Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

SZKOŁY ZAWODOWE

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
zawodowe Będzin
zawodowe Bielsko-Biała
zawodowe Bieruń
zawodowe Brynek
zawodowe Bytom
zawodowe Chełm Śląski
zawodowe Chorzów
zawodowe Cieszyn
zawodowe Czechowice-Dziedzice
zawodowe Czeladź
zawodowe Czerwionka-Leszczyny
zawodowe Częstochowa
zawodowe Dąbrowa Górnicza
zawodowe Gliwice
zawodowe Herby
zawodowe Istebna
zawodowe Jastrzębie-Zdrój
zawodowe Jaworzno
zawodowe Kalety
zawodowe Katowice
zawodowe Kłobuck
zawodowe Knurów
zawodowe Koniecpol
zawodowe Krzepice
zawodowe Lędziny
zawodowe Lubliniec
zawodowe Łaziska Górne
zawodowe Łazy
zawodowe Międzyświeć
zawodowe Mikołów
zawodowe Milówka
zawodowe Mysłowice
zawodowe Myszków
zawodowe Nakło Śląskie
zawodowe Ornontowice
zawodowe Pawłowice
zawodowe Piekary Śląskie
zawodowe Pilica
zawodowe Poręba
zawodowe Pszczyna
zawodowe Pszów
zawodowe Pyskowice
zawodowe Racibórz
zawodowe Radlin
zawodowe Radzionków
zawodowe Ruda Śląska
zawodowe Rybnik
zawodowe Rydułtowy
zawodowe Siemianowice Śląskie
zawodowe Siewierz
zawodowe Skoczów
zawodowe Sosnowiec
zawodowe Szczekociny
zawodowe Świętochłowice
zawodowe Tarnowskie Góry
zawodowe Tychy
zawodowe Ustroń
zawodowe Waleńczów
zawodowe Węgierska Górka
zawodowe Wisła
zawodowe Wodzisław Śląski
zawodowe Wojkowice
zawodowe Wola
zawodowe Zabrze
zawodowe Zawiercie
zawodowe Złoty Potok
zawodowe Żarki
zawodowe Żarnowiec
zawodowe Żory
zawodowe Żywiec
KATOWICE
Rzemieślnicza Szkoła Zawodowa (al. Korfantego 141)
Szkoła Policealna dla Dorosłych "Oświata" (al. Korfantego 141)
Szkoły dla Dorosłych (ul. Tadeusza Boya Żeleńskiego)
Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe (ul. Sokolska 26)
Technikum Lotnicze - Szkoły Lotnicze Zakładu Doskonalenia Zawodowego (ul. Mickiewicza 16 (siedziba))
Technikum nr 8 (ul. Mickiewicza 16)
Zespół Szkół Budowlanych (ul. Techników 11)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Raciborska 3)
Zespół Szkół Gastronomicznych (ul. Roździeńska 25 )
Zespół Szkół Handlowych (ul. Gen. J.Hallera 60)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Goetla 2)
Zespół Szkół nr 4 (ul. Boya Żeleńskiego 96)
Zespół Szkół nr 7 (ul. Gliwicka 228)
Zespół Szkół Odzieżowych i Ogólnokształcących (ul. Techników 11)
Zespół Szkół Poligraficzno-Mechanicznych (ul. Armii Krajowej 84)
Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego (ul. Ks. b-pa Bednorza 15)
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących (ul. Techników 9)
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 2 (ul. Mikołowska 131)
Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących nr 3 (ul. Harcerzy Września 1939r. nr 2)

Zespół Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego (ul. Św. Jacka 3)
Zespół Szkół Zawodowych (Al. Bolesława Krzywoustego 13)
Zespół Szkół Zawodowych nr 3 (ul. Szopienicka 66)
BĘDZIN
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. 11 Listopada 7)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Krasickiego 17)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. 11 Listopada 3)
BIELSKO-BIAŁA
Bielska Szkoła Menedżerów (ul. Czesława Tańskiego 5)
Bielska Szkoła Przemysłowa (ul. Teodora Sixta 20)
Bielska Szkoła Rzemiosł (ul. M. Gorkiego 7)
Kolegium Pracowników Służb Społecznych (ul. Krakowska 30)
Ośrodek Szkoleniowy EDUKACJA (ul. 3 Maja 31)
Zespół Szkół (ul. Filarowa 52)
Zespół Szkół Budowlanych (ul. Budowlanych 4)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Komorowicka 27)
Zespół Szkół Elektronicznych (ul. Lompy 8)
Zespół Szkół Elektronicznych Elektrycznych i Mechanicznych (ul. Słowackiego 24)
Zespół Szkół Gastronomicznych i Handlowych (ul. Wyspiańskiego 5)
Zespół Szkół Ogrodniczych (ul. Akademii Umiejętności 1)
Zespół Szkół Samochodowych
i Ogólnokształcących (ul. Filarowa 52)

Zespół Szkół Specjalnych (ul. Wapienicka 46)
Zespół Szkół Technicznych i Handlowych (ul. Józefa Lompy 11)
BIERUŃ
Powiatowy Zespół Szkół (ul. Granitowa 130)
BRYNEK
Zespół Szkół Leśnych i Ekologicznych (Brynek, ul. Park 4)
BYTOM
Branżowa Szkoła I Stopnia nr 8 Specjalna (ul. Józefczaka 40)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Powstańców Śląskich 10)
Państwowe Szkoły Budownictwa (ul. Powstańców Śląskich 10)
Zespół Szkół Administracyjno-Ekonomicznych i Ogólnokształcących (ul. Webera 6)
Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych (ul. Katowicka 35)
Zespół Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich (ul. Żeromskiego 26)
Zespół Szkół Mechaniczno - Elektronicznych (pl. Jana III Sobieskiego 1)
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcacych (ul. Modrzewskiego 5)
Zespół Szkół Usługowo-Rzemieślniczych (ul. Świętochłowicka 10)
Zespół Szkół w Bytomiu Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach (ul. Powstańców Śląskich 6)
CHEŁM ŚLĄSKI
Zespół Szkół (ul. Techników 18)
CHORZÓW
Centrum Kształcenia PRYMUS (ul. Stefana Batorego 37)
Centrum Kształcenia Ustawicznego Ekonomistów (ul. Urbanowicza 2)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Hajducka 22)
Szkoła SOCIUS (ul. Sportowa 25)
Zespół Szkół Budowlanych (ul. Narutowicza 5)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Urbanowicza 2)
Zespół Szkół Gastronomiczno - Usługowych (ul. Katowicka 64)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 3 (ul. 3 Maja 16)
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 1 (ul. Sportowa 23)
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 3 (ul. Stefana Batorego 37)
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 4 (ul. Św. Piotra 1)
Zespół Szkół Technicznych nr 2 (ul. Powstańców 6a)
CIESZYN
Szkoła Organizacji i Zarządzania (ul. Mała Łąka 10)
Zespół Placówek Szkolno Wychowawczo Rewalidacyjnych (ul. Wojska Polskiego 3)
Zespół Szkół (ul. Plac Londzina 3)
Zespół Szkół Budowlanych (Plac Dominikański 1)
Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych (Pl. Londzina 3)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Kraszewskiego 11)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Frysztacka 48)
CZECHOWICE-DZIEDZICE
Zespół Szkół "Silesia" (ul. Nad Białką 1 E)
Zespół Szkół Handlowo-Usługowych (ul. Traugutta 11)
Zespół Szkół nr 4 (ul. Legionów 59)
Zespół Szkół Technicznych i Licealnych (ul. Traugutta 11)
CZELADŹ
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Grodziecka 29)
Zespół Szkół nr 2 (ul. 21-go Listopada 23)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Szpitalna 85)
CZERWIONKA-LESZCZYNY
Zespół Szkół (ul. 3 Maja 42)
CZĘSTOCHOWA
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Przechodnia 11/15)
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Zespole Szkół (ul. Legionów 58)
Częstochowski Zespół Szkół "Centrum Kształcenia" (ul. Ogrodowa 47)
Dobre Szkoły Stowarzyszenia Rzeczoznawców Ekonomicznych (ul. Kawia 4/16)
Specjalny Ośrodek Wychowawczy (ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 38)
Stowarzyszenie Rzeczoznawców Ekonomicznych (ul. Kawia 4/16)
Szkoła "PiKar" (ul. Krasińskiego 14/24)
Szkoły Specjalne Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich (ul. Żwirki i Wigury 12/14)
Szkoły Specjalne Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich (ul. Łukasińskiego 24)
Techniczne Zakłady Naukowe (ul. Jasnogórska 84/90)
Zespół Szkół (ul. Warszawska 142)
Zespół Szkół (ul. Legionów 58)
Zespół Szkół (ul. Krakowska 80 bl. 17)
Zespół Szkół (ul. Prusa 20)
Zespół Szkół (ul. Jagiellońska 141)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Św. Augustyna 28/30)
Zespół Szkół Gastronomicznych (ul. Worcella 1)
Zespół Szkół Mechaniczno - Elektrycznych (ul. Targowa 29)
Zespół Szkół Samochodowo-Budowlanych (ul. Augustyna 3/7)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 23 (ul. Legionów 58)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 45 (ul. Czecha 15)
Zespół Szkół Technicznych (Aleja Jana Pawła II 126/130)
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących (al. Niepodległości 16/18)
Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych (ul. Krótka 22)
DĄBROWA GÓRNICZA
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabo Widzących i Niewidomych (ul. Wybickiego 1)
Prywatna Szkoła Policealna, Prywatne Technikum Zawodowe oraz Liceum dla Dorosłych (ul. Królowej Jadwigi 12)
Prywatne Szkoły NESTOR (ul. Sienkiewicza 14)
Techniczne Zakłady Naukowe (ul. Łańcuckiego 10)
Zespół Szkół Budowlanych (ul. Piłsudskiego 74)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Piłsudskiego 5)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 6 (ul. Konopnickiej 36)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Królowej Jadwigi 12)
Zespół Szkół w Dąbrowie Górniczej (ul. Legionów Polskich 69)
Zespół Szkół Zawodowych "Sztygarka" (ul. Legionów Polskich 69)
GLIWICE
Centrum Kształcenia Zawodowego
  i Ustawicznego nr 1 (ul. Kozielska 1)

Europejskie Centrum Edukacyjne (ul. Zwycięstwa 10)
Górnośląskie Centrum Edukacyjne (ul. Okrzei 20)
Stowarzyszenie Animatorów Wszechstronnego Rozwoju Młodzieży (ul. Barlickiego 3)
Technikum Łączności (nieistniejąca) (ul. Dworcowa)
Zespół Szkół Budowlano-Ceramicznych (ul. Bojkowska 16)
Zespół Szkół Ceramiczno-Elektrycznych (ul. Jana Śliwki 12)
Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych (ul. Sikorskiego 132)
Zespół Szkół Łączności (ul. Warszawska 35)
Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych (ul. Toszecka 25b)
Zespół Szkół Samochodowych (ul. Kilińskiego 24a)
Zespół Szkół Techniczno - Informatycznych (ul. Chorzowska 5)
Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych (ul. Dolnej Wsi 74)
HERBY
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (ul. Lubliniecka 10/12)
ISTEBNA
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (Istebna 30)
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
L.O. Edukacja (ul. Graniczna 2 (budynek ZSO nr 1))
NOTUS - Szkoły dla Ciebie (ul. Wrocławska 6)
Zespół Szkół Handlowych (ul. Wielkopolska 20)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Poznańska 1a)
Zespół Szkół nr 4 (ul. Komuny Paryskiej 18 C)
Zespół Szkół Nr 5 (ul. Staszica 10)
Zespół Szkół Nr 6 (ul. Harcerska 12)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 9 (ul. 11 Listopada 4)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. 11 Listopada 45)
JAWORZNO
Policealna Szkoła Informatyki i Administracji w Jaworznie (ul. Leśna 49)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Wolności 11)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Batorego 82)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Północna 9 A)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Inwalidów Wojennych 16)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 (ul. Północna 9a)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 (ul. Armii Krajowej 5)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 (ul. Darwina 17)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6 (ul. Promienna 65)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Promienna 51)
KALETY
Zespół Szkół Elektroniczno-Ekonomicznych (ul. Rogowskiego 43)
KŁOBUCK
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Zamkowa 6)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. 3 Maja 33)
Zespół Szkół nr 3 (ul. Ks. Ignacego Skorupki 46)
KNURÓW
Zespół Szkół (ul. 1-go Maja 21)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Szpitalna 25)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 (ul. Szpitalna 29)
KONIECPOL
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Armii Krajowej 26)
KRZEPICE
Zespół Szkół w Krzepicach (ul. Aleksego Ryły 26)
LĘDZINY
Powiatowy Zespół Szkół (ul. Pokoju 4)
LUBLINIEC
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (ul. Grunwaldzka 48)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niesłyszących i Słabosłyszących (ul. Pawła Stalmacha 90)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Sobieskiego 22)
Zespół Szkół Ogólnokształcąco-Technicznych Nr 1 (ul. ks. płk. Jana Szymały 3)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Klonowa 10)
ŁAZISKA GÓRNE
Zespół Szkół Energetycznych i Usługowych (ul. Chopina 11b)
ŁAZY
Zespół Szkół (ul. Fabryczna 1A)
MIĘDZYŚWIEĆ
Zespół Szkół Rolniczych w Międzyświeciu (ul. Malinowa 10)
MIKOŁÓW
Zespół Szkół Nr 2 Specjalnych (ul. Pokoju 4 A)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Rybnicka 44)
MILÓWKA
Zespół Szkół (ul. Dworcowa 5)
Zespół Szkół Ogólnokształcących
i Technicznych (ul. Dworcowa 17)

MYSŁOWICE
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Mikołowska 44)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Pocztowa 20)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 (ul. Wielka Skotnica 84 A)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Plac Wolności 3)
MYSZKÓW
Zespół Szkół nr 1 (ul. Kwiatkowskiego 18)
Zespół Szkół nr 2 (ul. Pułaskiego 70)
NAKŁO ŚLĄSKIE
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (ul. Morcinka 9)
ORNONTOWICE
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Dworcowa 1)
PAWŁOWICE
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Pukowca 5)
PIEKARY ŚLĄSKIE
Zasadnicza Szkoła Zawodowa (ul. Bytomska 207)
Zespół Szkół (ul. Ks. J. Popiełuszki 1)
Zespół Szkół nr 1 (ul. M.Skłodowskiej-Curie 49)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Roździeńskiego 1)
PILICA
Zespół Szkół (ul. Zamkowa 7)
PORĘBA
Zespół Szkół (ul. Zakładowa 1)
PSZCZYNA
Powiatowy Zespół Szkół nr 1 (ul. Poniatowskiego 2)
Powiatowy Zespół Szkół nr 2 (ul. Szymanowskiego 12)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. ks. bp. Bogedaina 20)
Zespół Szkół nr 3 Specjalnych (ul. Zamenhofa 5)
PSZÓW
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Traugutta 32)
PYSKOWICE
Zespół Szkół (ul. Kard. S. Wyszyńskiego 37)
RACIBÓRZ
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Zamkowa 6)
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy (ul. Karola Miarki 4)
Zespół Szkół Budowlanych i Rzemiosł Różnych (ul. Wileńska 6)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul.Gimnazjalna 3)
Zespół Szkół Mechanicznych (ul. Zamkowa 1)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Królewska 19)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Wileńska 8)
RADLIN
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Orkana 23)
RADZIONKÓW
Zespół Szkół (ul. Nałkowskiej 2)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Nałkowskiej 2)
Zespół Szkół Techniczno - Humanistycznych (ul. J.Knosały 113)
Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych (ul. Zofii Nałkowskiej 2)
RUDA ŚLĄSKA
Centrum Kształcenia Praktycznego
  i Doskonalenia Zawodowego (ul. Gen. J. Hallera 6)

Zespół Szkół nr 5 (ul. Jankowskiego 2)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 (ul. Gen. J. Hallera 6)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 (ul. Gliniana 2)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 (ul. Lwa Tołstoja 13)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 (Planty Kowalskiego 3)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 (ul. Kałusa 3)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 7 (ul. Bujoczka 2)
RYBNIK
Rybnickie Centrum Edukacji Zawodowej Centrum Kształcenia Ustawicznego oraz Praktycznego (ul. Św. Józefa 30)
Zasadnicza Szkoła Zawodowa Izby Rzemieślniczej (ul. 3-go Maja 18)
Zespół Szkół (ul. Klasztorna 14)
Zespół Szkół Budowlanych (ul. Świerklańska 42)
Zespół Szkół "OŚWIATA" (ul. Prosta 11)
Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych (ul. Św. Józefa 30)
Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych (ul. Kościuszki 23)
Zespół Szkół Nr 5 (ul. Rymera 24a)
Zespół Szkół Nr 6 (ul. Małachowskiego 145)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Kościuszki 5)
RYDUŁTOWY
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Obywatelska 30)
SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych "COGITO" (ul. Matejki 5)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Myśliwiecka 6)
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących "MERITUM" (ul. Katowicka 1)
SIEWIERZ
Zespół Szkół (ul. T. Kościuszki 15)
SKOCZÓW
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Mickiewicza 12)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Górecka 65 )
SOSNOWIEC
Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego w Sosnowcu (ul. Kilińskiego 31)

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego - Technikum nr 2 Architektoniczno-Budowlane, Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 3 Architektoniczno-Budowlane (ul. Braci Mieroszewskich 42)
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego - Technikum nr 3 Gastronomiczno-Hotelarskie, Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 4 Gastronomiczna (ul. Wawel 1)
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego - Technikum nr 5 Samochodowo-Mechatroniczne, Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 7 Samochodowo-Mechatroniczna (ul. Kilińskiego 25)
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego - Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska (ul. Legionów 9)
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego - Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 2 (ul. mjra Dobrzańskiego-Hubala 131)
Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego (ul. Gen. Grota Roweckiego 64)

Medyczna Szkoła Policealna (ul. Stalowa 9)
Prywatne Policealne Studium Techniczne (ul. Modrzejowska 20)
Technikum nr 1 - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (ul. Gen. Grota-Roweckiego 66)
Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych (ul. Jagiellońska 13)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 1 (ul. Teatralna 3)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 4 (ul. Franciszkańska 5 A)
Zespół Szkół Zawodowych nr 3 (ul. Braci Mieroszewskich 42)
SZCZEKOCINY
Zespół Szkół (ul. Spacerowa 12)
ŚWIĘTOCHŁOWICE
Salezjański Zespół Szkół Publicznych "Don Bosko" (ul. Wojska Polskiego 82)
Zespół Szkół Ekonomiczno-Informatycznych (ul. dra A. Bukowego 17)
Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych (ul. Sikorskiego 9)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Szkolna 13)
TARNOWSKIE GÓRY
Centrum Edukacji Ekonomiczno-Handlowej (ul. Sobieskiego 5)
Salezjański Zespół Szkół (ul. Śniadeckiego 1)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Strzelców Bytomskich 7)
Wieloprofilowy Zespół Szkół (ul. Sienkiewicza 6)
Zespól Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich (ul. Miarki 17)
Zespół Szkół Artystyczno-Projektowych (ul. Legionów 35)
Zespół Szkół Budowlano - Architektonicznych (ul. Okrzei 3)
Zespół Szkół Chemiczno-Medycznych
i Ogólnokształcących (ul. Opolska 26)

Zespół Szkół Techniczno - Usługowych (ul. Pokoju 14)
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących (ul. Sienkiewicza 23)
TYCHY
Szkoły "TEB-Edukacja" (Al. Jana Pawła II 24)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Wejchertów 20)
Zespół Szkół nr 2 (ul. Elfów 9)
Zespół Szkół Nr 4 (al. Bielska 100)
Zespół Szkół Nr 5 (ul. Edukacji 11)
Zespół Szkół nr 6 (ul. Piłsudskiego 10)
Zespół Szkół Nr 7 (ul. Browarowa 1 A)
Zespół Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach (ul. Budowlanych 156)
USTROŃ
Zespół Szkół (ul. Stawowa 3)
Zespół Szkół Technicznych (ul. 3 Maja 15)
WALEŃCZÓW
Zespół Szkół (ul. Częstochowska 8)
WĘGIERSKA GÓRKA
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących (ul. Kościuszki 14)
WISŁA
Zespół Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich (ul. Reymonta 2)
WODZISŁAW ŚLĄSKI
NOTUS - Szkoły dla Ciebie (ul. Tysiąclecia 25 )
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Kopernika 71)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Szkolna 1)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Pszowska 92)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Gałczyńskiego 1)
WOJKOWICE
Zespół Szkół (ul. Źrałków 1)
Zespół Szkół dla dorosłych w Zakładzie Karnym (ul. Jana III Sobieskiego 298)
WOLA
Zespół Szkół w Woli (ul. Górnicza 47)
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących (ul. Poprzeczna 1A)
ZABRZE
Centrum Edukacji (ul. 1 Maja 12)
Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego (ul. Zwrotnicza 11)
Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego (ul. 3 Maja 95)
Centrum Kształcenia PRYMUS (ul. Wolności 262/216 )
Zabrzańskie Centrum Kształcenia Ogólnego
  i Zawodowego (ul. Piłsudskiego 58)

Zabrzańskie Szkoły dla Dorosłych (ul. Piłsudskiego 29)
Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych (Plac Traugutta 1)
Zespół Szkół Mechaniczno-Samochodowych (ul. Franciszkańska 4)
Zespół Szkół Nr 10 (ul. Chopina 26)
Zespół Szkół Nr 15 (ul. Zwrotnicza 11)
Zespół Szkół Nr 17 (ul. Piłsudskiego 58)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. 3-go Maja 118)
Zespół Szkół Nr 4 (ul. Zamkowa 2)
Zespół Szkół Specjalych nr 42 (ul. Sienkiewicza 43)
Zespół Szkół Spożywczych (ul. Franciszkańska 13)
ZAWIERCIE
Zespół Szkół (ul. Rataja 30)
Zespół Szkół (ul. Parkowa 7)
Zespół Szkół (ul. Rataja 29)
Zespół Szkół (ul. Rataja 7)
Zespół Szkół (ul. Miodowa 1)
Zespół Szkół i Placówek Specjalnych (ul. Rataja 29 A)
ZŁOTY POTOK
Zespół Szkół w Złotym Potoku (ul. Kościuszki 7, Złoty Potok)
ŻARKI
Zespół Szkół (ul. Myszkowska 50)
Zespół Szkół (ul. Sosnowa 2)
ŻARNOWIEC
Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Krakowska 25)
ŻORY
II Prywatne Liceum dla Dorosłych (Wygoda 13)
Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych (ul. Rybnicka 5)
Zespół Szkół nr 1 (os. Księcia Władysława)
Zespół Szkół nr 2 (ul. Boryńska 2)
Zespół Szkół Specjalnych (os. Pawlikowskiego)
Zespół Szkół Społecznych (ul. Fabryczna 10)
ŻYWIEC
Niepubliczna Szkoła Ogólnokształcąca i Zawodowa (ul. Komisji Edukacji Narodowej 3)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Kopernika 77)
Zespół Szkół (ul. Sienkiewicza 65)
Zespół Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących (ul. Moszczanicka 9)
Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych (ul. Szkolna 2)
Zespół Szkół Drzewnych i Leśnych (ul. Zamkowa 4)
Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych (ul. Mickiewicza 6)
Zespół Szkół Mechaniczo-Elektrycznych (ul. Komisji Edukacji Narodowej 3)
Zespół Szkół Samochodowych w Żywcu (ul.Grunwaldzka 10)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie