOTA
Pokoje Gościnne "Boja" (ul. Wczasowa 60)
KĄTY RYBACKIE
Dom Wypoczynkowy "Regendt" Janusz Bronicki (ul. Rybacka 20)
Domki letniskowe w Kątach Rybackich (ul. Polna)
Ośrodek Wczasowy "Adextra" (ul. Rybacka 123)
Ośrodek Wczasowy "Górnik" (ul. Rybacka 159)
Ośrodek Wypoczynkowy "Amber" (ul. Kwiatowa 6)
Ośrodek Wypoczynkowy "Bumerang" (ul. Wczasowa 8)
Ośrodek Wypoczynkowy "Kormoran" (ul. Rybacka 119)
Ośrodek Wypoczynkowy "Relaks" (ul. Piaskowa 49)
Ośrodek Wypoczynkowy WFDiF "Kamera" (ul. Piaskowa 41)
KĘPICE
Ośrodek Kolonijno - Wczasowy "Sobótka" (Kępice)
KŁĄCZNO
Ośrodek Kolonijno - Wczasowy "Miechowice" (Kłączno 2)
KOPALINO
Agroturystyka "Lila" (ul. Starowiejska 5)
Dwa Wygodne Domy Izabela Kuzia (ul. Bursztynowa 7)
Pensjonat "Szlacheckie Gniazdo" (ul. Bursztynowa 63)
KOŚCIERZYNA
Kompleks Wypoczynkowy "Szarlota" (Szarlota 11)
Ośrodek Wypoczynkowy "Mała Szarlota" (Rybaki)
Ośrodek Wypoczynkowy "Sudomie" (ul. Marchewicza 11)
KRYNICA MORSKA
Apartament "Abrakadabra" (ul. Niska 14)
Apartamenty w Domkach Wypoczynkowych "Lido" (ul. Nowa - Centrum)
Centrum Wypoczynkowo - Szkoleniowe "Elzam-Krynica" (ul. Żołnierzy 5)
Dom Wypoczynkowy "Caro" (ul. Żołnierzy 12)
Dom Wypoczynkowy "Rena" (ul. Korczaka 1)
Kemping i Szkoła windsurfingu Activezone (ul. Bojerowców 4)
Ośrodek Edukacji Ekologicznej (ul. Piaskowa 23)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wczasowy "Zefir" (ul. Żołnierzy 2)
Ośrodek Turystyczno - Wypoczynkowy "Służba Dziecku" (ul. Sienkiewicza 5)
Ośrodek Wczasowy "Murena" (ul. Przyjaźni 28)
Ośrodek Wczasowy "Tęcza" (ul. Morska 1)
Ośrodek Wczasowy RELAX (ul. Żeromskiego 2)
Ośrodek Wczasów Rodzinnych "Mierzeja" (ul. Wiejska 5)
Ośrodek wypoczynkowy "Delfin" (ul. Teleexpressu 9)
Ośrodek Wypoczynkowy "Luxus" (ul. Żołnierzy 8)
Ośrodek Wypoczynkowy "Neptun" (ul. Gdańska 143)
Ośrodek Wypoczynkowy "Polanka" (ul. Gdańska 44)
Pensjonat "Polaris" (ul. Szałwiowa 3)
Pensjonat "Resident" (ul. Teleexpressu 11)
Pokoje gościnne "Orzechówka" (ul. Wodna 2B)
Willa Letnia (ul. Świerczewskiego 20)
KRZYNIA
Ośrodek Wczasowy "Barbara" (Krzynia 23)
LUBIATOWO
Dom letniskowy "Nadia" (ul. Wydmowa 19)
Domki letniskowe "Bryza" (ul. Polna 41)
Pokoje gościnne i domki letniskowe (ul. Bałtycka 14)
ŁAPINO
Ośrodek Wypoczynkowy "Roma" (Łapino)
ŁEBA
Centrum Wczasowe "GAJA" (ul. Okrzei 1A)
Dom Gościnny "BD" (ul. Kościuszki 35)
Dom Wczasowy "Aga" (ul. Szkolna 5)
Dom Wczasowy "Gizela" (ul. Brzozowa 5)
Dom wczasowy "Markus" (ul. Teligi 18-20)
Dom Wczasowy "Sailor" (ul. Jachtowa 13)
Dom Wczasowy "Stratos" (ul. Kościuszki 13)
Dom Wypoczynkowy "Admirał" (ul. Tysiąclecia 2)
Dom Wypoczynkowy "Eurybia" ( ul. Tysiąclecia 25)
Dom Wypoczynkowy "Horn" (ul. 10-Marca 2b)
Dom Wypoczynkowy "Posejdon" (ul. Zielona 11)
Dom Wypoczynkowy "Wilk" (ul. Grunwaldzka 1)
Domki Campingowe "Gród Księcia" (ul. Turystyczna 10)
Kompleks Wypoczynkowy "Arena Słońca" (ul. Szkolna 1A)
Ośrodek Kolonijno - Wczasowy "Korsarz" (ul. 1 Maja 1b)
Ośrodek Kolonijno - Wczasowy "Magnat I" (ul. Zawiszy Czarnego 18)
Ośrodek Kolonijno - Wczasowy "Magnat II" (ul. Bema 5)
Ośrodek Kolonijno - Wczasowy "Słoneczko" (ul. Brzozowa 14)
Ośrodek Kolonijny "Ania" (ul. Kolonijna 2)
Ośrodek Turystyczny "Jantar" (ul. Tysiąclecia 16)
Ośrodek Wczasowo - Kolonijny "Dagmara" (ul. Łebska 84)
Ośrodek Wczasowy "Caro" (ul. Nadmorska 11a)
Ośrodek Wczasowy "Chemar 2" (ul. Nadmorska 16)
Ośrodek Wczasowy "Chomiczówka" (ul. Brzozowa 8)
Ośrodek Wczasowy "Ewa" (ul. Łąkowa 17)
Ośrodek Wczasowy "Filarówka" (ul. Brzozowa 26)
Ośrodek Wczasowy "Fregata" (Aleja Brzozowa 22)
Ośrodek Wczasowy "Gród Wiktorii" (ul. Leśna 2)
Ośrodek Wczasowy "Horyzont" (ul. Turystyczna 5E)
Ośrodek Wczasowy "Jodełka" (ul. Teligi 28)
Ośrodek Wczasowy "Posejdon" (ul. Nadmorska 13B)
Ośrodek Wczasowy "Wydmy" (ul. Zielona14)
Ośrodek Wczasowy Łukasz (ul. 10 Marca 12)
Ośrodek Wypoczynkowy "Ginter Park" (ul. Nadmorska 23)
Ośrodek Wypoczynkowy "Interfer" (ul. Nadmorska 12A)
Ośrodek Wypoczynkowy "Katarzynka" (ul. Jachtowa 11)
Ośrodek Wypoczynkowy "Koral" (ul. Nadmorska 22)
Ośrodek Wypoczynkowy "Kowelin" (ul. Nad Ujściem 6)
Ośrodek Wypoczynkowy "Słowiniec" (ul. Nadmorska 19)
Ośrodek Wypoczynkowy "SZAROTKA" (ul. Nadmorska 18A)
Ośrodek wypoczynkowy "Wydmy" (ul. Zielona 14)
Pensjonat "Koma" (ul. Obrońców Westerplatte 21)
Pensjonat "Nord" (ul. Topolowa 4)
Pensjonat "Zawisza" (ul. Zawiszy Czarnego 20)
Pensjonat "Zofia" (ul. Łąkowa 10)
Pensjonat Dask Holiday (ul. Kościuszki 12A)
Stara Jabłoń (ul. Nowęcińska 23)
Villa "Dolce Vita" (ul. Paderewskiego 19)
Villa "Sabbia" (ul. Nowęcińska 33)
ŁUPAWSKO
Ośrodek Wypoczynkowy "Wrzos" (Łupawsko)
MALBORK
Centrum Aktywnego Wypoczynku w Malborku Sp. z o.o. (ul. Parkowa 3)
MIEROSZYNO
Pokoje Gościnne ONTARIO Barbara i Leszek Miotk (ul. Długa 1)
MIKOSZEWO
Dom Wczasowy "Janina" (ul. Gdańska 22)
Dom Wczasowy "Zygmunt" (ul. Wczasowa 10)
Ośrodek Kolonijno – Wypoczynkowy "Grześ" (ul. Leśna 5)
Ośrodek Wypoczynkowy "Amberwil" (ul. Długa 12)
Ośrodek Wypoczynkowy "Oskar" (Mikoszewo, ul. Leśna 15)
Ośrodek Wypoczynkowy "Solar" (Mikoszewo, ul. Długa 4)
NOWĘCIN
Ośrodek Kolonijno - Wczasowy "Roma" (ul. Kolorowa 7)
Ośrodek wczasowo - kolonijny "Janina" (Nowęcin, ul. Łebska 13)
OCYPEL
Ośrodek Wypoczynkowy "Biedronka" (ul. Turystyczna)
ORZECHOWO
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy Nadleśnictwa Ustka "Leśnik" (Orzechowo)
OSIEK
Centrum Rehabilitacyjno-Rekreacyjne Dobry Brat (os. Dobry Brat 12)
OSTROWO
Ośrodek Wypoczynkowy "H2O" (ul. Żniwna 6)
OSTRZYCE
Zajazd Ostrzycki (ul. Droga Kaszubska 56)
OTOMIN
Hotel "Otomin" (ul. Żurawia 2)
PIERSZCZEWKO
Ośrodek Wypoczynkowy "Rusałka" (Pierszczewko 63)
PODDĄBIE
Agencja Turystyczna INATUR (ul. Promenada Słońca 12)
Dom letniskowy "Pod Tujami" (ul. Zacisze 7)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Korsarz" (ul. Słoneczna 7)
Ośrodek Rehabilitacyjno Wczasowy "Słowiniec" (ul. Promenada Słońca 24, Poddąbie)
Ośrodek Wczasowy "Słoneczna Polana" (ul. Promenada Słońca 22)
Ośrodek Wypoczykowy "Bałtyk" (ul. Promenada Słońca 1)
Ośrodek Wypoczynkowy "Lazur" (ul. Promenada Słońca 7)
POTĘGOWO
Ośrodek Kolonijny "Pałac pod Bocianim Gniazdem" (Runowo 23)
PRZECHLEWO
Ośrodek Sportu i Rekreacji (ul. Człuchowska 60)
Ośrodek Wypoczynkowy "Relax" (ul. Człuchowska 100)
PRZYWIDZ
Ośrodek Wypoczynkowy "Na Stoku" (ul. Uhlenberga 10)
Ośrodek Wypoczynkowy "Omega" (ul. Szkolna 3)
Ośrodek Wypoczynkowy "Powiśle" (ul. Jeziorna 6)
PUCK
Dom Wypoczynkowy "Octopus" (ul. Swarzewska 24)
Harcerski Ośrodek Morski Puck (ul. Żeglarzy 1)
Ośrodek Szkoleniowo-Sportowy "Delfin" (ul. Lipowa 3)
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego (ul. Kolejowa 7)

PUSTKI
Camping i Pole Namiotowe "Polana Leśna" (Ostrowo-las 9)
REWA
Ośrodek Wypoczynkowo-Wczasowy REWA (ul. Morska 53)
Ośrodek Wypoczynkowy "Wioska Żeglarska" (Rewa, ul. Sztormowa 2)
Pokoje Gościnne "Przemyk" (ul. Bałtycka 17)
Wioska Żeglarskia - Rewa (ul. Sztormowa 2)
ROWY
Camping nr 156 "Przymorze" (ul. Bałtycka 6)
Centrum Szkoleniowo - Wypoczynkowe "Energetyk" (ul. Wczasowa 12)
Centrum Wypoczynkowo - Lecznicze "Słowińska Perła" (ul. Nadmorska 35)
Dom Wypoczynkowy "Natalia" (ul. Brzozowa 6)
Domy Wczasowe "Anar" (ul. Brzozowa 16)
Ośrodek Wczasowo - Rehabilitacyjny "Fregata" (ul. Wczasowa 3/5)
Ośrodek Wczasowy "Befared" (ul. Wczasowa 6)
Ośrodek Wczasowy "Rafa" (ul. Jarzębinowa 19)
Ośrodek Wczasowy "Słoneczko" (ul. Nadmorska 76)
Ośrodek Wczasowy "Trojak" (ul. Bałtycka 10)
Ośrodek Wczasowy "Za Wydmą" (ul. Wczasowa 7)
Ośrodek Wypoczynkowy "Bryza" (ul. Bałtycka 8)
Ośrodek Wypoczynkowy "Columbus" (ul. Wczasowa 75a)
Ośrodek Wypoczynkowy "Przymorze" (ul. Jaworowa 2)
Pokoje Gościnne "U Marynarza" (ul. Słoneczna 8)
Pokoje Gościnne "U Zdzicha" (ul. Bałtycka 23)
Rowy Ośrodek Wypoczynkowy "Przymorze" Bungalowy (ul. Bałtycka 12)
RUMIA
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi (Ul. Mickiewicza 49)
SCHODNO
Zielona Szkoła w Schodnie (Schodno 1)
SKOWRONKI
Ośrodek Wypoczynkowy "Yasou" (Skowronki 12)
SŁAJSZEWO
Agroturystyka "Jędruś" (Słajszewo 3)
SMOŁDZIŃSKI LAS 4
Ośrodki Wczasowo - Kolonijne Beata" i "Fiord" (Smołdzino)
SOPOT
Central Hostel Sopot (ul. Bohaterów Monte Cassino 15)
Dom Nauczyciela ZNP (ul. Kościuszki 64)
Pensjonat "Wanda" (ul. Poniatowskiego 7)
STARBIENINO
Ośrodek Szkoleniowy w Starbieninie (Starbienino 1)
STEGNA
Ośrodek Wczasowo - Kolonijny "Sawa" (ul. Wczasowa 6)
Ośrodek SYRENKA (ul. Grunwaldzka 11)
Ośrodek Wczasowo - Kolonijny "Kościuszko" (ul. Powst. Warszawy 10)
Ośrodek Wczasowy "Iwona" (ul. Wczasowa 4)
Ośrodek Wczasowy "Kabylia" (ul. Morska 22)
Ośrodek Wypoczynkowo - Rekreacyjny "Leśnik Bungalow" (ul. Wczasowa 10)
Ośrodek Wypoczynkowy "Amber Apartments" (ul. Brzozowa 6)
Ośrodek Wypoczynkowy "Bałtyk" (ul. Wczasowa 7)
Ośrodek Wypoczynkowy "Kazimierzówka" (ul. Morska 32)
Ośrodek Wypoczynkowy "Koral" (ul. Jagiełły 13)
Ośrodek Wypoczynkowy "Natura Park" (ul. Morska 18)
Ośrodek Wypoczynkowy "Ogrodnik" (ul. Lipowa 30)
Ośrodek Wypoczynkowy "Plaża" (ul. Spacerowa 2a)
Ośrodek Wypoczynkowy "Wiking" (ul. Plażowa 4)
Pensjonat Gajówka (ul. Morska 20)
STUDZIENICE
Ośrodek wypoczynkowy i stadnina koni "Kaszubski Bór" (Sominy)
SULĘCZYNO
Ośrodek Szkoleniowo - Rehabilitacyjny "Mausz" (Ostrów Mausz 12)
Ośrodek Wypoczynkowy "Bartek" (Kłodno)
Ośrodek Wypoczynkowy "Podróżnik" (ul. Sosnowa)
Willa Maraton (ul. Promyka 7)
SWARZEWO
Nadmorski Pensjonat "Faltom" (ul. Szkolna 53)
SWORNEGACIE
Ośrodek Wczasowy "Wodnik" (ul. Podgórna 10)
Ośrodek Wypoczynkowy "Psia Góra" (ul. Podgórna 12)
SYCOWA HUTA
Ośrodek Wypoczynkowy Kormoran (Sycowa Huta)
SZTUTOWO
Ośrodek Wypoczynkowy "Malibu" (ul. Obozowa 9c)
Ośrodek Wypoczynkowy "Mierzeja" (ul. Leśna 4)
Pensjonat Baron (ul. Obozowa 11a)
SZYMBARK
Centrum Wypoczynkowe "Wieżyca" (Szymbark)
NZOZ "NEPTUN" Oddział Rehabilitacji Kardiologicznej (ul. Górska 7)
ŚWIESZYNO
Ośrodek Wczasowy "Zielona Skarpa" (Świeszyno 32)
Ośrodek Wypoczynkowy "Słoneczny Stok" (Świeszyno 33)
TCZEW
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Gdańska 17)
TUPADŁY
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Salamandra" (ul. Nasza 2)
UROCZYSKO
Ośrodek Wczasowy "Niewiadów" (ul. Uroczysko 6)
USTKA
Bałtyk - Ośrodek Wypoczynkowy (ul. Storczykowa 10)
Camping "Morski" 101 (PFCC) w Ustce (ul. Armii Krajowej 4)
Czarodziejka IV (ul. Chopina 16)
Dagmor Ośrodek Wczasowy (ul. Storczykowa 6)
Dom Wczasowo-Sanatoryjny "Magda I" (ul. Asnyka 7)
Dom Wczasowy "Łaboda" (ul. Storczykowa 4)
Dom Wczasowy "Magda II" (ul. Kochanowskiego 20)
Gospodarstwo Agroturystyczne (Orzechowo k. Ustki)
Hotel "Azoty" (ul. Wczasowa 25)
Ośrodek "Uroczysko" (ul. Uroczysko)
Ośrodek Jeździecki i Pensjonat "Anka" (Przewłoka 3)
Ośrodek Kolonijno - Wczasowy "Niezapominajka" ( ul. Rybacka 2a)
Ośrodek Kolonijno - Wczasowy "Skaut" (ul. Darłowska 2)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wczasowy "Ewa" (ul. Rybacka 7)
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Leśnik" (Orzechowo Morskie)
Ośrodek Wczasowo-Konferencyjny "Jantar" (ul. Wczasowa 14)
Ośrodek Wczasowy "Albatros" (ul. Wczasowa 15)
Ośrodek Wczasowy "Alicja" (ul. Zubrzyckiego 7)
Ośrodek Wypoczynkowy "Czarodziejka III" (ul. Mickiewicza 11)
Ośrodek Wypoczynkowy "Czarodziejka V" (ul. Leśna 1B)
Ośrodek Wypoczynkowy "Energetyk" (ul. Kościuszki 19)
Ośrodek Wypoczynkowy "Radość" (ul. Limanowskiego 10)
Ośrodek Wypoczynkowy "Zacisze" (ul. Wczasowa 12)
Pensjonat "Lawendowa Przystań" (ul. Armii Krajowej )
Pokoje Gościnne "Krokus" (ul. Krokusowa 79)
Pokoje gościnne "Magda" Blisko Morza (ul. Sprzymierzeńców 13 b)
Pokoje Gościnne "Maja" (ul. J.Krasickiego 2)
WARZENKO
Ośrodek Szkoleniowo - Kolonijny Warzenko (ul. Kasztanowa 48)
WĄGLIKOWICE
Dom Wczasowy "Gabriela" (Wdzydze 43)
WIELE
Ośrodek Wczasowy Stoczni Północnej (Rogalewo 1)
Ośrodek Wypoczynkowy "eFKa" (os. Piątkowo 2)
WIERZCHUCINO
Siedlisko Białogóra - Domki i Pensjonat (Białogóra ul. Osiedlowa 502/503)
WŁADYSŁAWOWO
Dom Kolonijny ŻAGIEL (ul. Męczenników Wielkiej Wsi 5A)
Dom Wczasowy "Komandor" (ul. Geodetów 7A)
Dom Wypoczynkowy "Bakster" (ul. Gawędy 14)
Dom Wypoczynkowy "Karo" (ul. Stoczniowców 32)
Dom Wypoczynkowy "Władek" (ul. Zawiszy 8)
Elsta Vita (ul. Cetniewska 21)
Hotel Okulski Grand Rozewie (Rozewie ul. Garnizonowa 40)
Hotelik "Komandor" (ul. Gdańska 8A)
Ośrodek "Altona" (ul. Młyńska 36)
Ośrodek Wczasowo - Rehabilitacyjny "Bursztyn" (ul. Spokojna 17)
Ośrodek Wczasowy "PALEO" (ul. Wyzwolenia 86)
Ośrodek Wczasowy "Sargus" (ul. Męczenników Wielkiej Wsi 12)
Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowo-Kolonijny APART SPORT (ul. Mikołaja Reja 2A)
Pensjonat "Jasny Brzeg" (ul. Błękitnej Armii 13)
Pokoje Gościnne "Ambasador" (ul. Męczenników Wielkiej Wsi 15)
Pole Namiotowe "Horyzont" (ul. Żeromskiego 174)
Willa FREGATA (ul. Męczenników Wielkiej Wsi 5)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Morska 1)
WODNICA
Pokoje Gościnne "Poziomka" (Wodnica, ul. Poziomkowa 4)
WYGONIN
Dom Wczasów Dziecięcych w Wygoninie (Wygonin 18)
ZAPADŁE
Ośrodek Wczasowy "Słowiniec" (Zapadłe 1A)
ZAWIATY
Ośrodek Wypoczynkowy "Zawiaty" (Zawiaty)
ZAWORY
Camping "Tamowa" (Zawory 47A)
ZGORZAŁE
Ośrodek Wypoczynkowy "Sosnówka" (Zgorzałe 52)
ZWARTOWO
Ośrodek Doskonalenia Kadr SW "Relaks" (Zwartowo 25)
ŻARNOWIEC
Pensjonacik "Irenka" (Żarnowiec 40)
ŻARNOWSKA
Kompleks Wypoczynkowy "Łebsko" (Żarnowska, ul. Jeziorna 6)
ŻELISTRZEWO
Ośrodek Kolonijno - Sportowy "Olimp" (ul. Pucka 45)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie